Diskuze A zase dárečky ...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mám na adminy jeden nesmělý dotaz. Uživatelé Micin dostávají za nalezení dárečku více bodů než uživatelé Hafíků ?? Domnívám se že nikoliv … tudíž já … jako uživatel profílku pejdy … dostanu při nalezení dárečku stejný počet bodů … jako uživatel kočičího profílku. Kočku sice nemám … ale přesto mne to zajímá … neboť nepochybuji o tom … že snad každý zde … se snaží získat nějaké bodíky na dárečky pro kamarády. Proto mi ani není jasné … když Hafíci i Miciny … ač mají stejný počet dárečků … tj. 18 druhů … proč kočičky jsou oproti pejskům … de facto trvale … tak bodově znevýhodňovány ? Jejich dárečky jsou totiž podstatně dražší … což při naprosto shodném dárečku postrádá jakoukoliv logiku … totéž i v případě jedná-li se o alespoň přiměřeně srovnatelný předmět … což tedy fakt nechápu. Jako příklad uvádím 9 sice typově shodných, cenově však naprosto odlišných dárečků : Předmět : Body - Pes / Kočka Dort : 60 / 80 ?? Míč / balónky : 20 / 40 ?? Miska haf / mňau : 40 / 80 ?? Uzlík / klubíčko : 20 / 40 ?? Medvídek : 40 / 60 ? Velký buřtík / rybí kostička : 40 / 80 ?? Podkova / pírko : 40 / 60 ?? Piškoty / motýlek : 40 / 60 ?? Sluníčko / pusa : 30 / 20 ?? Další 2 typy dárečků jsou přibližně srovnatelné i cenově odpovídající : Kost / myška : 40 / 40 – Malý buřtík / hvězda : 20 / 20 Zbývajících 7 dárečků je shodných pro obě skupiny, včetně bodového ohodnocení : křídla, párty čepice, růže, vločky, srdíčko, květina a čtyřlístek. Z tohoto porovnání jasně vyplývá … že uživatelé Micin jsou oproti uživatelům Hafíků výrazně diskriminováni. Domnívám se … že tomu tak je i bezdůvodně. Je možné s tím něco udělat? Rozhodně tím ale nemám na mysli zdražení dárečků Hafíkům … nýbrž vyrovnání cen Micinám na stejnou úroveň počtu bodů … viz výše. Mimochodem … o konících se raději ani nezmiňuji … protože tam jsou ceny dárečků přímo absurdní. Divím se … že na tuto skutečnost ještě nikdo nepoukázal. A mám ještě jeden dotaz. Pakliže není možné docílit … aby kočičky u pejsků dávaly dárečky … které mají ve své nabídce … a opačně … nebylo by možné všechny dárečky sloučit ? Nikoliv snížit jejich počet … nýbrž v plném počtu je dát do nabídky Micinám i Hafíkům. V podstatě se jedná o rozšíření o 9 druhů celkem. Především se přimlouvám o obohacení psího rejstříku o univerzální „Pusu“ :_/ :-D Možná si někdo řekne ..."zabývá se blbinou"... ale upřímně ... komu z vás by se líbilo ... draze nakupovat s vědomím ... že ve vedlejším obchodě mají totéž … ale podstatně levnější ... přesto vy tam ... i když peněz dostanete stejně jako ti druzí ... nakupovat nesmíte ?? Snad tady taky existuje nějaká rovnost … ne ?? Díky moc za pochopení … s pozdravem Henrietta :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?