Diskuze admini proč-posláno i adminům!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

°ღ Hanka ღ° (29.06.2013 13:34:58) napsal: proč když si tady sami uděláme mikuláše,fašank,táborák to zrovna nefunguje? :-D :-D
Pěkný a pohodový den všem přeji.Jen taková malá technická poznámka,proč nefungují stránky tak jak mají. ??8-} Jsem tady skoro 4.roky,za tu dobu jsem díky Hafíkům poznala řadu skvělých lidiček a hromadu nejen psích osudů.Proto mě štve že tento web pomalu upadá a nebýt pár nadšenců z řad hafíků,micin kteří se snaží alespoň trošku udělat srandu:D ,dávno bych tu nebyla.Přeji admini.těchto stránek pohodové prázdniny,hodně zážitků a vše jen cool.Občas třeba jen nakoukněte.8-| 8-|
:( Je to horší a horší, nedostala jsem se na hafíky asi 3 týdny, že se každý profil načítá hnedle 2 minuty, už jsem si zvykla, ale od včerejška už nejdou ani posouvat deníčky, body za dárečky se jednou připíší a jednou ne a taky se nám nepřičítají ani body v hodnocení profilu, když nám kamarádi pošlou kostičky. Neustále nám to ukazuje nulu. Dáreček jsem odesílala 5x než se konečně podařilo, takže už asi ani radost tu nebudu moct nikomu udělat. Je to škoda, chodím sem ráda, ale měl by to bejt relax, pohodový popovídání s přáteli a ne se tu tak akorát rozčílit. Já teda na tohle moc nervy nemám. Mirun s Šelďou
°ღ Hanka ღ° (29.06.2013 13:34:58) napsal: proč tyto stránky nefungují jak mají-jsem tu od roku 2009? proč to není jako dříve? proč tyto stránky byly potěšením na které se každý těšil a rád chodil? proč když si tady sami uděláme mikuláše,fašank,táborák to zrovna nefunguje? proč jiné stránky fungují a jsou lepší? proč já se tady snažím udělat zábavu a zpestřit nudný web? proč všichni co tu jste-není vám to líto? proč tak suprovní kamarádi jsou tu nespokojeni? ADMINI PROČ-odpovězte tady nám všem!!! i když máme teď spoustu zdravotních problémů a kamarádi dodávají sílu a radí,pomáhají....to je vám už jedno,že tu skončí ti co vás měli rádi??? Čikoušek a nazlobená panička!! !! >:-( >:-( Taky se tady rozčiluji.Kde asi naše soudružky admi.udělaly chybu??
proč tyto stránky nefungují jak mají-jsem tu od roku 2009? proč to není jako dříve? proč tyto stránky byly potěšením na které se každý těšil a rád chodil? proč když si tady sami uděláme mikuláše,fašank,táborák to zrovna nefunguje? proč jiné stránky fungují a jsou lepší? proč já se tady snažím udělat zábavu a zpestřit nudný web? proč všichni co tu jste-není vám to líto? proč tak suprovní kamarádi jsou tu nespokojeni? ADMINI PROČ-odpovězte tady nám všem!!! i když máme teď spoustu zdravotních problémů a kamarádi dodávají sílu a radí,pomáhají....to je vám už jedno,že tu skončí ti co vás měli rádi??? Čikoušek a nazlobená panička!! !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?