Diskuze A zase!!!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Azizi Nille (17.05.2011 16:16:56) napsal: Nevšímej si těch řečí, nechápu jak to může někoho napadnout... Lidi jsou schopní vyvolat hádku kvůli úplný blbost. Jako docela paradox, že děláš profili svým psům na HAFIKÁCH! Navíc za to, že sis vzala pejska z útulku by tě měli pochválit a né mít řeči, že máš dalšího... Děkuji moc8-} :_/ :_/ :-) možná je pravda, že za něj budu mít body, ale vzala jsem si ho z útulku, pejsky rádi fotíme, hrajeme si s nimi, staráme se a učíme je novým cvikům i s jiními pejsky (na cvičáku) je to naše velká záliba:-) pejsky máme moc rádi i všechny zvířátka, naše malá pánička třeba jezdí na koních a moc ji to baví, na vyjížďky jezdí někdy i s pejsky apod.:-) :-) :-) krásný den a ještě jendou moc děkuji:-) :-)
♣Labradůrci♣ (17.05.2011 16:12:26) napsal: No, navíc, nemám moc psů oproti jiným, podívej se na jiné, kolik mají psů, a s tou French a Honeym, to byl jen omyl, ne kvůli bodům!! ;-) Nebudeme se tady hádat, protože by to k ničemu nevedlo. Např. mí známí mají 7 psů!! a to jich známe ještě hodně, kdo jich má tolik8-} pejsci jsou naši a nebudeme to nijak měnit, že smažeme profily, píšeme mnoho článků, abychom měli body, proč bychom měli dělat profily psů, kteří si, nevím jak myslíte, nejsou naši, pro body8-} 8-} a navíc, za body nic nekupujeme, jen posíláme kamarádům dárečky, což je snad dobré, ne?8-} Nevšímej si těch řečí, nechápu jak to může někoho napadnout... Lidi jsou schopní vyvolat hádku kvůli úplný blbost. Jako docela paradox, že děláš profili svým psům na HAFIKÁCH! Navíc za to, že sis vzala pejska z útulku by tě měli pochválit a né mít řeči, že máš dalšího...
Morisek (17.05.2011 15:55:32) napsal: Jo jasně,mě se zdá,že jenom ty chceš body,tolik psů a teď ještě novej>:-( Přej že je ten Honey sourozenec s French a každej má v jinej den narozeniny,toto je záměrně pro body!!!!! No, navíc, nemám moc psů oproti jiným, podívej se na jiné, kolik mají psů, a s tou French a Honeym, to byl jen omyl, ne kvůli bodům!! ;-) Nebudeme se tady hádat, protože by to k ničemu nevedlo. Např. mí známí mají 7 psů!! a to jich známe ještě hodně, kdo jich má tolik8-} pejsci jsou naši a nebudeme to nijak měnit, že smažeme profily, píšeme mnoho článků, abychom měli body, proč bychom měli dělat profily psů, kteří si, nevím jak myslíte, nejsou naši, pro body8-} 8-} a navíc, za body nic nekupujeme, jen posíláme kamarádům dárečky, což je snad dobré, ne?8-}
Morisek (17.05.2011 15:55:32) napsal: Jo jasně,mě se zdá,že jenom ty chceš body,tolik psů a teď ještě novej>:-( Přej že je ten Honey sourozenec s French a každej má v jinej den narozeniny,toto je záměrně pro body!!!!! To jsme si mysleli, protože se tak jmenovala sestra Honeyho, ale podle toho datumu narození, jsme zjistili, že ne, vůbec to tak není, kvůli bodům!! ani nevíme, proč bychom to tak chtěli, nového pejska máme, ne pro body!! 8-} prosím vás, my máme tyto pejsky a tak jim děláme profily, ne pro body, ale proto, že jim chceme udělat profil, a nechceme se zde hádat, nevíme, proč si to myslíte, ale tak to určitě není8-} hezký den.
♣Labradůrci♣ (15.05.2011 15:26:14) napsal: Dobrý den, jen bych chtěla podotknout, že tento uživatel má několik stejných profilů, záměrně zřejmě pro body. https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/74030/ Jo jasně,mě se zdá,že jenom ty chceš body,tolik psů a teď ještě novej>:-( Přej že je ten Honey sourozenec s French a každej má v jinej den narozeniny,toto je záměrně pro body!!!!!
Možná je to kvůli bodům, možná ne. Těžko posoudit, že je to kvůli bodům, když nemá vyplněný profil, není na mapě a nemá napsané deníčky, tak to nemůže mít nějaké bodíky... a nějak je získat.
Já si nemyslím, že má tolik profilů, kvůli bodům:-O Uživatel je teprve dnes zaregistrovaný a možná neví, jak má ty profily smazat:D To se tady stalo i mé kamarádce. Zakládala si nový profil a najednou jich měla asi dvacet:D Ale ona všechny přebytečné profily smazat. Takže to možná není tím, že majitel chce hodně bodů, ale tím, že ty profily neumí smazat:-D Přeju hezké odpoledne;-D ;-)
Dobrý den, jen bych chtěla podotknout, že tento uživatel má několik stejných profilů, záměrně zřejmě pro body. https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/74030/
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?