Diskuze !!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

já jen doufám, že posuzovatelé soutěžních foteček taky trochu sledují co za podvodné fotky se tady vkládají....a lidi, kteří něco takového dělají by se měli stydět...8-|
dostane tu cenu uplne zbytecne .... to muze udelat kazdy njit si naky krásný obrazek z internetu a rict si - no jo ten urciíte vyhraje ... :oD ... ale je to opravdu ubohý ....
asi někomu jde o krásnou cenu :-~ tohle teda není férový ..
Nebojte, fotky stažené z internetu poznáme a takové u nás nevyhrávají ;-)
vsimla sem si taky že tam nekdo dava fotky ktere vubec nesouvisi s urcitym tématem souteze...je mi asi jasne ze to porotci neuznají..ale proc to ti urciti lidé vubec delají kdyz ví že treba se zimou to nemá vubec nic spolecného .....
Takových je hodně - nejvíc mezi koníkama, ale i psi jsou... Je to dost ubohé. Jako ani by mě tolik nerozčilovalo, kdyby tam ten člověk napsal, že to není jeho zvíře, ale že by takové chtěl, ale vydávat to za své...
no tak já sem si všimla fotografie v soutěži kterou sem videla na spousta stránkách nekde na internetu .... a nepride mi pak fér když tam nekdo dává vybrané fotky pejsků z internetu .... protože to je soutez pro nase mazliky .......
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?