Diskuze ADMINISTRÁTORŮM

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Buďte trpěliví, oni to vychytaj, chce to jenom chvilku počkat. Než Edison vymyslel žárovku, tak mu to taky párkrát nevyšlo a podívejte! My svítíme! Oni se snaží a když je tady každej buzeruje, tak se akorát stresujou a dělaj chyby. Podpořme administrátory! Vždyť jsou to frajeři, že do toho vůbec šli, myslí to dobře, chtějí nám to usnadnit! Hanka s Ajaxem :-) :-) :-)
Prikláňam sa k Vám a radšej som za to, aby stránky dočasne odstavili a nie dať do éteru taký nesmyseľ a aspoň pol roka nás ťahať za nos pre „technivcké“ problémy… Páčilo by sa Vám, admini, keby ste si kúpili chlieb – nedopečený? Odkrojíte krajec chleba a je tam surové cesto… Taký istý je t.č. Váš „NOVÝ“ profil.:_/ :_/ :_/
Přidávám se k Martinovi, moc prosíme o trpělivost. Opravdu se snažíme a programátoři makají, makají, …
Zjevně jste pořádně nečetla co jsem psala a o co mi šlo. Do nikoho se nenavážím, nerýpu apod. Jen jsem chtěla administrátorům odlehčit ty nervy – právě kolem takových, někdy až nevhodných diskuzí tím, že by stránky pro uživatele dali např. do pátku MIMO PROVOZ, nic víc. To „dejte si pohov“ jste měla napsat do jiných diskuzí a že se jich tu dnes vyrojilo.
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Ahoj, od nové verze Hafíků tu bohužel spousta věcí nefunguje jak má. Po příhlášení do profilu mi to napíše PROFIL „Míša a Dáša“, pak to napíše, že je profil zablokován, pak v přátelích mám najednou profily, kde není fotka a když na ten profil kliknu, tak se načtou stránky http://www.profily.cz/detail// Je to myšleno opravdu tak, aby se uživatelé zalekli a utekli ke konkurenci, nebo si tu z nás neustále střílíte a testujete naše nervy? Díky Pavel a Míša
Ahojky, přidávám se k Martinovi, moc prosíme o trpělivost. Opravdu se snažíme a programátoři makají, makají, … Děkuji moc Hance s Ajaxem za optimistický názor! ;-)
Moc moc prosím o trpělivost s novou verzí portálu, kluci na tom určitě zamakají… Díky :-(
ode dneška se také připojuji ke stopstavu hlasování… A přikláním se k názoru dát stránky dočasně mimo provoz, do té doby než se nám vrátí ta stará dobrá a hlavně FUNKČNÍ verze…!
S ohledem na problémy týkající se „překlopení“ staré verze hafíků na novou a v souvislosti s tím, že se na mne obracejí někteří uživatelé tohoto portálu, nebylo by prosím Vás mnohem lepší, než dojde k bezchybnému nahrání dat nové verze, dát stránky MIMO PROVOZ ? Myslím si, že by to ušetřilo nervy nejen nám uživatelům, ale i Vám administrátorům. Navíc nelze absolutně KOSTIČKOVAT, nevidím kdo mi kostičky poslal, zobrazuje se mi prázdné pole a to jen s 20 halsujícími. Do deníčku nelze přidat záznam a některé profily mi nejdou otevřít vůbec a další a další problémy, které jsem Vám již odeslala na info mail. Za sebe, resp. za profil Max & Renča tedy dnešním dnem NEPŘIDĚLUJI KOSTIČKY, nebylo by to vůbec fair play, jen doufám, že ostatní uživatelé se k nám přidají. Samozřejmě chápu, že při takovém množství uživatelů se dalo předpokládat, že to neproběhne zcela na 100%, ale s tímto jsem tedy nepočítala. I tak přeji hodně zdaru a co nejmíň odlivu příznivců portálu hafíci, miciny a koníci.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?