Diskuze Admini si z nás dělají jen srandu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Docela mě překvapuje,jak tady všichni píšou,že admini vybírají jen své kamarády,ale jo asi máte pravdu,protože přeci jen všichni hafíci na portálu jsou virtuální kamarádi adminů 8-}
Naamah (05.10.2010 08:04:17) napsal: Přesně tak, vodítko a mazejte ven!!:-) Myslíš,že ten kdo píše do diskuze nechodí se psem ven?V tom případě taky nechodíš ven. Každý má právo na svůj názor ať je jakýkoliv.Za to ty,nemáš právo nikomu rozkazovat...viz tvá první věta! Od toho tady ta diskuze je.
Soutěžila jsme jen parkrát a moc mě těšilo že jsme se umístila na 7 místě a pak jem byla v šoku. Nechála jsem to8-} Po nikom jsem neškemrala ať mě da někdo hlas a moc mě těšilo že se fotečka líbila.Je zbytečné se zapojovat do soutěže,když pak o tom rozhoduje někdo jiný.Na co pak se ukazuje nějaká tabulka pořadí a stejně je to pak jinak:_(
Deuska (22.10.2010 18:02:38) napsal: https://www.hellosandy.cz/profily/detail/68893/ A ještě ke všemu má jméno "fenka"...to je vrchol. Ale takovejch profilů tady je spousta, už jsem narazila i na plyšovýho psa, toho pak teda označili jako virtuální a nebo na psa, který má datum úmrtí 2025 a podobně....nechápu proč takové profily někdo dělá a co z toho má....
https://www.hellosandy.cz/profily/detail/68893/
https://www.hellosandy.cz/profily/detail/73840/
Markéta a Lery (22.10.2010 18:07:24) napsal: A ještě ke všemu má jméno "fenka"...to je vrchol. Ale takovejch profilů tady je spousta, už jsem narazila i na plyšovýho psa, toho pak teda označili jako virtuální a nebo na psa, který má datum úmrtí 2025 a podobně....nechápu proč takové profily někdo dělá a co z toho má.... Moje slova...
ਙ M & G.J. ਙ (02.10.2010 22:17:38) napsal: Já mám pocit,že když ty něco napíšeš,že je to takový z cesty a ..... samochvála smrdí. Udělej nějaké akce sama a potom kritizuj...;-) Mohu psát svůj názor,zrovna tak jako Ty nebo ostatní...Ale nemám čas se zde dohadovat,jsou důležitější věci...
ਙ M & G.J. ਙ (05.10.2010 08:28:34) napsal: Myslíš,že ten kdo píše do diskuze nechodí se psem ven?V tom případě taky nechodíš ven. Každý má právo na svůj názor ať je jakýkoliv.Za to ty,nemáš právo nikomu rozkazovat...viz tvá první věta! Od toho tady ta diskuze je. Proboha se nezblázni...já chodím ven každý den, ale asi jsi moc nepochopila o co mi šlo. O to, že tady lidi řeší někdy fakt kraviny a hádají se o nějaké soutěži a výhry a prosí o hlasy, to mi přijde vážně ujeté a nemá to nic společného s tím, kvůli čeho tady ty stránky jsou. A vážně nepotřebuju radit v tom, na co mám právo....A tímto to pro mě hasne.
Přesně tak, vodítko a mazejte ven!!:-) Já osobně mám nějaké kostičkování na há.. Já jsem si založila profil, abych se mohla "pochlubit" se svou krasavicí, abych mohla diskutovat s lidmi, kteří psům rozumí víc než já, abych se mohla dozvědět, které krmivo je dobré, abych nemusela s každou kravinkou k veterináři a třeba abych si mohla zasoutěžit..protože jak jinak zúročit tu kopu fotek, co doma s Kessy mám:D Nevím, co tu kdo vidí na tom se hádat a přít..od toho tady nejsme ne? Běžte do politiky:-) Neolker (03.10.2010 01:51:04) napsal: Divím se, že se tu furt řeší nějaké kostičky a podobné kraviny :D Nejsou důležitější věci než tohle? Jdětě třeba s pejskem ven, to mu prospěje víc a Vám nakonec taky :) ... Btw, kostičky nekostičky, nějak Vás admini nalákat musí, aby se Vám zobrazovaly reklamy a měli jak financovat tenhle web! + si něco vydělat...
Jarmila (03.10.2010 10:12:09) napsal: Ale Ja poznám Ajinku osobne stretli sme sa spolu a viem o nej viac než si myslíte a to je pre mna smerodatné a Vy ked ju nepoznáte tak jej dajte pokoj stále rýpete a do každého nie je to Váš prvý prípad stači si spomenúť na vojnu okolo Sallynky od pani Kymlovej takže si robím úsudok podla Vášho písania prajem Vám len vela zdravia Jarmila Pokud vím,tak o nějaké sebekontrole by měli uvažovat ti,kteří urážejí druhé.Nejen Tobě,ale v případu Sally jsem se snažila pomoci.Pokud vím,psala jsi ráda i k Toníkovi,jako já dávala ráda kosti Tvým pejskům...Obhajovat se nebudu,ale chtělo by to úctu k druhým uživatelům.Ke všem...Můj comment se týkal psů z útulku,nikoliv fotek, hodnocení či práce adminů.Tohle bych si nedovolila napsat ani dítěti.Tomu se říká absence ,,Kinder Stube"...;-) Děkuji Jarmilce,jakož i jiným uživatelům,co rádi přispějí na útulky a naši vzájemnou komunikaci považuji za uzavřenou.Nemám skutečně tolik času...Místo planého plácání vezmu pejska a půjdu ven.A zítra mě čeká náročný den...;-D S pozdravem Aja.
ਙ M & G.J. ਙ (03.10.2010 08:52:07) napsal: Aju osobně neznám...ale co kdy kde o ní už vím nazpaměť...chtělo by to více sebekontroly.A vy neznáte mě,tak nemůžete vědět co kdy jsem v životě dokázala nebo nedokázala. Ale Ja poznám Ajinku osobne stretli sme sa spolu a viem o nej viac než si myslíte a to je pre mna smerodatné a Vy ked ju nepoznáte tak jej dajte pokoj stále rýpete a do každého nie je to Váš prvý prípad stači si spomenúť na vojnu okolo Sallynky od pani Kymlovej takže si robím úsudok podla Vášho písania prajem Vám len vela zdravia Jarmila
Jarmila (03.10.2010 08:39:10) napsal: Neviem prečo ubližujete ludom ako je Ajinka takýchto ludí by sme si mali vážiť a nie urážať dokázala toho vela a vela rozdala na charitu úctu si zaslúži a nie pohrdanie čo ste Vy spravili pre druhých a ako pomohli?Už tu bol dlho klud a treba to narušiť Vy ked sa ozvete tak len za to aby ste niekoho zhodili a urazili viete aj niečo pekné napísať?Jarmila Aju osobně neznám...ale co kdy kde o ní už vím nazpaměť...chtělo by to více sebekontroly.A vy neznáte mě,tak nemůžete vědět co kdy jsem v životě dokázala nebo nedokázala.
ਙ M & G.J. ਙ (02.10.2010 22:17:38) napsal: Já mám pocit,že když ty něco napíšeš,že je to takový z cesty a ..... samochvála smrdí. Neviem prečo ubližujete ludom ako je Ajinka takýchto ludí by sme si mali vážiť a nie urážať dokázala toho vela a vela rozdala na charitu úctu si zaslúži a nie pohrdanie čo ste Vy spravili pre druhých a ako pomohli?Už tu bol dlho klud a treba to narušiť Vy ked sa ozvete tak len za to aby ste niekoho zhodili a urazili viete aj niečo pekné napísať?Jarmila
ਙ M & G.J. ਙ (02.10.2010 22:17:38) napsal: Já mám pocit,že když ty něco napíšeš,že je to takový z cesty a ..... samochvála smrdí. Neviem prečo urážate ved každý má právo vyjadriť svoj názor a ubližovať človeku ktorý si zaslúži úctu je nehorázne skôr vážiť si treba takých ludí a nie urážať už tu bol dlho klud a treba ho narušiť a Vy neviem koho si viete uctiť asi samu seba vždy ste útočili a útočiť asi budete nad Vás niet čo stew Vy spravili pre druhých a ako pomohli?To je podla mna závisť Jarmila
Divím se, že se tu furt řeší nějaké kostičky a podobné kraviny :D Nejsou důležitější věci než tohle? Jdětě třeba s pejskem ven, to mu prospěje víc a Vám nakonec taky :) ... Btw, kostičky nekostičky, nějak Vás admini nalákat musí, aby se Vám zobrazovaly reklamy a měli jak financovat tenhle web! + si něco vydělat...
ਙ M & G.J. ਙ (02.10.2010 22:17:38) napsal: Já mám pocit,že když ty něco napíšeš,že je to takový z cesty a ..... samochvála smrdí. Jsou to ,,jen" fakta,ne ,,samochvála"...
ਙ M & G.J. ਙ (02.10.2010 22:17:38) napsal: Já mám pocit,že když ty něco napíšeš,že je to takový z cesty a ..... samochvála smrdí. Jsou to fakta,ne samochvála...;-) Jsem právoplatný člen serveru,takže to je můj názor.Když nechápeš,že jde o místování psů z útulku,protože někteří snobové rádi vidí svého psa s umístěním ,nebo na titulní straně v tisku a potom mu dají šanci,tak to je holá pravda,ne nic ujetého...;-) Samochvála možná smrdí,ale nikdy konkrétní akce pro ty,co jsou v nouzi.;-)
Já nechápu tyhle pře. Já jsem myslela, že tohle je stránka, kde si lidi vytvoří profily svých mazlíčků aby se s nimi "pochlubili" a získali nové informace a i třeba kamarády. Vůbec nevím proč se tady lidi rozčilují, že jim někdo neposlal spět jablíčka nebo kostičky, když on jim je posílá pravidelně. Nebo to, že někdo nevyhrál v soutěži. Je to jen pro zábavu a ne pro to, aby si tady lidi zvedali svá ega, že když mají pejska nebo koníka na prvním místě, je vlastně nejhezčí. Také se mi stalo, že mi někdo vynadal za to, že jsem místo pěti kostiček poslala jen 4 (překlikem).
Aja (02.10.2010 20:03:09) napsal: My již nesoutěžíme,protože není pravda,že by vyhrávaly ,,aktivní" profily...;-) Pokud vím,tak jsem se snažila cca skoro 2 roky odpovídat na každý,i SZ dotaz...Pokud se jedná o pejsky z útulku,nejen mého,jsem dost jednostranně zaměřená.Píši to znovu,i s ,,rizikem SZ",;-) že se zviditelnuji.Po 22 letech práce pro útulky nemám zapotřebí.Ale pes z útulku,atˇ se objeví kdekoliv,pomyslně otvírá dveře těm,kteří čekají na umístění...;-) A věřte,je jich čím dál,tím víc...Bohužel...Aja. Já mám pocit,že když ty něco napíšeš,že je to takový z cesty a ..... samochvála smrdí.
My již nesoutěžíme,protože není pravda,že by vyhrávaly ,,aktivní" profily...;-) Pokud vím,tak jsem se snažila cca skoro 2 roky odpovídat na každý,i SZ dotaz...Pokud se jedná o pejsky z útulku,nejen mého,jsem dost jednostranně zaměřená.Píši to znovu,i s ,,rizikem SZ",;-) že se zviditelnuji.Po 22 letech práce pro útulky nemám zapotřebí.Ale pes z útulku,atˇ se objeví kdekoliv,pomyslně otvírá dveře těm,kteří čekají na umístění...;-) A věřte,je jich čím dál,tím víc...Bohužel...Aja.
Naamah (01.10.2010 20:31:46) napsal: Panebože, nechápu proč se tu někdo tak rozčiluje. Já si naopak myslím, že to je správné, protože úplně nenávidím ty soutěže, kde hlasují soutěžící a "obyčejný" lid, protože to se pak akorát zvrhne v to, že si každý posílá hlas sám sobě a třeba i několikrát denně...a to by pak nebyl výherce ten, kdo má nejhezčí fotku, ale ten, kdo má nejvíce času. A škaredí se tady právě ti, co asi klikáním na svou fotku strávili několik večerů a teď jim přijde jejich "práce" nedoceněna. Dobře Vám tak, soutěže mají být spravedlivé. Ano,ovšem tady na h.cz se dá hlasovat jen jednou 8-} Pokud jsou tu i ti šílenci,co si zakládají falešné účty a podporují se hlasy s fotkou která nemá absolutně nic společného s tématem,to fakt nechápu. Nemyslím si,že admini tady vybírají podle svých ,,přátel" 8-| sic berou ohledy na hlasování,ale fotka,co nemá co společného s tématem a díky falešnému hlasování vyhrává to nemá cenu. Řeknu Vám něco,buďte rádi,že tady vůbec něco takového je a máte možnost vyhrát zajímavou cenu....škemrání o hlasy apod. tady jistě není vítáno,a to jak tady,tak i na jiných portálech.
