Diskuze 1 pejsek = 1 "páníček"?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

zuza001 (25.06.2011 10:46:56) napsal: Může mít jeden pejsek víc "paniček"? Jsem zde zaregistrovaná jako uživatel s profilem naší fenky a dcera by u ní chtěla být taky zapsaná - ale je jasné, že nechceme pod jejím uživ.jménem (majki.hor)zakládat duplicitní profil pejska. Je to nějak možné zadat? Myslim,že si může zadat stejného pejska,ale dát si ho jako virtualní profil,jinak to asi nepůjde...
Může mít jeden pejsek víc "paniček"? Jsem zde zaregistrovaná jako uživatel s profilem naší fenky a dcera by u ní chtěla být taky zapsaná - ale je jasné, že nechceme pod jejím uživ.jménem (majki.hor)zakládat duplicitní profil pejska. Je to nějak možné zadat?
Existuje tu možnost na správu profilu pro jin=ho uživatele. Klikni nahttps://www.hellosandy.cz/profily/pravo-editace/98327/ . zuza001 (25.06.2011 10:46:56) napsal: Může mít jeden pejsek víc "paniček"? Jsem zde zaregistrovaná jako uživatel s profilem naší fenky a dcera by u ní chtěla být taky zapsaná - ale je jasné, že nechceme pod jejím uživ.jménem (majki.hor)zakládat duplicitní profil pejska. Je to nějak možné zadat?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?