Doxneo – víc než jen krmivo bez obilovin

Pondělí, 19. leden 2015

Koncept krmiva Doxneo jsme vyvinuli na základě požadavků našich zákazníků na krmivo bez obilovin, které bude funkční a které bude za stejnou cenu jako běžná krmiva s obilovinami.

Poslední trendy ve výživě zvířat ukazují, že za řadu různých komplikací, způsobujících různé zažívací potíže, mohou obiloviny. Nemusí se vždy jednat přímo o alergie, ale poměrně často se setkáváme s přecitlivělostí na tyto suroviny.

 

Ale krmivo by mělo určitě splňovat více podmínek než jen to, že je bez obilovin. I mezi krmivy bez obilovin existují rozdíly. A to nejen ve složení, ale hlavně v tom, jak jsou funkční. A funkčnost by měla být hlavním hodnotícím faktorem.

 

Složení krmiva Doxneo je poměrně jednoduché – jeden hlavní zdroj živočišných bílkovin – receptura s kachnou, jehnětem nebo krůtou, jeden vedlejší zdroj živočišných bílkovin – rybu. Tuky jsou zastoupeny lososovým olejem v kombinaci s rostlinným tuky, díky čemuž má krmivo skutečně perfektní poměr omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. Jako hlavní zdroj uhlohydrátů vévodí krmivu brambory, které jsou velmi dobře stravitelné a nejsou na ně alergické reakce jako na běžné obiloviny. Krmivo je doplněno pořádnou porcí bylinek, které napomáhají imunitnímu systému a zlepšují fungování celého organismu psa.

 

Samozřejmostí je, že je krmivo konzervováno pouze silnou přírodní směsí tokoferolů a kyselinou citrónovou.

 

Žádná z receptur krmiva Doxneo neobsahuje kuřecí bílkovinu, která je často také surovinou, která způsobuje pejskům problémy se zažíváním.

Krmivo Doxneo pro psy

Díky svému jednoduchému a vyváženému složení je krmivo Doxneo skutečně funkční. Poznáte to hned na třech věcech - chutnosti, kvalitě srsti a vitalitě. Chutnost je často alfou a omegou všech krmiv. I když bude mít krmivo výborné složení a pes ho nebude jíst, nic s tím nenaděláte. Krmivo Doxneo obsahuje kvalitní zdroje bílkovin a tuků, a proto ho bude váš pes milovat. Díky optimálnímu poměru omega 3 a 6 mastných kyselin a lněnému semínku bude mít váš pes špičkovou srst. Díky dostatečnému množství živočišných bílkovin a vysoké stravitelnosti bude mít váš pejsek dost energie a bude vitální.

 

Pokud se rozhodnete krmivo Doxneo vyzkoušet, zjistíte, že je to víc než jen krmivo bez obilovin.

 

Krmivo Doxneo můžete nyní zakoupit v akci 12+2kg zdarma.

 

Více na Krmiva Pučálka - holistická krmiva

Krmiva Pučálka

autor článku: Inzerce

Počet přečtení tohoto článku: 3788

Zpět na výpis

 • -- bez nadpisu --

  19.01.2015 16:34:48

  Haňule napsal(a):

  Také vyzkouším...náš pejsek má dietu, neumí trávit obiloviny a potom se tvoří močové kameny:( Bereme granule z veteriny...cenově jsou trošku drašší než tyto,a že by mu nějak obzvlášť chutnaly, to se nedá říci;-)Ale hlad je prevít:D Proto vyzkoušíme něco nového...celkem se zde vyzdvihuje chuť granulí, tak jsem sama zvědavá jaký budou mít u nás úspěch :-D

 • Díky za informaci

  19.01.2015 09:32:29

  Dana a Staníček napsal(a):

  Tak koupím a vyzkouším.Koupila jsem již různá krmiva,ale ještě se nestalo,aby jí nějaké chutnalo.Asi je naše fenečka, hodně mlsná.:D

Celkem záznamů: 2
|< << >> >|

Top inzerát

Prodám štěňata BŠO bez PP

Prodám štěňata BŠO bez PP

Plemeno : Bílý švýcarský ovčák
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace