Diskuze A DOST ! NA TO UŽ NEMÁME ŽALUDEK - KONČÍME

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Áňa a spol. (26.06.2009 11:57:13) napsal: mimišák (26.06.2009 11:05:57) napsal: Áňa a spol. (26.06.2009 10:35:26) napsal: Jiskra (26.06.2009 09:55:20) napsal: mravokárce? znám Jitku a jejího hafíka a jsou suproví takže promiň a navíc vážně to tak trochu vyznělo že jsi tady jen kvůli kostičkování a hezký prázdniny nepřeju:DAhoj, jen na vysvětlenou – mravokárce jsme psal na příspěvek mimišáka a ne na příspěvek Jitky – takže zůstaň v klidu a nevynášej unáhlená rozhodnutí… Jinak já tobě pěkné prádzdniny přeju , nevídím jediný důvod proč bych ti je měl nepřát. Michal :-D :-D mravokárce? Já? Tak jo, tedy ještě mravokárněji: Na moje dotazy jsi, Michale – nebo Aňo, nebo kdo, neodpověděl. A reagoval jsi na příspěvek Jitky. Nebude to spíš tím, že šeltiáci drží pohromadě a do rebela se líp trefuje? Proč teda nepožádáš o vyjádření adminy? Tady si vylívat srdíčko s tím, že kostičky nefungují a už na to nemáš žaludek moc neuspěješ. Tvůj příspěvek silně zavání zviditelněním se styl Kačus. mimišákNo mimišáku , já tedy v zobrazení diskuze jasně vidím, že jsem reagoval na tvůj příspěvek a vidím tam i , že jsem ti odpovídal na co ses ptal – to jen na vysvětlenou – diskuze 26.06.2009 09:27:47 .Jestli se pletu tak mě oprav. No a s tím zviditelněním , to myslíš vážně ?? K čemu by mi to asi bylo ?? Kamarádů kvůli kterým sem hlavně chodím tady mám dost a hodnocení profilu mám vypnuté …Znovu opakuji , že mě jen štve , že zde něco není delší dobu v pořádku a nezáleží přeci na tom jestli kostičkování schvaluješ nebo ne . Mě by v životě nenapadlo někomu, kdo má vypnuté hodnocení profilu dávat nějakým způsobem najevo aby si ho zapnul a kostičkoval. No a ten rebel o kterém píšeš, to myslíš sebe ??? Snad jsem na nic nezapomněl . Michal Aja měla pravdu, odpověděla jsem ti přes soukromé zprávy. mimišák
pes Michal (26.06.2009 22:28:19) napsal: Áňa a spol. (26.06.2009 08:53:49) napsal: Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + Fany No, jestli na toto nemáte žaludek, tak tu chybět opravdu nebudete. Jak napsal Mimišák, z vašeho zápisu jesně vylpývá, že vám jde jen a jen o ty medaile, že jste stejní jako Rexíkova panička, že jste vůbec nic na tomto portálu nepochopili a nechali se zmanipulovat do role požadovaného člena portálu – hlupáka. Mě osobně ta vaše zpráva připadá jako výkřik do tmy, buď vám portál nevyhovuje a odejdete, nebo to tu budete vytrubovat na diskusním foru a čekat, kdo vás polituje. Tak se zachovejte podle nejlepšího svědomí a buď v klidu jděte, nebo nechte smazat tuhle šaškárnu a dál se pokoušejte porazit Rexík s.r.o. Ti, kterým jde o jejich miláčky už mají dávno hodnocení vypnuté, nebo jako já profily smazané. Je to jen a jen na vás. No vcelku slušný příspěvek – bohužel trochu mimo mísu … Pokud chceš vědět v čem je problém přečti si diskuzi od začátku, nebo se spoj s mimišákem který ví přesně o co jde – řešili jsme to dopoledne .. Srovnávat nás s profily jako je Rexíkova panička – to je dost silná podpásovka , protože právě takovým profilům se zde v této diskuzi snažíme nějakým způsobem postavit. takže nebuď janek – a přečti si to od začátku . Jo a mimochodem, víš to , že jsi jediný z uživatelů zde na hafíkách kterým jsme poslali dárek a ani nezabučel ?? Jasně – nevyžadujeme to -je nám to jedno a nohu si kvůli tomu za krk nedáme .. Ale když už někdo poučuje jiné jak se mají chovat měl by se chovat minimálně tak jak žádá po ostatních . Dobrou noc, Michal
Áňa a spol. (26.06.2009 21:48:21) napsal: děkujeme všem za podporu a pěkné zprávy , které nám přišly ty co nezajímá kostičkování anebo s ním nesouhlasí ať tento příspěvek nečtou . Na případné odpovědi " kostičkování je blbost – běž radši s pejsekem ven " a nebo " jesti ti jde jen o poháry …" NEBUDU REAGOVAT – na tom mi opravdu nezáleží a v tom problém není = shrnuto – je mi to fuk reakce adminů – upozornili jsme na náš problém „nemožnosti posílat kostičky“ třemi různými způsoby hned v 7 hodin ráno kdy jsme to zjistili – mailem adminovi Kate, do titulku profilu a založením diskuse … a reakce – teď se prosím posaďte .. NIC , jenom Kate napsala do diskuse něco ve smyslu – „Ach jo zase kostičkování , je pěkně , běžte radši s pejskem ven“ :-O :-O :-O :-O :-O no tak nevíme co si o tom myslet ?? V posledních dnech jsme se trochu poškorpili s uživatelem Rexíkova panička o tom co je morální a co ne .. já bych rád jen touto cestou vzkázal Jaroslavě toto – kdybyste byla na 1. místě a nemohla nic dělat , tak jako momentálně nemůžeme my  – tak bych solidárně s Vámi vypnul hodnocení , protože by mi bylo trapné využít poruchy systému a neschopnosti adminů uvést věci do stavu v jakém být mají k získání lepšího umístění. OPAKUJI – NEJDE NAM O UMÍSTĚNÍ – JDE NÁM O TO ABY ZDE VŠE FUNGOVALO JAK MÁ – PRO TY CO KOSTIČKUJÍ I PRO TY CO NA TO ZVYSOKA SE… Dobrou noc – skvěle vyběhaná Fany + Michal;-) hafoj,opravdu si to nechceš rozmyslet?Koukej já nejspíš pochopila o co ti jde,ale tím že vypneš kostičkování moc nevyřešíš a si na hafíkách fakt dobrá,1.místo,co by za to jiní uživatelí dali!I já bych za to místo bojovala!A neboj se,tím že nemůžeš kostičkovat uživatele na jiném portálu TI POČET KOSTIČEK NA TAK ÚŽASNÉM PROFILU NEZMĚNÍ!A to že si někdo myslí že se vychlubuješ medajlema je blbost!Kvůli tomuhle to chceš zahodit ?? ty to možná bereš jinak,ale já tu mam profily rok a že bych se blížila k TOP 100 to teda ne,ne že ti závidím ale…no prosté…neber my to za zlé,ještě si to promysli,je to vlastně tvoje věc.....!;-D je to vlastně jen tvoje věc........:-(
Áňa a spol. (26.06.2009 08:53:49) napsal: Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + Fany No, jestli na toto nemáte žaludek, tak tu chybět opravdu nebudete. Jak napsal Mimišák, z vašeho zápisu jesně vylpývá, že vám jde jen a jen o ty medaile, že jste stejní jako Rexíkova panička, že jste vůbec nic na tomto portálu nepochopili a nechali se zmanipulovat do role požadovaného člena portálu – hlupáka. Mě osobně ta vaše zpráva připadá jako výkřik do tmy, buď vám portál nevyhovuje a odejdete, nebo to tu budete vytrubovat na diskusním foru a čekat, kdo vás polituje. Tak se zachovejte podle nejlepšího svědomí a buď v klidu jděte, nebo nechte smazat tuhle šaškárnu a dál se pokoušejte porazit Rexík s.r.o. Ti, kterým jde o jejich miláčky už mají dávno hodnocení vypnuté, nebo jako já profily smazané. Je to jen a jen na vás.
Kačus (27.06.2009 15:13:19) napsal: souhlasím s miškou,co takhle toho nechat?Je to vlastně jejich věc jestli vypnou kostičkování a admini určitě kostičkování opraví!;-) my též souhlasíme s MiŠáKeM a Kačusem,co toho nechat?Akorát se zde hádáte,ještě MaB sem tahá to co nemá!Fany s Michaelem sem zanesli jasné téma,a já tu teď o tomto tématu nevidím ani zmínky.:-~
MaB (27.06.2009 15:14:45) napsal: Kačus (27.06.2009 15:01:05) napsal: supík (27.06.2009 14:15:21) napsal: Kačus (27.06.2009 11:18:13) napsal: Áňa a spol. (27.06.2009 00:20:38) napsal: jen si dovolujeme upozornit touto cestou, že uživateli LUCIE nic na profilu nefunguje . Možná, že se admini už konečně probudí. A TENTOKRÁT PROSÍM ŽÁDNÉ REAKCE typu " kostičkování není všechno " nebo " nejsi tu přeci kvůli kostičkám " Nejedná se o náš profil ale o profil našich kamarádů . Nechceme se nějak zviditelnit nebo něco podobného , i když se určitě nějaký chytrák najde co nám to napíše, tady už člověk opravdu neví… Ve zkratce – profily haprují – nefungují – admini na to zvysoka SE-ROU – zítra se to může stát zrovna třeba vám co to teď právě čtete , tak neremcejte . FANY a Michal proč to děláš?Vždyť to takhle nemusíš řešit!Fak promiň ,ale já furt nevim......prostě myslíme že je je i jiné řešení!Jak chceš,ale na 1.místo necháš usednout takovýho…nebudu nic říkat ale takovej hezkej hafan si to zaslouží!:-( ;-) ! Milá Kačus, až zase budeš mít potřebu něco komentovat, pokus se zapojit svoje mozkové závity.Určitě ti to prospěje.Není tak dlouho,cos spustila hysterickou diskuzi, jak si někdo dovolil poslat tvému pejskovi jednu kostičku.A pak se ukázalo jenom to,jak lžeš.Dodnes dlužíš omluvu nebo vysvětlení.A to slovo, cos tady tak ohleduplně vytečkovala bylo -smeták- (to jenom pro ostatní uživatele, aby věděli s kým mají tu čest.)Urážet jakéhokoliv pejska může jedině takový ubožák, jako jsi ty.Bylas upozorněna adminy na dodržování slušného chování, ale zřejmě ti to nestačilo.Tak tě upozorňuji, že pokud si tady ještě jednou otřeš svá ctěná nevymáchaná ústa o jakéhokoliv pejska,použiju s radostí bonzovací tlačítko. MILEJ SUPÍKU ČI CO…OMLUVU UŽ JSEM DÁVNO NAPSALA,JE HNED ZA TOUHLE DISKUZÍ,TAKŽE SE NEJDŘÍV KOUKNI POŘÁDNĚ,PAK KOMENTUJ!NAVÍC JÁ SE JÍ TO SNAŽÍM ROZMLUVIT A DOTOHO TI NIC NENI!>:-(Ano, omluva byla. Ale stylem – já nic, já muzikamt. Svedlas všechno na kamarádku, která údajně vlastní profily s Tebou. Ovšem zase je tam chyba. Spoluvlastníci jsou zde taky uvedeni. A ŘÍKÁ SNAD NĚKDO ŽE NE?MIMOCHODEM SUPÍKU,KOUKNI SE TAKY NA OSTATNÍ!TO JÁ NAPÍŠU NAVÍC FANYMU DISKUZI A TY HNED NENADÁVEJ,BONZNU TĚ......VÍŠ KOLIK LIDÍ TAKHLE NADÁVÁ?VÍŠ CO JE DIVNÝ?V PŘEDCHOZÍCH DISKUZÍCH NADÁVÁ TOLIKLIDÍ A TY JIM NENAPÍŠEŠ,MĚ JO,ŽEJO!:-D
Kačus (27.06.2009 15:01:05) napsal: supík (27.06.2009 14:15:21) napsal: Kačus (27.06.2009 11:18:13) napsal: Áňa a spol. (27.06.2009 00:20:38) napsal: jen si dovolujeme upozornit touto cestou, že uživateli LUCIE nic na profilu nefunguje . Možná, že se admini už konečně probudí. A TENTOKRÁT PROSÍM ŽÁDNÉ REAKCE typu " kostičkování není všechno " nebo " nejsi tu přeci kvůli kostičkám " Nejedná se o náš profil ale o profil našich kamarádů . Nechceme se nějak zviditelnit nebo něco podobného , i když se určitě nějaký chytrák najde co nám to napíše, tady už člověk opravdu neví… Ve zkratce – profily haprují – nefungují – admini na to zvysoka SE-ROU – zítra se to může stát zrovna třeba vám co to teď právě čtete , tak neremcejte . FANY a Michal proč to děláš?Vždyť to takhle nemusíš řešit!Fak promiň ,ale já furt nevim......prostě myslíme že je je i jiné řešení!Jak chceš,ale na 1.místo necháš usednout takovýho…nebudu nic říkat ale takovej hezkej hafan si to zaslouží!:-( ;-) ! Milá Kačus, až zase budeš mít potřebu něco komentovat, pokus se zapojit svoje mozkové závity.Určitě ti to prospěje.Není tak dlouho,cos spustila hysterickou diskuzi, jak si někdo dovolil poslat tvému pejskovi jednu kostičku.A pak se ukázalo jenom to,jak lžeš.Dodnes dlužíš omluvu nebo vysvětlení.A to slovo, cos tady tak ohleduplně vytečkovala bylo -smeták- (to jenom pro ostatní uživatele, aby věděli s kým mají tu čest.)Urážet jakéhokoliv pejska může jedině takový ubožák, jako jsi ty.Bylas upozorněna adminy na dodržování slušného chování, ale zřejmě ti to nestačilo.Tak tě upozorňuji, že pokud si tady ještě jednou otřeš svá ctěná nevymáchaná ústa o jakéhokoliv pejska,použiju s radostí bonzovací tlačítko. MILEJ SUPÍKU ČI CO…OMLUVU UŽ JSEM DÁVNO NAPSALA,JE HNED ZA TOUHLE DISKUZÍ,TAKŽE SE NEJDŘÍV KOUKNI POŘÁDNĚ,PAK KOMENTUJ!NAVÍC JÁ SE JÍ TO SNAŽÍM ROZMLUVIT A DOTOHO TI NIC NENI!>:-( Ano, omluva byla. Ale stylem – já nic, já muzikamt. Svedlas všechno na kamarádku, která údajně vlastní profily s Tebou. Ovšem zase je tam chyba. Spoluvlastníci jsou zde taky uvedeni.
