Diskuze 4lánky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, příběhy se nezobrazují automaticky, čekají na schválení. Tvoje články zveřejněny nebudou, jelikož jsou zkopírované! Míša2994 (16.05.2010 12:39:42) napsal: Ahoj ,taky máte problém jako já ??Napsala jsem už 2 články a nemám za to vůbec žadný body a navíc ten článek neexistuje.Prosím poraďte mi co mám dělat děkuji.:_( >> předem děkuji za odpověď!!
Jelikož příběhy kontroluji a našla jsem je na netu. Přečti si pravidla:https://www.hellosandy.cz/pravidla/ Míša2994 (17.05.2010 19:08:36) napsal: Ahoj a jak to víš že je to zkopírovaný já jsem nevěděla že se to nesmí :-( :-(
Ahoj a jak to víš že je to zkopírovaný já jsem nevěděla že se to nesmí :-( :-(
Honey (16.05.2010 12:49:13) napsal: Ahojky, admini je ještě asi neschválili. Vyčkej času.....;-) Děkuji ti ;-)
Míša2994 (16.05.2010 12:39:42) napsal: Ahoj ,taky máte problém jako já ??Napsala jsem už 2 články a nemám za to vůbec žadný body a navíc ten článek neexistuje.Prosím poraďte mi co mám dělat děkuji.:_( >> předem děkuji za odpověď!! Ahojky, admini je ještě asi neschválili. Vyčkej času.....;-)
Ahoj ,taky máte problém jako já ??Napsala jsem už 2 články a nemám za to vůbec žadný body a navíc ten článek neexistuje.Prosím poraďte mi co mám dělat děkuji.:_( >> předem děkuji za odpověď!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?