Diskuze ADMINI CHCI VYSVĚTLENÍ !!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

žádáme o vrácení uživatelky Hanka62 na portál !!!!! Je to jednoduché a stačí jen chtít!!!!!!!!­!Skalio a Charlie>-| >-| ?!
PŘIDÁVÁM SE S ŽÁDOSTÍ O VRÁCENÍ PROFILU HANKA 62.KRÁSNOU DOBROU NOC;-)
Od 27. listopadu zde zaclání takový „nádherný“ profil – https://www.hellosandy.cz/…etail/17968/ – dnes má narozeniny. >:-(
Leňule (29.06.2009 10:23:45) napsal: další pochbný profil https://www.hellosandy.cz/…detail/35015 údajně Azavak – ve skutečnosti králík domáci… a další falešný profil: https://www.hellosandy.cz/…detail/14731 údajně kanaanský pes ve skutečnosti 2 jorkšíři !!!! Takže KATE, znovu se ptám co stím hodláš udělat!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No vidíte a takových profilů je tu spousta, ale adminy stím nic nedělají!!!!!!! to radějí strkají hlavu do písku!!!!, ale Hanka62 se jim nehodila do krámu, tak pryč sní!!!…pro ně to byl falešnej profil, tak tu neměl co dělat!!!…a ještě, když upozornila na to, že její deníčky někdo okopíroval!!!!..tak to už se adminům nehodilo vůbec!!!!!…
supík (01.07.2009 07:39:04) napsal: skalio (01.07.2009 07:20:49) napsal: Myslím si ,že k tomuto tématu to také patří >:) Mrkněte do Topu na první místo a na profily ,kdo posílá kostičky dotyčné uživatelce!!! Mně to připadá ,že si profily vytvořila sama a také se sama hodnotí>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( Jak dokonalé!!!Koukám, že pokud se týká kostiček,tak je každý podraz dobrý.Jenom by mě zajímalo,jak to dělá, že uživatel 28643 – 28663 jsou všichni současně online.Že by to probíhalo jak za komančů ve volbách?Jedna kandidátka pro celou vesnici a účast povinná???No a dnes mně přišla do zpráv žádost o hlasování v další pochybné soutěži.Prostě děs. Nechápu jak někdo může mít radost z vítězství, když k němu přijde podvodem. Ale lidi jsou různí – a rexíkova panička si tak možná léčí nějaký svůj komplex. Jsem nejlepší, nejlepší, nejlepší…klikař­ka>:) >:) Jen nechápu co z toho má – že tu štve lidi proti sobě?
Byla mě doručena zpráva od „Anky“ ja jsem nechcela prepacte mi to ja odeidem odtut ale chcem poprosit ak mozem chcela by sem napsat administrative aby otud vihodili mozete mi stymto pomoct prosim nie kvoli mne ale kvoli vam aby vam tu taka zmija ako ja neprekazala
Foglar Ladislav (01.07.2009 09:25:02) napsal: No hurá na prvním mistě podvodník https://www.hellosandy.cz/…atele/28663/#…, https://www.hellosandy.cz/…atele/28662/#…, https://www.hellosandy.cz/…atele/28661/#…, https://www.hellosandy.cz/…atele/28660/#… atd. A takových falešných uživatelů je tam 8O. To je proti bývalým vítězům teprve podvod 1. třídy. Admini, co vy na to? Toto je profil, který tu nemá co dělat!! !! !! A stejně tak i tito falešní uživatelé!! !! !!
anka (01.07.2009 19:10:37) napsal: dajte mi vsetci uz pokoj aj liluske nik nam nadavat nebude avi urcite nie Nikdo ti nenadává ,ale je to nefér a ty když jsi tak mladá ,tak by jsi měla psát bez hrubek ,i ta slovenština se dá pěkně posr..viď????:-D
Kate (01.07.2009 11:19:29) napsal: Na žádost anky byl její uživatelský profil smazán.anka (01.07.2009 11:15:11) napsal: aj ked ma nenavidite povedzte ako mam napisat administrat aby ma vyhodili dekujem Profil zatím smazán nebyl, jak uživatelka údajně žádala, ale ještě tam je 63 falešných přispívatelů kostiček. To taky není smazáno.
mimišák (01.07.2009 11:22:04) napsal: Kate (01.07.2009 11:05:02) napsal: Ahoj, to právě není pravda. Tak by se někdo zaregistroval, došlo by mu poštou heslo a pak by až byla registrace platná… to je sice hezké, ale nic to neřeší. Když si vezmete panelák někde v Praze, kde bydlí 300 lidí, tak budou mít podobnou nebo dokonce stejnou adresu. Tohle opatření to vše akorát hrozně komlikuje a výsledek nulový.pes Michal (01.07.2009 10:56:18) napsal: Kate (01.07.2009 10:39:52) napsal: Anka – prozatím smazáno 10 účtů! Také netuším, k čemu to těmto uživatelům je a mrzí mě, že tu musím takové věci řešit. skalio (01.07.2009 10:35:26) napsal: Kate (01.07.2009 10:30:43) napsal: Anka – právě jí promazávám všechny falešné uživatelské účty, pomocí kterých hlasovala pro svůj profil. Hanka62 – v případě, že si vytvoří profily svých psů, nikdo jí je mazat nebude. Falešné profily obecně – mažeme o sto šest, ale je jich tu hodně a každý den se někdo pokusí vytvořit další… ale my se nedáme! Profily promazáváme každý den.K čemu jim to je???Vytvářet si falešné profily??? Těm pesanům je šumafuk ,jestli jsou na 1. nebo 70. místě .. Já to beru jako pokecáníčko se super lidičkama o hafíkách atd… Ale jinak díky Kate ,za rychlou reakci:-) :-)mechci do toho šťourat, ale nebyl tu náhodou návrh na registraci pomocí nějakého zasílanéhop hesla ? pak by tato možnost odpadla a i pro vás adminy by to bylo snazší. No takže: hlídat, hlídat, hlídat! Zarazila mně jiná věc: existuje možnost současného přihlášení jednoho uživatele na více počítačích (tedy stejný přihlašovací mail+heslo ve stejnou dobu na x počítačích) – a už je mi tedy jasné, jak se dají stíhat ty desetitisíce kostiček:-D Pro adepty na medaile v TOP100: takže šup i s přáteli někam do počítačovny a jeden hlídat nové profily, další třeba podle písmen kostičkovat stávající. Jen by mně zajímalo v kolika lidech to sviští první desítka a kolik času tomu denně věnují. mimišák
dajte mi vsetci uz pokoj aj liluske nik nam nadavat nebude avi urcite nie
profil Anky smazaný není a nebyl!!!!! Tak kdo tady blafuje????My to fakt nejsme>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-(
supík (01.07.2009 18:01:57) napsal: MaB (01.07.2009 16:56:00) napsal: Kate (01.07.2009 11:19:29) napsal: Na žádost anky byl její uživatelský profil smazán.anka (01.07.2009 11:15:11) napsal: aj ked ma nenavidite povedzte ako mam napisat administrat aby ma vyhodili dekujem Profil zatím smazán nebyl, jak uživatelka údajně žádala, ale ještě tam je 63 falešných přispívatelů kostiček. To taky není smazáno. Taky se mně nezdá, že by byla Anka smazána nebo provezena likvidace falešných profilů, které ji kostičkovaly.Jak potom máme věřit adminům, že falešné profily skutečně mažou.A pro věčné bojovníky s Rexíkovou paničkou – nezdá se vám,že už by bylo vhodné si vzájemné problémy vyříkat mezi sebou a nezatahovat do nich ostatní?Podobných případů je tady víc.Podívejte se, kolik uživatelů jenom za dnešek kostičkovalo profil Anky.Jenom to potvrzuje můj názor, že kostičkáře nezajímá profil, ale jenom jak co nejrychleji naklikat co nejvíc kostí. Máš mé sympatie a jedno srdíčko. :-DD :-DD :-DD
MaB (01.07.2009 16:56:00) napsal: Kate (01.07.2009 11:19:29) napsal: Na žádost anky byl její uživatelský profil smazán.anka (01.07.2009 11:15:11) napsal: aj ked ma nenavidite povedzte ako mam napisat administrat aby ma vyhodili dekujem Profil zatím smazán nebyl, jak uživatelka údajně žádala, ale ještě tam je 63 falešných přispívatelů kostiček. To taky není smazáno. Taky se mně nezdá, že by byla Anka smazána nebo provezena likvidace falešných profilů, které ji kostičkovaly.Jak potom máme věřit adminům, že falešné profily skutečně mažou.A pro věčné bojovníky s Rexíkovou paničkou – nezdá se vám,že už by bylo vhodné si vzájemné problémy vyříkat mezi sebou a nezatahovat do nich ostatní?Podobných případů je tady víc.Podívejte se, kolik uživatelů jenom za dnešek kostičkovalo profil Anky.Jenom to potvrzuje můj názor, že kostičkáře nezajímá profil, ale jenom jak co nejrychleji naklikat co nejvíc kostí.
