Výchova a výcvik psa

 • Vynucování pozornosti

  Úterý, 12. únor, 2008
  Uvítání máme za sebou, ale pes si dále vynucuje pozornost každé vaší návštěvy. Pes je společenské zvíře a je rád středem pozornosti. Vaši hosté jsou pro něj tedy ideální - neumějí mu odepřít pohlazení ani podrbání a tak se toho snaží co nejvíce využít. Zvykejte svého psa již od štěněte, že pokud máte v bytě hosty, musí vám ležet klidně u nohou. Jestliže je pes neodbytný a hosty obtěžuje, nesmějte se tomu a (i přes možné protesty hostů) psa pokárejte a ponechejte ho v jeho místě.
 • Pelíšek

  Úterý, 12. únor, 2008
  Pes, ať má sebelepší a ten nejpohodlnější pelíšek přesto bude nejraději ležet na gauči, v křesle a v posteli. Každý pes má rád pohodlí a rád spí na měkkém. Také rád leží tam, kde cítí pach svého pána a rád si vybírá vyvýšená místa, aby měl přehled o tom co se děje v místnosti. Pokud nechcete, aby váš pes ležel na gauči nebo v posteli, nesmíte jej tam pustit ani jako malé roztomilé štěněčí klubíčko.
 • Sám doma

  Úterý, 12. únor, 2008
  Stává se , že po vašem odchodu z bytu pes neustále naříká, štěká, vyje, demoluje vybavení bytu, škrábe na dveře nebo vás dokonce obdaří několika loužičkami. Pes je společenské zvíře a potřebuje svou "smečku" - rodinu, která mu ji nahrazuje. Jeho naříkání a štěkání znamená, že se vás pokouší přivolat zpět domů a věci kolem sebe kouše z nervozity nebo nudy. Když je sám, necítí se dobře nebo se nudí.
 • "Žebrání"

  Úterý, 12. únor, 2008
  Vždy, když si vezmete něco k jídlu, pes sedí před vámi, upřeně na vás hledí, slintá, kňourá, štěká, škrábe...a to i přesto, že má svou misku plnou skvělých granulek či masíčka. To je pravděpodobně přežitek z dob dávno minulých, kdy psi žili volně v přírodě a živili se zbytky z lidských obydlí. Potloukali se okolo a čekali, co na ně zbude.
Celkem záznamů: 114
|< << 89101112 >> >|

Top inzerát

Prodám štěňata BŠO bez PP

Prodám štěňata BŠO bez PP

Plemeno : Bílý švýcarský ovčák
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace