Diskuze Admini poraďte

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No, já byla sama v místnosti, všude ticho...a najednou někdo začal mluvit blízko mě. Nedovedete si představit, jak jsem se lekla :-D
Psala jsem už 24.4.adminům,že se sami spouští videjka a že je to u více kamarádů...admini prý nic neměnili snad se to brzy vyřeší Hanka;-)
Taky zírám, co se to děje, že by nějaká čarodějnice zapracovala???
:-) :-) :-) Já jsem obvinila naši Kajku, že mi hupsla do klávesnice, jak bývá jejím dobrým zvykem:-) Byla jsem přesvědčená, že tlápla, kam neměla a spustila videa:-DD
Psala jsem adminám, vědí o tom. Prý je to kvůli nějakému přestavování Yootube (nechodímm tam, nevím, jak se to píše). Snaží se to řešit:-D
Snad nám Kate brzy pomůže!! To "samospouštění"videjek je pěkně protivný!! !! !!
Kate (29.04.2013 14:37:06) napsal: Tak snad by mělo být vše v pořádku. Případně zkontrolujte a kdyby přece jen ne, piště :) Dakujeme admini za promtné zareagovanie za opravu
Tak snad by mělo být vše v pořádku. Případně zkontrolujte a kdyby přece jen ne, piště :) mamísek (29.04.2013 12:23:38) napsal: Snad nám Kate brzy pomůže!! To "samospouštění"videjek je pěkně protivný!! !! !!
trnca (29.04.2013 09:03:26) napsal: U nás vypukla panika mezi kočkopartou, když nám najednou začal dost hlasitě mňoukat počítač:-D :-D Moji kočkopartu to úplně vymrštilo! Tedy, mě taky málem kleplo, když se to stalo poprvé.
Ano, je to opravdu novým nastavením YouTube. Zjišťujeme, co se s tím dá dělat. Dana (29.04.2013 08:47:20) napsal: Psala jsem adminám, vědí o tom. Prý je to kvůli nějakému přestavování Yootube (nechodímm tam, nevím, jak se to píše). Snaží se to řešit:-D
Jessica (25.04.2013 22:48:06) napsal: No, já byla sama v místnosti, všude ticho...a najednou někdo začal mluvit blízko mě. Nedovedete si představit, jak jsem se lekla :-D U nás vypukla panika mezi kočkopartou, když nám najednou začal dost hlasitě mňoukat počítač:-D
I u nás se sami spouštějí videa na navštívených profilech, je to od minulé soboty, tj.20.4., kdy jsem se nemohla přihlásit na hafíky, pořád mi to hlásilo "úprava serveru" a pak tohle :-~ , taky postrádám připsané body za poslední soutěž "o psa měsíce"...:-|
Tak i u nás se samy videa spouštějí8-} Co s tím můžeme udělat??
Obraciam sa na Vás s púrosbou totiž od včera mi na profiloch kde idem aj na mojich a sú videa samé sa púšťajú musela som vypnúť zvuk poraďte prosím ako to odstrániť Ďakujem
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?