Kačus (28.06.2009 13:40:50) napsal: MiŠkA (27.06.2009 18:52:08) napsal: pamatuju si jak si my jednou poslala 1 kostičku:_( a ted tady ještě každýmu nadáváš sakra VZPAMATUJTE SE LIDI jste jak prdlí fakt už8-} já?Tohle jsem nikomu nepsala navíc nejsem hele >:-( ;-) jak myslíš8-}
protože jsem dostala v SZ vysvětlení ohledně této diskuze přímo od Michala a Fany, přehodnotila jsem svůj názor a musím mu dát za pravdu. Dost jsem z toho pochopila, proč to dělal a tímto se mu tu chci veřejně omluvit za to co jsem tu napsala. To vysvětlení mi naprosto stačí a už tu do toho nebudu dál zasahovat
MiŠkA (27.06.2009 18:52:08) napsal: pamatuju si jak si my jednou poslala 1 kostičku:_( a ted tady ještě každýmu nadáváš sakra VZPAMATUJTE SE LIDI jste jak prdlí fakt už8-} já?Tohle jsem nikomu nepsala navíc nejsem hele >:-( ;-)
supík (27.06.2009 15:42:33) napsal: Kačus (27.06.2009 15:19:18) napsal: MaB (27.06.2009 15:14:45) napsal: Kačus (27.06.2009 15:01:05) napsal: supík (27.06.2009 14:15:21) napsal: Kačus (27.06.2009 11:18:13) napsal: Áňa a spol. (27.06.2009 00:20:38) napsal: jen si dovolujeme upozornit touto cestou, že uživateli LUCIE nic na profilu nefunguje . Možná, že se admini už konečně probudí. A TENTOKRÁT PROSÍM ŽÁDNÉ REAKCE typu " kostičkování není všechno " nebo " nejsi tu přeci kvůli kostičkám " Nejedná se o náš profil ale o profil našich kamarádů . Nechceme se nějak zviditelnit nebo něco podobného , i když se určitě nějaký chytrák najde co nám to napíše, tady už člověk opravdu neví… Ve zkratce – profily haprují – nefungují – admini na to zvysoka SE-ROU – zítra se to může stát zrovna třeba vám co to teď právě čtete , tak neremcejte . FANY a Michal proč to děláš?Vždyť to takhle nemusíš řešit!Fak promiň ,ale já furt nevim......prostě myslíme že je je i jiné řešení!Jak chceš,ale na 1.místo necháš usednout takovýho…nebudu nic říkat ale takovej hezkej hafan si to zaslouží!:-( ;-) ! Milá Kačus, až zase budeš mít potřebu něco komentovat, pokus se zapojit svoje mozkové závity.Určitě ti to prospěje.Není tak dlouho,cos spustila hysterickou diskuzi, jak si někdo dovolil poslat tvému pejskovi jednu kostičku.A pak se ukázalo jenom to,jak lžeš.Dodnes dlužíš omluvu nebo vysvětlení.A to slovo, cos tady tak ohleduplně vytečkovala bylo -smeták- (to jenom pro ostatní uživatele, aby věděli s kým mají tu čest.)Urážet jakéhokoliv pejska může jedině takový ubožák, jako jsi ty.Bylas upozorněna adminy na dodržování slušného chování, ale zřejmě ti to nestačilo.Tak tě upozorňuji, že pokud si tady ještě jednou otřeš svá ctěná nevymáchaná ústa o jakéhokoliv pejska,použiju s radostí bonzovací tlačítko. MILEJ SUPÍKU ČI CO…OMLUVU UŽ JSEM DÁVNO NAPSALA,JE HNED ZA TOUHLE DISKUZÍ,TAKŽE SE NEJDŘÍV KOUKNI POŘÁDNĚ,PAK KOMENTUJ!NAVÍC JÁ SE JÍ TO SNAŽÍM ROZMLUVIT A DOTOHO TI NIC NENI!>:-(Ano, omluva byla. Ale stylem – já nic, já muzikamt. Svedlas všechno na kamarádku, která údajně vlastní profily s Tebou. Ovšem zase je tam chyba. Spoluvlastníci jsou zde taky uvedeni. A ŘÍKÁ SNAD NĚKDO ŽE NE?MIMOCHODEM SUPÍKU,KOUKNI SE TAKY NA OSTATNÍ!TO JÁ NAPÍŠU NAVÍC FANYMU DISKUZI A TY HNED NENADÁVEJ,BONZNU TĚ......VÍŠ KOLIK LIDÍ TAKHLE NADÁVÁ?VÍŠ CO JE DIVNÝ?V PŘEDCHOZÍCH DISKUZÍCH NADÁVÁ TOLIKLIDÍ A TY JIM NENAPÍŠEŠ,MĚ JO,ŽEJO!:-D Té omluvy jsem si opravdu nevšiml.Tak promiň.Ta tvá exkámoška (pokud teda existuje) musí být neskutečně naivní.Prošel jsem si schválně profily koníků Nelly a Kyra za červen jsou tam 2 hodnocení 4 body a dnes za 1 (docela chápu po tvých příspěvcích).No a navíc u profilu koníků je uvedeno plemeno bernský honič.Nejsem sice odborník přes koně, ale ještě jsem o takovém plemeni neslyšel.Pokud existuje pouč nevědomého.Ne­pochybuji o tom, že nějakou výmluvu jistě najdeš, ale pokud mám jakékoliv zvíře, na kterém mně záleží, tak si dám tu práci a opravím.A pokud tě zaráží, že se napadají i jiní uživatelé nic ti nebrání to nahlásit.Pokud ti teda záleží na tom, aby se z Hafíků nestal chlív.Pro klid tvé duše uvádím, že jsem žádal adminy o zrušení hrobečků a pokud diskuze přesáhne určité meze neváhám upozornit.Bohužel všechno neuhlídám. promň supíku,ale to že je tam podle tebe Bernský honič je kravina!Buď to opět nefunguje,protože na hafíkách se jiné zvíře než pes (plemena koní a koček…)oběvují jinak!To mi upřít nemůžeš,byla o tom i diskuze,to ti klidně lidi potvrdí!Navíc všechno nesvádim na Julku!Jo mimochodem uživatel ,,ČS vlčáci a Německý ovčák" mají pravdu,prosím přečti si to! 8-} >:) ;-)
Kačus (27.06.2009 15:19:18) napsal: MaB (27.06.2009 15:14:45) napsal: Kačus (27.06.2009 15:01:05) napsal: supík (27.06.2009 14:15:21) napsal: Kačus (27.06.2009 11:18:13) napsal: Áňa a spol. (27.06.2009 00:20:38) napsal: jen si dovolujeme upozornit touto cestou, že uživateli LUCIE nic na profilu nefunguje . Možná, že se admini už konečně probudí. A TENTOKRÁT PROSÍM ŽÁDNÉ REAKCE typu " kostičkování není všechno " nebo " nejsi tu přeci kvůli kostičkám " Nejedná se o náš profil ale o profil našich kamarádů . Nechceme se nějak zviditelnit nebo něco podobného , i když se určitě nějaký chytrák najde co nám to napíše, tady už člověk opravdu neví… Ve zkratce – profily haprují – nefungují – admini na to zvysoka SE-ROU – zítra se to může stát zrovna třeba vám co to teď právě čtete , tak neremcejte . FANY a Michal proč to děláš?Vždyť to takhle nemusíš řešit!Fak promiň ,ale já furt nevim......prostě myslíme že je je i jiné řešení!Jak chceš,ale na 1.místo necháš usednout takovýho…nebudu nic říkat ale takovej hezkej hafan si to zaslouží!:-( ;-) ! Milá Kačus, až zase budeš mít potřebu něco komentovat, pokus se zapojit svoje mozkové závity.Určitě ti to prospěje.Není tak dlouho,cos spustila hysterickou diskuzi, jak si někdo dovolil poslat tvému pejskovi jednu kostičku.A pak se ukázalo jenom to,jak lžeš.Dodnes dlužíš omluvu nebo vysvětlení.A to slovo, cos tady tak ohleduplně vytečkovala bylo -smeták- (to jenom pro ostatní uživatele, aby věděli s kým mají tu čest.)Urážet jakéhokoliv pejska může jedině takový ubožák, jako jsi ty.Bylas upozorněna adminy na dodržování slušného chování, ale zřejmě ti to nestačilo.Tak tě upozorňuji, že pokud si tady ještě jednou otřeš svá ctěná nevymáchaná ústa o jakéhokoliv pejska,použiju s radostí bonzovací tlačítko. MILEJ SUPÍKU ČI CO…OMLUVU UŽ JSEM DÁVNO NAPSALA,JE HNED ZA TOUHLE DISKUZÍ,TAKŽE SE NEJDŘÍV KOUKNI POŘÁDNĚ,PAK KOMENTUJ!NAVÍC JÁ SE JÍ TO SNAŽÍM ROZMLUVIT A DOTOHO TI NIC NENI!>:-(Ano, omluva byla. Ale stylem – já nic, já muzikamt. Svedlas všechno na kamarádku, která údajně vlastní profily s Tebou. Ovšem zase je tam chyba. Spoluvlastníci jsou zde taky uvedeni. A ŘÍKÁ SNAD NĚKDO ŽE NE?MIMOCHODEM SUPÍKU,KOUKNI SE TAKY NA OSTATNÍ!TO JÁ NAPÍŠU NAVÍC FANYMU DISKUZI A TY HNED NENADÁVEJ,BONZNU TĚ......VÍŠ KOLIK LIDÍ TAKHLE NADÁVÁ?VÍŠ CO JE DIVNÝ?V PŘEDCHOZÍCH DISKUZÍCH NADÁVÁ TOLIKLIDÍ A TY JIM NENAPÍŠEŠ,MĚ JO,ŽEJO!:-D Té omluvy jsem si opravdu nevšiml.Tak promiň.Ta tvá exkámoška (pokud teda existuje) musí být neskutečně naivní.Prošel jsem si schválně profily koníků Nelly a Kyra za červen jsou tam 2 hodnocení 4 body a dnes za 1 (docela chápu po tvých příspěvcích).No a navíc u profilu koníků je uvedeno plemeno bernský honič.Nejsem sice odborník přes koně, ale ještě jsem o takovém plemeni neslyšel.Pokud existuje pouč nevědomého.Ne­pochybuji o tom, že nějakou výmluvu jistě najdeš, ale pokud mám jakékoliv zvíře, na kterém mně záleží, tak si dám tu práci a opravím.A pokud tě zaráží, že se napadají i jiní uživatelé nic ti nebrání to nahlásit.Pokud ti teda záleží na tom, aby se z Hafíků nestal chlív.Pro klid tvé duše uvádím, že jsem žádal adminy o zrušení hrobečků a pokud diskuze přesáhne určité meze neváhám upozornit.Bohužel všechno neuhlídám.