No chtěla jsem se zdržet komentáře na tvojí osobu, ale po tom, co's nás tady označila za s**** to napsat musím. S tvojí gramatikou, slovní zásoubou a obecně s psaním, vážně děláš operátorku? Tomu se mi nechce věřit :-DD :-DD
Kate (01.07.2009 11:05:02) napsal: Ahoj, to právě není pravda. Tak by se někdo zaregistroval, došlo by mu poštou heslo a pak by až byla registrace platná… to je sice hezké, ale nic to neřeší. Když si vezmete panelák někde v Praze, kde bydlí 300 lidí, tak budou mít podobnou nebo dokonce stejnou adresu. Tohle opatření to vše akorát hrozně komlikuje a výsledek nulový.pes Michal (01.07.2009 10:56:18) napsal: Kate (01.07.2009 10:39:52) napsal: Anka – prozatím smazáno 10 účtů! Také netuším, k čemu to těmto uživatelům je a mrzí mě, že tu musím takové věci řešit. skalio (01.07.2009 10:35:26) napsal: Kate (01.07.2009 10:30:43) napsal: Anka – právě jí promazávám všechny falešné uživatelské účty, pomocí kterých hlasovala pro svůj profil. Hanka62 – v případě, že si vytvoří profily svých psů, nikdo jí je mazat nebude. Falešné profily obecně – mažeme o sto šest, ale je jich tu hodně a každý den se někdo pokusí vytvořit další… ale my se nedáme! Profily promazáváme každý den.K čemu jim to je???Vytvářet si falešné profily??? Těm pesanům je šumafuk ,jestli jsou na 1. nebo 70. místě .. Já to beru jako pokecáníčko se super lidičkama o hafíkách atd… Ale jinak díky Kate ,za rychlou reakci:-) :-)mechci do toho šťourat, ale nebyl tu náhodou návrh na registraci pomocí nějakého zasílanéhop hesla ? pak by tato možnost odpadla a i pro vás adminy by to bylo snazší. tady s tebou nemohu souhlasit !! !! !! pokud si budu chtít udělat registraci, musím napsat jméno a adresu, na kterou mi zašleš aktivační kod. V tom paneláku bude jen jede člověk s tím jménem, takže pod heslem pes Michal bude pouze jedna, konkrétní osoba. A ta nebude mít zájem shánět přes kamarády kody aby si udělala další falešné profily. Tento systém velmi úspěšně funguje na aukřních portálech jako je Aukro, Odklepnuto atd, kde jsou tímto způsoben přihlášeni tisíce členů. Na vašem portálu vcelku o nic nejde, na aukčních jde o peníze a kupodivu je tam minimum problémů s tím, že by měl někdo falešný profil a někoho okradl. Něco podobného nedávno zavedli novinky na seznamu a ejhle, 99 % vulgarit a napadání ustalo. Problém celé této věci je jiný, je to technicky náročné a těžko proveditelné za chodu portálu, ale šlo by to.
chci len jednu vec vam vsetkym povedat chodte vsetci prec urazajte a zablokujte pristup fajn nebude mi smutno urcite za vami nie ale do p***** dajte pokoj Zdenke co snu mate hra poctivo a poctivo kostickuje skazdym si vychadza tak jej dajte pokoj to je medzi nami co sa stalo tak jej dajte pokoj a nechajte ju kostickovat kostickuje ferove a nepodvadza ved sa pozrite kto jej posielaj kosticky a zbadate daj te jej pokoj rozumeno inac tu budem chodit kazdy den.atd daj te jej pokoj.
Kate (01.07.2009 21:56:55) napsal: Ahoj, anka se přiznala celkem k 15-ti falešným účtům. Všechny jsem jí smazala. V případě, že si je založí znovu, bude její adresa zablokována úplně. Její opravdový uživatelský profil jsem jí smazala až poté, co o to sama požádala. (Ale přihlásila se znovu, tak nevím, jak moc vážně to myslela.) V případě přetrvávajících problémů dojde k úplnému zablokování.supík (01.07.2009 20:42:35) napsal: Kate (01.07.2009 20:22:29) napsal: Ahoj, 100 % zabezpečení kopírování deníčku není možné. Kdybychom znemožnili přímo zkopírování textu, tak nikdy nikomu nelze zabránit, aby text, který si může přečíst, aby ho nemohl přepsat. Jediná možnost by byla tu deníčky vůbec nemít… 8-}Leňule (01.07.2009 19:22:00) napsal: Taky by mě docela zajímalo, jestli admini uvažují o nějakém zabezpečení deníčků u profilech, aby se OPĚT neopakovala situace, která donutila Hanku62 opustit tento portál. Myslím tím, aby se nedaly okopírovat deníčky, fotky atd. a tím pádem i zneužít, protože se to může stát komukoliv z nás na tomto portále :_( :_( !! Ahoj Kate, díky za vysvětlení, ale myslím, že by většinu z nás víc zajímalo, jak to bylo s Ankou a spoustou falešných profilů doopravdy.Schválně jsem si projel namátkově ty uživatele 28×xx a všichni jsou mezi námi.Nemyslím si, že bys měla Anku přímo smazat,pokud bude dodržovat pravidla portálu, ale těch falešných profilů je poněkud příliš.A čeho je moc toho je příliš.;-) Díky za vysvětlení ;-)
Ahoj, anka se přiznala celkem k 15-ti falešným účtům. Všechny jsem jí smazala. V případě, že si je založí znovu, bude její adresa zablokována úplně. Její opravdový uživatelský profil jsem jí smazala až poté, co o to sama požádala. (Ale přihlásila se znovu, tak nevím, jak moc vážně to myslela.) V případě přetrvávajících problémů dojde k úplnému zablokování. supík (01.07.2009 20:42:35) napsal: Kate (01.07.2009 20:22:29) napsal: Ahoj, 100 % zabezpečení kopírování deníčku není možné. Kdybychom znemožnili přímo zkopírování textu, tak nikdy nikomu nelze zabránit, aby text, který si může přečíst, aby ho nemohl přepsat. Jediná možnost by byla tu deníčky vůbec nemít… 8-}Leňule (01.07.2009 19:22:00) napsal: Taky by mě docela zajímalo, jestli admini uvažují o nějakém zabezpečení deníčků u profilech, aby se OPĚT neopakovala situace, která donutila Hanku62 opustit tento portál. Myslím tím, aby se nedaly okopírovat deníčky, fotky atd. a tím pádem i zneužít, protože se to může stát komukoliv z nás na tomto portále :_( :_( !! Ahoj Kate, díky za vysvětlení, ale myslím, že by většinu z nás víc zajímalo, jak to bylo s Ankou a spoustou falešných profilů doopravdy.Schválně jsem si projel namátkově ty uživatele 28×xx a všichni jsou mezi námi.Nemyslím si, že bys měla Anku přímo smazat,pokud bude dodržovat pravidla portálu, ale těch falešných profilů je poněkud příliš.A čeho je moc toho je příliš.;-)
anka (01.07.2009 20:42:44) napsal: tady ja koncim ludia svami take s**** stupte si do ssvedomia uvedomte sa vy nie ja A jdeš otravovat ovzduší na „hafíky.net“
tady ja koncim ludia svami take s**** stupte si do ssvedomia uvedomte sa vy nie ja
Kate (01.07.2009 20:22:29) napsal: Ahoj, 100 % zabezpečení kopírování deníčku není možné. Kdybychom znemožnili přímo zkopírování textu, tak nikdy nikomu nelze zabránit, aby text, který si může přečíst, aby ho nemohl přepsat. Jediná možnost by byla tu deníčky vůbec nemít… 8-}Leňule (01.07.2009 19:22:00) napsal: Taky by mě docela zajímalo, jestli admini uvažují o nějakém zabezpečení deníčků u profilech, aby se OPĚT neopakovala situace, která donutila Hanku62 opustit tento portál. Myslím tím, aby se nedaly okopírovat deníčky, fotky atd. a tím pádem i zneužít, protože se to může stát komukoliv z nás na tomto portále :_( :_( !! Ahoj Kate, díky za vysvětlení, ale myslím, že by většinu z nás víc zajímalo, jak to bylo s Ankou a spoustou falešných profilů doopravdy.Schválně jsem si projel namátkově ty uživatele 28×xx a všichni jsou mezi námi.Nemyslím si, že bys měla Anku přímo smazat,pokud bude dodržovat pravidla portálu, ale těch falešných profilů je poněkud příliš.A čeho je moc toho je příliš.;-)
Ahoj, 100 % zabezpečení kopírování deníčku není možné. Kdybychom znemožnili přímo zkopírování textu, tak nikdy nikomu nelze zabránit, aby text, který si může přečíst, aby ho nemohl přepsat. Jediná možnost by byla tu deníčky vůbec nemít… 8-} Leňule (01.07.2009 19:22:00) napsal: Taky by mě docela zajímalo, jestli admini uvažují o nějakém zabezpečení deníčků u profilech, aby se OPĚT neopakovala situace, která donutila Hanku62 opustit tento portál. Myslím tím, aby se nedaly okopírovat deníčky, fotky atd. a tím pádem i zneužít, protože se to může stát komukoliv z nás na tomto portále :_( :_( !!
Amy (01.07.2009 19:51:19) napsal: Teda, ještě ráno/dopoledne dělala jak je jí to líto a jaká je chudinka, ale teď už se nějak otrkala co? 8-} Ale taky mi nejde do hlavy, že psala ať jí někdo řekne, jak kontaktovat adminy o smazání a i sama Kate potvrdila, že smazaná je a přitom nic! A ohledně toho psaní…taky mám problémy to po ní přečíst… Těžko se čte hatmatilka.:-D :-D :-D
Teda, ještě ráno/dopoledne dělala jak je jí to líto a jaká je chudinka, ale teď už se nějak otrkala co? 8-} Ale taky mi nejde do hlavy, že psala ať jí někdo řekne, jak kontaktovat adminy o smazání a i sama Kate potvrdila, že smazaná je a přitom nic! A ohledně toho psaní…taky mám problémy to po ní přečíst…
O Rexíkovu paničku se vůbec neotírej. Ta je proti Tobě břídil!!!
anka (01.07.2009 19:25:08) napsal: skalio (01.07.2009 19:22:36) napsal: anka (01.07.2009 19:18:21) napsal: VIDIS KAZDY SME A CO KED SOM MLADA TY SI STARSIA ODOMNA TAK BY SI NEMALA BYT TAKA KEBY TO SPRAVY NIEKTO INY TAK BY SOM URCITE OSTANYM O Rexíkovu paničku se neotírej. Ta je proti Tobě břídil. UZIVATELOM NEPISALO ABY MU NEKOSTICKOVALI VIES KAZDY SME NEJAKY TY MAS TIES CHYBY A NEVICITAM TY ICH A MOJA SLOVENCINA CO TA PONEJ VED JE TU DOLEZITA VEC JA TAKZE LEN TAK DALEJ ALE MNA NEVITOCITE TO SI ZAPAMETAJTEHELE KAMARÁDKO NEVYHROŽUJ JO???? ALE O SMAZÁNÍ JSI SI ŽÁDALA SAMA >:-( >:-( jÁ VIRTUÁLNÍ KOSTI NEPOTŘEBUJU A MŮJ PESAN TAKY NE!!! tAKŽE SI NEJDŘÍV UJASNI ,CO NAPÍŠEŠ A HLAVNĚ JAK>:) >:) >:) tVŮJ PESÁNEK JE HEZKÁ FENEČKA ,ALE ŽE MÁ ZA PANIČKU ZROVNA TEBE ,S TÍM MYŠLENÍM ,TAK TO NEVÍM FAKT:-D :-D JA NIKOMU NEVIHROZUJEM TO KDE SI PRECITALA NEZABUDNI TO NAPISAT ADMI.ALE NECH SI TO PRECITA NECH VIDIA ZE MATE DALSIEHO BARANCEKA NA OBZORE VSAK ? REXIKOVA PANICKA CO KVOLI NIEKTORYM LUDOM UZ NEKOSTICKUJE
anka (01.07.2009 19:25:08) napsal: skalio (01.07.2009 19:22:36) napsal: anka (01.07.2009 19:18:21) napsal: VIDIS KAZDY SME A CO KED SOM MLADA TY SI STARSIA ODOMNA TAK BY SI NEMALA BYT TAKA KEBY TO SPRAVY NIEKTO INY TAK BY SOM URCITE OSTANYM O Rexíkovu paničku se neotírej. Ta je proti Tobě břídil!!! UZIVATELOM NEPISALO ABY MU NEKOSTICKOVALI VIES KAZDY SME NEJAKY TY MAS TIES CHYBY A NEVICITAM TY ICH A MOJA SLOVENCINA CO TA PONEJ VED JE TU DOLEZITA VEC JA TAKZE LEN TAK DALEJ ALE MNA NEVITOCITE TO SI ZAPAMETAJTEHELE KAMARÁDKO NEVYHROŽUJ JO???? ALE O SMAZÁNÍ JSI SI ŽÁDALA SAMA >:-( >:-( jÁ VIRTUÁLNÍ KOSTI NEPOTŘEBUJU A MŮJ PESAN TAKY NE!!! tAKŽE SI NEJDŘÍV UJASNI ,CO NAPÍŠEŠ A HLAVNĚ JAK>:) >:) >:) tVŮJ PESÁNEK JE HEZKÁ FENEČKA ,ALE ŽE MÁ ZA PANIČKU ZROVNA TEBE ,S TÍM MYŠLENÍM ,TAK TO NEVÍM FAKT:-D :-D JA NIKOMU NEVIHROZUJEM TO KDE SI PRECITALA NEZABUDNI TO NAPISAT ADMI.ALE NECH SI TO PRECITA NECH VIDIA ZE MATE DALSIEHO BARANCEKA NA OBZORE VSAK ? REXIKOVA PANICKA CO KVOLI NIEKTORYM LUDOM UZ NEKOSTICKUJE
Zatím jsem nezasahovala do žádné diskuze. Ale tato mě nadzvedla. Koukám, že čím větší podvodník, tím je víc oražený a kope okolo, že se mu na to došlo. O jeho inteligenci už svědčí na jeho profilu „komentáře“. Plno výsměšných smajlíků svědčí o tom, že Vás má všechny na háku a velkou podporu adminů. Píše tu o napadání jejího psa, což není pravda. To datum je narození uživatelky. Do jejího psa se zatím nikdo nenavážel. Měla by si uvědomit, že to je její chyba a nenapadat ostatní když se jí řekne pravda. Ostatně toto všechno si zavinila sama. Zrovna tak není pravda, že někdo navádí další, aby ji nekostičkovali. Bylo tu akorád řečeno, že čím větší podvodník, tím se mu posílá více kostiček. A teď si to přeber jak chceš.
skalio (01.07.2009 19:22:36) napsal: anka (01.07.2009 19:18:21) napsal: VIDIS KAZDY SME A CO KED SOM MLADA TY SI STARSIA ODOMNA TAK BY SI NEMALA BYT TAKA KEBY TO SPRAVY NIEKTO INY TAK BY SOM URCITE OSTANYM UZIVATELOM NEPISALO ABY MU NEKOSTICKOVALI VIES KAZDY SME NEJAKY TY MAS TIES CHYBY A NEVICITAM TY ICH A MOJA SLOVENCINA CO TA PONEJ VED JE TU DOLEZITA VEC JA TAKZE LEN TAK DALEJ ALE MNA NEVITOCITE TO SI ZAPAMETAJTEHELE KAMARÁDKO NEVYHROŽUJ JO???? ALE O SMAZÁNÍ JSI SI ŽÁDALA SAMA >:-( >:-( jÁ VIRTUÁLNÍ KOSTI NEPOTŘEBUJU A MŮJ PESAN TAKY NE!!! tAKŽE SI NEJDŘÍV UJASNI ,CO NAPÍŠEŠ A HLAVNĚ JAK>:) >:) >:) tVŮJ PESÁNEK JE HEZKÁ FENEČKA ,ALE ŽE MÁ ZA PANIČKU ZROVNA TEBE ,S TÍM MYŠLENÍM ,TAK TO NEVÍM FAKT:-D :-D JA NIKOMU NEVIHROZUJEM TO KDE SI PRECITALA NEZABUDNI TO NAPISAT ADMI.ALE NECH SI TO PRECITA NECH VIDIA ZE MATE DALSIEHO BARANCEKA NA OBZORE VSAK ? REXIKOVA PANICKA CO KVOLI NIEKTORYM LUDOM UZ NEKOSTICKUJE
skalio (01.07.2009 19:18:55) napsal: MaB (01.07.2009 19:16:17) napsal: skalio (01.07.2009 19:14:02) napsal: anka (01.07.2009 19:10:37) napsal: dajte mi vsetci uz pokoj aj liluske nik nam nadavat nebude avi urcite nieNikdo ti nenadává ,ale je to nefér a ty když jsi tak mladá ,tak by jsi měla psát bez hrubek ,i ta slovenština se dá pěkně posr..viď????:-D Vždyť je teprve rok stará. Co po ní chceš?NO TO JE TAKY PRAVDA,JSEM SI VŠIMLA UŽ RÁNO:-D :-D :-D A CO KED JE ROK STARA TY SI NADAVAJ SVOJMU PSOVI NIE LILUSKE
anka (01.07.2009 19:18:21) napsal: VIDIS KAZDY SME A CO KED SOM MLADA TY SI STARSIA ODOMNA TAK BY SI NEMALA BYT TAKA KEBY TO SPRAVY NIEKTO INY TAK BY SOM URCITE OSTANYM UZIVATELOM NEPISALO ABY MU NEKOSTICKOVALI VIES KAZDY SME NEJAKY TY MAS TIES CHYBY A NEVICITAM TY ICH A MOJA SLOVENCINA CO TA PONEJ VED JE TU DOLEZITA VEC JA TAKZE LEN TAK DALEJ ALE MNA NEVITOCITE TO SI ZAPAMETAJTE HELE KAMARÁDKO NEVYHROŽUJ JO???? ALE O SMAZÁNÍ JSI SI ŽÁDALA SAMA >:-( >:-( jÁ VIRTUÁLNÍ KOSTI NEPOTŘEBUJU A MŮJ PESAN TAKY NE!!! tAKŽE SI NEJDŘÍV UJASNI ,CO NAPÍŠEŠ A HLAVNĚ JAK>:) >:) >:) tVŮJ PESÁNEK JE HEZKÁ FENEČKA ,ALE ŽE MÁ ZA PANIČKU ZROVNA TEBE ,S TÍM MYŠLENÍM ,TAK TO NEVÍM FAKT:-D :-D
Taky by mě docela zajímalo, jestli admini uvažují o nějakém zabezpečení deníčků u profilech, aby se OPĚT neopakovala situace, která donutila Hanku62 opustit tento portál. Myslím tím, aby se nedaly okopírovat deníčky, fotky atd. a tím pádem i zneužít, protože se to může stát komukoliv z nás na tomto portále :_( :_( !!
MaB (01.07.2009 19:16:17) napsal: skalio (01.07.2009 19:14:02) napsal: anka (01.07.2009 19:10:37) napsal: dajte mi vsetci uz pokoj aj liluske nik nam nadavat nebude avi urcite nieNikdo ti nenadává ,ale je to nefér a ty když jsi tak mladá ,tak by jsi měla psát bez hrubek ,i ta slovenština se dá pěkně posr..viď????:-D Vždyť je teprve rok stará. Co po ní chceš? NO TO JE TAKY PRAVDA,JSEM SI VŠIMLA UŽ RÁNO:-D :-D :-D
VIDIS KAZDY SME A CO KED SOM MLADA TY SI STARSIA ODOMNA TAK BY SI NEMALA BYT TAKA KEBY TO SPRAVY NIEKTO INY TAK BY SOM URCITE OSTANYM UZIVATELOM NEPISALO ABY MU NEKOSTICKOVALI VIES KAZDY SME NEJAKY TY MAS TIES CHYBY A NEVICITAM TY ICH A MOJA SLOVENCINA CO TA PONEJ VED JE TU DOLEZITA VEC JA TAKZE LEN TAK DALEJ ALE MNA NEVITOCITE TO SI ZAPAMETAJTE
Také by mě zajímalo, jestli admini udělají nějaké zabezpečení profilů, aby se OPĚT neopakovala situace, která Hanku62 donutila opustit tento portál. Teda myslím tím zabezpečení u profilů deníčky, aby se nedali zkopírovat a tudíž zneužít, protože se to může stát komukoliv na tomto portále!!! díky za odpověď
skalio (01.07.2009 19:14:02) napsal: anka (01.07.2009 19:10:37) napsal: dajte mi vsetci uz pokoj aj liluske nik nam nadavat nebude avi urcite nieNikdo ti nenadává ,ale je to nefér a ty když jsi tak mladá ,tak by jsi měla psát bez hrubek ,i ta slovenština se dá pěkně posr..viď????:-D Vždyť je teprve rok stará. Co po ní chceš?
Kate (01.07.2009 11:05:02) napsal: Ahoj, to právě není pravda. Tak by se někdo zaregistroval, došlo by mu poštou heslo a pak by až byla registrace platná… to je sice hezké, ale nic to neřeší. Když si vezmete panelák někde v Praze, kde bydlí 300 lidí, tak budou mít podobnou nebo dokonce stejnou adresu. Tohle opatření to vše akorát hrozně komlikuje a výsledek nulový.pes Michal (01.07.2009 10:56:18) napsal: Kate (01.07.2009 10:39:52) napsal: Anka – prozatím smazáno 10 účtů! Také netuším, k čemu to těmto uživatelům je a mrzí mě, že tu musím takové věci řešit. skalio (01.07.2009 10:35:26) napsal: Kate (01.07.2009 10:30:43) napsal: Anka – právě jí promazávám všechny falešné uživatelské účty, pomocí kterých hlasovala pro svůj profil. Hanka62 – v případě, že si vytvoří profily svých psů, nikdo jí je mazat nebude. Falešné profily obecně – mažeme o sto šest, ale je jich tu hodně a každý den se někdo pokusí vytvořit další… ale my se nedáme! Profily promazáváme každý den.K čemu jim to je???Vytvářet si falešné profily??? Těm pesanům je šumafuk ,jestli jsou na 1. nebo 70. místě .. Já to beru jako pokecáníčko se super lidičkama o hafíkách atd… Ale jinak díky Kate ,za rychlou reakci:-) :-)mechci do toho šťourat, ale nebyl tu náhodou návrh na registraci pomocí nějakého zasílanéhop hesla ? pak by tato možnost odpadla a i pro vás adminy by to bylo snazší. No takže: hlídat, hlídat, hlídat! Zarazila mně jiná věc: existuje možnost současného přihlášení jednoho uživatele na více počítačích (tedy stejný přihlašovací mail+heslo ve stejnou dobu na x počítačích) – a už je mi tedy jasné, jak se dají stíhat ty desetitisíce kostiček:-D Pro adepty na medaile v TOP100: takže šup i s přáteli někam do počítačovny a jeden hlídat nové profily, další třeba podle písmen kostičkovat stávající. Jen by mně zajímalo v kolika lidech to sviští první desítka a kolik času tomu denně věnují. mimišák
Na žádost anky byl její uživatelský profil smazán. anka (01.07.2009 11:15:11) napsal: aj ked ma nenavidite povedzte ako mam napisat administrat aby ma vyhodili dekujem
aj ked ma nenavidite povedzte ako mam napisat administrat aby ma vyhodili dekujem
chem aby ma admin.vyhodila povezte ako
MaB (01.07.2009 09:48:31) napsal: Byla mě doručena zpráva od „Anky“ ja jsem nechcela prepacte mi to ja odeidem odtut ale chcem poprosit ak mozem chcela by sem napsat administrative aby otud vihodili mozete mi stymto pomoct prosim nie kvoli mne ale kvoli vam aby vam tu taka zmija ako ja neprekazala Další zpráva od Anky – profil „Liluska“ chci se jen na neco spitat prepacte chcem to napravit co takto keby si popridavam fotky atd budem aj z to ho posielat aknie tak mi dajte vediet ako sa mam dostat k administrative aby som im povedala co som spravila a teda nech mi zablokuju pristup dekujem moc krat aj ked som spina prosim odpiste dekujem Nahoře v liště je nápis „Akce“. To když otevřeš, tak se Ti tam objeví „Napište nám“. A píšeš přímo některému adminovi.
Ahoj, to právě není pravda. Tak by se někdo zaregistroval, došlo by mu poštou heslo a pak by až byla registrace platná… to je sice hezké, ale nic to neřeší. Když si vezmete panelák někde v Praze, kde bydlí 300 lidí, tak budou mít podobnou nebo dokonce stejnou adresu. Tohle opatření to vše akorát hrozně komlikuje a výsledek nulový. pes Michal (01.07.2009 10:56:18) napsal: Kate (01.07.2009 10:39:52) napsal: Anka – prozatím smazáno 10 účtů! Také netuším, k čemu to těmto uživatelům je a mrzí mě, že tu musím takové věci řešit. skalio (01.07.2009 10:35:26) napsal: Kate (01.07.2009 10:30:43) napsal: Anka – právě jí promazávám všechny falešné uživatelské účty, pomocí kterých hlasovala pro svůj profil. Hanka62 – v případě, že si vytvoří profily svých psů, nikdo jí je mazat nebude. Falešné profily obecně – mažeme o sto šest, ale je jich tu hodně a každý den se někdo pokusí vytvořit další… ale my se nedáme! Profily promazáváme každý den.K čemu jim to je???Vytvářet si falešné profily??? Těm pesanům je šumafuk ,jestli jsou na 1. nebo 70. místě .. Já to beru jako pokecáníčko se super lidičkama o hafíkách atd… Ale jinak díky Kate ,za rychlou reakci:-) :-)mechci do toho šťourat, ale nebyl tu náhodou návrh na registraci pomocí nějakého zasílanéhop hesla ? pak by tato možnost odpadla a i pro vás adminy by to bylo snazší.
je mi to lito ale vidim ze ludia su tu s**** horsie ako ja a ziju ale dobre robte co chcete chcem aby ma otud zmazali celkom ale upne poradte ako nechcem tu bytz ludmi co iba ohovaraju co keby si aj vy stupite do svedomia a potom kritizujete mna aze moj psik si nezasluzi taku panicku vas prd po tom co si zasluzi a co nie ja mozem ties povedat ze vasi milacikovia by chceli inaksich panou majte
Kate (01.07.2009 10:39:52) napsal: Anka – prozatím smazáno 10 účtů! Také netuším, k čemu to těmto uživatelům je a mrzí mě, že tu musím takové věci řešit. skalio (01.07.2009 10:35:26) napsal: Kate (01.07.2009 10:30:43) napsal: Anka – právě jí promazávám všechny falešné uživatelské účty, pomocí kterých hlasovala pro svůj profil. Hanka62 – v případě, že si vytvoří profily svých psů, nikdo jí je mazat nebude. Falešné profily obecně – mažeme o sto šest, ale je jich tu hodně a každý den se někdo pokusí vytvořit další… ale my se nedáme! Profily promazáváme každý den.K čemu jim to je???Vytvářet si falešné profily??? Těm pesanům je šumafuk ,jestli jsou na 1. nebo 70. místě .. Já to beru jako pokecáníčko se super lidičkama o hafíkách atd… Ale jinak díky Kate ,za rychlou reakci:-) :-) mechci do toho šťourat, ale nebyl tu náhodou návrh na registraci pomocí nějakého zasílanéhop hesla ? pak by tato možnost odpadla a i pro vás adminy by to bylo snazší.
Anka – prozatím smazáno 10 účtů! Také netuším, k čemu to těmto uživatelům je a mrzí mě, že tu musím takové věci řešit. skalio (01.07.2009 10:35:26) napsal: Kate (01.07.2009 10:30:43) napsal: Anka – právě jí promazávám všechny falešné uživatelské účty, pomocí kterých hlasovala pro svůj profil. Hanka62 – v případě, že si vytvoří profily svých psů, nikdo jí je mazat nebude. Falešné profily obecně – mažeme o sto šest, ale je jich tu hodně a každý den se někdo pokusí vytvořit další… ale my se nedáme! Profily promazáváme každý den.K čemu jim to je???Vytvářet si falešné profily??? Těm pesanům je šumafuk ,jestli jsou na 1. nebo 70. místě .. Já to beru jako pokecáníčko se super lidičkama o hafíkách atd… Ale jinak díky Kate ,za rychlou reakci:-) :-)
Kate (01.07.2009 10:30:43) napsal: Anka – právě jí promazávám všechny falešné uživatelské účty, pomocí kterých hlasovala pro svůj profil. Hanka62 – v případě, že si vytvoří profily svých psů, nikdo jí je mazat nebude. Falešné profily obecně – mažeme o sto šest, ale je jich tu hodně a každý den se někdo pokusí vytvořit další… ale my se nedáme! Profily promazáváme každý den. K čemu jim to je???Vytvářet si falešné profily??? Těm pesanům je šumafuk ,jestli jsou na 1. nebo 70. místě .. Já to beru jako pokecáníčko se super lidičkama o hafíkách atd… Ale jinak díky Kate ,za rychlou reakci:-) :-)
Jaromíra (01.07.2009 10:31:15) napsal: 8-| 8-| 8-} 8-| SAMOZDŘEJMĚ MYSLÍM TU ANKU! :-D
Anka – právě jí promazávám všechny falešné uživatelské účty, pomocí kterých hlasovala pro svůj profil. Hanka62 – v případě, že si vytvoří profily svých psů, nikdo jí je mazat nebude. Falešné profily obecně – mažeme o sto šest, ale je jich tu hodně a každý den se někdo pokusí vytvořit další… ale my se nedáme! Profily promazáváme každý den.
