Diskuze A zasa porušovanie pravidiel

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, pár uživatelů mi bylo nahlášeno, ty jsem penalizovala. Pokud vám stále někdo "žebravé zprávy" posílá, tak je nahlašte. Děkujeme Jarmila (13.04.2011 10:14:46) napsal: Prosím Vás vážení súťažiaci ked súťažíte je to Váš problém a dokonca aj v súťažiach čo nemajú s týmto webom nič spoločné porušujete pravidlá a otravujete užívatelov pravidlá jasne hovoria že žobravé hlasy sú neprípustné nie je možné aby sme nič iné nerobili len Vám dávali hlas priatelstvo nie je o tomto
Ahoj, koukám, že uživatelka Nukuš-ka bohužel neporušila jen toto pravidlo, takže jí byl účet smazán. supík (15.04.2011 16:00:29) napsal: Ahoj Jerry, někteří žebráci jsou otravní jak v Brně v podchodě. Třeba taková Nikuš-ka už byla penalizovaná 2x, ale žebrá s drzostí profesiolálky dál. Tentokrát u uživatelky Radka (profil Collet).Asi by kromě penalizace nezaškodilo podobné typy ještě praštit8-}
iris.kt (17.04.2011 07:43:31) napsal: Všem páníčkům se omlouvám, o posílání hlásků už nežádám, dozvěděla jsem se, že je to v rozporu s pravidly hafíků, nechci žádný problém, ještě jednou se omlouvám:( Velmi si to vážim že si si dokázala priznať pochybenie
Všem páníčkům se omlouvám, o posílání hlásků už nežádám, dozvěděla jsem se, že je to v rozporu s pravidly hafíků, nechci žádný problém, ještě jednou se omlouvám:(
Jerry (13.04.2011 13:02:46) napsal: Ahoj, pár uživatelů mi bylo nahlášeno, ty jsem penalizovala. Pokud vám stále někdo "žebravé zprávy" posílá, tak je nahlašte. Děkujeme Ahoj Jerry, někteří žebráci jsou otravní jak v Brně v podchodě. Třeba taková Nikuš-ka už byla penalizovaná 2x, ale žebrá s drzostí profesiolálky dál. Tentokrát u uživatelky Radka (profil Collet).Asi by kromě penalizace nezaškodilo podobné typy ještě praštit8-}
Jarmila (13.04.2011 10:14:46) napsal: Prosím Vás vážení súťažiaci ked súťažíte je to Váš problém a dokonca aj v súťažiach čo nemajú s týmto webom nič spoločné porušujete pravidlá a otravujete užívatelov pravidlá jasne hovoria že žobravé hlasy sú neprípustné nie je možné aby sme nič iné nerobili len Vám dávali hlas priatelstvo nie je o tomto Souhalsím8-}
Prosím Vás vážení súťažiaci ked súťažíte je to Váš problém a dokonca aj v súťažiach čo nemajú s týmto webom nič spoločné porušujete pravidlá a otravujete užívatelov pravidlá jasne hovoria že žobravé hlasy sú neprípustné nie je možné aby sme nič iné nerobili len Vám dávali hlas priatelstvo nie je o tomto
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?