Panebože, nechápu proč se tu někdo tak rozčiluje. Já si naopak myslím, že to je správné, protože úplně nenávidím ty soutěže, kde hlasují soutěžící a "obyčejný" lid, protože to se pak akorát zvrhne v to, že si každý posílá hlas sám sobě a třeba i několikrát denně...a to by pak nebyl výherce ten, kdo má nejhezčí fotku, ale ten, kdo má nejvíce času. A škaredí se tady právě ti, co asi klikáním na svou fotku strávili několik večerů a teď jim přijde jejich "práce" nedoceněna. Dobře Vám tak, soutěže mají být spravedlivé.
Taky soutěžíme rádi a za připsané body posíláme dárečky našim kamarádům :-) porotou vybrané vítězné fotky byly opravdu pěkné :-) faktem je, že v těchto soutěžích se vepředu vždycky umístí fotky, jejichž profily jsou aktivní a kamarádi rádi pošlou hlas kamarádům :-) a to hřeje mnohem víc, než to, která fotka je nakonec první :-) Byli bychom moc rádi, kdyby protentokrát zvítězila fotka s nejvíce hlasy ;-) nejde přitom vůbec o výhru, ale o pejska na fotce, který nedávno odešel do psího nebe :-( Alfíčku (a Sindí), byl jsi v soutěži o "NEJOBLÍBENĚJŠÍ MŇAMKU" první !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! pa :-) :-) :-) DAN a Lui s paničkou
Souhlasím s tím, že to věčné škemrání je pod úroveň, takže to sama nikdy nedělám! Fotky dávám do soutěží víceméně pro to, abych dostala body na dárky pro přátele a kamarády, které jsem tu poznala. O nějakém klikání nebo budování falešných uživatelů nic nevím, ani by mě to v mém věku nenapadlo! Potěšilo mě, že mi dalo asi dost hlasů těch, kteří nás asi mají rádi, těm děkuji a všem přeji krásný den Jana Antlová
Nesnášim to škemrání o hlasy a rozesílání prosíků všem.... S tím souhlasím, několik lidí jsem odpálkovala, jelikož mi to přijde ubohé. A hlasuju opravdu podle toho, jestli se mi foto líbí a odpovídá tématu. A sem tam taky soutěžím, ale ani by mě nenapadlo psát někomu o hlasy. Buď se líbí a nebo ne. A výběr adminů se mi až na pár vyjímek líbí, ale tisíc lidí - tisíc názorů. Nemůže se všem líbit všechno stejně. To by byla nuda.
Albi (30.09.2010 18:55:56) napsal: I v téhle poslední soutěži se mi líbil výběr výherních snímků, takže já souhlasím s tím, že je vybrali admini. Nesnášim to škemrání o hlasy a rozesílání prosíků všem - i těm které ten člověk ani nezná...to pak už ani nejde o to, která ta fotka je opravdu krásná, ale je to jen o tom, "kolik lidí budeš otravovat" s tím, aby ti poslali hlas... S tím souhlasím, několik lidí jsem odpálkovala, jelikož mi to přijde ubohé. A hlasuju opravdu podle toho, jestli se mi foto líbí a odpovídá tématu. A sem tam taky soutěžím, ale ani by mě nenapadlo psát někomu o hlasy. Buď se líbí a nebo ne. A výběr adminů se mi až na pár vyjímek líbí, ale tisíc lidí - tisíc názorů. Nemůže se všem líbit všechno stejně. To by byla nuda:-)
Hlasovani je k tomu,ze kdyz se budou admini rozhodavat mezi vice fotkama kouknou na hlasy a vyberou podle toho,ale to neznamena ze podle toho vybiraj vsechny,kazdy kdo se zaradi do souteze by si mel precist pravidla a ne se furt rozcilovat. Nikdo nikoho prece nenuti hlasovat a to,ze vybiraj sve kamaradicky to by me zajimalo ja vyhrala uz nekolikrat a adminy neznam :_/
I v téhle poslední soutěži se mi líbil výběr výherních snímků, takže já souhlasím s tím, že je vybrali admini. Nesnášim to škemrání o hlasy a rozesílání prosíků všem - i těm které ten člověk ani nezná...to pak už ani nejde o to, která ta fotka je opravdu krásná, ale je to jen o tom, "kolik lidí budeš otravovat" s tím, aby ti poslali hlas... Markéta a Lery (30.09.2010 17:53:39) napsal: To souhlasím že hlasování je potom k ničemu když nemá vliv na výsledek soutěže.
