Diskuze Admini... odpoví někdo na otázku??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

proč jste vymazali u uživatele Peggy profil Elvis a Wendy+štěňata ??? To jsou skuteční pesánci a ne nějaký výplod fantazie>-| >-| Nebo někomu leží v žaludku???
skalio (19.08.2009 21:41:47) napsal: úplně normálně !!!!klikni na profil a pod tím uživatelem ,který je v rámečku jsou dvě ikony..Ta první slouží pro přidání přátel 8-} 8-} je to modrý pesan :-DD :-DD :-DD je tam datum narození ,uživatel atd..... Aha,joo diky :-D
ann (19.08.2009 21:33:19) napsal: Vůbec nemůžu přijít na to, jak si mám přidat kamaráda když mě o to požádá. Mám už 3 nové zprávy a v nich požádání o přátelství, ale nějak mi to pořád nejde. Pomocte prosím, děkuji. :) úplně normálně !!!!klikni na profil a pod tím uživatelem ,který je v rámečku jsou dvě ikony..Ta první slouží pro přidání přátel 8-} 8-} je to modrý pesan :-DD :-DD :-DD je tam datum narození ,uživatel atd.....
Vůbec nemůžu přijít na to, jak si mám přidat kamaráda když mě o to požádá. Mám už 3 nové zprávy a v nich požádání o přátelství, ale nějak mi to pořád nejde. Pomocte prosím, děkuji. :)
Děkuju zlatuska (24.08.2009 10:32:42) napsal: tak ted nevím co si mám myslet8-| pravidla jsou pravidla a pokud narazí admini na profil,který není tak uplně, jak má být i když to není uživatel s kterým jinak je problém,tak prostě zasáhnou. Vždyt přece mi tady pořád upozorňujeme, že se nám některý profily nezdaj správný. Takže když to neudělají, tak remcáme a když to udělají, tak remcáme taky.Tak co vlastně chceme? Možná kdyby jsme tu adminskou práci dělali my, nebylo by to lepší...
Jerry (02.09.2009 12:51:09) napsal: Ahoj, profil jsem Ti na virtuální přepla já, jelikož si na profilu měla dva pejsky - ERNY Velvet Felicity a JESSI (ta je jiná chov,st.). Jakmile to změníme my, tak už nemáš možnost to přepnout zpět. Ale jelikož si profil upravila, tak jsem Ti ho vrátila zpět na normální. ;-) Hafoj Lenka -------------------------- moc moc děkuji kráááásný den
KATKA-VDF (02.09.2009 08:10:38) napsal: ahojky jsem tu nová se svými miláčky nějak jsem odklikla virtual, profil za 1 jsem nevěděla co to udělá a za :( 2 nějak ani nevím do ted ,,za je to za funkci?, nejde mi to smazat prosím poradte ,, Jestli chceš změnit profil ERNY Velvet Felicity na normální profil tak druhý od zhora je tlačítko změnit na normální profil nebo tak nějak tak na to klikni a profilo ERNY Velvet Felicity bude zase normální jinak příště piš trochu srozumitelněji skoro sem to nepochopil ještě teď nevím jestli ses ptala na tohle co ti teď píšu.
ahojky jsem tu nová se svými miláčky nějak jsem odklikla virtual, profil za 1 jsem nevěděla co to udělá a za :( 2 nějak ani nevím do ted ,,za je to za funkci?, nejde mi to smazat prosím poradte ,,
Ahoj, profil jsem Ti na virtuální přepla já, jelikož si na profilu měla dva pejsky - ERNY Velvet Felicity a JESSI (ta je jiná chov,st.). Jakmile to změníme my, tak už nemáš možnost to přepnout zpět. Ale jelikož si profil upravila, tak jsem Ti ho vrátila zpět na normální. ;-) Hafoj Lenka KATKA-VDF (02.09.2009 08:10:38) napsal: ahojky jsem tu nová se svými miláčky nějak jsem odklikla virtual, profil za 1 jsem nevěděla co to udělá a za :( 2 nějak ani nevím do ted ,,za je to za funkci?, nejde mi to smazat prosím poradte ,,
KATKA-VDF (02.09.2009 11:58:18) napsal: -- komu?? prosím o kontakt?? https://www.hellosandy.cz/uzivatele /detail-uzivatele/36/ tak jí napiš je to správkyně a dost aktivní né jako jiní.
Ahoj, to bude tím, že Hafici mají jen 2 adminy :) Štěpán (02.09.2009 14:36:46) napsal: Doufej ale vás tu vidím odpovídat jako jediný a nikoho jinýho
Doufej ale vás tu vidím odpovídat jako jediný a nikoho jinýho
To doufám :D Štěpán (02.09.2009 13:25:50) napsal: Tím že někteří admini sou neaktivní sem nemyslel Jerry a Kate.
KRASNY VECER VSEM!!! I KDYZ PRO ME DOST SMUTNY!!!!!! VRATIM SE Z DOVOLENE A OUHA JA VLASTNE NEMAM PEJSKY!TED JSEM SI TO TADY PRECETLA A DEKUJI ZE SE NAS HNED NEKDO ZASTAL! A VITE CO?JA NEMINIM HOLKY ODDELOVAT JSOU TO DVOJCATKA A PORAD SPOLU A KDYZ TO TEDY TAK HODNE VADI PUJDEME O DUM DAL!!HOLKY SPOLU I FOTIM ALE ASI TADY JEN PLACAM ZBYTECNE!! BYLO TADY FAJN VSEM KAMARADUM MOC POZDRAVU AHOJKY HAFOJKY!!!! ANAVI S BAROU A DOROU:( :( :( :(
Sněhurka a Puppi (23.08.2009 17:55:42) napsal: Vrátili jsme se z dovolené, na které jsme mimochodem byli s Barou a Dorou od uživatele ANAVI a najednou zjišťujeme, že jsme tam byli vlastně s pejsky, kteří neexistují, neboť se jedná o psy virtuální!!!! Co má zas tohle znamenat?! To už vážně nemáte do čeho píchnout, že svévolně přemístíte bez vědomí uživatele jeho psy ze světa skutečného do říše virtuality???????? Nemyslíme si, že zrovna toto je náplní vaší administrátorské práce. Vaše šikanování uživatelů má s tím, že by jste jim měly "vážené" dámy sloužit pramálo společného a my žádáme, aby byly Barunka s Dorotkou znovu vráceny mezi pejsky skutečné, neboť tam, vzhledem k tomu, že skutečně jsou a skutečně patří uživatelce ANAVI, tak tam skutečně patří!!!!!!!!!!!!!!!!! Já to taky nechápu, proč holky jsou virtuální8-} Vždyť to nikdy nevadilo
Anežka (03.09.2009 11:41:25) napsal: Pravidla pro vytváření profilů zvířat * Jméno zvířete musí být unikátní (nelze mít 2 profily zvířat stejného jména u jednoho uživatele) * Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné * Údaj „Druh zvířete“ a „Plemeno“ musí být pravdivé * Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat * Datum narození musí být smysluplné * Majitel profilu vložením fotografie potvrzuje, že má autorská práva na její zveřejnění * Při zakládání vymyšleného/virtuálního profilu, je uživatel povinen ho jako virtuální označit * Každý uživatel si může vytvořit maximálně 3 virtuální profily * !! Každé zvíře musí mít svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální.!! V případě vyjímek, by bylo potom nutné vrátit všechny profily, kde je více jak jeden pes do normálu. Pravidla portálu jsou nám známa a není třeba nám je tu znovu opakovat(!!), avšak v případě Barunky a Dorotky jde opravdu o dvojčátka, která si uživatelka zaregistrovala před půldruhým rokem a celou dobu to nikomu nevadilo, naopak, jedná se nejen o nádherné a skutečné jorkšírské slečny, vždy byly prezentovány jako dvojčata a i jejich fotogalerie je plná společných fotografií, stejně tak videa.Nejedná se o pejsky z psího nebe ani o vymyšlené, vysněné pejsky a ani se nejedná o nesmysly typu plyšáků a podobně. Nedivím se uživatelce ANAVI, že je přístupem administrátorek otrávena a znechucena, neboť i my víme co to je, když dojde k svévolnému bezprecedentnímu zásahu do našeho vlastního profilu ze strany administrace, kdy i našemu pejskovi bylo změněno jméno a pak na základě vlny protestů našich přátel nad tímto činem a po emailování si s Katy došlo na slova, že máme psa s divným jménem a původní jméno bylo milostivě vráceno, do dnešního dne se však při rozkliknutí profilu Cherokeeho Ukrutného vládce Tmy musíme dívat, že má ke svému jménu ještě přídomek "zamčeno adminem". Vaše vysvětlení nepovažuji v případě ANAVI za vysvětlení které lze akceptovat a smířit se s ním, Barunka s Dorotkou tu byly dávno před většinou ostatních pejsků a přístup administrátorek se mi jeví jako absolutně necitlivý a protože ani nedošlo k upozornění uživatelky, aby si eventuelně dala svůj profil "do pořádku, dle pravidel portálu", tak mi přístup dam z administrace přijde jako vrchol sprostoty a šikany bez špetky ohleduplnosti a taktu. Možná se opět ozve některá z mých věčných oponentek a bude tu mentorovat znovu bláboly o pravidlech, ale tentokrát nám tato pravidla odstřelila jednoho z nejvěrnějších a neváhám i použít výraz, že jednoho z nejslušnějších uživatelů, který měl tyto stránky za své vlastní, za stránky plné přátel, relaxu a odpočinku... O to tu ale zřejmě vůbec nejde, že?! Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky přeji všem krásný den, Jindra.
Pravidla pro vytváření profilů zvířat * Jméno zvířete musí být unikátní (nelze mít 2 profily zvířat stejného jména u jednoho uživatele) * Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné * Údaj „Druh zvířete“ a „Plemeno“ musí být pravdivé * Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat * Datum narození musí být smysluplné * Majitel profilu vložením fotografie potvrzuje, že má autorská práva na její zveřejnění * Při zakládání vymyšleného/virtuálního profilu, je uživatel povinen ho jako virtuální označit * Každý uživatel si může vytvořit maximálně 3 virtuální profily * !! Každé zvíře musí mít svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální.!! V případě vyjímek, by bylo potom nutné vrátit všechny profily, kde je více jak jeden pes do normálu.
Kate (02.09.2009 17:10:53) napsal: Ahoj, to bude tím, že Hafici mají jen 2 adminy :) Fakt tak to se vám nedívím jestli nestíháte.
Mojzinka (05.09.2009 20:02:18) napsal: https://www.hellosandy.cz/uzivatele /detail-uzivatele/32449/ Proč ne? Tady je dovoleno všechno, hlavně zady takové.
https://www.hellosandy.cz/uzivatele /detail-uzivatele/11215/ PROČ TOTO NEJSOU VIRTUÁLNÍ PROFILY VŠECHNY ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? A ANAVI MÁ VZPOMÍNKU NA SVÉ DVĚ FENKY NELLU A TERRU KTERÉ JSOU DÁVNO V PSÍM NEBÍČKU A VY JE ADMINI UDĚLÁTE TAKY VIRTUÁLNÍ!! !! TO SNAD,NE PŘECE JE TO JEN VZPOMÍNKA,TAK PROČ BY KAŽDÁ MĚLA MÍT FOTKU NA SVÉM PROFILU SNAD NIC NOVÉHO SE TAM NEPÍŠE.....NEBO ANO?? ?? PRAVIDLA JSOU PRAVIDLA,ALE KUKNĚTE NA TY PROFILY CO VÁM DÁVÁM JAKO UKÁZKU CO TU MÁ 1 UŽIVATEL NAMRSKÁNO A PAK MLUVTE-PIŠTE !! !! !!
https://www.hellosandy.cz/uzivatele /detail-uzivatele/32449/
PŘECE KDYŽ MÁM 2 PEJSKY A UDĚLÁM SI FOTKU KDE JSOU OBA A MAJÍ KAŽDÝ DEN STEJNÝ ZÁŽITKY,TAK PROČ TO PSÁT 2 KRÁT DO KAŽDÉHO PROFILU?? ?? ?? KDYSI KDYŽ JSEM KOSTIČKOVALA,TAK MĚ PÁR LIDÍ NAPADALO,ŽE MÁM U SEBE DANY ZVLÁŠŤ NA DRUHÉM PROFILU A PROČ JI NEMÁM U DIXI,ŽE SBÍRÁM KOSTIČKY DVAKRÁT A JSME JEDNA RODINA...TADY ČLOVĚK FAKT NEVÍ!! !! !! !! !! Každé zvíře musí mít svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální.!! TROŠKU BY TO CHTĚLO POOPRAVIT.
Pravidla pro vytváření profilů zvířat * Jméno zvířete musí být unikátní (nelze mít 2 profily zvířat stejného jména u jednoho uživatele) * Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné * Údaj „Druh zvířete“ a „Plemeno“ musí být pravdivé * Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat * Datum narození musí být smysluplné * Majitel profilu vložením fotografie potvrzuje, že má autorská práva na její zveřejnění * Při zakládání vymyšleného/virtuálního profilu, je uživatel povinen ho jako virtuální označit * Každý uživatel si může vytvořit maximálně 3 virtuální profily * Každé zvíře musí být zařazeno ve své kategorii (psi, akvária, terária. voliéry, ostatní). !! * Každé zvíře se dále zařadí do živých, psího nebe a virtuálních (falešných) profilů. !! V jednom profilu lze mít více zvířat stejného druhu. !! V kolonce plemeno - nechat volný řádek, aby si každý mohla dopsat zvíře, které má na profilu. Pokud nebude splňovat pravidla pro vytvoření profilu, bude zařazen do virtuálních až do opravení. !! Co je to virtuální profil: Slovem „virtuální“ musí být označen profil zvířete, které není vlastněno uživatelem, jenž profil vytvořil. Dále pak falešný profil zvířete.
Pravidla pro vytváření profilů zvířat * Jméno zvířete musí být unikátní (nelze mít 2 profily zvířat stejného jména u jednoho uživatele) * Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné * Údaj „Druh zvířete“ a „Plemeno“ musí být pravdivé * Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat * Datum narození musí být smysluplné * Majitel profilu vložením fotografie potvrzuje, že má autorská práva na její zveřejnění * Při zakládání vymyšleného/virtuálního profilu, je uživatel povinen ho jako virtuální označit * Každý uživatel si může vytvořit maximálně 3 virtuální profily * Každé zvíře musí být zařazeno ve své kategorii (psi, akvária, terária. voliéry, ostatní). !! * Každé zvíře se dále zařadí do živých, psího nebe a virtuálních (falešných) profilů. !! V jednom profilu lze mít více zvířat stejného druhu. !! V kolonce plemeno - nechat volný řádek, aby si každý mohla dopsat zvíře, které má na profilu. Co je to virtuální profil: Slovem „virtuální“ musí být označen profil zvířete, které není vlastněno uživatelem, jenž profil vytvořil. Dále pak falešný profil zvířete.
Pravidla pro vytváření profilů zvířat * Jméno zvířete musí být unikátní (nelze mít 2 profily zvířat stejného jména u jednoho uživatele) * Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné * Údaj „Druh zvířete“ a „Plemeno“ musí být pravdivé * Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat * Datum narození musí být smysluplné * Majitel profilu vložením fotografie potvrzuje, že má autorská práva na její zveřejnění * Při zakládání vymyšleného/virtuálního profilu, je uživatel povinen ho jako virtuální označit * Každý uživatel si může vytvořit maximálně 3 virtuální profily !! * Každé zvíře musí být zařazeno ve své kategorii (psi, akvária, terária. voliéry, ostatní). !! !! * Každé zvíře se dále zařadí do živých, psího nebe a virtuálních (falešných) profilů. !! V kolonce plemeno - nechat volný řádek, aby si každý mohla dopsat zvíře, které má na profilu. Co je to virtuální profil: Slovem „virtuální“ musí být označen profil zvířete, které není vlastněno uživatelem, jenž profil vytvořil. Výjimku tvoří profily zvířat, o která se daný uživatel stará a je s nimi v kontaktu. Další výjimka může nastat, pokud uživatel má povolení k vytvoření profilu cizího zvířete od jeho majitele a zároveň povolení k použití jeho fotografií.
Anežka (11.09.2009 05:57:41) napsal: Admini, co vy na to? Arny, Buddy, Haki, Jerry & Maggie, Westí smečka, Růženka a Rusalka, Kimi a Bady, Spiky-Stingy-Safííra, Kelly a Nick, Fifina,Bára,Sára,Kačka,Marl ey,Rose, Baddy+Tobby, Mix psů a vzpomínek, Miky a Miss, Koki,Bobina a Pája, Oskar,Miluška a Erička, Ferda,Ája a Tara, Chrtí smečka - Lynx Moon Over Bourbon Street, Rita a Kačenka, Kesy a Jesy. Jen tak namátkově vybrané, kde mají psi společný profil. Někteří žijí ve společné domácnosti a mají také společné zážitky. Proč dělat každému zvlášť a psát stejné. Další tam mají více psů na které vzpomínají. Proč dělat každému vlastní profíl? Vždyť zážitky s nimi již nejsou, ale taky nejsou falešné. A proč jsou teda zařazeny mezi falešné - vymyšlené profily? Měli by jste si projít ještě jednou pravidla a zamyslet se nad nimi. přesně:-) Já sem se už zmiňovala,že nějaká pravidla jsou hloupá:-~
Admini, co vy na to? Arny, Buddy, Haki, Jerry & Maggie, Westí smečka, Růženka a Rusalka, Kimi a Bady, Spiky-Stingy-Safííra, Kelly a Nick, Fifina,Bára,Sára,Kačka,Marl ey,Rose, Baddy+Tobby, Mix psů a vzpomínek, Miky a Miss, Koki,Bobina a Pája, Oskar,Miluška a Erička, Ferda,Ája a Tara, Chrtí smečka - Lynx Moon Over Bourbon Street, Rita a Kačenka, Kesy a Jesy. Jen tak namátkově vybrané, kde mají psi společný profil. Někteří žijí ve společné domácnosti a mají také společné zážitky. Proč dělat každému zvlášť a psát stejné. Další tam mají více psů na které vzpomínají. Proč dělat každému vlastní profíl? Vždyť zážitky s nimi již nejsou, ale taky nejsou falešné. A proč jsou teda zařazeny mezi falešné - vymyšlené profily? Měli by jste si projít ještě jednou pravidla a zamyslet se nad nimi.
