Výchova a výcvik psa

 • VIDEO Hafici na cvičišti - Socializace a předcházení stresu

  Středa, 30. červen, 2010
  Druhý díl VIDEO seriálu o výcviku psů - Hafici na cvičišti, je věnován socializaci psů a předcházení některých stresových situací, které mohou pro vašeho psa nastat. Dozvíte se také o tom, jak cestovat se psem v autě nebo jaké náhubky či košík jsou pro vašeho psa vhodné.
 • VIDEO Hafici na cvičišti - Máme doma štěně

  Pátek, 25. červen, 2010
  Máme pro vás dlouho očekávaný VIDEO seriál o výcviku psů - Hafici na cvičišti. Tento díl je věnován štěňátkům. Dozvíte se několik praktických rad - jak se štěňátkem zacházet, jak naučit štěně přijít na zavolání (povel "ke mně"), jak ho motivovat, jak odměňovat atd. Jestliže plánujete pořízení štěňátka, nebo ho již doma máte, určitě se na tento díl podívejte.
 • Přepis CHATU s Rudolfem Desenským

  Čtvrtek, 1. duben, 2010
  Dne 31. března 2010 se na Hafici.cz pořádal již druhý chat s praktikem v oboru psychologie psů, behaviorismu a poruch chování se specializací na výuku lidí v převýchově psů - panem Rudolfem Desenským. Na otázky uživatelů a odpovědi pana Desenského se můžete podívat v tomto přepisu.
 • SOUTĚŽ o letní výcvikový tábor pro vás a psa

  Úterý, 16. březen, 2010
  Máme pro vás soutěž v hodnotě 4.000,- Kč o týdenní letní výcvikový tábor pro vás a vašeho psa (v ceně je ubytování a plná penze). Jestliže máte psa, který poslouchá jak hodinky, pošlete nám ho natočeného na videu a my vás za to odměníme!
 • Jak na loužičky

  Čtvrtek, 11. únor, 2010
  V tomto článku vám přiblížíme, jak svého psa naučit základní hygieně, tedy "jak na loužičky". Jak své nové štěně naučíte venčit se venku a ne kdekoli v bytě? Jak často je vhodné venčit? Co dělat, když dospělý pes najednou začně konat svou potřebu doma? Na všechny tyto otázky se vám pokusíme co nejlépe odpovědět.
 • Mistrovství mládeže ČR 2009 tentokrát s mezinárodní účastí

  Čtvrtek, 27. srpen, 2009
  Ve dnech 14. - 16. 08. 2009 se uskutečnilo Mistrovství mládeže ČR letos spolu s mezinárodními účastníky z Rakouska. Celá akce se konala ve městečku Starý Plzenec, několik kilometrů od města Plzeň. Mnoho závodníků kvůli mistrovství dojelo i na tábor talentované mládeže, konaný taktéž ve Starém Plzenci. Letos panovalo velmi teplé a suché počasí a psům to nebylo po chuti. Jakožto závodník nastupující v pravé poledne na cvičící plochu nemůžu mít asi ani jiný názor, než kruté a nelítostné podmínky, a to nejen pro psy.
 • Jak vycvičit psa pouhým pohledem

  Středa, 22. červenec, 2009
  V dnešní době se kynologie stále mění a lidé hledají nové a nové způsoby při výcviku psa. Nejvíce se nyní uplatňují trendy, které jsou vůči psu naprosto nenásilné. V tomto článku bych čtenáře ráda seznámila s metodou výcviku využívající „oční kontakt“ psovoda a jeho psa.
 • Mezinárodní mistrovství Českého klubu německých ovčáků 2009

  Úterý, 21. červenec, 2009
  Ve dnech 11. - 12. 7. 2009 se v areálu fotbalového stadionu SK Raspenava konalo Mezinárodní mistrovství českého klubu německých ovčáků. Toto mistrovství se konalo dle zkoušky SchH3 (obsahově prakticky stejná zkouška jako je zkouška IPO3, která byla již několikrát popsána v předchozích článcích) a bylo otevřeno i pro zahraniční závodníky.
 • Psí "Závod Jizera 2009"

  Čtvrtek, 16. červenec, 2009
  V sobotu 4. 7. pořádala ZKO Turnov již 12. ročník závodu Jizera. Tento závod patří k velice oblíbeným, a proto se sem každý rok sjíždí velké množství závodníků. Letos přijelo změřit své síly celkem 50 psů z více než 13 kynologických organizací. Mohli jsme zde vidět závodníky z různých měst jako například z Pardubic, České Lípy, Hrádku nad Nisou a dalších. Nechyběli také zástupci pořádající ZKO Turnov, kteří se krom závodění podíleli i na průběhu závodu.
 • Oblastní výstava německých ovčáků Havířov

  Sobota, 11. červenec, 2009
  Dne 14. 6. 2009 jsem se se svým otcem vydala do Havířova na oblastní výstavu německých ovčáků. Můj otec, Vítězslav Fiala, byl pozván jako rozhodčí. Hned ráno nám vysvitlo sluníčko, takže nádherný den pro relaxaci a „koukání“ po krásných, vznešených a hrdých psech plemene německý ovčák. Výstavní kruh pořadatelé připravili na vlastním cvičišti v Havířově – Bludovicích. Krásné prostředí lákalo mnoho místních lidí a mnoho fanoušků kynologie a německých ovčáků. Na oblastních výstavách NO jsou pejsci rozděleni do tříd: dorostu, mladých, dospívajících a dospělých. Na této výstavě si i pořadatelé zorganizovali ještě jednu třídu a to Baby třídu, která však nebyla počítaná do samotných výsledků.
Celkem záznamů: 115

Top inzerát

Knírač střední pepř a sůl

Knírač střední pepř a sůl

Plemeno : Knírač střední
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace