Diskuze Admi'nování ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Honey (31.01.2010 12:48:05) napsal: já stále nechápu proč dokola někdo řeší kdo a proč je v TOP první.....není to o kráse, ale o kostičkování a aktivitě.....já si kostičky vypla a hotovo. Než sedět u PC hodiny vkuse, raději celý den lítám venku s Nellušákem. To jí udělá víc radostí než nějaké virtuální kostičky a medaile....každý ať si kostičkuje a dělá co chce a není snad důvod to stále komentovat....... Jo právě proto,že ti co se nadřou,tak se jim vysmívá.Je to jak sportovec,kterej dře a druhej si vezme dopink a vyhraje.Já už na to kašlu,taky sem to zkoušela,jsem celej den doma,takže bych klidně mohla,aniž bych zanedbávala psi,ale nechce se mi.
Ahoj,;-D pokusím se uvést danná fakta.Tento portál byl založen na kostičkách,virtuálních dárcích i medailích.Ale za každým profilem zde stojí člověk,někdy sám,někdy je jich více.Jak píše Iva,vítěz bývá jen jeden.A to v každé soutěži,virtuální i skutečné.Mně se kostičky zpočátku nelíbily,jakož i jiným.Vedení portálu vyšlo vstříc a byla možnost kosti vypnout!;-) Je zde řada výhod oproti odborným portálům,jako videa,fotky a hlavně lidé se svými miláčky.Vůbec netvrdím,že každému,kdo soutěží,je jedno,jak dopadne.To by kosti vypnul.Vrátím se k jinému problému,který úzce souvisí.V pátek večer,dá se dohledat pod ,,nové fotky na profilech,jestli není vše smazáno,mně anonym,který se veřejně přiznal,že píše na IP jiného uživatele,hodně znepokojivé,napadl,že na ,,kostičkování" nestačím , nesnáším každého,kdo ví více,atd...;-) 8-} Za prvé,jsem sama z důvodů velké pracovní vytíženosti rozhodla,že 1. medaile vydřená ,,stačí"...Také mě nezajímá,zda kliká celá rodina,včetně p*****ých a známých.Zajímá mě,jak se uživatelé chovají k nám,kteří nesoutěžíme a přesto osobně denně kostičkuji cca 60-70 profilů.Též i pár Micin.Pokud vím,Artur vždy poděkuje,všem...A jsou zde profily,které dostávají kostičky několik měsíců a ani nepopřály Nový rok!;-) Myslím,že poděkovat těm,kteří ,,vynesou" mé zvířátko na vytoužené bodované místo, je základní slušnost!!!Alespon jednou ,na konci měsíce.Mnoho uživatelů děkuje,i když jsou ,,kdesi" vzadu,ale váží si druhého,který musí čas někde vzít,aby hodnotil!A při pomalém chodu www. je to leckdy o nervy...Ano,jsem odpůrce jakýkoliv falešných profilů,ale tato obvinění je nutno dokázat!...Vím,že i na mě se snese ironie o ,,genialitě",,,svatosti& quot;,apod.,ale mohu slušně vyjádřit jedno:,,Ublížit člověku je snadné,ale zacelit ránu trvá leckdy celý život"...Prošla jsem velkým kusem života a proto tato slova píšu.Neunese-li někdo prohru a je mu málo ,,přátelství" kamarádů,nepomůže mu ani vypnutí kostiček.Priority je nutné si srovnat...!! Přeji si,aby vítězili ti dobří,protože přece ti ,,nejlepší" jsou vždy a budou,ti ,,naši"...;-D Aja.
Tak mě ta diskuze trochu připomíná poslaneckou sněmovnu! Jenom ten boj není o koryta ale každý tu bojuje za svého hafíka. Ale společné mají jedno! A to nepoctivost! Myslel jsem si podle přísloví, že kdo má rád pejsky má také rád lidi. Ó jak jsem se mýlil! Urážky, osočování a také nepěkné lidské vlastnosti pronikly mezi nás a to díky soutěži TOP 100. Já už jsem na hafíkách více jak rok, také jsem se té soutěže se svým pejskem zůčastnil, i medailičku jsme získali, ale uchýlit se k podvodu? Hanbou bych se musel propadnout! I když na druhou stranu jsem také podvodník! Na svém profilu mám pejska Bastíka, který už má jeden svůj profil v ústeckém útulku! Hafíkácký portál používám k navázání nových přátelství, popovídání si o starostech svých i těch druhých a v neposlední řadě jsem na hafíkách čerpal i inspiraci pro vydání své knížky "Básničky od Barušky". Chtěl bych vzkázat těm, co na hafíkách rozsévají zlobu a zášť a používají nepoctivé způsoby v soutěžení. Vy už jste se potrestali sami. Přesto bych na vás ještě apeloval. Vezměte rozum do hrsti (pokud nějaký máte) a zamyslete se sami nad sebou. A nebo v tichosti z hafíků odejděte a nekažte prostředí hafíků těm, kteří na vás nejsou zvědaví. A jak je to vlastně s tou soutěží TOP 100? Tak to už si přečtěte ve verších od hafíkáckého básníka pejska Barušky. Básnička pro kostičkáře TOP 100. Soutěž, které někdo věří a jiný nevěří, já chtěla bych vyjádřit své mínění k této soutěži. Kdo za měsíc chce nejoblíbenějším psem se stát, pro nejlepšího musí deset tisíc uživatelů hlasovat. V průměru má měsíc třicet dnů. A co teď s tím? Vyjde mě třista třicet tři hlasů když to vydělím. Tolik hlasů za den je dost když dobře počítám, za hodinu je to skoro patnáct hlasů, řeknu vám. Za čtvrt hodiny, to když vítězem se chcete stát, tak musí pro vás víc jak čtyři uživatelé hlasovat. Ať v denní či noční hodinu, už počítání bylo dosti, vám každou třetí minutu musí někdo poslat kosti. Je to vůbec reálné? Tak to právě se vás ptám. Není v tom nějaká záhada a nebo jakýs klam? Jak už jsem psala, že kostičkování to droga jest, a uchýlit se k podvodu? By bylo pod mou čest. Nejvíce mě vadí a jistě nikdo z vás to nemá rád, že někdo si kostičky v soutěži zkouší vyžebrat! Nemusíte souhlasit, že právě takový já názor mám, však na hafíkách já úplně jiné hodnoty vyznávám. Poslat kamarádům zprávičku či nějakou básničku, to určitě víc než kostičky rozjasní jejich tvářičku. Psát do deníčku zápisky aby každý informován byl, jak já prožívám svůj psí život tak tohle je můj styl. A kdo svému pejskovi neumí napsat ani deníček? Ten kostičky si nezaslouží, to není hodný páníček. Honba za kostičkami už některým zaslepila zrak, rozpoutaly se půtky a musím říci, bohužel je to tak. Nechci dělat mravokárce ale nic jiného mi nezbývá, ať každý začne u sebe a do svého svědomí se podívá A co vzkázat soutěžícím? Co chtěla bych jim přát? Aby i oni tak jako já, dokázali vždy fair play hrát.
Teď mě ještě napadlo, nemohla to být na Artíka třeba jen nějaká sabotáž, ve snaze ho poškodit a shodit z 1. místa ? Co když je to tak a křivdí se mu ? No když tolika uživatelům jde jen o ten pohár, tak by mě to už ani nepřekvapilo 8-} Ale to je pouze taková úvaha.....
Manička+RINGO (02.02.2010 22:55:23) napsal: Tak to bude legrace, až někdo vyhraje dovolenou na horské chatě.:-DD :-DD :-D No ja právě tipuji, že jim selhal poskytovatel výhry, chata se už opakuje, tak tam to asi vychází...
Jerry (04.02.2010 13:57:44) napsal: Ahojky, jak už jsem ti psala do emailu, bohužel tuto výhru jsme neodesílali my. Odeslání bylo zaurgováno a společnost Dyson se ti moc omlouvá. Slíbili, že to ještě tento týden odešlou. Věřím, že už to bude v pořádku. Kdyby ne, tak se určitě ozvi. Jinak mám čisté svědomí, že jsem vždy všechny výhry odeslala. Pokud si však výherce nevyzvedne výhru na poště a pak ani nereaguje na email, tak to má smůlu. Nevím o tom, že by uživatelka sekuska něco vyhrála. Udělala objednávku na samolepky, které ji byly s upozorněním zaslány. Nejednou se mi stalo, že pošta něco ztratila, to je pak důležité se ozvat nám a domluvit se. S uživatelkou jsem si i psala a má mi dát vědět. Jinak ona by se měla hlavně starat o to, aby dodržovala pravidla a nepodváděla. Jako její sestra, které už byl účet zrušen. Aha, no psala jsem jen to, co mi psala, jestli neco vyhrála, nebo ne, po tom jsem se nepídila. Počkam tedy ještě do příštího týdne a pak uvidíme. Doufám, že přijde a doma jim alespoň spadnou úsměvy :-D
Úsměvy jim spadnou určitě :-) , protože jestli ti příští týden vysavač nepřijde, tak bude tóčo. :-D Poupata a Lucka (04.02.2010 15:59:08) napsal: Aha, no psala jsem jen to, co mi psala, jestli neco vyhrála, nebo ne, po tom jsem se nepídila. Počkam tedy ještě do příštího týdne a pak uvidíme. Doufám, že přijde a doma jim alespoň spadnou úsměvy :-D
Ahojky, super, to jsem moc ráda. :-) Dík za info. ;-) Tak ať se s ním hlavně dobře vysává. :-DD Poupata a Lucka (09.02.2010 01:20:30) napsal: Ahojky, tak včera vysavač konečně dorazil. Moc děkuji, mám fakt radost a doma se mi už nesmějou a čubrní. Je to fakt mašinka. Tak krásnou dobrou noc Lucka a ještě jednou díky za starost. :-)
No jo už sis myslela že sou podvodníci vi´d?? ale tento web je fakt GOOOOOD
Jerry (05.02.2010 07:28:38) napsal: Úsměvy jim spadnou určitě :-) , protože jestli ti příští týden vysavač nepřijde, tak bude tóčo. :-D Ahojky, tak včera vysavač konečně dorazil. Moc děkuji, mám fakt radost a doma se mi už nesmějou a čubrní. Je to fakt mašinka. Tak krásnou dobrou noc Lucka a ještě jednou díky za starost. :-)
Ahojky, jak už jsem ti psala do emailu, bohužel tuto výhru jsme neodesílali my. Odeslání bylo zaurgováno a společnost Dyson se ti moc omlouvá. Slíbili, že to ještě tento týden odešlou. Věřím, že už to bude v pořádku. Kdyby ne, tak se určitě ozvi. Jinak mám čisté svědomí, že jsem vždy všechny výhry odeslala. Pokud si však výherce nevyzvedne výhru na poště a pak ani nereaguje na email, tak to má smůlu. Nevím o tom, že by uživatelka sekuska něco vyhrála. Udělala objednávku na samolepky, které ji byly s upozorněním zaslány. Nejednou se mi stalo, že pošta něco ztratila, to je pak důležité se ozvat nám a domluvit se. S uživatelkou jsem si i psala a má mi dát vědět. Jinak ona by se měla hlavně starat o to, aby dodržovala pravidla a nepodváděla. Jako její sestra, které už byl účet zrušen. Poupata a Lucka (02.02.2010 22:27:47) napsal: No jo no, neudělam nic, ještě mi psala uživatelka sekuska, prý jestli jsem dostala vysavač, tak jsem jí napsala že ne a ona psala, že prý taky vyhrála nějakou cenu v soutěži zde na hafíkách a taky jí nic nepřišlo, takže v tom nejsem sama...
Poupata a Lucka (02.02.2010 22:27:47) napsal: No jo no, neudělam nic, ještě mi psala uživatelka sekuska, prý jestli jsem dostala vysavač, tak jsem jí napsala že ne a ona psala, že prý taky vyhrála nějakou cenu v soutěži zde na hafíkách a taky jí nic nepřišlo, takže v tom nejsem sama... Tak to bude legrace, až někdo vyhraje dovolenou na horské chatě.:-DD :-DD :-D
Terýsek (02.02.2010 17:29:35) napsal: Toje fakt otřesné ! Když něco vyhraješ měla by jsi to tady dostat. Za todle by se admini měli fakt stydět když se o něco soutěží tak tu cenu už mají připravenou ne ? No jsem zvědavá jestli jsem napíšou a alespoň se omluví . No jo no, neudělam nic, ještě mi psala uživatelka sekuska, prý jestli jsem dostala vysavač, tak jsem jí napsala že ne a ona psala, že prý taky vyhrála nějakou cenu v soutěži zde na hafíkách a taky jí nic nepřišlo, takže v tom nejsem sama...
Poupata a Lucka (02.02.2010 15:48:17) napsal: Kostíkujte pokud máte čas a baví vás to, třeba jako mě, taky ale dlouho nebudu, páč za chvíli přijdou na svět psí miminka, pak bute tepleji, takže začne výcvik, tvrdá dřina zase až do podzimu, zkoušky, soutěže a možná výsledkem budou stejně jako loni opravdové poháry a ty maj už jinačí hodnotu. Něčeho opravdu dosáhnout, něco si reálně vydřít to je přeci důležité. Nerozčilujte se zbytečně zkrz nějaký virtuální svět. Copak mám říkat já, vyhrála jsem tady na hafíkách v soutěži vysvač za pět táců, samozřejmě obrovská radost, doma měli radost. Vysavač ale nikde a tak jsem se ozvala adminům, ty mě odepsali, že přijde do týdne. Měl tedy přijít před čtrnácti dnama, ještě ho nemám a domnívám se, že už ani mít nebudu. Celá rodina se mě směje, jak už jsem po druhé na internetu vyhrála hodnotnější výhru a už podruhé to byl podvod. A co? Mám se rozčilovat? Kam by to vedlo? Řeknu vám kam... K nenávisti, zkažený náladě, hádkám, atd. Podvodníci zkrátka byli, jsou a budou všude a nemá cenu si kazit náladu. Vždyť jak se říká: Když nejde o život tak jde o ho... Papapa Lucka a Poupata ?! Toje fakt otřesné ! Když něco vyhraješ měla by jsi to tady dostat. Za todle by se admini měli fakt stydět když se o něco soutěží tak tu cenu už mají připravenou ne ? No jsem zvědavá jestli jsem napíšou a alespoň se omluví .
Poupata a Lucka (02.02.2010 15:48:17) napsal: Kostíkujte pokud máte čas a baví vás to, třeba jako mě, taky ale dlouho nebudu, páč za chvíli přijdou na svět psí miminka, pak bute tepleji, takže začne výcvik, tvrdá dřina zase až do podzimu, zkoušky, soutěže a možná výsledkem budou stejně jako loni opravdové poháry a ty maj už jinačí hodnotu. Něčeho opravdu dosáhnout, něco si reálně vydřít to je přeci důležité. Nerozčilujte se zbytečně zkrz nějaký virtuální svět. Copak mám říkat já, vyhrála jsem tady na hafíkách v soutěži vysvač za pět táců, samozřejmě obrovská radost, doma měli radost. Vysavač ale nikde a tak jsem se ozvala adminům, ty mě odepsali, že přijde do týdne. Měl tedy přijít před čtrnácti dnama, ještě ho nemám a domnívám se, že už ani mít nebudu. Celá rodina se mě směje, jak už jsem po druhé na internetu vyhrála hodnotnější výhru a už podruhé to byl podvod. A co? Mám se rozčilovat? Kam by to vedlo? Řeknu vám kam... K nenávisti, zkažený náladě, hádkám, atd. Podvodníci zkrátka byli, jsou a budou všude a nemá cenu si kazit náladu. Vždyť jak se říká: Když nejde o život tak jde o ho... Papapa Lucka a Poupata ?! Máš naprostou pravdu. Mě zde nejde o kostičky ale o to ,,pochlubit" se fotečkama, příběhama, povídat si s kamarády, snažit se popřípadě pomoci či nechat si poradit, ale rozhodně NE ,,pyšnit" se na profilu jakýmsi obrázkem poháru či medaile...... Jen mě zaráží, že i tady na hafících jsou podvody.... právoplatně jsi vyhrála prezentovanou cenu a zasluhuješ uváděnou výhru. To je fakt hnus!!!! Adminy by se měli stydět.
Kostíkujte pokud máte čas a baví vás to, třeba jako mě, taky ale dlouho nebudu, páč za chvíli přijdou na svět psí miminka, pak bute tepleji, takže začne výcvik, tvrdá dřina zase až do podzimu, zkoušky, soutěže a možná výsledkem budou stejně jako loni opravdové poháry a ty maj už jinačí hodnotu. Něčeho opravdu dosáhnout, něco si reálně vydřít to je přeci důležité. Nerozčilujte se zbytečně zkrz nějaký virtuální svět. Copak mám říkat já, vyhrála jsem tady na hafíkách v soutěži vysvač za pět táců, samozřejmě obrovská radost, doma měli radost. Vysavač ale nikde a tak jsem se ozvala adminům, ty mě odepsali, že přijde do týdne. Měl tedy přijít před čtrnácti dnama, ještě ho nemám a domnívám se, že už ani mít nebudu. Celá rodina se mě směje, jak už jsem po druhé na internetu vyhrála hodnotnější výhru a už podruhé to byl podvod. A co? Mám se rozčilovat? Kam by to vedlo? Řeknu vám kam... K nenávisti, zkažený náladě, hádkám, atd. Podvodníci zkrátka byli, jsou a budou všude a nemá cenu si kazit náladu. Vždyť jak se říká: Když nejde o život tak jde o ho... Papapa Lucka a Poupata ?!
syslík (02.02.2010 07:23:07) napsal: původně jsem si šla do diskuze najít něco úplně jiného, ale nedá mi to, abych se k tématu nevyjádřila - s některými kritizovanými nebo napadanými uživateli si pravidelně (denně) píšeme, takže nezkoumám, jak zrovna oni přijdou ke kostičkám. Navíc jakékoli kostičkování je šílený žrout času. A původní smysl soutěže? >:) Ten je v nedohlednu - nehodnotí se zvířátka, ale vzájemně se posílají a vrací kostičky, takže kdo je ochoten věnovat tu spoustu času, je na čelních místech - a jestli kostičkovat či ne, to je svobodné rozhodnutí každého. Mě osobně se s vypnutím kostiček hrozně ulevilo, zbylo mi mnohem víc času na vzkazíky přátelům - a mezi ně patří právě i vzpomínaní :-) Arturek, Majka50 a Jokinka s Agátkou:-D , které se v poslední době také stávají terčem útoků. Z toho, co si píšeme, vyplývá, že opravdu čtou deníčky přátel- a taky všem odpovídají....Moc mi pomohli, když jsme náhle přišli o Emilku:_( . Z čeho mi ale zůstává rozum stát, je, že se tu vůbec spousta lidí dokáže hádat o něco takového, jak jsou zcela virtuální kostičky - upřímně řečeno, pejskům jsou zcela ukradené, tahle diskuze říká spíše něco o majitelích.... Takže až odpoledne přijdem domů, popadněme svého miláčka, pomazleme a šup na zcela nevirtuální vycházku - tu náš mazlík určitě ocení.:-D ... syslík Přesně tak, už po několikátý se opakuji, ale je pravda, že raději půjdu na dlouho procházku s Nellušákem, než abych bojovala o virtuální medaile... ty jsou mi k ničemu!
původně jsem si šla do diskuze najít něco úplně jiného, ale nedá mi to, abych se k tématu nevyjádřila - s některými kritizovanými nebo napadanými uživateli si pravidelně (denně) píšeme, takže nezkoumám, jak zrovna oni přijdou ke kostičkám. Navíc jakékoli kostičkování je šílený žrout času. A původní smysl soutěže? >:) Ten je v nedohlednu - nehodnotí se zvířátka, ale vzájemně se posílají a vrací kostičky, takže kdo je ochoten věnovat tu spoustu času, je na čelních místech - a jestli kostičkovat či ne, to je svobodné rozhodnutí každého. Mě osobně se s vypnutím kostiček hrozně ulevilo, zbylo mi mnohem víc času na vzkazíky přátelům - a mezi ně patří právě i vzpomínaní :-) Arturek, Majka50 a Jokinka s Agátkou:-D , které se v poslední době také stávají terčem útoků. Z toho, co si píšeme, vyplývá, že opravdu čtou deníčky přátel- a taky všem odpovídají....Moc mi pomohli, když jsme náhle přišli o Emilku:_( . Z čeho mi ale zůstává rozum stát, je, že se tu vůbec spousta lidí dokáže hádat o něco takového, jak jsou zcela virtuální kostičky - upřímně řečeno, pejskům jsou zcela ukradené, tahle diskuze říká spíše něco o majitelích.... Takže až odpoledne přijdem domů, popadněme svého miláčka, pomazleme a šup na zcela nevirtuální vycházku - tu náš mazlík určitě ocení.:-D ... syslík
Kostíkujte pokud máte čas a baví vás to, třeba jako mě, taky ale dlouho nebudu, páč za chvíli přijdou na svět psí miminka, pak bute tepleji, takže začne výcvik, tvrdá dřina zase až do podzimu, zkoušky, soutěže a možná výsledkem budou stejně jako loni opravdové poháry a ty maj už jinačí hodnotu. Něčeho opravdu dosáhnout, něco si reálně vydřít to je přeci důležité. Nerozčilujte se zbytečně zkrz nějaký virtuální svět. Copak mám říkat já, vyhrála jsem tady na hafíkách v soutěži vysvač za pět táců, samozřejmě obrovská radost, doma měli radost. Vysavač ale nikde a tak jsem se ozvala adminům, ty mě odepsali, že přijde do týdne. Měl tedy přijít před čtrnácti dnama, ještě ho nemám a domnívám se, že už ani mít nebudu. Celá rodina se mě směje, jak už jsem podruhé na internetu vyhrála hodnotnější výhru a už podruhé to byl podvod. A co? Mám se rozčilovat? Kam by to vedlo? Řeknu vám kam... K nenávisti, zkažený náladě, hádkám, atd. Admini za to třeba taky nemůžou, zkrátka je podělal sponzor, nebo ten kdo jim ten vysavač jako výhru slíbil a vyprdnul se na ně. Podvodníci zkrátka byli, jsou a budou a nemá cenu si kazit náladu. Vždyť jak se říká: Když nejde o život tak jde o ho...!! Papapa Lucka a Poupata ;-) ;-) ;-)