KATKA-VDF (02.09.2009 11:35:33) napsal: ---------------------- ASI JSEM TO NAPSALA DOBŘE JELIKOŽ JSTE MĚ DOBŘE POCHOPILI ALE JÁ TO NEMŮŽU NAJÍT DRUHÁ KOLONKA JE,,,VYSTĚHOVAT Z MAPY .. TZV JAK PÍŠETE:::druhý od zhora je tlačítko změnit na normální profil TAK TO JSEM NIKDE NENAŠLA Vystěhovat z mapy je třetí špatně počítáš nejdříve je nenávratně smazat profil a druhý je změnit profil ...... a třetí je vystěhovat z mapy.
ANAVI (10.09.2009 10:03:36) napsal: AHOJ KATE A JERRY!! VRATILA JSEM SE Z DOVOLENE A ZJISTILA JSEM ZE ME HOLKY JSOU VIRTUALNI! CHAPU ZE KAZDY PEJSEK MA MIT SVUJ PROFIL ALE HOLKY JSOU DVOJCATKA A SNAD ANI NEMAJI JEDNOTLIVA FOTA!OD SAMEHO ZACATKU JSOU SPOLU!! I ZAZITKY JSOU VLASTNE STEJNY TAK SI MYSLIM ZE BY BYLO HLOUPE KAZDE DELAT ZVLAST PROFIL!!! JELIKOZ BY TAM STALO VSE DVAKRAT COZ BY ASI TAKY VADILO!! -STEJNE FOTKY-STEJNE DENICKY-STEJNE PRATELE!!!JEN ZE BY SE JMENOVAL JEDEN BARA A DRUHY DORA!!!!!! PROSIM JESTE JEDNOU O ZVAZENI!!!! JAK SI MUZETE PRECIST NA DISKUZI NEBO I U ME NASI KAMARADI TO TAKY NECHAPOU!!!JA VIM ZE BYCH MOHLA KLIDNE DAL TADY FUNGOVAT JAKO VIRTUAL ALE TO SE NAM NELIBI!! NASE HOLKY JSOU!! EXISTUJOU!!!! JEN ASI SKODA ZE SE NARODILA JAKO DVOJCATKA!!! MEJ TE SE HEZKY A BUDU SE TESIT NA ODPOVED!! HEZKY DEN !! ANAVI A HOLKY:_( :_( :_( DEKUJEME PREJ BUDEME ZAS ECHT!!!!!JUPIIIIIIIII:-DD :-DD
AHOJ KATE A JERRY!! VRATILA JSEM SE Z DOVOLENE A ZJISTILA JSEM ZE ME HOLKY JSOU VIRTUALNI! CHAPU ZE KAZDY PEJSEK MA MIT SVUJ PROFIL ALE HOLKY JSOU DVOJCATKA A SNAD ANI NEMAJI JEDNOTLIVA FOTA!OD SAMEHO ZACATKU JSOU SPOLU!! I ZAZITKY JSOU VLASTNE STEJNY TAK SI MYSLIM ZE BY BYLO HLOUPE KAZDE DELAT ZVLAST PROFIL!!! JELIKOZ BY TAM STALO VSE DVAKRAT COZ BY ASI TAKY VADILO!! -STEJNE FOTKY-STEJNE DENICKY-STEJNE PRATELE!!!JEN ZE BY SE JMENOVAL JEDEN BARA A DRUHY DORA!!!!!! PROSIM JESTE JEDNOU O ZVAZENI!!!! JAK SI MUZETE PRECIST NA DISKUZI NEBO I U ME NASI KAMARADI TO TAKY NECHAPOU!!!JA VIM ZE BYCH MOHLA KLIDNE DAL TADY FUNGOVAT JAKO VIRTUAL ALE TO SE NAM NELIBI!! NASE HOLKY JSOU!! EXISTUJOU!!!! JEN ASI SKODA ZE SE NARODILA JAKO DVOJCATKA!!! MEJ TE SE HEZKY A BUDU SE TESIT NA ODPOVED!! HEZKY DEN !! ANAVI A HOLKY:_( :_( :_(
Anežka (03.09.2009 11:41:25) napsal: Pravidla pro vytváření profilů zvířat * Jméno zvířete musí být unikátní (nelze mít 2 profily zvířat stejného jména u jednoho uživatele) * Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné * Údaj „Druh zvířete“ a „Plemeno“ musí být pravdivé * Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat * Datum narození musí být smysluplné * Majitel profilu vložením fotografie potvrzuje, že má autorská práva na její zveřejnění * Při zakládání vymyšleného/virtuálního profilu, je uživatel povinen ho jako virtuální označit * Každý uživatel si může vytvořit maximálně 3 virtuální profily * !! Každé zvíře musí mít svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální.!! V případě vyjímek, by bylo potom nutné vrátit všechny profily, kde je více jak jeden pes do normálu. nějaká pravidla mi připadají dost hloupá8-}
Mojzinka (05.09.2009 19:11:24) napsal: https://www.hellosandy.cz/uzivatele /detail-uzivatele/11215/ PROČ TOTO NEJSOU VIRTUÁLNÍ PROFILY VŠECHNY ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? A ANAVI MÁ VZPOMÍNKU NA SVÉ DVĚ FENKY NELLU A TERRU KTERÉ JSOU DÁVNO V PSÍM NEBÍČKU A VY JE ADMINI UDĚLÁTE TAKY VIRTUÁLNÍ!! !! TO SNAD,NE PŘECE JE TO JEN VZPOMÍNKA,TAK PROČ BY KAŽDÁ MĚLA MÍT FOTKU NA SVÉM PROFILU SNAD NIC NOVÉHO SE TAM NEPÍŠE.....NEBO ANO?? ?? PRAVIDLA JSOU PRAVIDLA,ALE KUKNĚTE NA TY PROFILY CO VÁM DÁVÁM JAKO UKÁZKU CO TU MÁ 1 UŽIVATEL NAMRSKÁNO A PAK MLUVTE-PIŠTE !! !! !! Jo, jo. 2O nic neříkajícich profilů. Bez fotky a jen napsáno, že je pes, Česko, kluk nebo holka. Víc nic. >:-(
https://www.hellosandy.cz/uzivatele /detail-uzivatele/11215/ PROČ TOTO NEJSOU VIRTUÁLNÍ PROFILY VŠECHNY A ANAVI MÁ VZPOMÍNKU NA SVÉ DVĚ FENKY NELLU A TERRU KTERÉ JSOU DÁVNO V PSÍM NEBÍČKU A VY JE ADMINI UDĚLÁTE TAKY VIRTUÁLNÍ!! !! !! TO SNAD,NE !! !! PŘECE JE TO JEN VZPOMÍNKA,TAK PROČ BY KAŽDÁ MĚLA MÍT FOTKU NA SVÉM PROFILU SNAD NIC NOVÉHO SE TAM NEPÍŠE.....NEBO ANO PRAVFIDLA JSOU PRAVIDLA,ALE KUKNĚTE NA TY PROFILY CO VÁM DÁVÁM JAKO UKÁZKU CO TU MÁ 1 UŽIVATEL NAMRSKÁNO A PAK MLUVTE-PIŠTE!! !!
https://www.hellosandy.cz/uzivatele /detail-uzivatele/11215/%lsb;b r%rsb;%lsb;/br%rsb;PROČ NEJSOU TOTO VIRTUÁLNÍ PROFILY VŠECHNY?? !! ?? !! A ANAVI MÁ VZPOMÍNKU NA SVÉ DVĚ FENKY NELLU A TERRU KTERÉ JSOU DÁVNO V PSÍM NEBÍČKU A VY JE ADMINI UDĚLÁTE TAKY VIRTUÁLNÍ?? ?? ?? ?? TO SNAD,NE!! !! !! PŘECE JE TO JEN VZPOMÍNKA,TAK PROČ BY KAŽDÁ MĚLA MÍT FOTKU NA SVÉM PROFILU?? ?? SNAD NIC NOVÉHO SE TAM NEPÍŠE.....NEBO ANO?? ?? ?? PRAVFIDLA JSOU PRAVIDLA,ALE KUKNĚTE NA TY PROFILY CO VÁM DÁVÁM JAKO UKÁZKU CO TU MÁ 1 UŽIVATEL NAMRSKÁNO A PAK MLUVTE-PIŠTE!! !! !!
