Diskuze ABY SME SA UčILI CUDZIE JAZYKY

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Víme o tom a děláme na nápravě, bohužel jsou svátky a doba dovolených, tak mějte prosím trpělivost. Děkujeme za pochopení ;-D °ღ Hanka ღ° (28.12.2017 16:38:11) napsal: sakra dělejte s tím něco...není to škoda nechat ničit tyto stránky??
°ღ Hanka ღ° (28.12.2017 16:30:41) napsal: velmi smutné...tak to se mi už kamarádi nevrátí...... to se nedá zjistit kdo tu dělá ten bordel..vytvoří si nový profil a dá tu takové hadiny ??
Libor (29.12.2017 09:45:36) napsal: Víme o tom a děláme na nápravě, bohužel jsou svátky a doba dovolených, tak mějte prosím trpělivost. Děkujeme za pochopení ;-D A proč mám pocit, že svátky a dovolené jsou stále????
Libor (29.12.2017 09:45:36) napsal: Víme o tom a děláme na nápravě, bohužel jsou svátky a doba dovolených, tak mějte prosím trpělivost. Děkujeme za pochopení ;-D
Zdeněk (27.12.2017 23:44:37) napsal: ...cizí jazyky se učit nemusíte...to jen příklad jak to vypadá, když je servr nezabezpečený a lze i ukrást data i hesla. Toto vytváří vir - "robottolkin" robot z nějaké podvodné stránky... sakra dělejte s tím něco...není to škoda nechat ničit tyto stránky??
Jarmila (27.12.2017 10:40:17) napsal: TO SME SA VEľA DOZVEDELI OD UžíVATZEľOV NA DISKúZII žE BY DáKA RECESIA? velmi smutné...tak to se mi už kamarádi nevrátí...... to se nedá zjistit kdo tu dělá ten bordel..vytvoří si nový profil a dá tu takové blbosti...h***** mě to nevzalo.... ??
Jarmila (27.12.2017 10:40:17) napsal: TO SME SA VEľA DOZVEDELI OD UžíVATZEľOV NA DISKúZII žE BY DáKA RECESIA? velmi smutné...tak to se mi už kamarádi nevrátí...... to se nedá zjistit kdo tu dělá ten bordel..vytvoří si nový profil a dá tu takové h***** ??
Jarmila (27.12.2017 10:40:17) napsal: TO SME SA VEľA DOZVEDELI OD UžíVATZEľOV NA DISKúZII žE BY DáKA RECESIA? velmi smutné...tak to se mi už kamarádi nevrátí...... to se nedá zjistit kdo tu dělá ten bordel..vytvoří si nový profil a dá tu takové h*****??
Jarmila (27.12.2017 10:40:17) napsal: TO SME SA VEľA DOZVEDELI OD UžíVATZEľOV NA DISKúZII žE BY DáKA RECESIA? velmi smutné...tak to se mi už kamarádi nevrátí......
Jarmila (27.12.2017 10:40:17) napsal: TO SME SA VEľA DOZVEDELI OD UžíVATZEľOV NA DISKúZII žE BY DáKA RECESIA?
Jarmila (27.12.2017 10:40:17) napsal: TO SME SA VEľA DOZVEDELI OD UžíVATZEľOV NA DISKúZII žE BY DáKA RECESIA? ...cizí jazyky se učit nemusíte...to jen příklad jak to vypadá, když je servr nezabezpečený a lze i ukrást data i hesla. Toto vytváří vir - "robottolkin" robot z nějaké podvodné stránky...
TO SME SA VEľA DOZVEDELI OD UžíVATZEľOV NA DISKúZII žE BY DáKA RECESIA?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?