Diskuze ADMINŮM

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

DOBRÝ DEN DNES MI DO ZPRÁV DOŠLO PSANÍ KTRÉ SE MĚ DOTKLO MYSLÍM ŽE MŮJ REXÍK POCTIVĚ KOSTIČKUJE A NEMŮŽE ZA TO ŽE MU TO PŘÁTELÉ OPLÁCÍ. Pro: tebe Od: Majka. 1. březen 2014 10:53:56 Ahoj Rexik,ked ta pekne poprosime nenechal by si nas na 1. mieste ? Radi by sme mali aj my aspon 1 zlaty pohar, len jeden nam staci,prosim. Tvoj kamarat Roky.
Uživatel50445 JITKA (01.03.2014 17:04:17) napsal: DOBRÝ DEN DNES MI DO ZPRÁV DOŠLO PSANÍ KTRÉ SE MĚ DOTKLO MYSLÍM ŽE MŮJ REXÍK POCTIVĚ KOSTIČKUJE A NEMŮŽE ZA TO ŽE MU TO PŘÁTELÉ OPLÁCÍ. Ach jo...já chci mít taky takové problémy :_( :-D :-D
Nejlepší rada je takové uživatele a žádosti ignorovat ;-) Uživatel50445 JITKA (01.03.2014 17:04:17) napsal: DOBRÝ DEN DNES MI DO ZPRÁV DOŠLO PSANÍ KTRÉ SE MĚ DOTKLO MYSLÍM ŽE MŮJ REXÍK POCTIVĚ KOSTIČKUJE A NEMŮŽE ZA TO ŽE MU TO PŘÁTELÉ OPLÁCÍ. Pro: tebe Od: Majka. 1. březen 2014 10:53:56 Ahoj Rexik,ked ta pekne poprosime nenechal by si nas na 1. mieste ? Radi by sme mali aj my aspon 1 zlaty pohar, len jeden nam staci,prosim. Tvoj kamarat Roky.
Uživatel50445 JITKA (01.03.2014 17:04:17) napsal: DOBRÝ DEN DNES MI DO ZPRÁV DOŠLO PSANÍ KTRÉ SE MĚ DOTKLO MYSLÍM ŽE MŮJ REXÍK POCTIVĚ KOSTIČKUJE A NEMŮŽE ZA TO ŽE MU TO PŘÁTELÉ OPLÁCÍ. Pro: tebe Od: Majka. 1. březen 2014 10:53:56 Ahoj Rexik,ked ta pekne poprosime nenechal by si nas na 1. mieste ? Radi by sme mali aj my aspon 1 zlaty pohar, len jeden nam staci,prosim. Tvoj kamarat Roky. A jej už to začína tradičný folklor od užívateľky Majka už som si myslela že to skončilo a polepšila sa ale žiaľ za pohárik by zapredala otca aj mater možno aj svoje zvieratá Rexík nedaj sa a bojuj fandíme Ti na prvenstvo a Ty si ho právom zaslúžiš si slušný a dobrý psík Kto nevie súťažiť férovo a ako sa patrí podľa pravidiel a nevie prehltnúť prehru nemal by súťažiť Rexík si náš favorit
♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ (05.10.2013 23:25:05) napsal: ♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ napsal(a): PROSÍM O PROVĚŘENÍ DVOU PROFILŮ DETAIL UŽIVATELE:MILÁNEK A BERUNKA..ZALOŽENÉ 5.ŘÍJNA 2013 VE 22.35 HOD, MYSLÍM ŽE JE NEFÉR KDYŽ JÁ SOUTĚŽÍM Z JEDNOHO PROFILU POCTIVĚ A NĚKDO SI KOSTIČKUJE NA PROFILU..SYNDYNKA A NICK Z FALEŠNÝCH PROFILŮ.. DĚKUJI ZA BRZKÉ VYŘÍZENÍ.. Súhlasím aby sa to preverilo lebo skutočne sa mi nepáči keď niekto takto podvádza aj my máme profil respektíve môj manžel ale z neho sme nikdy nekostičkovali Verdiho poháriky sme získali poctivo a čestne taká výhra s podvádzaním by nás ani netešila nič tým neporušujeme každý tu má právo byť ale pravidlá férovosti sú nadovšetko admini by mali ešte aj na to sa púozrieť keď si niekto umelo rýchlo zakladá profily pred narodeninami či už psíka alebo mačičky aby dostali viac bodov
♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ napsal(a): PROSÍM O PROVĚŘENÍ DVOU PROFILŮ DETAIL UŽIVATELE:MILÁNEK A BERUNKA..ZALOŽENÉ 5.ŘÍJNA 2013 VE 22.35 HOD, MYSLÍM ŽE JE NEFÉR KDYŽ JÁ SOUTĚŽÍM Z JEDNOHO PROFILU POCTIVĚ A NĚKDO SI KOSTIČKUJE NA PROFILU..SYNDYNKA A NICK Z FALEŠNÝCH PROFILŮ.. DĚKUJI ZA BRZKÉ VYŘÍZENÍ..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?