Diskuze Admini

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Medvídek (27.02.2011 14:03:01) napsal: Pisi ohledne tech darku!Ja myslela ne,ze nemam darky u svych profilu,ale kdyz ja chci poslat darky,ze tam jeste nemam ty,co me ostatni uz posilaji.Asi jsem to spatne napsala,to se omlouvam.Treba jsem dostala holubicku atd,ale ja je poslat nemohu,protoze je v nabidce darku nemam.Medvidek Ahoj.Já to pochopila tak jak jsi to myslela.Ale ta holubička byla mezi valentýnskými dárky a ty byly jen pár dní.
Ahoj, je to jak píše Eva, byly to valentýnské dárky. Dárky průběžně měníme. ;-) Medvídek (27.02.2011 14:03:01) napsal: Pisi ohledne tech darku!Ja myslela ne,ze nemam darky u svych profilu,ale kdyz ja chci poslat darky,ze tam jeste nemam ty,co me ostatni uz posilaji.Asi jsem to spatne napsala,to se omlouvam.Treba jsem dostala holubicku atd,ale ja je poslat nemohu,protoze je v nabidce darku nemam.Medvidek
Ahoj, aha, je to jak píše Eva, byly to valentýnské dárky. Dárky průběžně měníme. ;-) Medvídek (27.02.2011 14:03:01) napsal: Pisi ohledne tech darku!Ja myslela ne,ze nemam darky u svych profilu,ale kdyz ja chci poslat darky,ze tam jeste nemam ty,co me ostatni uz posilaji.Asi jsem to spatne napsala,to se omlouvam.Treba jsem dostala holubicku atd,ale ja je poslat nemohu,protoze je v nabidce darku nemam.Medvidek
Fotečky pejsků, informace o výcviku, vystavování, výlety a to nejen Americká akita, Svatobernardský pes, Německý ovčák, BSP, Boxer a další ;-) http://www.happydogs.wbs.cz/
Pisi ohledne tech darku!Ja myslela ne,ze nemam darky u svych profilu,ale kdyz ja chci poslat darky,ze tam jeste nemam ty,co me ostatni uz posilaji.Asi jsem to spatne napsala,to se omlouvam.Treba jsem dostala holubicku atd,ale ja je poslat nemohu,protoze je v nabidce darku nemam.Medvidek
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?