Diskuze 3 krát stejný profil??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Brokovi (11.10.2014 11:54:49) napsal: Procházím profilky,kdo má dneska narozeniny a koukám 3 krát stejný profil!Jméno psa-Adar,Adarko,Labradorský Retrívr,nar.11.10.20098-| To se to pak soutěží s tolika fotkama co?? >:-( Zkuste na to prosím kouknout.Hezký den;-) Jana Žiaľ nie je to po prvý krát tiež si toho všímam každý deň sa pozerám na narodeniny psíkov a objavuje sa to častejšie už som raz o tom aj Ja písala v diskúsii
Opravuji-Adarko má dokonce 4 profily8-| 8-|
A proč jste smazali jenom jeden,když jsou tam čtyři?? Abych pravdu řekla je mi to celkem fuk jen jsem na to náhodou narazila,tak jsem si myslela,že to dáte do pořádku8-}
Osobne by som bol za zavedenie overovania užívateľov. Tj kto nebude overený cez mojeID pomocou PIN3 by nemal mať možnosť zaradiť sa do TOP100 a ani by nemal mať možnosť hodnotiť iných psíkov. Potom tu je stovky profilov ktoré patria tej samej osobe a stovky majiteľov toho samého psa. !! ?!
Já jsem dohledala jen tři, z toho ten nejstatší vypadá na jiného uživatele, takže jsem smazala jen jeden, kde byla jasná stejná uživatelka. Jak píše Kate - ideální poslat přímo odkaz na podezřelé profily ;-) Brokovi (13.10.2014 12:21:34) napsal: A proč jste smazali jenom jeden,když jsou tam čtyři?? Abych pravdu řekla je mi to celkem fuk jen jsem na to náhodou narazila,tak jsem si myslela,že to dáte do pořádku8-}
Prosím pošlete nám odkazy na podezřelé profily nebo použijte tlačítko "Nevhodný obsah? Dejte nám vědět" (dole na každém profilu). Prověříme to. Jen je nutné říci, že je občas složité opravdu určit, zda jde o falešný profil nebo ne. U daných profilů jsou majitelé jiní uživatelé s jinou IP adresou a ani fotografie nejsou stejné (tedy jestli myslíme stejné profily). ;-) Brokovi (13.10.2014 12:21:34) napsal: A proč jste smazali jenom jeden,když jsou tam čtyři?? Abych pravdu řekla je mi to celkem fuk jen jsem na to náhodou narazila,tak jsem si myslela,že to dáte do pořádku8-}
Brokovi (11.10.2014 11:54:49) napsal: Procházím profilky,kdo má dneska narozeniny a koukám 3 krát stejný profil!Jméno psa-Adar,Adarko,Labradorský Retrívr,nar.11.10.20098-| To se to pak soutěží s tolika fotkama co?? >:-( Zkuste na to prosím kouknout.Hezký den;-) Jana Ono to spíš vypadá, podle data registrace a posledního přihlášení, že uživatelka zapomněla přihlašovací údaje a založila si nový profil. Nejstarší profil vypadá navíc spíš na nějakého jiného rodinného příslušníka, který též jejich společnému pejskovi založil profil. Smazala jsem jeden z těchto profilů. Pokud ale narazíte na podvodné zneužití profilů, ať už kvůli soutěži nebo kvůli top100, budeme vždy rádi za upozornění. U každého profilu je dole tlačítko pro nahlášení závadného obsahu.
Myslíte tento profil? -https://www.hellosandy.cz/profily/detail/168218/ Jaké jsou k němu stejné? - Pošlete prosím odkaz. Díky. Brokovi (11.10.2014 11:54:49) napsal: Procházím profilky,kdo má dneska narozeniny a koukám 3 krát stejný profil!Jméno psa-Adar,Adarko,Labradorský Retrívr,nar.11.10.20098-| To se to pak soutěží s tolika fotkama co?? >:-( Zkuste na to prosím kouknout.Hezký den;-) Jana
MojeID nikdy nebylo pro nikoho povinné a ani nebude. Zdvojené profily uživatelů/mazlíčků promazáváme. V případě, že jste na něco podobného narazili a naši admini zatím ne, pošlete nám to. Klidně i mě přímo do interních zpráv. Díky. Jarmila (13.10.2014 05:53:12) napsal: Prečo by som mala byť odtiaľto vyradená len za to že nemám ID a nechcem ho ?Som tu od začiatku ako tento profil založili a to je moja vec či si ho dám alebo nedám záleží na užívateľoch a nie na ID
JF (12.10.2014 20:28:07) napsal: Osobne by som bol za zavedenie overovania užívateľov. Tj kto nebude overený cez mojeID pomocou PIN3 by nemal mať možnosť zaradiť sa do TOP100 a ani by nemal mať možnosť hodnotiť iných psíkov. Potom tu je stovky profilov ktoré patria tej samej osobe a stovky majiteľov toho samého psa. !! ?! Prečo by som mala byť odtiaľto vyradená len za to že nemám ID a nechcem ho ?Som tu od začiatku ako tento profil založili a to je moja vec či si ho dám alebo nedám záleží na užívateľoch a nie na ID
Brokovi (11.10.2014 11:54:49) napsal: Procházím profilky,kdo má dneska narozeniny a koukám 3 krát stejný profil!Jméno psa-Adar,Adarko,Labradorský Retrívr,nar.11.10.20098-| To se to pak soutěží s tolika fotkama co?? >:-( Zkuste na to prosím kouknout.Hezký den;-) Jana A já si říkala jak je možný že někteří tam maj i přes 15 fotek 8-| když maj třeba jen 3 zvířata
Procházím profilky,kdo má dneska narozeniny a koukám 3 krát stejný profil!Jméno psa-Adar,Adarko,Labradorský Retrívr,nar.11.10.20098-| To se to pak soutěží s tolika fotkama co?? >:-( Zkuste na to prosím kouknout.Hezký den;-) Jana
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?