Kostíkujte pokud máte čas a baví vás to, třeba jako mě, taky ale dlouho nebudu, páč za chvíli přijdou na svět psí miminka, pak bute tepleji, takže začne výcvik, tvrdá dřina zase až do podzimu, zkoušky, soutěže a možná výsledkem budou stejně jako loni opravdové poháry a ty maj už jinačí hodnotu. Něčeho opravdu dosáhnout, něco si reálně vydřít to je přeci důležité. Nerozčilujte se zbytečně zkrz nějaký virtuální svět. Copak mám říkat já, vyhrála jsem tady na hafíkách v soutěži vysvač za pět táců, samozřejmě obrovská radost, doma měli radost. Vysavač ale nikde a tak jsem se ozvala adminům, ty mě odepsali, že přijde do týdne. Měl tedy přijít před čtrnácti dnama, ještě ho nemám a domnívám se, že už ani mít nebudu. Celá rodina se mě směje, jak už jsem podruhé na internetu vyhrála hodnotnější výhru a už podruhé to byl podvod. A co? Mám se rozčilovat? Kam by to vedlo? Řeknu vám kam... K nenávisti, zkažený náladě, hádkám, atd. Admini za to třeba taky nemůžou, zkrátka je podělal sponzor, nebo ten kdo jim ten vysavač jako výhru slíbil a vyprdnul se na ně. Podvodníci zkrátka byli, jsou a budou a nemá cenu si kazit náladu. Vždyť jak se říká: Když nejde o život tak jde o ho...!!! Papapa Poupata:-D :-D :-D
Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (01.02.2010 20:45:36) napsal: Vážená paní ... dlužím Vám odpověď … 01.02.2010 20:36:58 Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK napsal(a): na Vaši odpověď … resp. na Vaše Re ... viz zde : Re: Bezejmenná …patrně… slovenská ženo…01.02.2010 13:04:51 Uživatel36639 napsal(a): co bolo napisane to bolo pravda a vas je do toho prd co ja mam a co ne vyplnene v profile a este raz mi niekdo z vasej svorky bude pisat take blbosti tak to skopirujem a poslem rovno admini... Zde je má odpověď : To kopírování je fakt bezvadná věc… A s těma adminama … to je jednoznačně skvělý nápad. Pak mne ovšem mrzí … že jsem Vám tak trošku sebrala prvenství. Nebylo to sice posláno přímo adminům … ale ti do diskuzí zcela určitě nahlížejí … a případné věci řeší. Takže máte prostor … i když mám pocit … že z Vaší strany jsou argumenty více nahrazovány určitým druhem vulgarity a arogance. Ale možná to je myšičkovým zaneprázdněním. Proto zřejmě ani nepíšete své vzkazy do profilu adresáta … ale píšete na svém profilu jen samá RE. Teda...s Vámi si psát je asi lahůdka … když si pisatel musí „doběhnout“ i pro odpověď … Ostatně … nic ve zlém ... ale po pravdě řečeno … nejsem si jistá ... zda bych o Vaše „duchaplnosti“ na profilu stála. Navíc chápu … že to pro Vás není taková seberealizace … jako si jít smočit k Jokince/Agátce svůj nactiutrhačnej nosík. Myslím … že zde zbytečně ztrácím čas … a za to mi lidé určitého typu opravdu nestojí Henrietka tento užívatel Ti nestojí za to aby si odpovedala ved nevie ani slovenský pravopis už to je vizitka jeho vyjadrovania a nie je hoden aby tu medzi nami bol ved len uráža a ubližuje si myslí že ked robí bu bu bu my sa s prepáčením pokiepime Som na strane slušných a dobrých ludí a Ty rozhodne medzi nich patríš a vážim si Ta ako aj našich dobrých priatelov ktorým sa ubližuje Jarmila
Vážená paní ... dlužím Vám odpověď … 01.02.2010 20:36:58 Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK napsal(a): na Vaši odpověď … resp. na Vaše Re ... viz zde : Re: Bezejmenná …patrně… slovenská ženo…01.02.2010 13:04:51 Uživatel36639 napsal(a): co bolo napisane to bolo pravda a vas je do toho prd co ja mam a co ne vyplnene v profile a este raz mi niekdo z vasej svorky bude pisat take blbosti tak to skopirujem a poslem rovno admini... Zde je má odpověď : To kopírování je fakt bezvadná věc… A s těma adminama … to je jednoznačně skvělý nápad. Pak mne ovšem mrzí … že jsem Vám tak trošku sebrala prvenství. Nebylo to sice posláno přímo adminům … ale ti do diskuzí zcela určitě nahlížejí … a případné věci řeší. Takže máte prostor … i když mám pocit … že z Vaší strany jsou argumenty více nahrazovány určitým druhem vulgarity a arogance. Ale možná to je myšičkovým zaneprázdněním. Proto zřejmě ani nepíšete své vzkazy do profilu adresáta … ale píšete na svém profilu jen samá RE. Teda...s Vámi si psát je asi lahůdka … když si pisatel musí „doběhnout“ i pro odpověď … Ostatně … nic ve zlém ... ale po pravdě řečeno … nejsem si jistá ... zda bych o Vaše „duchaplnosti“ na profilu stála. Navíc chápu … že to pro Vás není taková seberealizace … jako si jít smočit k Jokince/Agátce svůj nactiutrhačnej nosík. Myslím … že zde zbytečně ztrácím čas … a za to mi lidé určitého typu opravdu nestojí