Není zač, také přeji krásný den. :-DD KATKA-VDF (02.09.2009 13:17:24) napsal:
Tím že někteří admini sou neaktivní sem nemyslel Jerry a Kate.
Štěpán (02.09.2009 11:55:59) napsal: Jo tak to napiš Kate mě se to taky stalo máš pravdu napiš jí třeba že chceš ten profil změnit z virt.profilu na normální. -- komu?? prosím o kontakt??
KATKA-VDF (02.09.2009 11:50:53) napsal: -------------------- kdepak mám to tam jinam klidně pošlu ofocenou stránku mám tam 6kolonek nenávratně smazat profil vystěhovat z mapy editovat video skrýt rodokmen skrýt hodnocená profilu právo na správu profilu Jo tak to napiš Kate mě se to taky stalo máš pravdu napiš jí třeba že chceš ten profil změnit z virt.profilu na normální.
Štěpán (02.09.2009 11:43:46) napsal: Vystěhovat z mapy je třetí špatně počítáš nejdříve je nenávratně smazat profil a druhý je změnit profil ...... a třetí je vystěhovat z mapy. -------------------- kdepak mám to tam jinam klidně pošlu ofocenou stránku mám tam 6kolonek nenávratně smazat profil vystěhovat z mapy editovat video skrýt rodokmen skrýt hodnocená profilu právo na správu profilu
Štěpán (02.09.2009 11:10:45) napsal: Jestli chceš změnit profil ERNY Velvet Felicity na normální profil tak druhý od zhora je tlačítko změnit na normální profil nebo tak nějak tak na to klikni a profilo ERNY Velvet Felicity bude zase normální jinak příště piš trochu srozumitelněji skoro sem to nepochopil ještě teď nevím jestli ses ptala na tohle co ti teď píšu. ---------------------- ASI JSEM TO NAPSALA DOBŘE JELIKOŽ JSTE MĚ DOBŘE POCHOPILI ALE JÁ TO NEMŮŽU NAJÍT DRUHÁ KOLONKA JE,,,VYSTĚHOVAT Z MAPY .. TZV JAK PÍŠETE:::druhý od zhora je tlačítko změnit na normální profil TAK TO JSEM NIKDE NENAŠLA
Rozhodně jsme si na ni nezasedli, uživatelka ANAVI mi nevadí! Má krásný jorkšírandy, mám také dvě, ale na všechny stejným metrem. Pravidla jsou pravidla a ty jste chtěli hlavně vy. Tak je dodržujte!!! Profily mi byly nahlášeny, tak byly upraveny podle pravidel! Pokud někdo žebrá o hlasy, najdeš prázdný profil,... tak mi to napiš na info[at]hafici.cz. Honey (24.08.2009 10:11:05) napsal: <blockquote>Jerry (24.08.2009 09:47:17) napsal: Hafoj, podle pravidel musí mít každé zvíře svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální. Pokud udělá uživatelka ANAVI každému pejskovi profil zvlášť, tak jí ho ráda přepnu zpět na normální. ;-) No jako, že se do toho pletu, ač by mi po tom nic být nemuselo, ale tvoje odpověď je při nejmenším dost hloupá(raději použiju jemnější výraz)...... Kdyby jste se raději zaměřili na ty, kteří se k profilu stále dávají vzkazy, na profily kde nic není, na lidi co žebraj o body..... a normální uživatelku jako je ANAVI nechali na pokoji. Nikomu do této chvíle nevadilo, respektive nevadí, jen vám ,,majitelům zeměkoule", že jsou Bara i Dora v jednom profilu........ Nikdy jsem něčetla od ANAVI nebo o ní něco špatného, tak proč jste si na ní zasedli8-} 8-} 8-} ?
tak ted nevím co si mám myslet8-| pravidla jsou pravidla a pokud narazí admini na profil,který není tak uplně, jak má být i když to není uživatel s kterým jinak je problém,tak prostě zasáhnou. Vždyt přece mi tady pořád upozorňujeme, že se nám některý profily nezdaj správný. Takže když to neudělají, tak remcáme a když to udělají, tak remcáme taky.Tak co vlastně chceme? Možná kdyby jsme tu adminskou práci dělali my, nebylo by to lepší... Honey (24.08.2009 10:11:05) napsal: <blockquote>Jerry (24.08.2009 09:47:17) napsal: Hafoj, podle pravidel musí mít každé zvíře svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální. Pokud udělá uživatelka ANAVI každému pejskovi profil zvlášť, tak jí ho ráda přepnu zpět na normální. ;-) No jako, že se do toho pletu, ač by mi po tom nic být nemuselo, ale tvoje odpověď je při nejmenším dost hloupá(raději použiju jemnější výraz)...... Kdyby jste se raději zaměřili na ty, kteří se k profilu stále dávají vzkazy, na profily kde nic není, na lidi co žebraj o body..... a normální uživatelku jako je ANAVI nechali na pokoji. Nikomu do této chvíle nevadilo, respektive nevadí, jen vám ,,majitelům zeměkoule", že jsou Bara i Dora v jednom profilu........ Nikdy jsem něčetla od ANAVI nebo o ní něco špatného, tak proč jste si na ní zasedli8-} 8-} 8-} ?