Chroust (30.09.2010 17:38:48) napsal: Beru to, že výsledky neurčují jen a pouze uživatelé, ale nyní se k jejich hlasování nepřihlédlo VŮBEC. Neboli výsledky si admini vycucali z prstu. Proto se ptám, na základě čeho fotky vybrali... Proč je potom u takových soutěží možnost hlasovat, když je to naprosto k ničemu?!? Připadá mi to jako opovrhování uživateli. Hlasujte si pro koho chcete, stejně vyhraje ten, koho určíme MY! Připadá mi to přinejmenším sprosté... To souhlasím že hlasování je potom k ničemu když nemá vliv na výsledek soutěže.
Markéta a Lery (30.09.2010 17:25:31) napsal: ... s přihlédnutím na počet hlasů které dostala... Beru to, že výsledky neurčují jen a pouze uživatelé, ale nyní se k jejich hlasování nepřihlédlo VŮBEC. Neboli výsledky si admini vycucali z prstu. Proto se ptám, na základě čeho fotky vybrali... Proč je potom u takových soutěží možnost hlasovat, když je to naprosto k ničemu?!? Připadá mi to jako opovrhování uživateli. Hlasujte si pro koho chcete, stejně vyhraje ten, koho určíme MY! Připadá mi to přinejmenším sprosté...
Já myslím, že je to spravedlivé. Nedávno jsem vyhrála v soutěži na hafíkách aniž bych u někoho škemrala o hlasy apod. a s nikým z adminů se taky nekamarádíčkuju?! o to víc jsem byla překvapená a potěšená, nemám ráda ty soutěže, kde to lidi až přeháněj - hlasování každou hodinu z jednoho pc, škemrání o hlasy od co nejvíc lidí atd... Chroust (30.09.2010 17:12:25) napsal: Jak jinak si mám vyložit to, že v soutěži "Nejoblíbenější mňamka" zvítězily fotky, které se vůbec neumístily na první stránce podle počtu hlasů od uživatelů. K čemu tedy hlasujeme, když admini stejně dají dárky svým kamarádíčkům? Může mi někdo z adminů vysvětlit, na základě čeho vyhrály fotky, které jste vybrali? Proč naprosto ignorujete hlasování uživatelů? Jsme vám pro srandu?
Chroust (30.09.2010 17:12:25) napsal: Jak jinak si mám vyložit to, že v soutěži "Nejoblíbenější mňamka" zvítězily fotky, které se vůbec neumístily na první stránce podle počtu hlasů od uživatelů. K čemu tedy hlasujeme, když admini stejně dají dárky svým kamarádíčkům? Může mi někdo z adminů vysvětlit, na základě čeho vyhrály fotky, které jste vybrali? Proč naprosto ignorujete hlasování uživatelů? Jsme vám pro srandu? Toto se tady probíralo už několikrát, admini na to i odpovídali. Nevítězí fotka s největším počtem hlasů, ale fotka vybraná porotou s přihlédnutím na počet hlasů které dostala. Nebylo to jen u této soutěže, ale i u všech předchozích.
Toto se tady probíralo již několikrát. Nevítězí fotka která má nejvíc hlasů, ale ta, kterou vybere porota s přihlédnutím na počet hlasů. Nebylo to tak jen v této soutěži, ale i ve všech předchodzích.
Jak jinak si mám vyložit to, že v soutěži "Nejoblíbenější mňamka" zvítězily fotky, které se vůbec neumístily na první stránce podle počtu hlasů od uživatelů. K čemu tedy hlasujeme, když admini stejně dají dárky svým kamarádíčkům? Může mi někdo z adminů vysvětlit, na základě čeho vyhrály fotky, které jste vybrali? Proč naprosto ignorujete hlasování uživatelů? Jsme vám pro srandu?
Jak jinak si mám vyložit to, že v soutěži "Nejoblíbenější mňamka" zvítězily fotky, které se vůbec neumístily na první stránce podle počtu hlasů od uživatelů. K čemu tedy hlasujeme, když admini stejně dají dárky svým kamarádíčkům? Může mi někdo z adminů vysvětlit, na základě čeho vyhrály fotky, které jste vybrali? Proč naprosto ignorujete hlasování uživatelů? Jsme vám pro srandu? >:-(
Jak jinak si mám vyložit to, že v soutěži "Nejoblíbenější mňamka" zvítězili fotky, které se vůbec neumístily na první stránce podle počtu hlasů od uživatelů. K čemu tedy hlasujeme, když admini stejně dají dárky svým kamarádíčkům?!? Může mi někdo z adminů vysvětlit, na základě čeho vyhrály fotky, které jste vybrali? Proč naprosto ignorujete hlasování uživatelů? Jsme vám pro srandu?!? >:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?