souhlasím s miškou,co takhle toho nechat?Je to vlastně jejich věc jestli vypnou kostičkování a admini určitě kostičkování opraví!;-)
supík (27.06.2009 14:15:21) napsal: Kačus (27.06.2009 11:18:13) napsal: Áňa a spol. (27.06.2009 00:20:38) napsal: jen si dovolujeme upozornit touto cestou, že uživateli LUCIE nic na profilu nefunguje . Možná, že se admini už konečně probudí. A TENTOKRÁT PROSÍM ŽÁDNÉ REAKCE typu " kostičkování není všechno " nebo " nejsi tu přeci kvůli kostičkám " Nejedná se o náš profil ale o profil našich kamarádů . Nechceme se nějak zviditelnit nebo něco podobného , i když se určitě nějaký chytrák najde co nám to napíše, tady už člověk opravdu neví… Ve zkratce – profily haprují – nefungují – admini na to zvysoka SE-ROU – zítra se to může stát zrovna třeba vám co to teď právě čtete , tak neremcejte . FANY a Michal proč to děláš?Vždyť to takhle nemusíš řešit!Fak promiň ,ale já furt nevim......prostě myslíme že je je i jiné řešení!Jak chceš,ale na 1.místo necháš usednout takovýho…nebudu nic říkat ale takovej hezkej hafan si to zaslouží!:-( ;-) ! Milá Kačus, až zase budeš mít potřebu něco komentovat, pokus se zapojit svoje mozkové závity.Určitě ti to prospěje.Není tak dlouho,cos spustila hysterickou diskuzi, jak si někdo dovolil poslat tvému pejskovi jednu kostičku.A pak se ukázalo jenom to,jak lžeš.Dodnes dlužíš omluvu nebo vysvětlení.A to slovo, cos tady tak ohleduplně vytečkovala bylo -smeták- (to jenom pro ostatní uživatele, aby věděli s kým mají tu čest.)Urážet jakéhokoliv pejska může jedině takový ubožák, jako jsi ty.Bylas upozorněna adminy na dodržování slušného chování, ale zřejmě ti to nestačilo.Tak tě upozorňuji, že pokud si tady ještě jednou otřeš svá ctěná nevymáchaná ústa o jakéhokoliv pejska,použiju s radostí bonzovací tlačítko. MILEJ SUPÍKU ČI CO…OMLUVU UŽ JSEM DÁVNO NAPSALA,JE HNED ZA TOUHLE DISKUZÍ,TAKŽE SE NEJDŘÍV KOUKNI POŘÁDNĚ,PAK KOMENTUJ!NAVÍC JÁ SE JÍ TO SNAŽÍM ROZMLUVIT A DOTOHO TI NIC NENI!>:-(
Tetrisa (27.06.2009 13:26:36) napsal: možnás e naštvete ale přijde mit o divné tahle diskuze. Kostičkuju když mám čas a že mě to baví, třeba te´d když maličký spí :)…ale takové problémy řešit to nechápu já momentálně řeším že moje boxerka pomalu ale jistě umírá na rakovinu už metastazující je to s ní jak na houpačce a já ji nechce nechat trápit tak jen čekám na okamžik kdy už bude špatná a užívám si každé chvíle s ní. Vyměnila bych všechny kostičky světa za to aby byla zdravá:_( ale je to život a za kostičky si zdraví nekoupíme… takže asi tak možná vám to přijde zcesty ento příspěvěk trochu je,ale to bude tím trápením Ano…souhlasím!:-( I já měla interšampiony,atˇ 3 psy s PP či perského kocoura s PP.Nyní mám již 10 let pejska z útulku.Vzala jsem si ho,byli mu cca 3 roky,nejen velké problémy psychické,byl týraný,bitý,ne­důvěřivý a nemocný(autoi­munitní problém trávicího traktu).Kdo často přijde do útulku,slyší příběhy,kterými psi prošli,upozor­nuji,nejenom psi ,,množitelů„,ale i psi s PP z CHS.Majitelé je nezvládli či neměli čas…Lidská nezodpovědnost a sobectví je tam přivedla.A věřte,že všechny zkušenosti,včetně ZVV3 apod.,mně byly k ničemu…Protože předtím to byly nepopsané listy,malá štěnata,geneticky predisponovaná,tak­že,při zkušenostech a mé píli a snaze,nebyl velký problém.Navíc můj otec byl instruktorem služebních plemen a tehdy i tzv. ,,psů do akcí“.I já mohu dnes napsat,že mému psu je více než 13 let,je velmi přátelský,vese­lý,citlivý,ovlá­dá základní poslušnost,nyní hůř slyší,začína se učit docela dobře na gesta.Věří mně,chrání mě i mé blízké,navíc je prakticky vitální a zdravý!:-) A to považuji za velký úspěch.Chci jen napsat.ZDE,na těchto www. vítám to,že i tito psi bez PP jsou rovnocenní.A jako bývala majitelka ,,super" klasy je považuji za rovnocenné!Nechtěla jsem se takto chlubit,ale exteriér psa zde není to prvotní,na to jsou odborné a specializované weby pro různé rasy.Ale láska ke zvířatům,zodpo­vědnost,kterou si na sebe bereme dobrovolně,od prvního do posledního dne jejich života!Za každého,atˇ je to ,,voříšek" či ,,světový vítěz"…Každý pes je živý tvor.Nehodnotím lidi dle toho,jak jsou krásní a úspěšní.Stačí malý okamžik,neštěs­tí,nemoc,aby bylo vše jinak!Ale dle toho,co je v nich…Krása je pomíjivá.U člověka i zvířete.A zda-li někdo kostičkuje?;-) Mně to nevadí.Admini dali možnost kosti vypnout!Píši si s přáteli, se špičkovými psy i voříšky a nedala bych nikdy nikomu 1 kost.To raději nic.Je to o profilu,který je na www. a vypovídá o vztahu pán a jeho pes…:-)O ničem jiném! Aja.
pes Michal (28.06.2009 01:18:47) napsal: Stál jsem na začátku této diskuse a rád bych stál i na jejím konci. S Michalem od Fany jsem si vyměnil soukromé zprávy a došel jsem k nějakému osobnímu závěru. V celé diskusi je jeden hlavní poznatek a to že Rexíkova panička opět ostatním veřejně >> LŽE !! !! !! Naposledy to bylo myslím, když tvrdila že nekostičkuje falešné profily a pak se jich našlo habaděj. Tentokráte to není čistá lež,jen vytržení kusu zprávy z kontextu. V původním textu bylo … že paní Rexíková … že by stejně jako u vás mohl Michal pro Fany sehnat dalších pět lidí na klikání. Mimochodem, zapoměla jste napsat, kolik lidí na vaší straně skutečně kliká aby nedej bože váš Rexík nebyl jednou druhý !! V jedné krásné diskusi jste napsala, že je pro vás důležitější být se svým psem než nějaké vítězství a dále jste psala něco o odpolední cestě na chatu či co to bylo. Takže jste si spolu užívali přírody. Zajímavé, v té době některé profily ohodnotil někdo, kdo se vydával za Rexíkovu paničku. Nosíte na procházky notebook a klikáte i tam 8-| No nic, to bylo jen odbočení. Takže Michale, jelikož jsi toto vlákno založil, máš možnost požádat adminy o jeho celé smazání. Pokud se rozhodneš pro, udělej to dne 2.7. To aby si všichni mohli přečíst slib, že Rexík od července bude mít vypnuto a ujistit se, že se tak stalo. Závěrem tedy chci konstatovat, že Michal nezvolil zrovna ideálně slova ve svém prvním příspěvku a že realita je trochu jiná, než jak to vypadá. Tím se mu veřejně omlouvám za tvrdší odpovědi, myslím, že jsme si to vysvětlili a Jitka se možná bude divit jak ;-) no divím se divím. ale doufám, že není pravda to, co mne teď přeci jen napadlo
pes Michal (28.06.2009 01:18:47) napsal: Stál jsem na začátku této diskuse a rád bych stál i na jejím konci. S Michalem od Fany jsem si vyměnil soukromé zprávy a došel jsem k nějakému osobnímu závěru. V celé diskusi je jeden hlavní poznatek a to že Rexíkova panička opět ostatním veřejně >> LŽE !! !! !! Naposledy to bylo myslím, když tvrdila že nekostičkuje falešné profily a pak se jich našlo habaděj. Tentokráte to není čistá lež,jen vytržení kusu zprávy z kontextu. V původním textu bylo … že paní Rexíková … že by stejně jako u vás mohl Michal pro Fany sehnat dalších pět lidí na klikání. Mimochodem, zapoměla jste napsat, kolik lidí na vaší straně skutečně kliká aby nedej bože váš Rexík nebyl jednou druhý !! V jedné krásné diskusi jste napsala, že je pro vás důležitější být se svým psem než nějaké vítězství a dále jste psala něco o odpolední cestě na chatu či co to bylo. Takže jste si spolu užívali přírody. Zajímavé, v té době některé profily ohodnotil někdo, kdo se vydával za Rexíkovu paničku. Nosíte na procházky notebook a klikáte i tam 8-| No nic, to bylo jen odbočení. Takže Michale, jelikož jsi toto vlákno založil, máš možnost požádat adminy o jeho celé smazání. Pokud se rozhodneš pro, udělej to dne 2.7. To aby si všichni mohli přečíst slib, že Rexík od července bude mít vypnuto a ujistit se, že se tak stalo. Závěrem tedy chci konstatovat, že Michal nezvolil zrovna ideálně slova ve svém prvním příspěvku a že realita je trochu jiná, než jak to vypadá. Tím se mu veřejně omlouvám za tvrdší odpovědi, myslím, že jsme si to vysvětlili a Jitka se možná bude divit jak ;-) já souhlasím s psem Míšou,ale to s tím Rexíkem je její rozhodnutí ;-)
Stál jsem na začátku této diskuse a rád bych stál i na jejím konci. S Michalem od Fany jsem si vyměnil soukromé zprávy a došel jsem k nějakému osobnímu závěru. V celé diskusi je jeden hlavní poznatek a to že Rexíkova panička opět ostatním veřejně >> LŽE !! !! !! Naposledy to bylo myslím, když tvrdila že nekostičkuje falešné profily a pak se jich našlo habaděj. Tentokráte to není čistá lež,jen vytržení kusu zprávy z kontextu. V původním textu bylo … že paní Rexíková … že by stejně jako u vás mohl Michal pro Fany sehnat dalších pět lidí na klikání. Mimochodem, zapoměla jste napsat, kolik lidí na vaší straně skutečně kliká aby nedej bože váš Rexík nebyl jednou druhý !! V jedné krásné diskusi jste napsala, že je pro vás důležitější být se svým psem než nějaké vítězství a dále jste psala něco o odpolední cestě na chatu či co to bylo. Takže jste si spolu užívali přírody. Zajímavé, v té době některé profily ohodnotil někdo, kdo se vydával za Rexíkovu paničku. Nosíte na procházky notebook a klikáte i tam 8-| No nic, to bylo jen odbočení. Takže Michale, jelikož jsi toto vlákno založil, máš možnost požádat adminy o jeho celé smazání. Pokud se rozhodneš pro, udělej to dne 2.7. To aby si všichni mohli přečíst slib, že Rexík od července bude mít vypnuto a ujistit se, že se tak stalo. Závěrem tedy chci konstatovat, že Michal nezvolil zrovna ideálně slova ve svém prvním příspěvku a že realita je trochu jiná, než jak to vypadá. Tím se mu veřejně omlouvám za tvrdší odpovědi, myslím, že jsme si to vysvětlili a Jitka se možná bude divit jak ;-)
Honey (27.06.2009 19:55:50) napsal: Nemá cenu řešit a pídit se, kdo má či nemá pravdu… stejně se jí nikdy nedozvíme. Každý si bude stát za svým. Já osobně to neřeším, nejsem tu kvůli nějakým žabomyším válkám, ale kvůli chlupáčkům..... plně souhlasím:D
Nemá cenu řešit a pídit se, kdo má či nemá pravdu… stejně se jí nikdy nedozvíme. Každý si bude stát za svým. Já osobně to neřeším, nejsem tu kvůli nějakým žabomyším válkám, ale kvůli chlupáčkům.....
