Diskuze 2.5měs.štěně nás stále okusuje

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To je normální.. můj pesan má 3,5 měsíce a taky kouše. Už ho to odnaučuju a zvyká si. Jenže ještě občas chytne víc - hlavně pro pamlsek - a to bolí docela fest:))) Jednou se mi dokonce zakousnul do hlavy v domění, že jsem balón:D:D:D sviňucha jedna... to dostal víc.. Ale už chápe, že silné kousání nene
U štěňátek je to naprosto normální projev - nemá ruce jako děti, tak všechno chytá do tlamičky. Já jsem pro hru s okusováním (i když to těma jehličkama občas pořádně bolí), protože pejsek je pak daleko kontaktnější na výcvik - prostě si hrajete jako ve smečce:))). Nicméně pokud vám to vadí, tak stačí hned jak začne kousat přerušit hru, postavit se, případně dát ruce za záda a přestat si psího miminka všímat. Tak do týdne zjistí, že kousáním přeruší hru a nechá toho samo.
Mám prvního pejska. Kolii. Ale neustále,když si s ní chcem hrát,tak se nás snaží okusovat,někdy i štěká a vrčí. Na děti skáče a taky se je snaží okusovat za oblečení. Snažím se o okřikovat a vnucovat mu hračky. Je to běžné chování? A kdy to přejde? Poraďte mi prosím,jak to odnaučit. Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?