MaB (01.07.2009 10:09:55) napsal: MaB (01.07.2009 09:48:31) napsal: Byla mě doručena zpráva od „Anky“ ja jsem nechcela prepacte mi to ja odeidem odtut ale chcem poprosit ak mozem chcela by sem napsat administrative aby otud vihodili mozete mi stymto pomoct prosim nie kvoli mne ale kvoli vam aby vam tu taka zmija ako ja neprekazalaDalší zpráva od Anky – profil „Liluska“ chci se jen na neco spitat prepacte chcem to napravit co takto keby si popridavam fotky atd budem aj z to ho posielat aknie tak mi dajte vediet ako sa mam dostat k administrative aby som im povedala co som spravila a teda nech mi zablokuju pristup dekujem moc krat aj ked som spina prosim odpiste dekujem Nahoře v liště je nápis „Akce“. To když otevřeš, tak se Ti tam objeví „Napište nám“. A píšeš přímo některému adminovi. proč to dělá ??? Myslím ta Anka??? To je tak prdlá,že na to nikdo nepřijde??? Nemusí se mazat ,ale stačí ,když snad vymaže ty její profily ,které si založila ne???? Já bych se s toho tady picla a Charlie taky!!! Hanka je proti tomu svatá s pravdivým profilem!!!! Ta nic neprovedla a je fuč!!!>:-( >:-( >:-( >:-(
No a mám to . Všichni si uděláme tak 100 přihlašení a nebudeme koukat jak jsou naši pejsci a kočičky krásní ale budeme soutěžit v tom kdo má více času !!!! KONEC HAFIKU V ČECHÁCH
Jitka63 (01.07.2009 07:45:49) napsal: supík (01.07.2009 07:39:04) napsal: skalio (01.07.2009 07:20:49) napsal: Myslím si ,že k tomuto tématu to také patří >:) Mrkněte do Topu na první místo a na profily ,kdo posílá kostičky dotyčné uživatelce!!! Mně to připadá ,že si profily vytvořila sama a také se sama hodnotí>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( Jak dokonalé!!!Koukám, že pokud se týká kostiček,tak je každý podraz dobrý.Jenom by mě zajímalo,jak to dělá, že uživatel 28643 – 28663 jsou všichni současně online.Že by to probíhalo jak za komančů ve volbách?Jedna kandidátka pro celou vesnici a účast povinná???No a dnes mně přišla do zpráv žádost o hlasování v další pochybné soutěži.Prostě děs­.Nechápu jak někdo může mít radost z vítězství, když k němu přijde podvodem. Ale lidi jsou různí – a rexíkova panička si tak možná léčí nějaký svůj komplex. Jsem nejlepší, nejlepší, nejlepší…klikař­ka>:) >:) Jen nechápu co z toho má – že tu štve lidi proti sobě? neštve lidi proti sobě, tohle je forma reklamy na její vlastní portál. Koukněte tam, Rexík je zase nejdokonalejší pes na světě. !! :-~
Foglar Ladislav (01.07.2009 09:25:02) napsal: No hurá na prvním mistě podvodník https://www.hellosandy.cz/…atele/28663/#…, https://www.hellosandy.cz/…atele/28662/#…, https://www.hellosandy.cz/…atele/28661/#…, https://www.hellosandy.cz/…atele/28660/#… atd. Takových falešných uživatelů je tam 8O. To je proti bývalým vítězům teprve podvod 1. třídy. Admini, co vy na to? Toto je profil, který tu nemá co dělat!! !! !!
skalio (01.07.2009 07:20:49) napsal: Myslím si ,že k tomuto tématu to také patří >:) Mrkněte do Topu na první místo a na profily ,kdo posílá kostičky dotyčné uživatelce!!! Mně to připadá ,že si profily vytvořila sama a také se sama hodnotí>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( Já už se tady ničemu nedivim… občas si připadám jako Alenka v říši divů......;-)
skalio (01.07.2009 07:20:49) napsal: Myslím si ,že k tomuto tématu to také patří >:) Mrkněte do Topu na první místo a na profily ,kdo posílá kostičky dotyčné uživatelce!!! Mně to připadá ,že si profily vytvořila sama a také se sama hodnotí>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( Jak dokonalé!!!Koukám, že pokud se týká kostiček,tak je každý podraz dobrý.Jenom by mě zajímalo,jak to dělá, že uživatel 28643 – 28663 jsou všichni současně online.Že by to probíhalo jak za komančů ve volbách?Jedna kandidátka pro celou vesnici a účast povinná???No a dnes mně přišla do zpráv žádost o hlasování v další pochybné soutěži.Prostě děs.
Myslím si ,že k tomuto tématu to také patří >:) Mrkněte do Topu na první místo a na profily ,kdo posílá kostičky dotyčné uživatelce!!! Mně to připadá ,že si profily vytvořila sama a také se sama hodnotí>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-(
MaB (01.07.2009 06:48:20) napsal: Od 27. listopadu zde zaclání takový „nádherný“ profil – https://www.hellosandy.cz/…etail/17968/ – dnes má narozeniny. >:-( ukázkově vedenej profil – ten má šanci tu ještě dlouho vydržet. Neozývá se, neupozorňuje na sebe, nerejpe do toho co tu špatně funguje nebo nefunguje vůbec – takže nikomu nevadí – takhle se to Hani dělá>:)
pes Michal (30.06.2009 20:06:44) napsal: Hafíci už dávno nejsou co bývaly , domnívám se, že po zkušenostech, které zde zažila by sama Hanka neměla zájem se sem s profily vracet. Bohužel, portál čím dále tím více lidi odrazuje, neboť přístup k tomu, jak to tu má vypadat je přinejmenším velmi nestandartní. Já děkuji všem, co se zde angažují za Hančin návrat . Sám bych napsal, že jsem také pro, ale většina z vás ví, že se s Hankou může setkávat i nadále stejně jako já a jsem tomu rád. Hanku mám moc ráda a přesto jsem nenapsala, že chci, aby se jí sem vrátil profil. Proč? Protože odtud slušní lidé pomalu odcházejí pryč a my se spolu dokážeme setkávat jinde – v mnohem příjemnějším prostředí
supík (30.06.2009 19:41:33) napsal: Kate (30.06.2009 12:57:13) napsal: Hanka si profily smazala sama. Jediné co jsem jí smazala byl profil s varováním (neboli nebyl to profil – ať už virtuální nebo skutečný)Evik (30.06.2009 12:04:15) napsal: a chcem vratit nase kamarady Hanku62. Klidne si profily mazte ale ty ktere tu nemaji co delat. Ne tri opravdove pejsky. U spousty profilu je u jmena dopsane i neco jineho a co vy vite treba sve pejsky prejmenovala opravdu na Pozor-varovani. Kate, myslím si, že Hanka62 byla přece jenom trochu jiný případ a potom co se jí stalo, bych čekal jiný přístup.Stačilo by trochu dobré vůle.Navíc Hanka na rozdíl od jiných smazaných uživatelů si nevytvoří obratem profil nový.Čekal bych,že v podobných případech, kdy někdo narazí na takovou lidskou hloupost a ubohost jako Hanka, by se právě na Hafíkách měla setkat s porozuměním.Nebo je snad zde kamarádství přežitek? Jednoznačně souhlas a podpora – připojuji se k ostatním a žádám návrat profilu Hanka62 zpět. Nechápu proč bya vymazána ??? naopak by měla být vyzdvižena za upozornění na nepravosti … ale tady je to všechno tak nějak naopak ?? Tipuji, že admini budou reagovat tak jak je to u nich obvyklé – takže v lepším případě tak během 3 dnů – to je někdy v pátek dopoledne … Fany a Michal
Máš sice pravdu a já jsem moc ráda, že se sní můžu setkávat na Tvém foru, ale úplně mě vytáčí, že s ní adminy jednali jako s kusem hadru!!!!!.. Kate musela číst na jejim profilu Pozor – Varování, co ji k tomu donutilo a proč se rozhodla profily svých westíků smazat. A Kate si stímto profilem poradila po svén!!! Kdyby Hanka v tomto profilu měla třeba, jak se mi zmiňovala, hada nebo nějakou myš, tak by to bylo v pořádku !!!! Opravdu je to jednání řeznického psa!!!!… hlava mi to nebere!!!!! a myslím si, že se tady hanka opravdu už neukáže, i když sama chtěla westíky tady vrátit!!!!!