Rexíkova panička (27.06.2009 18:42:42) napsal: Ahoj kamarádi. Původně jsem se nechtěla k Michalovi a jeho FANY vůbec vyjadřovat, ale nyní si myslím, že je potřeba věci uvést na pravou míru. Již zhruba před týdnem mi Michal psal, ať nechám kostičkování, ať to vzdám, že stejně nemám šanci vyhrát. Napsal mi, že pokud se bude rozdíl mezi námi snižovat, že pro něho není problém si sehnat dalších pět lidí, kteří by mu v kostičkování pomohli. Jasně taky řekl, že nechce být první kvůli sobě, ale jen proto, aby porazil Rexíka, takže veškeré jeho snažení je pouze zaměřeno proti tomu, aby Rexík nevyhrál. Celkem jsme si mezi sebou vyměnili hodně vzkazů. To, že nyní nemůže kostičkovat, může být pravda. Nicméně to může být pouze výmluva, aby mohl přestat kostičkovat, protože ho to přestalo bavit a nehodlá uznat porážku. Je totiž hodně divné, že s touto svojí teorií vyšel na povrch poté, co se rozdíl mezi námi začal již několikátý den po sobě zmenšovat v jeho neprospěch. Nechci mu proto sahat do svědomí, jak férový ten jeho boj (včetně nynějšího hlasitého vykřikování) je. Tento měsíc kostičkování hodlám dojet do konce a tím končím. Hned prvního července vypínám kostičkování a přenechám soutěž TOP 100 jiným pejskům. To je jistě fair řešení…Ale myslím,že řadě uživatelů,momen­tálně pročítám,kostič­kování vázne!;-) A to je ryze technická záležitost,i když jde pouze o virtuální medaile a pozice.Jelikož necítím potřebu kostičkovat,ale neodsuzuji.Každý má právo činit dle libosti,se snažím na problém dívat z jiného pohledu.A to,že bohužel,věnuje-li někdo celý měsíc kostičkám,zkoušela jsem v květnu ,již se slušným PC,stejně to chce čas.A má-li pár dní před koncem spadnout,i to se stalo minulý měsíc posl.den soutěže,není to nikomu příjemné.A zde to je již od včera.Neřeším,zda-li je někdo ,,hodný" či ne, osobní antipatie či sympatie.Pro mě je ,jako nezúčastněného pozorovatele,ale uživatele www.,důležité to,že podmínky k soutěži nejsou rovnocenné…Opa­kuji,zřejmě technická chyba!;-) Aja.
:_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( co je vlastně pravda?? Už jen:Fany zapni kostičky a Kačus nenadávej:_(
MiŠkA (27.06.2009 19:01:23) napsal: Já myslím,že Rexík s paničkou jsou hodní,ale že chyba je v Michalovi a Fany a taky v Kačus!! !! !! !! !! Myslela jsem si Fany s Michalem jsou suproví kámoši,ale až teď co Rexíkova panička napsala jsem změnila názor>:-( hafíci nejsou na hádky,poháry nebo medaile,ale na kámoši a na deníčky.Někdo tam najde třeba sourozence svého pejka:D Když je někdo v top 100 vůbec není zlý a takový jak tady popisoval pes Michal.Já se snažím dosáhnout alespoň jedné medaile a v červenci sháním kámoši.8-) Ale musím říct teda Fany to bych do tvých páníčků neřekla!!!!!!!!!­!!!!!!>:-( Ahoj MiŠkO Tak jsme na pár hodin odjeli, nebyli zde a už jsme černé ovce . Je zajímavé , že na základě inmormací uživatele REXÍKOVA PANIČKA nás zde všichni odsoudili aniž si někdo poslechl ( ověřil ) jestli je to vůbec pravda … Toto je klasická ukázka účelového použití části textu aby výsledné znění bylo zcela opačné. Ano – napsal jsem Rex paničce že by pro mě nebyl problém přizvat si třeba 5 lidí na pomoc a nebyl by to pro mě problém někoho požádat o pomoc zároveň jsem jí ale napsal i to – A TEĎ ČTI POZORNĚ, že mám určité zásady , kterých se držím a že bych to taky NIKDY NEUDĚLAL , protože bych se pak vlastním dětem nemohl podívat do očí !! Což je dost podstatný rozdíl !!!!!!!!!! Je zajímavé ,že naopak Rexíkova panička mi sama napsala , že u nich posílají kostičky 2 lidi – nevím jestli souběžně nebo se střídají ?? to fakt nevím. výsledek si udělejte sami .. Toto je klasická ukázka , toho, že někdo něco řekne a když se z toho použije jen čáast , zní to úplně jinak – častokrát zcela obráceně. Mrzí mě takové odsouzení zrovna od Tebe , která jsi mi hodně radila ohledně cviků s Fanynkou. No ale stalo se… Michal + Fany a ještě na závěr – PO CELOU DOBU CO JSEM ZDE – MI NIKDO S KOSTIČKOVÁNÍM NEPOMÁHAL – víc k tomu už opravdu nemám co říct
MaB (27.06.2009 18:58:49) napsal: MiŠkA (27.06.2009 18:52:08) napsal: pamatuju si jak si my jednou poslala 1 kostičku:_( a ted tady ještě každýmu nadáváš sakra VZPAMATUJTE SE LIDI jste jak prdlí fakt už8-} A to asi nebudeš sama. Ale co bys chtěla od 12ti leté holky. Teda jestli je pravda jak se prezentuje na http://hafici.net/profil/101. mno........:-DD mě je také 12 let,ale zatím všem dávám 5 kostiček
Já myslím,že Rexík s paničkou jsou hodní,ale že chyba je v Michalovi a Fany a taky v Kačus!! !! !! !! !! Myslela jsem si Fany s Michalem jsou suproví kámoši,ale až teď co Rexíkova panička napsala jsem změnila názor>:-( hafíci nejsou na hádky,poháry nebo medaile,ale na kámoši a na deníčky.Někdo tam najde třeba sourozence svého pejka:D Když je někdo v top 100 vůbec není zlý a takový jak tady popisoval pes Michal.Já se snažím dosáhnout alespoň jedné medaile a v červenci sháním kámoši.8-) Ale musím říct teda Fany to bych do tvých páníčků neřekla!!!!!!!!!­!!!!!!>:-(
MiŠkA (27.06.2009 18:52:08) napsal: pamatuju si jak si my jednou poslala 1 kostičku:_( a ted tady ještě každýmu nadáváš sakra VZPAMATUJTE SE LIDI jste jak prdlí fakt už8-} A to asi nebudeš sama. Ale co bys chtěla od 12ti leté holky. Teda jestli je pravda jak se prezentuje na http://hafici.net/profil/101.
pamatuju si jak si my jednou poslala 1 kostičku:_( a ted tady ještě každýmu nadáváš sakra VZPAMATUJTE SE LIDI jste jak prdlí fakt už8-}
MiŠkA (27.06.2009 18:48:17) napsal: Rexíkova panička (27.06.2009 18:42:42) napsal: Ahoj kamarádi. Původně jsem se nechtěla k Michalovi a jeho FANY vůbec vyjadřovat, ale nyní si myslím, že je potřeba věci uvést na pravou míru. Již zhruba před týdnem mi Michal psal, ať nechám kostičkování, ať to vzdám, že stejně nemám šanci vyhrát. Napsal mi, že pokud se bude rozdíl mezi námi snižovat, že pro něho není problém si sehnat dalších pět lidí, kteří by mu v kostičkování pomohli. Jasně taky řekl, že nechce být první kvůli sobě, ale jen proto, aby porazil Rexíka, takže veškeré jeho snažení je pouze zaměřeno proti tomu, aby Rexík nevyhrál. Celkem jsme si mezi sebou vyměnili hodně vzkazů. To, že nyní nemůže kostičkovat, může být pravda. Nicméně to může být pouze výmluva, aby mohl přestat kostičkovat, protože ho to přestalo bavit a nehodlá uznat porážku. Je totiž hodně divné, že s touto svojí teorií vyšel na povrch poté, co se rozdíl mezi námi začal již několikátý den po sobě zmenšovat v jeho neprospěch. Nechci mu proto sahat do svědomí, jak férový ten jeho boj (včetně nynějšího hlasitého vykřikování) je. Tento měsíc kostičkování hodlám dojet do konce a tím končím. Hned prvního července vypínám kostičkování a přenechám soutěž TOP 100 jiným pejskům.Mno..­..........tak to jsem teda nevěděla,že je Michal s Áňou a s Fany takovej.Nikdy bych neřekla,že tohle v hafíkách vůbec vznikne>:-( No, to mi povídej… 8-| :-|
Rexíkova panička (27.06.2009 18:42:42) napsal: Ahoj kamarádi. Původně jsem se nechtěla k Michalovi a jeho FANY vůbec vyjadřovat, ale nyní si myslím, že je potřeba věci uvést na pravou míru. Již zhruba před týdnem mi Michal psal, ať nechám kostičkování, ať to vzdám, že stejně nemám šanci vyhrát. Napsal mi, že pokud se bude rozdíl mezi námi snižovat, že pro něho není problém si sehnat dalších pět lidí, kteří by mu v kostičkování pomohli. Jasně taky řekl, že nechce být první kvůli sobě, ale jen proto, aby porazil Rexíka, takže veškeré jeho snažení je pouze zaměřeno proti tomu, aby Rexík nevyhrál. Celkem jsme si mezi sebou vyměnili hodně vzkazů. To, že nyní nemůže kostičkovat, může být pravda. Nicméně to může být pouze výmluva, aby mohl přestat kostičkovat, protože ho to přestalo bavit a nehodlá uznat porážku. Je totiž hodně divné, že s touto svojí teorií vyšel na povrch poté, co se rozdíl mezi námi začal již několikátý den po sobě zmenšovat v jeho neprospěch. Nechci mu proto sahat do svědomí, jak férový ten jeho boj (včetně nynějšího hlasitého vykřikování) je. Tento měsíc kostičkování hodlám dojet do konce a tím končím. Hned prvního července vypínám kostičkování a přenechám soutěž TOP 100 jiným pejskům. Mno............tak to jsem teda nevěděla,že je Michal s Áňou a s Fany takovej.Nikdy bych neřekla,že tohle v hafíkách vůbec vznikne>:-(
Ahoj kamarádi. Původně jsem se nechtěla k Michalovi a jeho FANY vůbec vyjadřovat, ale nyní si myslím, že je potřeba věci uvést na pravou míru. Již zhruba před týdnem mi Michal psal, ať nechám kostičkování, ať to vzdám, že stejně nemám šanci vyhrát. Napsal mi, že pokud se bude rozdíl mezi námi snižovat, že pro něho není problém si sehnat dalších pět lidí, kteří by mu v kostičkování pomohli. Jasně taky řekl, že nechce být první kvůli sobě, ale jen proto, aby porazil Rexíka, takže veškeré jeho snažení je pouze zaměřeno proti tomu, aby Rexík nevyhrál. Celkem jsme si mezi sebou vyměnili hodně vzkazů. To, že nyní nemůže kostičkovat, může být pravda. Nicméně to může být pouze výmluva, aby mohl přestat kostičkovat, protože ho to přestalo bavit a nehodlá uznat porážku. Je totiž hodně divné, že s touto svojí teorií vyšel na povrch poté, co se rozdíl mezi námi začal již několikátý den po sobě zmenšovat v jeho neprospěch. Nechci mu proto sahat do svědomí, jak férový ten jeho boj (včetně nynějšího hlasitého vykřikování) je. Tento měsíc kostičkování hodlám dojet do konce a tím končím. Hned prvního července vypínám kostičkování a přenechám soutěž TOP 100 jiným pejskům.
mimišáku,já se nechci zvyditelnit,navíc to o tobě teď můžu říct taky!>:) >> >:-(
mimišák (26.06.2009 11:05:57) napsal: Áňa a spol. (26.06.2009 10:35:26) napsal: Jiskra (26.06.2009 09:55:20) napsal: mravokárce? znám Jitku a jejího hafíka a jsou suproví takže promiň a navíc vážně to tak trochu vyznělo že jsi tady jen kvůli kostičkování a hezký prázdniny nepřeju:DAhoj, jen na vysvětlenou – mravokárce jsme psal na příspěvek mimišáka a ne na příspěvek Jitky – takže zůstaň v klidu a nevynášej unáhlená rozhodnutí… Jinak já tobě pěkné prádzdniny přeju , nevídím jediný důvod proč bych ti je měl nepřát. Michal :-D :-D mravokárce? Já? Tak jo, tedy ještě mravokárněji: Na moje dotazy jsi, Michale – nebo Aňo, nebo kdo, neodpověděl. A reagoval jsi na příspěvek Jitky. Nebude to spíš tím, že šeltiáci drží pohromadě a do rebela se líp trefuje? Proč teda nepožádáš o vyjádření adminy? Tady si vylívat srdíčko s tím, že kostičky nefungují a už na to nemáš žaludek moc neuspěješ. Tvůj příspěvek silně zavání zviditelněním se styl Kačus. mimišák taky mám šeltičku a přesto jsem se odvážila napsat svůj názor. Ale proti Fany nic nemám, protože je to nádherná šeltička a moc se mi líbí.