Který dostala naše kamarádka Jokinka/Agátka…od „uživatele 36639“. Marně jsem přemýšlela…kam dopis…který jsem následně na jeho…resp. jejím…profilu zanechala…předat…abych eliminovala…resp. předem zabránila případnému zkreslení situace…pokud na něj bude nějaká reakce. Objevila jsem tuto diskuzi…která v podstatě koresponduje i s tímto tématem. Proto sem můj dopis tomuto uživateli v plném znění přikládám : 01.02.2010 01:21:16 Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK napsal(a): Bezejmenná …patrně… slovenská ženo… s patrně ještě nenarozeným pejskem Harym … což vyplývá z Vašeho zcela nevyplněného profilu … kde krom tří povinných údajů … se vyskytuje pouze jedna fotografie … ačkoliv Váš profil byl založen již dne 30.11.2009. Pejsek patrně nikde nebydlí … nic neumí … ani není ničím pozoruhodný … když o ničem není ani zmínky. Zkrátka zřejmě nedělá a neumí nic jiného … než házet myšky. Komu? Že mu tento fakt nevadí? Přestože jsme spolu … stejně jako uživatelka Jarunka … také nic neřešily … nevím …jste anonymní pod číslem … přišla jsem se podívat … kdopak to naši kamarádku Jokinku napadl tak odporným … a nesporně vylhaným žvástem … viz dále. „Uživatel36639 napsal(a): -- bez nadpisu -- 30.01.2010 17:52:57“ „že vam není hanba,asi to napišem aj admini...kolko mate prazdnych svojich profilov a sami si hodnotite,mate ich neurekom ako som si uz kazdy den vsimla,aj teraz vam pekne idu jeden podruhom,ti ludia su asi slepi ze to nevidia a im to nevadi,ked to neprestane tak to naozaj napisem.“ A je opravdu s podivem … kde berete tu troufalost … nebo drzost? … obviňovat druhé z prázdných profilů … když váš zeje prázdnotou. Více komentovat nebudu … ale myslím si své … a předpokládám … že to co si myslím … lze též doložit. Proto jsem přesvědčena … že Vaše omluva uživateli Jokinka/Agátka … by byla zcela na místě. Naprosto jednoznačně souhlasím s příspěvkem uživatelky Jarunky. A souhlasím též s Vaší poznámkou výše uvedenou … To opravdu stojí za to ohlásit adminům !“ K výše uvedenému ještě dodávám : Můj příspěvek do této diskuze nemá naprosto žádnou souvislost se současným umístěním dále mnou uváděného profilu…nýbrž může být pouze objasňujícím příkladem…jak někteří kostičkovatelé hledají své potenciální „oběti“ … z řad ostatních uživatel…a to nejraději ledva se tito přihlásí…a zásadně do soukromé pošty…nikoliv na samotný profil…aby nebylo jejich de facto „žebrání“ o kostičky-myšičky před ostatními vidět. Jako příklad uvádím : Na profilu Majka50…jsem v jednom hodnotícím sloupečku během prosince 2009…napočítala takových prapodivných profilů…jako je výše uvedený profil „uživatele 36639“ …a to nevyplněných vůbec…nebo jen z části…a to pouze povinnými údaji s jednou fotkou… možná i všeliké nesouvisející havěti…podobných si jako vejce vejci…kolem 70ti. Většina z nich je založena téměř ve stejné době…v měsíci listopadu 2009. Není to mým zvykem...ale k tomuto kroku…podívat se na tento profil… jsem se rozhodla poté…kdy Majka50…bombardovala můj profil…a jak jsme se domluvili mezi sebou i profily našich známých…svými vzkazíky…př. jeden z mnoha… „Pro: tebe Od: Majka50 28. listopad 2009 22:13:04 ahojik,pekny vecr pááá“ Těmto jsem ponejprv dosti dlouho odolávala a ignorovala je…uvažovala jsem též o napsání ne zrovna příjemného dopisu této uživatelce…zůstal neodeslán…ale pak…stejně jako možná mnozí z vás…jsem podlehla…a myšky jejím zvířátkům posílala. Toto bylo právě až do inkriminované doby…než jsem se na tento profil podívala…protože rychlost postupu v TOP 100 mi přece jen přišla poněkud nadstandardní…a toto jsem zjistila…tudíž jsem s házením jednoznačně přestala. Zmíněný způsob vynucování si pozornosti považuji za trapný. Přesto si majitelky profilu vážím z jiného důvodu…kterým je její vztah ke zvířátkům…především pak způsob…jak k některým z nich přišla…a poskytla jim domov. Onu posedlost pohárko-medailováním pak řadím spíš do jiné kategorie. Škoda…že si tímto uživatelka Majka50...svůj kredit kazí. A ještě na závěr : Naprosto jednoznačně souhlasím s dále uvedeným příspěvkem z této diskuze : „ Re: Re: Re: Podívejte se na Artira profil 31.01.2010 19:02:37 Iva Hešková napsal(a): Je zvláštní, že vždy když je někdo první, tak se hned začne řešit zda náhodou nepodvádí. To mi už opravdu tak trochu smrdí závistí. I kdyby to tak bylo, tak to nelze 100% dokázat a obviňovat někoho bez přímých důkazů je velmi neetické a smutné. Pokud by totiž důkazy existovali, tak by se to jistě již dávno řešilo jinde. Mě osobně je jedno, kdo je momentálně první, rozhodně tím přece nebudu nějak znechucena a naštvaná, svět se snad nezboří. Tak se na to kostičkování vykašlete a běžte radši s pejskem ven.“ Toť vše…všechny vespolek zdravím. Henrietta :-)
Iva Hešková (31.01.2010 23:21:50) napsal: A že sis to tak rychle vztáhla na sebe ? Já netvrdím, že to tak určitě je, ani že je tato úvaha nějak chytrá, ale připusťme si, že je to taky jedna z možností, kterou asi nelze nijak dokázat. Rozebíráme tedy pouze domněnky a hlavně úplně jiné téma, než bylo na začátku. ;-) mě to nikdo nevymluví,prostě si tam naházeli spousty prázdných profilů(Zdenička od Gampíčka jich napočítala 68) a jak jsem s tím začala,tak je prostě vymazali a co neexistuje tak ani administr.to nezjistí,bylo to chytrý!divný,že je to takhle jen u Artura ne?
ਙ Ms.Dream & G.J.K. ਙ (31.01.2010 22:35:53) napsal: jo to je ono,teď si na to kápla a to hodnocení od prázdných profilů sem mu tam naházela já a pak vymazala-taky chytrá úvaha! A že sis to tak rychle vztáhla na sebe ? Já netvrdím, že to tak určitě je, ani že je tato úvaha nějak chytrá, ale připusťme si, že je to taky jedna z možností, kterou asi nelze nijak dokázat. Rozebíráme tedy pouze domněnky a hlavně úplně jiné téma, než bylo na začátku. ;-)
Iva Hešková (31.01.2010 22:15:24) napsal: Teď mě ještě napadlo, nemohla to být na Artíka třeba jen nějaká sabotáž, ve snaze ho poškodit a shodit z 1. místa ? Co když je to tak a křivdí se mu ? No když tolika uživatelům jde jen o ten pohár, tak by mě to už ani nepřekvapilo 8-} Ale to je pouze taková úvaha..... jo to je ono,teď si na to kápla a to hodnocení od prázdných profilů sem mu tam naházela já a pak vymazala-taky chytrá úvaha!
Jarmila (31.01.2010 21:18:00) napsal: To sa mi páči nemá to chyby Ajinka máš pravdu aj Vy pani Iva no kto závidí tak to je len ich vizitka a zbytočne je s nimi polemizovať oni melú svoje asi ich cielom je ubližovať a urážať zlo zostane zlom a nemajú skutočne radi ani svoje zvieratká ked takto prúdia kto nevie preukázať ludom lásku a úctu nevie ju dať ani k zvieratkám to je opravdu napsaný MOOOC CHYTŘE !
Iva Hešková (31.01.2010 20:43:46) napsal: Veradisa - a mohla by si napsat, co ti admini odepsali ? Zajímalo by mě to. Aja - napsala si to moc hezky ;-) To sa mi páči nemá to chyby Ajinka máš pravdu aj Vy pani Iva no kto závidí tak to je len ich vizitka a zbytočne je s nimi polemizovať oni melú svoje asi ich cielom je ubližovať a urážať zlo zostane zlom a nemajú skutočne radi ani svoje zvieratká ked takto prúdia kto nevie preukázať ludom lásku a úctu nevie ju dať ani k zvieratkám
Iva Hešková (31.01.2010 20:43:46) napsal: Veradisa - a mohla by si napsat, co ti admini odepsali ? Zajímalo by mě to. Aja - napsala si to moc hezky ;-) Díky,Ivo...;-D Snažím se být objektivní,pokud to jde...;-) Aja.
Veradisa - a mohla by si napsat, co ti admini odepsali ? Zajímalo by mě to. Aja - napsala si to moc hezky ;-)
Aja (31.01.2010 19:50:26) napsal: Ahoj,;-D pokusím se uvést danná fakta.Tento portál bylzaložen nakostičkách,virtuálníchd
Iva Hešková (31.01.2010 19:02:37) napsal: Je zvláštní, že vždy když je někdo první, tak se hned začne řešit zda náhodou nepodvádí. To mi už opravdu tak trochu smrdí závistí. I kdyby to tak bylo, tak to nelze 100% dokázat a obviňovat někoho bez přímých důkazů je velmi neetické a smutné. Pokud by totiž důkazy existovali, tak by se to jistě již dávno řešilo jinde. Mě osobně je jedno, kdo je momentálně první, rozhodně tím přece nebudu nějak znechucena a naštvaná, svět se snad nezboří. Tak se na to kostičkování vykašlete a běžte radši s pejskem ven ;-) Tak me je kostickovani taky jedno,kostickuju jen kamarady a to jen kdyz mam naladu,ale proste jsem se podivala na prvni misto a koukala kdo pro nej hlasuje a tech prazdnejch profilu tam bylo prez 50 tak jsem se ptala adminu jak je to s tim kostickovanim jestli si muzu zalozit vic e-mailu a hlasovat pro sebe,protoze mam podezreni a najednou vsechny ty e-maily byli zruseny a u artura bylo v tu dobu prez 40volnych mist bez jmena uzivatele,tak nam to proste prijde divny a je to docela nespravedlivi,kdyz nekteri uzivatele kostickuji poctive!! Sama od sebe bych to resit nezacala,ale kdyz uz to tu bylo napsano tak proste reaguju jak to vidim :-D
Veradisia (31.01.2010 18:20:36) napsal: No az na to,ze Gordon byl nekolik dni na prvnim miste pak to panicka vzdala protoze se dozvedela,ze ostani podvadi !! Takze nevim proc ji tady zase obvinujete,ze zavidi, Pokud se podivate na prvni misto tedy Artur tak v tom kdo pro nej hlasoval najdete prez 40 volnych mist a to jen proto,ze hlasovali sami pro sebe z jinych e-mailu>:-( a to se tady resi !! Je zvláštní, že vždy když je někdo první, tak se hned začne řešit zda náhodou nepodvádí. To mi už opravdu tak trochu smrdí závistí. I kdyby to tak bylo, tak to nelze 100% dokázat a obviňovat někoho bez přímých důkazů je velmi neetické a smutné. Pokud by totiž důkazy existovali, tak by se to jistě již dávno řešilo jinde. Mě osobně je jedno, kdo je momentálně první, rozhodně tím přece nebudu nějak znechucena a naštvaná, svět se snad nezboří. Tak se na to kostičkování vykašlete a běžte radši s pejskem ven ;-)
Jarmila (31.01.2010 18:35:34) napsal: kostičkovali Artúrka a po nom ked bude další tak sa to bude riešiť ako to môžete obviniť bez príčiny len tak mirnix dirnix že sa sami kostičkuju to je na vážkach a krivda bolí a bude bolieť dokážte a usvedčte že sú to majitelia Artúrka a nie zato že jeden je prvý a druhý volovina mať ministrov plat a Vaše starosti som spokojná bars by sa horšie nestalo Jarmila Az na to,ze ja psala adminum a oni ty e-maily ze kterych si sami kostickovali vymazali proto tam ma volna mista v Kdo hodnotil
kostičkovali Artúrka a po nom ked bude další tak sa to bude riešiť ako to môžete obviniť bez príčiny len tak mirnix dirnix že sa sami kostičkuju to je na vážkach a krivda bolí a bude bolieť dokážte a usvedčte že sú to majitelia Artúrka a nie zato že jeden je prvý a druhý volovina mať ministrov plat a Vaše starosti som spokojná bars by sa horšie nestalo Jarmila
Iva Hešková (31.01.2010 16:10:10) napsal: No tak je první a co ? Někdo být první musí, proč ti tak vadí ? Že nejsi první ty, že ? Přestaň druhým závidět jejich prvenství, kostičkování je pouze dobrovolná hra, pokud to někoho baví, ať si kostičkuje, pokud ne, má možnost kostičkování vypnout ! No az na to,ze Gordon byl nekolik dni na prvnim miste pak to panicka vzdala protoze se dozvedela,ze ostani podvadi !! Takze nevim proc ji tady zase obvinujete,ze zavidi, Pokud se podivate na prvni misto tedy Artur tak v tom kdo pro nej hlasoval najdete prez 40 volnych mist a to jen proto,ze hlasovali sami pro sebe z jinych e-mailu>:-( a to se tady resi !!
