Superprémiové krmivo je pro vašeho pejska to nejlepší. Proč?

Pondělí, 25. leden 2016

Stále častěji je součástí rodin nějaký ten domácí mazlíček. Asi nejvíce se rozhodujeme pro pejska, u kterého se ne nadarmo říká, že je nejlepším přítelem člověka. Ať už váš pejsek hlídá domeček a přebývá na zahrádce, nebo s vámi společně sdílí byt, v každém případě se o něj musíte dobře postarat. Pes potřebuje mít své vlastní zázemí, přiměřenou péči a samozřejmě přístup k čerstvé vodě a kvalitnímu krmivu.

Maso vs. granule

Krmivo je důležitou složkou života každého psa. Od něj se odráží zdravotní stav, proto není dobré krmení podceňovat. Pejsek je masožravec, a proto si nejvíce smlsne na masíčku. Jenže, co si budeme povídat, na vaření žrádla každý den mnozí chovatelé čas nemají. Jste na tom podobně, a proto dáváte přednost granulím, konzervám a jinému průmyslově vyráběnému krmivu? Což o to, je to mnohem pohodlnější. To je jedna věc. Na stranu druhou je v některých případech pro pejsky i výživově hodnotnější, než klasické maso. Má to ale háček!

 

Běžné krmivo vs. superprémiové

Pravdou je, že mezi běžnými granulemi, které koupíte v supermarketech a značkovým (superprémiovým) krmivem, které je dostupné obvykle jen ve specializovaných prodejnách, je značný rozdíl. Zejména z hlediska kvality a výživových hodnot. Superprémiové krmivo se zaručeně vyplatí kupovat. Je tím nejlepším pro vašeho pejska.

Superprémiové krmivo pro psy se vyrábí z vysoce kvalitních a výběrových surovin. Rozdíly jsou poměrně velké. Ten hlavní je v podílu masa. Superprémiové produkty mají tento podíl značně vyšší. Dále obsahují další ingredience, jež poskytují optimální poměr bílkovin a tuků, vitamínů, minerálů a kloubní výživy pro správnou funkci organismu psa až do jeho stáří.

 

Superprémiové krmení šetří zdraví i peněženku

Superprémiové granule a superprémiové konzervy pro psy mají díky použití kvalitních surovin vyšší energetickou hodnotu. Denní doporučená krmná dávka může být nižší. Díky tomu se není třeba obávat, že by se vám nákup tohoto krmení prodražil. Vliv na zdravotní stav je také velký. Při podávání kvalitních granulí je možné předcházet různým nemocem, jež mohou vznikat v souvislosti s krmením nekvalitními granulemi. Mezi tyto nemoci patří např. cukrovka, problémy se zažíváním, nemoci kloubů apod. A koneckonců i léčba těchto zdravotních problémů není zrovna nejlevnější.

 

Čím krmit?

Superprémiové granule poskytnou vašemu pejskovi vše potřebné. Občas je můžete doplnit konzervami. Vhodné jsou i doplňky stravy pro psy, jako je třeba ostropestřecový olej, lněný olej, kapsle pro zdravý pohyb kloubů, pro zdravou kůži a srst apod.

Na našem trhu dnes není problém sehnat opravdu kvalitní superprémiové krmivo, které nezruinuje vaši peněženku. Vyzkoušejte českou značku Topstein, která se navrací k přírodě v podobě farmářského krmiva. Nejen, že je vysoce kvalitní, ale zároveň splňuje podmínky zdravé výživy.

 

Pro krmiva Topstein je typický vysoký podíl živočišných bílkovin (využívají se druhy masa, jako je klokan, bizon, telecí, koza, králík, zvěřina, ryby, koňské maso, krůta, ovce, kachna, kuře a další). Živočišná složka vždy převažuje nad rostlinnou! Nicméně pro zdravou a vyváženou stravu je zapotřebí i rostlinných sacharidů. Použité suroviny jsou vždy v potravinářské čistotě! Veškeré krmivo Topstein je dobře stravitelné a pejskům velmi chutná.

Krmivo Topstein zahrnuje granule ve dvou řadách – Fisch Crunchies (jedinečné granule pro psy s obsahem ryb) a Farm Fresh (holistické granule nutričně vyvážené, s optimálním zdrojem živočišných bílkovin, bez obilovin). Dále pak konzery také ve dvou řadách – V plechu (vysoce kvalitní ručně plněné konzervy pro psy se 100% podílem živočišných bílkovin) a Farm Fresh (kompletní vlhké krmivo obsahující maso nejvyšší biologické kvality).

Fish crunchies pro psyFarm Fresh Beef and rice

Granule z řady Fisch Crunchies (od 82 Kč)             Granule z řady Farm Fresh (od 185 Kč)

 

TopStein Kuře v plechu pro psyFarm Fresh Buffalo pro psy

Konzervy z řadu V plechu (od 66 Kč)                   Konzervy z řady Farm Frech (od 43 Kč)

 

V e-shopu www.topsteinpetfoods.cz seženete kompletní krmivo pro štěňata, dospělé psi, dospělé psi se zvýšenou aktivitou, s nízkou aktivitou, s citlivým zažíváním, kojící feny, obézní psi i psí seniory. K dispozici je i bohatý výběr doplňků stravy pro psy. Dopřejte svým domácím mazlíčkům tu nejlepší stravu.

autor článku: Inzerce

Počet přečtení tohoto článku: 3641

Zpět na výpis

 • N&D

  28.01.2016 16:19:37

  Danielle napsal(a):

  Hafoj, já papám granulky N&D mini, grain-free, příchuť jehně s borůvkou. Jsou to vážně moc dobroučký granulky a taky kvalitní. Vždycky se těším na mističku. Konzervičky dostávám jednou za čas, značku Real Nature, ale ty panina prý kupuje v Německu. Dantíček :-)

 • průjem

  25.01.2016 19:46:03

  ✿ Adéla ✿ napsal(a):

  Moje fena německého ovčáka měla po konzervách této značky vždy průjem. Krmím tedy granulemi Farm Fresh a můžu je doporučit.
  A.

Celkem záznamů: 2
|< << >> >|

Top inzerát

Mops - prodám kvalitní štěňátka s PP - béžová

Mops - prodám kvalitní štěňátka s PP - béžová

Plemeno : Mops
Pohlaví : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace