Diskuze Admini!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Můžu se zeptat,proč jsou miciny a hafici tak malí??Nebo to mám jen já??
Markéta a Lery (09.03.2011 19:29:47) napsal: Já je mám normální jako vždy. Tak to já mám miciny hodně malý a hafiky malý,ale né tak moc jak miciny,konici jsou normální a vůbec nevím proč
zvířata :D (09.03.2011 16:26:14) napsal: Můžu se zeptat,proč jsou miciny a hafici tak malí??Nebo to mám jen já?? Já je mám normální jako vždy.
Ahoj, žádná změna neproběhla, takže bude problém pouze u tebe. Zkus si změnit úroveň přiblížení. Stiskni klávesu "Ctrl" a pomocí kolečka myše si můžeš upravit velikost. zvířata :D (09.03.2011 16:26:14) napsal: Můžu se zeptat,proč jsou miciny a hafici tak malí??Nebo to mám jen já??
Jerry (10.03.2011 10:48:17) napsal: Ahoj, žádná změna neproběhla, takže bude problém pouze u tebe. Zkus si změnit úroveň přiblížení. Stiskni klávesu "Ctrl" a pomocí kolečka myše si můžeš upravit velikost. Tak to jsem netušila,RADA POMOHLA,MOC DĚKUJUU
Jessica (24.03.2011 20:11:24) napsal: Taky jsem si všimla. To víš, něco proti Máchové...tohle se mi ale opravdu příčí, každý má právo vyjádřit svůj názor, i když je nesouhlasný s veřejně publikovaným článkem! PROTO JSEM TO TAKY NAPSALA! nezdá se mi to správný,at už jim ten názor vadí jakokoliv,měli ho tam nechat!!!!
Uživatel42825 alena (24.03.2011 19:54:14) napsal: tak jsem si tak všimla,že u tohoto článku https://www.hellosandy.cz/clanky/o-psech-20/psi-rvacky-pes-jako-bojovnik-a-rvac-9466/ byl napsán příspěvek a ted je smazán,a už tam není možnost jakýkoliv jiný dát..jen by mě zajímalo,proč jste to udělali??? Taky jsem si všimla. To víš, něco proti Máchové...tohle se mi ale opravdu příčí, každý má právo vyjádřit svůj názor, i když je nesouhlasný s veřejně publikovaným článkem!
tak jsem si tak všimla,že u tohoto článku https://www.hellosandy.cz/clanky/o-psech-20/psi-rvacky-pes-jako-bojovnik-a-rvac-9466/ byl napsán příspěvek a ted je smazán,a už tam není možnost jakýkoliv jiný dát..jen by mě zajímalo,proč jste to udělali???
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?