Áňa a spol. (26.06.2009 09:31:33) napsal: Jitka63 (26.06.2009 09:20:17) napsal: mimišák (26.06.2009 09:11:14) napsal: Áňa a spol. (26.06.2009 08:53:49) napsal: Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + Fany Ty sem chodíš jen kvůli TOP100? A kamarádství poměřuješ počtem zaslaných kostiček? Tak papa, hezké prázdniny. mimišáktohle taky nechápu – honbu za medailema a pohárama. K čemu jsou dobré? Vždyť by mělo jít především o kamarádství, o to popovídat si s těmi, s kterými si tu rozumím, pročíst si deníčky a dozvědět se něco víc o pejskovi, kterého má někdo jiný. Místo toho spousta klikačů jen kliká, aby se jim vrátily darované kostičky a vůbec nevnímají, komu kosti dávají. Protože žádný profil nemůžou vnímat, natož si něco přečíst.Ahoj Jitko, možná tomu nebudeš věřit ale dělám všechno to co popisuješ , že bych měl dělat . Poháry jsou mi ukradené – poukazuji jen na to , že zde po falešných profilech opět něco není v pořádku. Přeju Ti pěkné prázdniny, Michal no mně právě nepřijde, že ti jsou poháry a medaile ukradené. Vidím v tom docela velký boj mezi tebou a rexíkovou paničkou. Samozřejmě to může být tvoje forma boje, ale to, co jsi napsal, vyznívá tak, že když nebudeš dostávat kostičky a nebudeš na předních místech, že odcházíš. Jenže spokojenost a štěstí není v počtu přidělených kostiček, mně spíš mnohem víc záleží na kamarádech. A tady to kostičkování je jen pro zlost. Rozděluje lidi a pak je to tu hodně rozhádané. Nevím proč nemůže být stav kostičkování ukrytý, aby nikdo nevěděl jak na tom je. Možná by pak ubylo spoustu napadání, hádek a vyhrožování.
Tetrisa (27.06.2009 13:26:36) napsal: možnás e naštvete ale přijde mit o divné tahle diskuze. Kostičkuju když mám čas a že mě to baví, třeba te´d když maličký spí :)…ale takové problémy řešit to nechápu já momentálně řeším že moje boxerka pomalu ale jistě umírá na rakovinu už metastazující je to s ní jak na houpačce a já ji nechce nechat trápit tak jen čekám na okamžik kdy už bude špatná a užívám si každé chvíle s ní. Vyměnila bych všechny kostičky světa za to aby byla zdravá:_( ale je to život a za kostičky si zdraví nekoupíme… takže asi tak možná vám to přijde zcesty ento příspěvěk trochu je,ale to bude tím trápením Krásně napsané Tetriso, nemáš se za co omlouvat.Myslím,že mít možnost se s podobným trápením svěřit někomu, kdo to dokáže pochopit by mělo být hlavním posláním Hafíků.Bohužel pro některé je důležitější nějaký virtuální nesmysl.Držím tobě i tvému pejskovi palce a pokud bych o tom mohl rozhodovat, určitě by si zasloužil tu největší medaili.Vždyť se ti snažil celý svůj život dělat radost.A to rozhodně není málo.
Cathy (27.06.2009 13:06:26) napsal: Síla… občas to tady přečtu, ale tohle je už fakt moc. O co v tom kostičkování jde??? O hodnocení? asi ne.. to by 90% psů nedostalo 5 kostí, ale 2–3. Osobně dávám kostičky kamarádům (někdy, když mám čas) a někdy oplatím. Jinak: můj pes je na nějakém 637.místě a je mi to teda fakt jedno:-DD a nechápu, že někteří to takhle řeší. Daleko důležitější pro mě je, že je můj REÁLNÝ pes zdravý, hodný, povahově skvělý, pracovně upotřebitelný a krásný. A že by mě nějak vzrušovalo, že je můj světový vítěz až tak hluboko?? neeee8-) . Nechte tu diskuzi být, stejně nic nevyřešíte a jenom se okrádáte o čas;-) Nemám vůbec chutˇ další polemiky,ale je to o tom,co jsem psala.Nezlob se,měla jsem všechny psy,chovali jsme psy cca 40 let,takže od dětství,s PP,vy­nikající ocenění,atˇ MV či zkoušky-ZVV3,rovněž perský kocour- interšampion.:-) A najednou mám cca 10 let pejska z útulku,který ke mně přišel asi ve 3 letech.Nebylo to vůbec lehké,on sám si útulek nevybral.Jsou tam nejen tzv. psy ,,množitelů„,ale i psi s PP,takže z CHS,které majitelé nezvládli či neměli na ně čas…:-( Není tak těžké vychovat důvěřivé štěně,nepopsaný list,s výbornou genetikou a zvyklé jen na dobrá slova.Ale získat důvěru psa,který je léta týraný,bitý,o hla­du,naučit ho alespon části toho,co uměli ti předtím,je velmi těžké…Proto sem píšu,proto jsem i kostičkovala,a­bych na tyto psy upozornila.Protože to není ,,jen“ moje věc,ale otázka lidské zodpovědnosti a následků.Každý pes je živý tvor a osobně mně řekne víc profil než fotky.Fyzická krása je jen dočasná,důležitý je obsah a vztah,který si s pejskem vybudujeme…;-) Aja.
Kačus (27.06.2009 11:18:13) napsal: Áňa a spol. (27.06.2009 00:20:38) napsal: jen si dovolujeme upozornit touto cestou, že uživateli LUCIE nic na profilu nefunguje . Možná, že se admini už konečně probudí. A TENTOKRÁT PROSÍM ŽÁDNÉ REAKCE typu " kostičkování není všechno " nebo " nejsi tu přeci kvůli kostičkám " Nejedná se o náš profil ale o profil našich kamarádů . Nechceme se nějak zviditelnit nebo něco podobného , i když se určitě nějaký chytrák najde co nám to napíše, tady už člověk opravdu neví… Ve zkratce – profily haprují – nefungují – admini na to zvysoka SE-ROU – zítra se to může stát zrovna třeba vám co to teď právě čtete , tak neremcejte . FANY a Michal proč to děláš?Vždyť to takhle nemusíš řešit!Fak promiň ,ale já furt nevim......prostě myslíme že je je i jiné řešení!Jak chceš,ale na 1.místo necháš usednout takovýho…nebudu nic říkat ale takovej hezkej hafan si to zaslouží!:-( ;-) ! Milá Kačus, až zase budeš mít potřebu něco komentovat, pokus se zapojit svoje mozkové závity.Určitě ti to prospěje.Není tak dlouho,cos spustila hysterickou diskuzi, jak si někdo dovolil poslat tvému pejskovi jednu kostičku.A pak se ukázalo jenom to,jak lžeš.Dodnes dlužíš omluvu nebo vysvětlení.A to slovo, cos tady tak ohleduplně vytečkovala bylo -smeták- (to jenom pro ostatní uživatele, aby věděli s kým mají tu čest.)Urážet jakéhokoliv pejska může jedině takový ubožák, jako jsi ty.Bylas upozorněna adminy na dodržování slušného chování, ale zřejmě ti to nestačilo.Tak tě upozorňuji, že pokud si tady ještě jednou otřeš svá ctěná nevymáchaná ústa o jakéhokoliv pejska,použiju s radostí bonzovací tlačítko.
proč to děláš?Vždyť to takhle nemusíš řešit!Fak promiň ,ale já furt nevim......prostě myslíme že je je i jiné řešení!Jak chceš,ale na 1.místo necháš usednout takovýho…nebudu nic říkat ale takovej hezkej hafan si to zaslouží!:-( ;-) ! Milá Kačus, až zase budeš mít potřebu něco komentovat, pokus se zapojit svoje mozkové závity.Určitě ti to prospěje.Není tak dlouho,cos spustila hysterickou diskuzi, jak si někdo dovolil poslat tvému pejskovi jednu kostičku.A pak se ukázalo jenom to,jak lžeš.Dodnes dlužíš omluvu nebo vysvětlení.A to slovo, cos tady tak ohleduplně vytečkovala bylo -smeták- (to jenom pro ostatní uživatele, aby věděli s kým mají tu čest.)Urážet jakéhokoliv pejska může jedině takový ubožák, jako jsi ty.Bylas upozorněna adminy na dodržování slušného chování, ale zřejmě ti to nestačilo.Tak tě upozorňuji, že pokud si ještě jednou otřeš svá ctěná nevymáchaná ústa o jakéhokoliv pejska,použiju s radostí bonzovací tlačítko.
možnás e naštvete ale přijde mit o divné tahle diskuze. Kostičkuju když mám čas a že mě to baví, třeba te´d když maličký spí :)…ale takové problémy řešit to nechápu já momentálně řeším že moje boxerka pomalu ale jistě umírá na rakovinu už metastazující je to s ní jak na houpačce a já ji nechce nechat trápit tak jen čekám na okamžik kdy už bude špatná a užívám si každé chvíle s ní. Vyměnila bych všechny kostičky světa za to aby byla zdravá:_( ale je to život a za kostičky si zdraví nekoupíme… takže asi tak možná vám to přijde zcesty ento příspěvěk trochu je,ale to bude tím trápením
Síla… občas to tady přečtu, ale tohle je už fakt moc. O co v tom kostičkování jde??? O hodnocení? asi ne.. to by 90% psů nedostalo 5 kostí, ale 2–3. Osobně dávám kostičky kamarádům (někdy, když mám čas) a někdy oplatím. Jinak: můj pes je na nějakém 637.místě a je mi to teda fakt jedno:-DD a nechápu, že někteří to takhle řeší. Daleko důležitější pro mě je, že je můj REÁLNÝ pes zdravý, hodný, povahově skvělý, pracovně upotřebitelný a krásný. A že by mě nějak vzrušovalo, že je můj světový vítěz až tak hluboko?? neeee8-) . Nechte tu diskuzi být, stejně nic nevyřešíte a jenom se okrádáte o čas;-)
Při čtení všech příspěvků si říkám, že snad mnozí zapomněli co je realita a co virtuální svět...... Proč sem byl připleten Rexík s paničkou, kteří nikomu nic neudělali, neublížili........? Už vím!! Protože kostičkuje o stošet a Rexík je již po x-tý první..... mě je to upřímně jedno, ať je první pořád…pro mě to jak jsem již psala není to nejdůležitější!! !! A ještě vzkazy typu MY NEMŮŽEME KOSTIČKOVAT!!! Kdo vám to zakázal? Nikde jsem nic takového nečetla!!!!! Kdyby někteří, co tu píší o toleranci četli pořádně, nemusela by se diskuze takhle hrotit.....!! !! !! Pisatel si stěžoval, že mu ostatní nedají kostičky pokud on jim kostičky nedá...... o tom to snad není. Kostičkování je snad věcí dobrovolnou. A souhalasím s tvrzením uživatele pes Michal, že nejvíce se tady čílí ti, kteří jsou v TOP 100… si myslíte, že problémy máte jen vy? To asi ne, jen my ostatní na x-tém místě takové maličkosti neřešíme, není to pro nás životně důležité......
Můžete už sakra přestat??vždyť je to na hlavu pořád se hádat potom z portálu vznikne rvačka8-}
Květa a Max diskuse začala nadpisem : A DOST, NA TO JIŽ NEMÁME ŽALUDEK ! a pod ním text, kde si autor stěžuje, že zrovna jemu nejde kostičkování. Nemůže se pak divit, že se to obrátí proti němu. Kdyby to napsal někdo, kdo dostává zprávy typu máš hnusnýho psa, toho tvýho podvraťáka oběsím na šŇůře atd, co se zde děje, tak ano, dotyčný by se mohl cítit ukřivděn, ale vymyslet vlákno kvůli takovéto " hlouposti " nebylo zrovna nejlepší řešení. Je logické, že třeba skončil profil Nanynka, protože fotky atexty z Hafíků někdo stáhl a použil na urážející letáky v místě bydliště majitelky. Zde bych viděl nadpis nemám na to žaludek jako opodstatněný. Mě osobně to může být vcelku jedno, jen mám pocit, že vždy, když se objeví podobná diskuse za ní stojí někdo, kdo je minimálně v první dvacítce.