<blockquote>Jerry (24.08.2009 09:47:17) napsal: Hafoj, podle pravidel musí mít každé zvíře svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální. Pokud udělá uživatelka ANAVI každému pejskovi profil zvlášť, tak jí ho ráda přepnu zpět na normální. ;-) No jako, že se do toho pletu, ač by mi po tom nic být nemuselo, ale tvoje odpověď je při nejmenším dost hloupá(raději použiju jemnější výraz)...... Kdyby jste se raději zaměřili na ty, kteří se k profilu stále dávají vzkazy, na profily kde nic není, na lidi co žebraj o body..... a normální uživatelku jako je ANAVI nechali na pokoji. Nikomu do této chvíle nevadilo, respektive nevadí, jen vám ,,majitelům zeměkoule", že jsou Bara i Dora v jednom profilu........ Nikdy jsem něčetla od ANAVI nebo o ní něco špatného, tak proč jste si na ní zasedli8-} 8-} 8-} ?
Hafoj, podle pravidel musí mít každé zvíře svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální. Pokud udělá uživatelka ANAVI každému pejskovi profil zvlášť, tak jí ho ráda přepnu zpět na normální. ;-) Sněhurka a Puppi (23.08.2009 17:55:42) napsal: Vrátili jsme se z dovolené, na které jsme mimochodem byli s Barou a Dorou od uživatele ANAVI a najednou zjišťujeme, že jsme tam byli vlastně s pejsky, kteří neexistují, neboť se jedná o psy virtuální!!!! Co má zas tohle znamenat?! To už vážně nemáte do čeho píchnout, že svévolně přemístíte bez vědomí uživatele jeho psy ze světa skutečného do říše virtuality???????? Nemyslíme si, že zrovna toto je náplní vaší administrátorské práce. Vaše šikanování uživatelů má s tím, že by jste jim měly "vážené" dámy sloužit pramálo společného a my žádáme, aby byly Barunka s Dorotkou znovu vráceny mezi pejsky skutečné, neboť tam, vzhledem k tomu, že skutečně jsou a skutečně patří uživatelce ANAVI, tak tam skutečně patří!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vrátili jsme se z dovolené, na které jsme mimochodem byli s Barou a Dorou od uživatele ANAVI a najednou zjišťujeme, že jsme tam byli vlastně s pejsky, kteří neexistují, neboť se jedná o psy virtuální!!!! Co má zas tohle znamenat?! To už vážně nemáte do čeho píchnout, že svévolně přemístíte bez vědomí uživatele jeho psy ze světa skutečného do říše virtuality???????? Nemyslíme si, že zrovna toto je náplní vaší administrátorské práce. Vaše šikanování uživatelů má s tím, že by jste jim měly "vážené" dámy sloužit pramálo společného a my žádáme, aby byly Barunka s Dorotkou znovu vráceny mezi pejsky skutečné, neboť tam, vzhledem k tomu, že skutečně jsou a skutečně patří uživatelce ANAVI, tak tam skutečně patří!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jerry (17.08.2009 13:59:34) napsal: Hafoj, uživatelce Peggy jsem žádný profil ani přátelé nemazala, pouze jí byly přepnuty na virtální profily. Podle pravidel: •Každé zvíře musí mít svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální. Profily si smazala sama. tak jo a díky za odpověď:-) :-) :-) :-)
Hafoj, uživatelce Peggy jsem žádný profil ani přátelé nemazala, pouze jí byly přepnuty na virtální profily. Podle pravidel: •Každé zvíře musí mít svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální. Profily si smazala sama.skalio (17.08.2009 06:46:42) napsal: proč jste vymazali u uživatele Peggy profil Elvis a Wendy+štěňata ??? To jsou skuteční pesánci a ne nějaký výplod fantazie>-| >-| Nebo někomu leží v žaludku???
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?