Hafíci už dávno nejsou co bývaly , domnívám se, že po zkušenostech, které zde zažila by sama Hanka neměla zájem se sem s profily vracet. Bohužel, portál čím dále tím více lidi odrazuje, neboť přístup k tomu, jak to tu má vypadat je přinejmenším velmi nestandartní. Já děkuji všem, co se zde angažují za Hančin návrat . Sám bych napsal, že jsem také pro, ale většina z vás ví, že se s Hankou může setkávat i nadále stejně jako já a jsem tomu rád.
supík (30.06.2009 19:41:33) napsal: Kate (30.06.2009 12:57:13) napsal: Hanka si profily smazala sama. Jediné co jsem jí smazala byl profil s varováním (neboli nebyl to profil – ať už virtuální nebo skutečný)Evik (30.06.2009 12:04:15) napsal: a chcem vratit nase kamarady Hanku62. Klidne si profily mazte ale ty ktere tu nemaji co delat. Ne tri opravdove pejsky. U spousty profilu je u jmena dopsane i neco jineho a co vy vite treba sve pejsky prejmenovala opravdu na Pozor-varovani. Kate, myslím si, že Hanka62 byla přece jenom trochu jiný případ a potom co se jí stalo, bych čekal jiný přístup.Stačilo by trochu dobré vůle.Navíc Hanka na rozdíl od jiných smazaných uživatelů si nevytvoří obratem profil nový.Čekal bych,že v podobných případech, kdy někdo narazí na takovou lidskou hloupost a ubohost jako Hanka, by se právě na Hafíkách měla setkat s porozuměním.Nebo je snad zde kamarádství přežitek? já mám někdy pocit, že tu jde o všechno možné, jen ne o kamarádství a porozumění
Kate (30.06.2009 12:57:13) napsal: Hanka si profily smazala sama. Jediné co jsem jí smazala byl profil s varováním (neboli nebyl to profil – ať už virtuální nebo skutečný)Evik (30.06.2009 12:04:15) napsal: a chcem vratit nase kamarady Hanku62. Klidne si profily mazte ale ty ktere tu nemaji co delat. Ne tri opravdove pejsky. U spousty profilu je u jmena dopsane i neco jineho a co vy vite treba sve pejsky prejmenovala opravdu na Pozor-varovani. Kate, myslím si, že Hanka62 byla přece jenom trochu jiný případ a potom co se jí stalo, bych čekal jiný přístup.Stačilo by trochu dobré vůle.Navíc Hanka na rozdíl od jiných smazaných uživatelů si nevytvoří obratem profil nový.Čekal bych,že v podobných případech, kdy někdo narazí na takovou lidskou hloupost a ubohost jako Hanka, by se právě na Hafíkách měla setkat s porozuměním.Nebo je snad zde kamarádství přežitek?
Kate (30.06.2009 12:57:13) napsal: Hanka si profily smazala sama. Jediné co jsem jí smazala byl profil s varováním (neboli nebyl to profil – ať už virtuální nebo skutečný) Kate, myslím si, že Hanka62 byla přece jenom jiný případ a stačilo třeba trochu dobré vůle a mohlo se to vyřešit jinak.Hanka má navíc tu smůlu, že jako slušná uživatelka si obratem nevytvoří nový profil, jako to dělá řada jiných,proto jsem pro jiné řešení než smazání.
Jsem velmi ráda, že používáte tlačítko „nahlásit nevhodný obsah“, za tuto pomoc jsme vám opravdu vděčni. Falešné profily mažeme, postupně. Nelze smazat všechny najednou. Každý den mažu okolo 30-ti profilů. MaB (30.06.2009 12:20:58) napsal: Tak nevím, co na to říct. Je tady hodně profilů na které byli admini upozorněni od „bandy trobů“, kteří vyhledávali falešné profily, nedo nějak jinak vadné. Ale většina těchto profilů je zde dál a nic se s nimi neděje. A že měla u jména psa něco dále napsaného? Takových je tu moc. Tak proč nejsou smazané i ty ostatní? Jsou tu profily, na kterách se od jejich založení nic neděje. Nač tu jsou? Jsou tu neúplné profily, chybí základní údaje, nebo špatně vyplněné údaje u psů, chybí i fotky. Jejich majitele to dál nezajímá, prostě je nedoplňují i po upozornění. Co s nimi? Jsou tu profily, na kterých jsou 2 a více psů. Proč některé admin automaticky zařazuje do virtuálních a u jiných to nevadí? Co s tím? Na co zde je bonzovací tlačítko, když se po upozornění nic nedělá? A takových otázek je zde víc.
Hanka si profily smazala sama. Jediné co jsem jí smazala byl profil s varováním (neboli nebyl to profil – ať už virtuální nebo skutečný) Evik (30.06.2009 12:04:15) napsal: a chcem vratit nase kamarady Hanku62. Klidne si profily mazte ale ty ktere tu nemaji co delat. Ne tri opravdove pejsky. U spousty profilu je u jmena dopsane i neco jineho a co vy vite treba sve pejsky prejmenovala opravdu na Pozor-varovani.
stále to je málo??????!!!!! mám ten dojem, že trestáte jen ty uživatele, kteří se ozvou a nebo chtějí nějak jinak upozornit na věci, které jsou Vám adminům hodně nepříjemné.. tak co snimi, prostě je vymažeme a hotovo!!!!…Tak to bylo i s Hankou a už se jí nedívím, že nemá náladu ani chuť se sem vracet!!!!!!!!!­!!!!!
Dne se přihlásil nový uživatel. Druh zvířete – kráva, fotky koní. https://www.hellosandy.cz/…etail/37160/
Tak nevím, co na to říct. Je tady hodně profilů na které byli admini upozorněni od „bandy trobů“, kteří vyhledávali falešné profily, nedo nějak jinak vadné. Ale většina těchto profilů je zde dál a nic se s nimi neděje. A že měla u jména psa něco dále napsaného? Takových je tu moc. Tak proč nejsou smazané i ty ostatní? Jsou tu profily, na kterách se od jejich založení nic neděje. Nač tu jsou? Jsou tu neúplné profily, chybí základní údaje, nebo špatně vyplněné údaje u psů, chybí i fotky. Jejich majitele to dál nezajímá, prostě je nedoplňují i po upozornění. Co s nimi? Jsou tu profily, na kterých jsou 2 a více psů. Proč některé admin automaticky zařazuje do virtuálních a u jiných to nevadí? Co s tím? Na co zde je bonzovací tlačítko, když se po upozornění nic nedělá? A takových otázek je zde víc.
a chcem vratit nase kamarady Hanku62. Klidne si profily mazte ale ty ktere tu nemaji co delat. Ne tri opravdove pejsky. U spousty profilu je u jmena dopsane i neco jineho a co vy vite treba sve pejsky prejmenovala opravdu na Pozor-varovani.