Áňa a spol. (27.06.2009 00:20:38) napsal: jen si dovolujeme upozornit touto cestou, že uživateli LUCIE nic na profilu nefunguje . Možná, že se admini už konečně probudí. A TENTOKRÁT PROSÍM ŽÁDNÉ REAKCE typu " kostičkování není všechno " nebo " nejsi tu přeci kvůli kostičkám " Nejedná se o náš profil ale o profil našich kamarádů . Nechceme se nějak zviditelnit nebo něco podobného , i když se určitě nějaký chytrák najde co nám to napíše, tady už člověk opravdu neví… Ve zkratce – profily haprují – nefungují – admini na to zvysoka SE-ROU – zítra se to může stát zrovna třeba vám co to teď právě čtete , tak neremcejte . FANY a Michal proč to děláš?Vždyť to takhle nemusíš řešit!Fak promiň ,ale já furt nevim......prostě myslíme že je je i jiné řešení!Jak chceš,ale na 1.místo necháš usednout takovýho…nebudu nic říkat ale takovej hezkej hafan si to zaslouží!:-( ;-) !
Musela jsem se k tomu vyjádřit,ale dále odmítám.Trvám na tom,že každý má možnost zvolit -kostičkovat či nekostičkovat!!!;-) A je dost přátel,kteří chodí na náš profil,aniž jsem nyní v soutěži…Přeji hezký víkend všem!:-) Aja.
Květka + Max (27.06.2009 10:23:35) napsal: pes Michal (27.06.2009 09:38:04) napsal: Tom (27.06.2009 08:21:25) napsal: Michale, proč tedy pořád zůstáváš na webu, který ti tak nevyhovuje, tak tě štve a nefunguje ti? Existují přece jiné weby se stejným zaměřením, kde podobné problémy nejsou. To máš jako kdybys sledoval v TV nějaký program a najednou místo něj naskočilo zrnění. Ty bys prostě sledoval dál to zrnění a jen nadával, ostatní by si přepnuli jinam. :D dovolím si odpovědět hned na dva příspěvky. Za prvé, Tome, jestli se nepletu, tak konkurenční portál se stejným názvem jako tento je spojený s tvým jménem a jménem zde tolik zmińované paní, co pro ní Rexík je jen nástroj pro naplňování jejího ega. Jestli tedy myslels tímto onen podobný web se stejným zaměřením. Dokonce jsem jej navštívil, uvidíme, co z toho vznikne. Michale teď k tvému příspěvku. Než něco napíšu, tak si přečtu, co napsali ti přede mnou, takže jsem to celé přečetl a potom reagoval. Stojím si za tím, že všichni ti, co jsou v TOP 100, ale i někde za ní tu jsou hlavně kvůli těm virtuálním medailím. Kdysi to napsala Aja. Když celý měsíc nedělala nic jiného než klikala , propracovala se někam na zhruba 25 pozici, takže pokud jste výše, nemáte technicky čas se vybavovat s kamarády, jen klikáte, pak jste na tom stejně jako ona slavná jednička. Dál si veřejně stěžuješ, že jsem ti na něco neodpověděl, v tom případě se omlouvám, to nedělá Rexíkova panička, to dělá Bersy, takže asi patříte do jiného chlívečku. Věta o tom, že když někoho nabádám aby se nějak choval, mám se chovat stejně je tak trochu zavádějící že. Na našich profilech bylo dost dlouho napsáno, že žádné kostičky a dárky od nikoho z " vychcanosti " nechceme, že jsme ti kvůli kamarádům a ne kvůli klikacím vyčůránkům. Možná i to je dostatečná odpověď, proč jste tu od nás nedostali. Kdosi na počátku této diskuse napsal, že dostal od tebe vynadáno a Jitka ne, protože šelťáci drží pohromadě. Je mi líto, ale v tomto případě to nějak neplatí. Takže shrnuto Hafíci ať už cz či net se zas tak moc neliší. Ten, kdo má svého psa opravdu rád ani jeden tento portál nepotřebuje . Jestli ti jde o přátele, jak tu píšeš, k tomu nepotřebuješ profil psa, stačí ti jen registrace.Tato diskuze mě dost čílí… začalo to upozorněním profilu Míši a Fany na technický problém a ostatní ji „seřvali“ za kostičkování… Nad tím zůstává rozum stát. Jsem tolerantní ke všem uživatelům tohoto portálu, i když mám na některé názor ne příliš kladný, je to moje osobní věc a nebudu kvůli tomu nikoho osočovat. Můj pes je v současné době umístěn na 26.místě, posílám kosti, ráda pozdravím a pokecám s kamarády, když chci, čtu deníčky, prohlížím fotky nebo videa. U počítače trávím cca 2hodiny dopoledne a 2 hodiny večer, někdy i víc, když se mi chce. Má s tím někdo problém???? Svědčí to snad o tom, že nemám ráda svého psa???? Kdyby ukončil svoje působení uživatel na xxxx. místě, kvůli technickým problémům, velkou odezvu to nevzbudí, ale jen proto, že je na 1.místě si každý rád hodí kamenem… >-| >-| Chci jen doplnit,že jsem si řekla,že budu číst vše,pokud to půjde a osobně!!! odepisovat,ne okopírované vzkazy.Dnes,kdy nekostičkuji,píšu kamarádům…Navíc,nechci stižnovat hodnotu míst v TOP 100,nyní soutěží méně profilů,možnost vypnutí kostiček.Ale tolik jen k doplnění mého příspěvku…;-) Aja.
pes Michal (27.06.2009 09:38:04) napsal: Tom (27.06.2009 08:21:25) napsal: Michale, proč tedy pořád zůstáváš na webu, který ti tak nevyhovuje, tak tě štve a nefunguje ti? Existují přece jiné weby se stejným zaměřením, kde podobné problémy nejsou. To máš jako kdybys sledoval v TV nějaký program a najednou místo něj naskočilo zrnění. Ty bys prostě sledoval dál to zrnění a jen nadával, ostatní by si přepnuli jinam. :D dovolím si odpovědět hned na dva příspěvky. Za prvé, Tome, jestli se nepletu, tak konkurenční portál se stejným názvem jako tento je spojený s tvým jménem a jménem zde tolik zmińované paní, co pro ní Rexík je jen nástroj pro naplňování jejího ega. Jestli tedy myslels tímto onen podobný web se stejným zaměřením. Dokonce jsem jej navštívil, uvidíme, co z toho vznikne. Michale teď k tvému příspěvku. Než něco napíšu, tak si přečtu, co napsali ti přede mnou, takže jsem to celé přečetl a potom reagoval. Stojím si za tím, že všichni ti, co jsou v TOP 100, ale i někde za ní tu jsou hlavně kvůli těm virtuálním medailím. Kdysi to napsala Aja. Když celý měsíc nedělala nic jiného než klikala , propracovala se někam na zhruba 25 pozici, takže pokud jste výše, nemáte technicky čas se vybavovat s kamarády, jen klikáte, pak jste na tom stejně jako ona slavná jednička. Dál si veřejně stěžuješ, že jsem ti na něco neodpověděl, v tom případě se omlouvám, to nedělá Rexíkova panička, to dělá Bersy, takže asi patříte do jiného chlívečku. Věta o tom, že když někoho nabádám aby se nějak choval, mám se chovat stejně je tak trochu zavádějící že. Na našich profilech bylo dost dlouho napsáno, že žádné kostičky a dárky od nikoho z " vychcanosti " nechceme, že jsme ti kvůli kamarádům a ne kvůli klikacím vyčůránkům. Možná i to je dostatečná odpověď, proč jste tu od nás nedostali. Kdosi na počátku této diskuse napsal, že dostal od tebe vynadáno a Jitka ne, protože šelťáci drží pohromadě. Je mi líto, ale v tomto případě to nějak neplatí. Takže shrnuto Hafíci ať už cz či net se zas tak moc neliší. Ten, kdo má svého psa opravdu rád ani jeden tento portál nepotřebuje . Jestli ti jde o přátele, jak tu píšeš, k tomu nepotřebuješ profil psa, stačí ti jen registrace. Tato diskuze mě dost čílí… začalo to upozorněním profilu Míši a Fany na technický problém a ostatní ji „seřvali“ za kostičkování… Nad tím zůstává rozum stát. Jsem tolerantní ke všem uživatelům tohoto portálu, i když mám na některé názor ne příliš kladný, je to moje osobní věc a nebudu kvůli tomu nikoho osočovat. Můj pes je v současné době umístěn na 26.místě, posílám kosti, ráda pozdravím a pokecám s kamarády, když chci, čtu deníčky, prohlížím fotky nebo videa. U počítače trávím cca 2hodiny dopoledne a 2 hodiny večer, někdy i víc, když se mi chce. Má s tím někdo problém???? Svědčí to snad o tom, že nemám ráda svého psa???? Kdyby ukončil svoje působení uživatel na xxxx. místě, kvůli technickým problémům, velkou odezvu to nevzbudí, ale jen proto, že je na 1.místě si každý rád hodí kamenem… >-| >-|
pes Michal (27.06.2009 09:38:04) napsal: Tom (27.06.2009 08:21:25) napsal: Michale, proč tedy pořád zůstáváš na webu, který ti tak nevyhovuje, tak tě štve a nefunguje ti? Existují přece jiné weby se stejným zaměřením, kde podobné problémy nejsou. To máš jako kdybys sledoval v TV nějaký program a najednou místo něj naskočilo zrnění. Ty bys prostě sledoval dál to zrnění a jen nadával, ostatní by si přepnuli jinam. :D dovolím si odpovědět hned na dva příspěvky. Za prvé, Tome, jestli se nepletu, tak konkurenční portál se stejným názvem jako tento je spojený s tvým jménem a jménem zde tolik zmińované paní, co pro ní Rexík je jen nástroj pro naplňování jejího ega. Jestli tedy myslels tímto onen podobný web se stejným zaměřením. Dokonce jsem jej navštívil, uvidíme, co z toho vznikne. Michale teď k tvému příspěvku. Než něco napíšu, tak si přečtu, co napsali ti přede mnou, takže jsem to celé přečetl a potom reagoval. Stojím si za tím, že všichni ti, co jsou v TOP 100, ale i někde za ní tu jsou hlavně kvůli těm virtuálním medailím. Kdysi to napsala Aja. Když celý měsíc nedělala nic jiného než klikala , propracovala se někam na zhruba 25 pozici, takže pokud jste výše, nemáte technicky čas se vybavovat s kamarády, jen klikáte, pak jste na tom stejně jako ona slavná jednička. Dál si veřejně stěžuješ, že jsem ti na něco neodpověděl, v tom případě se omlouvám, to nedělá Rexíkova panička, to dělá Bersy, takže asi patříte do jiného chlívečku. Věta o tom, že když někoho nabádám aby se nějak choval, mám se chovat stejně je tak trochu zavádějící že. Na našich profilech bylo dost dlouho napsáno, že žádné kostičky a dárky od nikoho z " vychcanosti " nechceme, že jsme ti kvůli kamarádům a ne kvůli klikacím vyčůránkům. Možná i to je dostatečná odpověď, proč jste tu od nás nedostali. Kdosi na počátku této diskuse napsal, že dostal od tebe vynadáno a Jitka ne, protože šelťáci drží pohromadě. Je mi líto, ale v tomto případě to nějak neplatí. Takže shrnuto Hafíci ať už cz či net se zas tak moc neliší. Ten, kdo má svého psa opravdu rád ani jeden tento portál nepotřebuje . Jestli ti jde o přátele, jak tu píšeš, k tomu nepotřebuješ profil psa, stačí ti jen registrace. Jen na upřesnění…Objevilo se moje jméno,tak musím napsat.Takže,,,Aja" klikala,ale taky četla poctivě deníčky,někdy jednověté,které napovědí mnoho o skutečném vztahu člověka a psa,tudíž prakticky nespala.A přišla na to,že řada profilů je kvalitních,psala jsem možná jinam,do jiné rubriky,ale jsou vzadu.Tzv. nemají čas se ,,zviditelnit" a to jakýmkoliv způsobem.;-) Mám nyní dobrý PC,takže šlo rychle kostičkování.Přes­tože,jak psali i kamarádi,nám posl.den nešlo přičítání vůbec,nakonec omluva od adminů,byla se ctí,tedy ,,Toník!" na 24.místě.;-D I přesto,že vše dělám sama,po pravdě,okolí by se asi právem smálo,kdybych je zatěžovala virtualitou.Je možnost vypnutí,po kterém volala polovina fora,takže nic neřeším.Píši si s kamarády a mně to stačí.Jsem dospělý člověk,ne dítě.Co se týká kvality a funkčnost webu,nemohu napsat,že by psu Michalovi nefungoval.Proč?…Fun­kční je,lidi se nenapadají a nedělejte si iluze,povaha česká je hádavá a konfliktní.Ty tzv. odborné weby,mohu napsat,protože moje rodina měla,má a bude mít vždy psy nebo kočky.K čemu jsou?Velmi často k inzerci CHS,což mě nepobuřuje.Co mně vadí,je nesnášenlivost k jiným,zvl. bez PP psům!;-) Navíc,budu-li mít,já samozřejmě ne,nejsem na to vybavená,web,tak se jinak dělá s redaktory,kteří jistě nepracují jen ,,z lásky",t.j. nutné mít dost velké finační zázemí,sponzo­ry,reklamu,at­d.,než jako člověk-t.j. pes Michal,který www. udělal rychle,sám a nikdo nemůže napsat,že časem vše ještě nezlepší,ale to záleží jen na něm.A co se týká problémů,tak mohu napsat,že na všech českých www. problémy jsou!Protože mnoho záleží na moderátorech fora,aby se uměli vypořádat s případnými konflikty a též odborností či neoborností příspěvků!Výkřiky do tmy,poloviční znalosti,stahované z jiných www.,to bych si jako redaktor ohlídala!Jistě pár lidí ,co navštěvuje odborná fora na zahr.www.,mně to potvrdí.Je to o toleranci,sluš­nosti,empatii a i v určitých případech solidaritě…Protože máme rádi psy,kočky,koně a nebo jen ,,sebe?"…;-) Aja.