nechápem prečo sa tu rieši kto je prvý a kto posledný ved aj Ja kostičkujem a na prvých miestach fandím podotýkam psíkov nie užívatelov a nevadí mi kde sme umiestnení my ide mi predovšetkým o priatelstvo a aby sme tu vychádzali dobre a pomohli si nadviazali pekné priatelstvá čo som šťastná že také máme aj osobne sme sa už niektorí stretli a stretneme skypujeme to je účel Hafíkov a nie stále vrtať do niekoho a urážať sa a Artúrkovi a jeho páničkom to zo srdca želám a gratulujem každý si robí ako vie a chce ak je to férovo niet čo vyčítať závistlivci nikdy nebudú spokojní každý majitel má najradšej svojho miláčka a je prenho jednotka tak čo tu riešiť?:-) :-) :-)
ਙ Ms.Dream & G.J.K. ਙ (31.01.2010 12:41:41) napsal: je teď na prvním místě.Včera byl na druhém,zrovna dneska teď manžel napočítal zatím!!!! 50 prázdných profilů,to jsou všichni kamarádi?Vím,že už to tady bylo rozebíráno mnohokrát,ale tohle mě opravdu naštvalo.Ne že kontroluju,jak už mě tady někdo obvinil,ale koukám komu dát ještě kostičky.Je to výsměch a jsem znechucena!!!copak ti majitelé by nepřežily,kydyby byli druzí?je to neskutečný,já vím,že s tím nic neudělám a nic se ani dít nebude,Artur bude opět ten nejkrásnější,ale být jimi tak na hafíkách skončím,protože by tohle byla pro mne velká ostuda! No tak je první a co ? Někdo být první musí, proč ti tak vadí ? Že nejsi první ty, že ? Přestaň druhým závidět jejich prvenství, kostičkování je pouze dobrovolná hra, pokud to někoho baví, ať si kostičkuje, pokud ne, má možnost kostičkování vypnout !
ਙ Ms.Dream & G.J.K. ਙ (31.01.2010 12:41:41) napsal: je teď na prvním místě.Včera byl na druhém,zrovna dneska teď manžel napočítal zatím!!!! 50 prázdných profilů,to jsou všichni kamarádi?Vím,že už to tady bylo rozebíráno mnohokrát,ale tohle mě opravdu naštvalo.Ne že kontroluju,jak už mě tady někdo obvinil,ale koukám komu dát ještě kostičky.Je to výsměch a jsem znechucena!!!copak ti majitelé by nepřežily,kydyby byli druzí?je to neskutečný,já vím,že s tím nic neudělám a nic se ani dít nebude,Artur bude opět ten nejkrásnější,ale být jimi tak na hafíkách skončím,protože by tohle byla pro mne velká ostuda! já stále nechápu proč dokola někdo řeší kdo a proč je v TOP první.....není to o kráse, ale o kostičkování a aktivitě.....já si kostičky vypla a hotovo. Než sedět u PC hodiny vkuse, raději celý den lítám venku s Nellušákem. To jí udělá víc radostí než nějaké virtuální kostičky a medaile....každý ať si kostičkuje a dělá co chce a není snad důvod to stále komentovat.......
je teď na prvním místě.Včera byl na druhém,zrovna dneska teď manžel napočítal zatím!!!! 50 prázdných profilů,to jsou všichni kamarádi?Vím,že už to tady bylo rozebíráno mnohokrát,ale tohle mě opravdu naštvalo.Ne že kontroluju,jak už mě tady někdo obvinil,ale koukám komu dát ještě kostičky.Je to výsměch a jsem znechucena!!!copak ti majitelé by nepřežily,kydyby byli druzí?je to neskutečný,já vím,že s tím nic neudělám a nic se ani dít nebude,Artur bude opět ten nejkrásnější,ale být jimi tak na hafíkách skončím,protože by tohle byla pro mne velká ostuda!
Ahoj,docela se stydím to tady říci ,ale admini - občas to tady nezvládáte.je tu spousta falešných ,ale né virtuálních profilů.Je zde kopírování ostatních uživatelů a falešné účty. Mylím - teda pokud to jde ... mohli by jste tu udělat u některých "aktivních" uživatelů nějaké funkce.Já si myslím ,že ty uživatelé ,kteří se tu starají o to ... posílají odkazy na "divné" profili se tu najde mnoho.Pokud to však nejde - a nebo by tu bylo další "sekání" a zpomalení webu - nic nevyžaduji.Jen mně to tak napadlo.Nějaké menší funcičky by tu mohli býti - snad to ,ale uživatelé nevyužijí špatně8-| Díky , a pokud to sem vážně nepatří a je to nevhodné tak se omlouvám.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?