Aha, tak Hanku62 jste tu nechali 14 dní, ale níže uvedené falešné profily jsou tu od začátku, kdy byly zaregistrované, takže mi neříkej, že falešné profily mažete!!!!!!!!!!!!! Stačí se jen podívat do Hafobáze na plemena psů, kterých jsou profily, někdy zcela pochybné!!!!!!!!!!­!!!..Toto už je výsměch!!!!!!!!­!!!!!!.. A ještě jedná věc, kdyby Hanka62 u profilu Pozor – Varování měla kolonku virtuální, samozřejmě pak by to bylo pro Vás admini O.K.?… takže jak vidím pro uživatele máte dvojí metr!!!!!!…už nemám slov!!!!!!!
Pokud vím, Hanka 62 měla profil, ale dle pravidel – falešný profil. I přesto sem jej zde nechala min. 14 dní s tím, aby měl každý možnost si profil prohlédnout a přečíst. Myslím, že to je dostatečná doba na to, že se jednalo o falešný profil. I jiné falešné profily mažeme. MaB (30.06.2009 09:23:02) napsal: PŘIDÁVÁM SE S ŽÁDOSTÍ O VRÁCENÍ PROFILU HANKA 62
PŘIDÁVÁM SE S ŽÁDOSTÍ O VRÁCENÍ PROFILU HANKA 62
TEĎ JE TO Hanka62 A KDO BUDE PŘÍŠTĚ ?? ?? 8-| PŘIDÁVÁM SE K ŽÁDOSTI O NAVRÁCENÍ PROFILU HANKA 62
BOHUŽEL,TAKHLE TO KATE DĚLÁ BĚŽNĚ. MYSLELA JSEM,ŽE UŽ SE UKLIDNILA,ALE OPAK JE PRAVDOU. JE ZDE SPOUSTA PROFILŮ,NA KTERÉ JSME UPOZORŇOVALI A TY JSOU BEZ POVŠIMNUTÍ DÁLE,ALE HANKA 62,TA BYLA NEPOHODLNÁ,TAK ŠUP A JE PRYČ. JEN TAK DÁL,KATE,JEN TAK DÁL >:) ZLIKVIDUJ VŠECHNY SLUŠNÉ UŽIVATELE A NECH SI TADY TY PODIVNÉ,TY ALESPOŇ NEBUDOU UPOZORŇOVAT NA NEDOSTATKY. ZAJÍMALO BY MNE,ZDA JSI TAKHLE RYCHLE ZAREAGOVALA I NA ŽÁDOSTI DANIELA,KTERÝ UŽ TI NĚKOLIKRÁT PSAL,ŽE MÁ NEFUNKČNÍ PROFIL. PROSÍM O TVOU ODPOVĚĎ,NEŽ ZABLOKUJEŠ TUTO DISKUZI,JAK BĚŽNĚ DĚLÁŠ,KDYŽ TI NĚKDO PŘIPOMENE NEDOSTATKY TVÉ PRÁCE!! !!
další pochbný profil https://www.hellosandy.cz/…detail/35015 údajně Azavak – ve skutečnosti králík domáci… Takže KATE, znovu se ptám co stím hodláš udělat!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anežka (29.06.2009 09:41:21) napsal: Leňule (29.06.2009 09:19:02) napsal: Moc by mě zajímalo, proč jste smazali profil uživatele Hanka62 !!!!! snad proto, Kate dne 28.6.2009 napsala. „pozor – varování“ není profil zvířete – viz pravidla portálu. Kate opravdu nechápu, že Kate si dála práci tohoto uživatele z Hafíků odstranit a už se nestará o další falešné profily, kterých je na Hafíkách spoustu.. Na co tedy vlastně tady Admini jsou? Aby znepříjemňovali život už tak těžko zkoušené uživatelky, která jenom chtěla upozornit na to, jak se dají Hafíci zneužít!!! nebo byla pro adminy nepohodlná ?…https://www.hellosandy.cz/…/detail/2862 ..... nějaký Písky.. údajně atlasský horský pes… ve skutečnosti obyčejný křeček… Takže Kate, proč tyto profily nikdo nesmaže!!!! Jsi přece admin.. tak se o to postarej!!!!!… Ale Hanku62 to jsi s chutí vyprovodila ze světa!!!!!! A ten krásný deníček!! !! !! S Hankou 62 si píšu již od počátku ,co jsem na tomto portále.Je to velmi slušný člověk,který je nekonfliktní,není vulgární a navíc má ráda pejsky,kteří to nemají zdravotně jednoduché!A vše zvládá!!!:D Proto prosím,aby nebyli takoví uživatelé,kteří jsou slušní,někdo jiný jim způsobil problém,smazáni!8-} Napsala nám všem důvod,proč smazala profily 3 westíků.Nechápu, proč by zde nemohla být,zatím bez pejsků?;-) Děkuji za vysvětlení!Aja.
Anežka (29.06.2009 09:41:21) napsal: Leňule (29.06.2009 09:19:02) napsal: Moc by mě zajímalo, proč jste smazali profil uživatele Hanka62 !!!!! snad proto, Kate dne 28.6.2009 napsala. „pozor – varování“ není profil zvířete – viz pravidla portálu. Kate opravdu nechápu, že Kate si dála práci tohoto uživatele z Hafíků odstranit a už se nestará o další falešné profily, kterých je na Hafíkách spoustu.. Na co tedy vlastně tady Admini jsou? Aby znepříjemňovali život už tak těžko zkoušené uživatelky, která jenom chtěla upozornit na to, jak se dají Hafíci zneužít!!! nebo byla pro adminy nepohodlná ?… https://www.hellosandy.cz/…/detail/2862 ..... nějaký Písky.. údajně atlasský horský pes… ve skutečnosti obyčejný křeček… Takže Kate, proč tyto profily nikdo nesmaže!!!! Jsi přece admin.. tak se o to postarej!!!!!… Ale Hanku62 to jsi s chutí vyprovodila ze světa!!!!!! A ten krásný deníček!! !! !!
Leňule (29.06.2009 09:19:02) napsal: Moc by mě zajímalo, proč jste smazali profil uživatele Hanka62 !!!!! snad proto, Kate dne 28.6.2009 napsala. „pozor – varování“ není profil zvířete – viz pravidla portálu. Kate opravdu nechápu, že Kate si dála práci tohoto uživatele z Hafíků odstranit a už se nestará o další falešné profily, kterých je na Hafíkách spoustu.. Na co tedy vlastně tady Admini jsou? Aby znepříjemňovali život už tak těžko zkoušené uživatelky, která jenom chtěla upozornit na to, jak se dají Hafíci zneužít!!! nebo byla pro adminy nepohodlná ?… https://www.hellosandy.cz/…/detail/2862 ..... nějaký Písky.. údajně atlasský horský pes… ve skutečnosti obyčejný křeček… Takže Kate, proč tyto profily nikdo nesmaže!!!! Jsi přece admin.. tak se o to postarej!!!!!… Ale Hanku62 to jsi s chutí vyprovodila ze světa!!!!!! A ten krásný deníček!! !! !!
Moc by mě zajímalo, proč jste smazali profil uživatele Hanka62 !!!!! snad proto, Kate dne 28.6.2009 napsala. „pozor – varování“ není profil zvířete – viz pravidla portálu. Kate opravdu nechápu, že Kate si dála práci tohoto uživatele z Hafíků odstranit a už se nestará o další falešné profily, kterých je na Hafíkách spoustu.. Na co tedy vlastně tady Admini jsou? Aby znepříjemňovali život už tak těžko zkoušené uživatelky, která jenom chtěla upozornit na to, jak se dají Hafíci zneužít!!! nebo byla pro adminy nepohodlná ?… https://www.hellosandy.cz/…/detail/2862 ..... nějaký Písky.. údajně atlasský horský pes… ve skutečnosti obyčejný křeček… Takže Kate, proč tyto profily nikdo nesmaže!!!! Jsi přece admin.. tak se o to postarej!!!!!… Ale Hanku62 to jsi s chutí vyprovodila ze světa!!!!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?