Tom (27.06.2009 08:21:25) napsal: Michale, proč tedy pořád zůstáváš na webu, který ti tak nevyhovuje, tak tě štve a nefunguje ti? Existují přece jiné weby se stejným zaměřením, kde podobné problémy nejsou. To máš jako kdybys sledoval v TV nějaký program a najednou místo něj naskočilo zrnění. Ty bys prostě sledoval dál to zrnění a jen nadával, ostatní by si přepnuli jinam. :D dovolím si odpovědět hned na dva příspěvky. Za prvé, Tome, jestli se nepletu, tak konkurenční portál se stejným názvem jako tento je spojený s tvým jménem a jménem zde tolik zmińované paní, co pro ní Rexík je jen nástroj pro naplňování jejího ega. Jestli tedy myslels tímto onen podobný web se stejným zaměřením. Dokonce jsem jej navštívil, uvidíme, co z toho vznikne. Michale teď k tvému příspěvku. Než něco napíšu, tak si přečtu, co napsali ti přede mnou, takže jsem to celé přečetl a potom reagoval. Stojím si za tím, že všichni ti, co jsou v TOP 100, ale i někde za ní tu jsou hlavně kvůli těm virtuálním medailím. Kdysi to napsala Aja. Když celý měsíc nedělala nic jiného než klikala , propracovala se někam na zhruba 25 pozici, takže pokud jste výše, nemáte technicky čas se vybavovat s kamarády, jen klikáte, pak jste na tom stejně jako ona slavná jednička. Dál si veřejně stěžuješ, že jsem ti na něco neodpověděl, v tom případě se omlouvám, to nedělá Rexíkova panička, to dělá Bersy, takže asi patříte do jiného chlívečku. Věta o tom, že když někoho nabádám aby se nějak choval, mám se chovat stejně je tak trochu zavádějící že. Na našich profilech bylo dost dlouho napsáno, že žádné kostičky a dárky od nikoho z " vychcanosti " nechceme, že jsme ti kvůli kamarádům a ne kvůli klikacím vyčůránkům. Možná i to je dostatečná odpověď, proč jste tu od nás nedostali. Kdosi na počátku této diskuse napsal, že dostal od tebe vynadáno a Jitka ne, protože šelťáci drží pohromadě. Je mi líto, ale v tomto případě to nějak neplatí. Takže shrnuto Hafíci ať už cz či net se zas tak moc neliší. Ten, kdo má svého psa opravdu rád ani jeden tento portál nepotřebuje . Jestli ti jde o přátele, jak tu píšeš, k tomu nepotřebuješ profil psa, stačí ti jen registrace.
Honey (26.06.2009 13:17:17) napsal: Copak je to nejdůležitější mít na svém profilu medaile a poháry? Pro mě teda ne. Já budu spokojenější když bude můj chlupáček zdravej a šťastnej… a o nějaký v uvozovkách p.i.t.o.m.ý. ocenění nestojim.....pro každého páníčka je ten jeho pes NEJ!!! AHOJÍÍÍÍÍÍÍÍÍ­ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ­ÍÍÍK – PLNĚ SOUHLASÍÍÍÍÍÍÍM ;-) :-D
Michale, proč tedy pořád zůstáváš na webu, který ti tak nevyhovuje, tak tě štve a nefunguje ti? Existují přece jiné weby se stejným zaměřením, kde podobné problémy nejsou. To máš jako kdybys sledoval v TV nějaký program a najednou místo něj naskočilo zrnění. Ty bys prostě sledoval dál to zrnění a jen nadával, ostatní by si přepnuli jinam. :D
Áňa a spol. (27.06.2009 00:20:38) napsal: jen si dovolujeme upozornit touto cestou, že uživateli LUCIE nic na profilu nefunguje . Možná, že se admini už konečně probudí. A TENTOKRÁT PROSÍM ŽÁDNÉ REAKCE typu " kostičkování není všechno " nebo " nejsi tu přeci kvůli kostičkám " Nejedná se o náš profil ale o profil našich kamarádů . Nechceme se nějak zviditelnit nebo něco podobného , i když se určitě nějaký chytrák najde co nám to napíše, tady už člověk opravdu neví… Ve zkratce – profily haprují – nefungují – admini na to zvysoka SE-ROU – zítra se to může stát zrovna třeba vám co to teď právě čtete , tak neremcejte . FANY a Michal Musím přiznat,že se už dlouho snažím dostat aspon na 90. místo což se mi ted splnilo.Přesto,ale musím tvrdit,že na počtu kostiček nezáleží.Záleží hlavně na kamarádech,kterých bohužel my máme málo.:_( Já si taky teď na prázdniny kostičky a myšičky vypnu.Ale vím,že ty na to 1.místo máš a kdyby sis ještě teď povolila kostičkování tak bys to určitě dala,místo toho nadávání adminům.Mě hafíci blbnou každou chvíli,ale nevadí mi to.Prostě je zpustím znovu8-} A myslím si,že být 1. je supér a že by sis měla uvědomit co vlastně chceš:D Pokud to fakt vzdáš tak aspon furt nenadávej a hledej kamarády!!!!!!!!!! Goldie a spol.:_/
jen si dovolujeme upozornit touto cestou, že uživateli LUCIE nic na profilu nefunguje . Možná, že se admini už konečně probudí. A TENTOKRÁT PROSÍM ŽÁDNÉ REAKCE typu " kostičkování není všechno " nebo " nejsi tu přeci kvůli kostičkám " Nejedná se o náš profil ale o profil našich kamarádů . Nechceme se nějak zviditelnit nebo něco podobného , i když se určitě nějaký chytrák najde co nám to napíše, tady už člověk opravdu neví… Ve zkratce – profily haprují – nefungují – admini na to zvysoka SE-ROU – zítra se to může stát zrovna třeba vám co to teď právě čtete , tak neremcejte . FANY a Michal
děkujeme všem za podporu a pěkné zprávy , které nám přišly ty co nezajímá kostičkování anebo s ním nesouhlasí ať tento příspěvek nečtou . Na případné odpovědi " kostičkování je blbost – běž radši s pejsekem ven " a nebo " jesti ti jde jen o poháry …" NEBUDU REAGOVAT – na tom mi opravdu nezáleží a v tom problém není = shrnuto – je mi to fuk reakce adminů – upozornili jsme na náš problém „nemožnosti posílat kostičky“ třemi různými způsoby hned v 7 hodin ráno kdy jsme to zjistili – mailem adminovi Kate, do titulku profilu a založením diskuse … a reakce – teď se prosím posaďte .. NIC , jenom Kate napsala do diskuse něco ve smyslu – „Ach jo zase kostičkování , je pěkně , běžte radši s pejskem ven“ :-O :-O :-O :-O :-O no tak nevíme co si o tom myslet ?? V posledních dnech jsme se trochu poškorpili s uživatelem Rexíkova panička o tom co je morální a co ne .. já bych rád jen touto cestou vzkázal Jaroslavě toto – kdybyste byla na 1. místě a nemohla nic dělat , tak jako momentálně nemůžeme my  – tak bych solidárně s Vámi vypnul hodnocení , protože by mi bylo trapné využít poruchy systému a neschopnosti adminů uvést věci do stavu v jakém být mají k získání lepšího umístění. OPAKUJI – NEJDE NAM O UMÍSTĚNÍ – JDE NÁM O TO ABY ZDE VŠE FUNGOVALO JAK MÁ – PRO TY CO KOSTIČKUJÍ I PRO TY CO NA TO ZVYSOKA SE… Dobrou noc – skvěle vyběhaná Fany + Michal;-)
Květka + Max (26.06.2009 14:51:18) napsal: Lidičky a co takhle trochu tolerance??? :-D Když si někdo chce kostičkovat, tak ať kostičkuje třeba do alelujáááá, mě je to úplně fuk! Každý si na tomto portále může vybrat svůj způsob zábavy a pokud někoho baví posílat kosti, tak mu to přece nebudu brát, ne??? 8-| Co na tom, že do toho klepe celý den, to je jen a jen jeho věc a jeho způsob využití tohoto portálu ;-) Docela se mi příčí povýšenost některých uživatelů, kteří odsuzují poháry a medaile a chválí jen tu svoji „ušlechtilou“ působnost na hafíkách, jako by si mysleli, že jsou něco víc, že mají větší právo být na tomto webu, než „kostičkovači“ No to snad néééé! my s tebou na 100 a ještě víííc procent souhlasíme!Přesně-KAŽDÝ SI NA TOMTO PORTÁLE MŮŽE VYBRAT SVŮJ ZPŮSOB ZÁBAVY,proto nemyslíme že je špatné že se každý uživatel baví podle svého!Já taky Fanynce skoro každý den fandila,posílala kostičky.A myslim že si to někteří psi opravdu zaslouží.Ale také je pravda že jsou i jiní krásní hafíci a do TOP 100 se nedostanou.Ale každý pes je krásný-TO MI NIKDO NEODEPŘE!;-) Ale je to samozřejmě Michalovo volba,Míšo a Fany-BUDETE NÁM CHYBĚT!:_( :D :D :D ALE PŘEJEME KRÁÁÁÁSNÉÉÉ PRÁZDNINY,POZDRAVUJ FANYNKU!;-) ;-) ;-)
Myslím, že o povyšování tady nepadlo ani slovo, ale pokud máte někdo nějaký porblém, máte to napsat adminům. A to, že je tento portál založený jen na kostičkování mi příjde jako blbost. Však každý máte svůj názor. A vy co se nechcete hádat na příspěvky narážející na vás prostě nereagujte.
Lidičky a co takhle trochu tolerance??? :-D Když si někdo chce kostičkovat, tak ať kostičkuje třeba do alelujáááá, mě je to úplně fuk! Každý si na tomto portále může vybrat svůj způsob zábavy a pokud někoho baví posílat kosti, tak mu to přece nebudu brát, ne??? 8-| Co na tom, že do toho klepe celý den, to je jen a jen jeho věc a jeho způsob využití tohoto portálu ;-) Docela se mi příčí povýšenost některých uživatelů, kteří odsuzují poháry a medaile a chválí jen tu svoji „ušlechtilou“ působnost na hafíkách, jako by si mysleli, že jsou něco víc, že mají větší právo být na tomto webu, než „kostičkovači“ No to snad néééé!
Takhle to cítím také, sice sem tam někomu kostičku pošlu, ale minimálně, když opravdu narazím na pjska, který se mi líbí. Jenže většina v TOP 100 už to nebere podle plemen ani sympatií s pejskem,a le jen ze známosti a popravdě si mylím, že nemůžete celý den dělat nic jiného, než kostičkovat. To si raději prohlédnu pár pěkných profilů než klikat myší na kosti:-)
Copak je to nejdůležitější mít na svém profilu medaile a poháry? Pro mě teda ne. Já budu spokojenější když bude můj chlupáček zdravej a šťastnej… a o nějaký v uvozovkách p.i.t.o.m.ý. ocenění nestojim.....pro každého páníčka je ten jeho pes NEJ!!!
