Diskuze ACH JOOO!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

mě se nalíbí, že na mapce je označeno místo uživatele a ne místo kde se to zvířátko nachází. Například u nás máme profil pro nebohého Dona, který u nás nikdy nebyl, žil v jižních čechách. Když takto má někdo třeba svého pejska a babičinu kočku, mohou obě zvížátka žít na druhé straně republiky, takže je to zase o ničem
Mapka se nam take strasne moc libi. Vsimal jsem si ji dnes a je to uzasny napad. Hned kazdy vidi. Takze take pridamvam kladny ohlas :o)
ale nemohla by být zrovna tak jako rodokmen/slíbe­no!/skrytá?to je hrůza než se jedne dohrabe,tam kam chce,zdá se mi,že stále kombinujete,až to dopadne,že vám celé klekne a budeme v dža všichni.
..nestěžuju si na vše, jen vyjadřuji svůj názor…je demokracie :-DD
Ilona (17.04.2009 18:56:42) napsal: Já jsem z mapky na každém profilu nadšená!!!! Hrozně mi to vyhovuje, byl to super nápad. Přijde mi že jaká koli změna je tady kritizovaná. Já teda tenhle nápad hrozně cením a chválím:-) :-) :-) :-) ;-) JE TO OPRAVDU SUPER NÁPAD.JENOM SE TADY VĚTŠINOU KRITIZUJE A CHVÁLOU SE OPRAVDU ŠETŘÍ.JÁ BÝT ADMÍNEM TAK JSEM TO UŽ DÁVNO VZDALA.MÁLO LIDEM SE TU ČLOVĚK ZAVDĚČÍ.SICE TO JDE POMALU,ALE KONEČNÝ VÝSLEDEK SI MYSLÍM BUDE SUPER;-)
Jaromíro, opravdu díky za pozitivní reakci. :) Jaromíra (18.04.2009 16:56:14) napsal: Ilona (17.04.2009 18:56:42) napsal: Já jsem z mapky na každém profilu nadšená!!!! Hrozně mi to vyhovuje, byl to super nápad. Přijde mi že jaká koli změna je tady kritizovaná. Já teda tenhle nápad hrozně cením a chválím:-) :-) :-) :-) ;-)JE TO OPRAVDU SUPER NÁPAD.JENOM SE TADY VĚTŠINOU KRITIZUJE A CHVÁLOU SE OPRAVDU ŠETŘÍ.JÁ BÝT ADMÍNEM TAK JSEM TO UŽ DÁVNO VZDALA.MÁLO LIDEM SE TU ČLOVĚK ZAVDĚČÍ.SICE TO JDE POMALU,ALE KONEČNÝ VÝSLEDEK SI MYSLÍM BUDE SUPER;-)
Tak to se ale pleteš, protože právě proto, že každý mazlíček může bydlet jinde a přesto mít stejného majitele, jsme mapku dali na profil psa a ne na profil majitele. Takže… lze „uchopit“ bod a „přesunout“ na místo bydliště daného mazlíčka! pes Michal (18.04.2009 11:37:40) napsal: mě se nalíbí, že na mapce je označeno místo uživatele a ne místo kde se to zvířátko nachází. Například u nás máme profil pro nebohého Dona, který u nás nikdy nebyl, žil v jižních čechách. Když takto má někdo třeba svého pejska a babičinu kočku, mohou obě zvížátka žít na druhé straně republiky, takže je to zase o ničem
Ahojky.:-) Mapka je, myslím, docela prima věc. V republice je vedle známých měst a vesnic i mnoho menších vesniček, městeček a obcí, o kterých člověk nemá ani páru. Pro mně osobně je docela fajn, když můžu rovnou mrknout odkud kdo je a jak je to od nás daleko a přitom nemusím lovit zdlouhavě v autoatlasu.8-} Zdravím všechny, kterým tento malý pomocník nevadí.8-}
Oli (17.04.2009 19:10:46) napsal: Ilona (17.04.2009 18:56:42) napsal: Já jsem z mapky na každém profilu nadšená!!!! Hrozně mi to vyhovuje, byl to super nápad. Přijde mi že jaká koli změna je tady kritizovaná. Já teda tenhle nápad hrozně cením a chválím:-) :-) :-) :-) ;-) Já také......:-) :-) :-) Oli
Ilona (17.04.2009 18:56:42) napsal: Já jsem z mapky na každém profilu nadšená!!!! Hrozně mi to vyhovuje, byl to super nápad. Přijde mi že jaká koli změna je tady kritizovaná. Já teda tenhle nápad hrozně cením a chválím:-) :-) :-) :-) ;-) Já také......:-) :-) :-) Oli
Já jsem z mapky na každém profilu nadšená!!!! Hrozně mi to vyhovuje, byl to super nápad. Přijde mi že jaká koli změna je tady kritizovaná. Já teda tenhle nápad hrozně cením a chválím:-) :-) :-) :-) ;-)
Jessica (17.04.2009 17:59:53) napsal: Dnes jsem si všimla, že se na profilech objevila mapa, která mi tam dost překáží, myslím, že bohatě stačí, když bude mít zvířátko napsáno z jakého města pochází a pokud to někoho bude hodně zajímat, tak se může podívat do map…ale že by se dalo posouvat s přátely, tak to néééé >-| :-| >-| Tak už si pospěšte, ne? Děláte věci okolo, ale ty „důležitý“ se odkládaj na poslední místa…>:-( No já nemůžu říct ach jo protože jsem se přistěhovala na mapku a mám za každý profil 200 piškotků.8-| Málem mě klepla pepka.Nevím jestli jste už to někdy dělala pokud ne tak pozor abyste o 200 nepřišla…:( O­li
Dnes jsem si všimla, že se na profilech objevila mapa, která mi tam dost překáží, myslím, že bohatě stačí, když bude mít zvířátko napsáno z jakého města pochází a pokud to někoho bude hodně zajímat, tak se může podívat do map…ale že by se dalo posouvat s přátely, tak to néééé >-| :-| >-| Tak už si pospěšte, ne? Děláte věci okolo, ale ty „důležitý“ se odkládaj na poslední místa…>:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?