Ach jo, já myslela, že když umožníme vypnutí kostiček, že tyto naprosto zbytečné diskuze přestanou… :( Lidi, je krásně! Vemte radši psa na procházku ;-)
mimišák (26.06.2009 11:05:57) napsal: Áňa a spol. (26.06.2009 10:35:26) napsal: Jiskra (26.06.2009 09:55:20) napsal: mravokárce? znám Jitku a jejího hafíka a jsou suproví takže promiň a navíc vážně to tak trochu vyznělo že jsi tady jen kvůli kostičkování a hezký prázdniny nepřeju:DAhoj, jen na vysvětlenou – mravokárce jsme psal na příspěvek mimišáka a ne na příspěvek Jitky – takže zůstaň v klidu a nevynášej unáhlená rozhodnutí… Jinak já tobě pěkné prádzdniny přeju , nevídím jediný důvod proč bych ti je měl nepřát. Michal :-D :-D mravokárce? Já? Tak jo, tedy ještě mravokárněji: Na moje dotazy jsi, Michale – nebo Aňo, nebo kdo, neodpověděl. A reagoval jsi na příspěvek Jitky. Nebude to spíš tím, že šeltiáci drží pohromadě a do rebela se líp trefuje? Proč teda nepožádáš o vyjádření adminy? Tady si vylívat srdíčko s tím, že kostičky nefungují a už na to nemáš žaludek moc neuspěješ. Tvůj příspěvek silně zavání zviditelněním se styl Kačus. mimišák No mimišáku , já tedy v zobrazení diskuze jasně vidím, že jsem reagoval na tvůj příspěvek a vidím tam i , že jsem ti odpovídal na co ses ptal – to jen na vysvětlenou – diskuze 26.06.2009 09:27:47 .Jestli se pletu tak mě oprav. No a s tím zviditelněním , to myslíš vážně ?? K čemu by mi to asi bylo ?? Kamarádů kvůli kterým sem hlavně chodím tady mám dost a hodnocení profilu mám vypnuté …Znovu opakuji , že mě jen štve , že zde něco není delší dobu v pořádku a nezáleží přeci na tom jestli kostičkování schvaluješ nebo ne . Mě by v životě nenapadlo někomu, kdo má vypnuté hodnocení profilu dávat nějakým způsobem najevo aby si ho zapnul a kostičkoval. No a ten rebel o kterém píšeš, to myslíš sebe ??? Snad jsem na nic nezapomněl . Michal
No,přátelé…;-) Asi pro ochlazení hlav doporučuji přečíst si odkaz v deníčku Broček(BERKUT) a ZORAN,uživatel DAGMAR!;-) :D !! !! !! Je to o pomoci.Za což jim zde,atˇ mně klidně někdo napíše,že TO sem nepatří,je mně jedno,děkuji!:D Patří!Je to www. pro zvířata a o pomoci v nouzi!…Aja.
FANY, vysvětli mi jednu věc. Když ti tedy vůbec nejde o kosti a o pořadí, proč seš v TOP 100 na prvním místě a brečíš, že nemůžeš kostičkovat? Neprotiřečí si to? >:)
Áňa a spol. (26.06.2009 10:35:26) napsal: Jiskra (26.06.2009 09:55:20) napsal: mravokárce? znám Jitku a jejího hafíka a jsou suproví takže promiň a navíc vážně to tak trochu vyznělo že jsi tady jen kvůli kostičkování a hezký prázdniny nepřeju:DAhoj, jen na vysvětlenou – mravokárce jsme psal na příspěvek mimišáka a ne na příspěvek Jitky – takže zůstaň v klidu a nevynášej unáhlená rozhodnutí… Jinak já tobě pěkné prádzdniny přeju , nevídím jediný důvod proč bych ti je měl nepřát. Michal :-D :-D mravokárce? Já? Tak jo, tedy ještě mravokárněji: Na moje dotazy jsi, Michale – nebo Aňo, nebo kdo, neodpověděl. A reagoval jsi na příspěvek Jitky. Nebude to spíš tím, že šeltiáci drží pohromadě a do rebela se líp trefuje? Proč teda nepožádáš o vyjádření adminy? Tady si vylívat srdíčko s tím, že kostičky nefungují a už na to nemáš žaludek moc neuspěješ. Tvůj příspěvek silně zavání zviditelněním se styl Kačus. mimišák
Květka + Max (26.06.2009 10:34:01) napsal: Áňa a spol. (26.06.2009 08:53:49) napsal: Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + FanyFanynce jsem moc fandila! A proto i poslala kostičky, je to krásný pes, s pěkně vedeným profilem a škoda, že se rozhodují odejít… Asi Tě to překvapí,ale já bych v tpmtop případě uvažovala stejně…JDE O PRINCIP!…;-) Ne jenom o ,,kosti",sama víš,že jsem soutěžil měsíc a velmi ně naštvalo,když se nám posl.den,kdy posílali lidi hodně,ani to skutečně nešlo počítat,tak se NIC nezobrazilo!A u mě šlo maximálně o (byli jsem 24.,O.K.),ale o 21. nebo 22. místo,tedy ne o medaili…A musím být objektivní,u všech…;-) Aja.
Jiskra (26.06.2009 09:55:20) napsal: mravokárce? znám Jitku a jejího hafíka a jsou suproví takže promiň a navíc vážně to tak trochu vyznělo že jsi tady jen kvůli kostičkování a hezký prázdniny nepřeju:D Ahoj, jen na vysvětlenou – mravokárce jsme psal na příspěvek mimišáka a ne na příspěvek Jitky – takže zůstaň v klidu a nevynášej unáhlená rozhodnutí… Jinak já tobě pěkné prádzdniny přeju , nevídím jediný důvod proč bych ti je měl nepřát. Michal
Áňa a spol. (26.06.2009 08:53:49) napsal: Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + Fany Fanynce jsem moc fandila! A proto i poslala kostičky, je to krásný pes, s pěkně vedeným profilem a škoda, že se rozhodují odejít…
Jiskra (26.06.2009 09:55:20) napsal: mravokárce? znám Jitku a jejího hafíka a jsou suproví takže promiň a navíc vážně to tak trochu vyznělo že jsi tady jen kvůli kostičkování a hezký prázdniny nepřeju:D Vím,jak to Jitka myslí,:D a mimišák taky.Jenže,milí přátelé a pejskaři,tento web je na tom založen!Nepřávala bych vám,aby jste zavítali na tzv.,, odborné" www.,musím napsat,že jsem mezi ,,psy" od 2 let,nejsem začátečník a měli jsme vlastně téměř vždy s PP.Tam přijdou lidi,starší paní nebo děvčata, potom je klecoví chovatelé ,,seřvou"…První otázka,kterou dostanou je,zda pes či fena má PP!!!8-| Pokud vím,zde si píšeme lidi s PP i bez PP…Kde je možnost mít pejska,který je v nebi?;-) ;-) Na odborných,cho­vatelských webech ,těžko.Aja.
Áňa a spol. (26.06.2009 08:53:49) napsal: Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + Fany Nemohu Tě přemlouvat,ale včera jsem do diskuze,která začala být k večeru napsala,že vám vítězství přeji!!!:D Nejdříve odešla Agátka a kočka Jokki,tedy pozastavily profily a tedˇ Ty s Fany…Osobně z toho nemám dobrý dojem,skutečně to není vše tak,jak má být.Můj názor je ten,jako od počátku.Kdo chce kostičkovat,není to vždy nezajímavé,taky jsem měsíc vydržela a tento portál je na tom založen.A je v tom určitý relax!Navíc pro nás,co nemáme čas,je možnost vypnutí kostiček.Tak na co závidět?;-) No,mohu jen napsat,že posl.den v květnu,kdy jsme soutěžili a bylo nás víc,dostali jsme skutečně obrovský počet hlasů,kdy jsem počítala,je to jedno,zda být 24. nebo 21.,pro mě,ale celý,poslední den se pár lidem prostě kosti vůbec nepřičetly!!!:-( Nám rovněž.Bylo to i na portálu www.hafíci!Tvoje fenka je krásná a do TOP 100 patří,píšu po pravdě.Měla jsem golden-colii;-) .Neznáme se,ale kdo Ti fandil,resp.fence FANY,by měl zůstat Tvůj přítel!Bez ohledu na to,že nemůžeš vracet!!!To je o kvalitě a přátelství…;-D Zdraví Aja.
mravokárce? znám Jitku a jejího hafíka a jsou suproví takže promiň a navíc vážně to tak trochu vyznělo že jsi tady jen kvůli kostičkování a hezký prázdniny nepřeju:D
Jitka63 (26.06.2009 09:20:17) napsal: mimišák (26.06.2009 09:11:14) napsal: Áňa a spol. (26.06.2009 08:53:49) napsal: Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + Fany Ty sem chodíš jen kvůli TOP100? A kamarádství poměřuješ počtem zaslaných kostiček? Tak papa, hezké prázdniny. mimišáktohle taky nechápu – honbu za medailema a pohárama. K čemu jsou dobré? Vždyť by mělo jít především o kamarádství, o to popovídat si s těmi, s kterými si tu rozumím, pročíst si deníčky a dozvědět se něco víc o pejskovi, kterého má někdo jiný. Místo toho spousta klikačů jen kliká, aby se jim vrátily darované kostičky a vůbec nevnímají, komu kosti dávají. Protože žádný profil nemůžou vnímat, natož si něco přečíst. Ahoj Jitko, možná tomu nebudeš věřit ale dělám všechno to co popisuješ , že bych měl dělat . Poháry jsou mi ukradené – poukazuji jen na to , že zde po falešných profilech opět něco není v pořádku. Přeju Ti pěkné prázdniny, Michal
mimišák (26.06.2009 09:11:14) napsal: Áňa a spol. (26.06.2009 08:53:49) napsal: Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + Fany Ty sem chodíš jen kvůli TOP100? A kamarádství poměřuješ počtem zaslaných kostiček? Tak papa, hezké prázdniny. mimišák No samozřejmě – čekal jsem , že se nějaký povznesený mravokárce ozve. Ne nechodím sem kvůli kostičkování, mám zde spoustu kamarádů, a ty kostičky jsou pro mně něco navíc a nejsou pro mě až tak důležité jak to možná vypadá . Nikomu neupírám právo na kostičkováni nebo nekostičkování – to je přeci na svobodné vůli každého uživatele. Možná jsi to nečetl pozorně- ja HLAVNĚ poukazuji na to , že zde opět není něco v pořádku. I tobě přeju pěkné prázdniny , Michal
mimišák (26.06.2009 09:11:14) napsal: Áňa a spol. (26.06.2009 08:53:49) napsal: Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + Fany Ty sem chodíš jen kvůli TOP100? A kamarádství poměřuješ počtem zaslaných kostiček? Tak papa, hezké prázdniny. mimišák tohle taky nechápu – honbu za medailema a pohárama. K čemu jsou dobré? Vždyť by mělo jít především o kamarádství, o to popovídat si s těmi, s kterými si tu rozumím, pročíst si deníčky a dozvědět se něco víc o pejskovi, kterého má někdo jiný. Místo toho spousta klikačů jen kliká, aby se jim vrátily darované kostičky a vůbec nevnímají, komu kosti dávají. Protože žádný profil nemůžou vnímat, natož si něco přečíst.
Áňa a spol. (26.06.2009 08:53:49) napsal: Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + Fany Ty sem chodíš jen kvůli TOP100? A kamarádství poměřuješ počtem zaslaných kostiček? Tak papa, hezké prázdniny. mimišák
Nemůžeme bodově ohodnotit myšičkami ani jeden z profilů našich kamarádů na portálu MICINY.CZ a KONÍČCI.CZ ????? Tím samozřejmě přicházíme o spoustu bodů v hodnocení, protože dotyční nám většinou body nepošlou , pokud je sami nedostanou . Zajímavé, že se to stane zrovna nám a pár dní před koncem hodnocení v TOP100 – nedokážeme si to nějak rozumně vysvětlit ?? Obzvlášť když těm co jsou v TOP 10 za námi to bez problému funguje . Už nechceme být dále na portálu plném falešných profilů a klikacích s.r.o. Tento týden se nám nahromadilo velké množství rodinných i pracovních problémů a byli jsme rozhodnuti stejně skončit nebo podstatně omezit působení zde , takže to, že se vyskytl technický problém, který postihl zrovna nás není hlavním důvodem a nechcemem se na něj vymlouvat – je jen příslovečnou poslední kapkou a v našem rozhodnutí nás jen UTVRZUJE . Jen nám líto jen času kamarádů , kteří nám kostičky v dobré víře posílali a ty se teď takovýmhle způsobem znehodnotí. Kamarádi – mějte se pěkně , hezké prázdniny. Michal + Fany
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?