Diskuze ADMINUM

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj Hanko, s tvým mazlíčkem je mi to líto a přeji pevné nervy. Jinak - uživatelku Rajčátko jsme smazali včetně profilů mazlíčků. Upozorněna byla a aktivit nezanechala, tedy je pryč. Ohledně data úmrtí, programátor to upraví, to je chyba, že to jde :-( Nicméně, nikdo neočekával, že bude někdo chtít vyplňovat budoucí datum úmrtí 8-} °ღ Hanka ღ° (07.03.2014 14:01:18) napsal: (◕‿◕) _____ღ♥ღ_____(◕‿◕) ADMINUM!! Ještě než se tu panička na nějaký čas rozloučí pár slov k adminům...za dárečky jsem nestihla poděkovat protože Čikoušek je na tom pořád stejně..není nic horšího,než když se vám pes dusí a vy jste bezradní a bezmocní...denně bojujeme u nej veta..... Ale pro své kamarády... aby se to tu zlepšilo mám výhrady k -PSÍ NEBE...už dlouho je tam od jedné majitelky Klárky M........Bagýsek a Terezka...úmrtí v roce 2030!!! Pak není přehled kdo opravdu odešel..... to se dá napravit a ještě se mi nelíbí Kajušinka..nyní jako Rajčátko...má už všechny zvířátka během února mrtvé ale zpětně v deníčcích stále žebrá o peníze i hlásky v soutěžích i u některých kamarádů....které budou použity údajně pro útulky...už jednou jsem volala jejímu vetovi a slíbila,že se polepší...... žebrá kde se dá.....já po minulosti nepátrám...volala jsem jen jednou vetovi a výsledek tady všichni znají......slibovala a myslím si,že tu mezi nás nepatří..na facebooku ji to prošlo ale tady jsme kamarádi kteří si pomáhají ale nezřizují si účty a pod. Čikoušek i paní Hanka vám všem přeje jen to zdravíčko i pro vaše miláčky a pokud to půjde rádi nakoukneme mezi své oblíbené kamarády...je nám to moc líto,že sem nemůžeme chodit panička to nezvládá. Ať se vám tu daří a vybírejte si opravdové kamarády jako jsme měli my...takových je tu opravdu málo. A když bude líp snad....rádi se k vám vrátíme.....muck Čikoušek a panička.... (◕‿◕) _____ღ♥ღ_____(◕‿◕)
°ღ Hanka ღ° (07.03.2014 14:01:18) napsal: (◕‿◕) _____ღ♥ღ_____(◕‿◕) ADMINUM!! Ještě než se tu panička na nějaký čas rozloučí pár slov k adminům...za dárečky jsem nestihla poděkovat protože Čikoušek je na tom pořád stejně..není nic horšího,než když se vám pes dusí a vy jste bezradní a bezmocní...denně bojujeme u nej veta..... Ale pro své kamarády... aby se to tu zlepšilo mám výhrady k -PSÍ NEBE...už dlouho je tam od jedné majitelky Klárky M........Bagýsek a Terezka...úmrtí v roce 2030!!! Pak není přehled kdo opravdu odešel..... to se dá napravit a ještě se mi nelíbí Kajušinka..nyní jako Rajčátko...má už všechny zvířátka během února mrtvé ale zpětně v deníčcích stále žebrá o peníze i hlásky v soutěžích i u některých kamarádů....které budou použity údajně pro útulky...už jednou jsem volala jejímu vetovi a slíbila,že se polepší...... žebrá kde se dá.....já po minulosti nepátrám...volala jsem jen jednou vetovi a výsledek tady všichni znají......slibovala a myslím si,že tu mezi nás nepatří..na facebooku ji to prošlo ale tady jsme kamarádi kteří si pomáhají ale nezřizují si účty a pod. Čikoušek i paní Hanka vám všem přeje jen to zdravíčko i pro vaše miláčky a pokud to půjde rádi nakoukneme mezi své oblíbené kamarády...je nám to moc líto,že sem nemůžeme chodit panička to nezvládá. Ať se vám tu daří a vybírejte si opravdové kamarády jako jsme měli my...takových je tu opravdu málo. A když bude líp snad....rádi se k vám vrátíme.....muck Čikoušek a panička.... (◕‿◕) _____ღ♥ღ_____(◕‿◕) Cikusko a panicka.Posielame pozdrav a drzime vsetky palecky a tlapicky aby sa Cikusko z toho dostal. Myslime na teba Cikusko a mame ta radi,tak bojuj zlaticko,poslali sme ti maly darcek,aby ta aspon trosku potesil a posielame aj pusinky zlaticko.Keby sme tak vedeli najake zazraky a mohli ti pomoct.Trapi nas to ked i zvieratka tak musia trpiet.bus silny Cikuško.
Martina ♥ (25.03.2014 22:12:52) napsal: ...je to až k neuvěření, že se ta paní hned vrátila - tentokrát na miciny - a hned dala do deníčku svou starou písničku, ve které žebrá o hlasy a příspěvky pro Kajlinku a spol., dokonce na Bazos.cz shání, kdo by jí daroval pejska a hned vzápětí ho na tom samém portále nabízí k prodeji - no posuďte sami :http://www.miciny.cz/profily/detail/173140/ ?! ?! ?! !! !! !! ...drzost některých lidí nezná meze >:-( >:-( >:-(
Jasně, do soutěže se můžete zapojit vždy. Případné výhry je možné se vzdát i např. ve prospěch konkrétního jiného uživatele nebo prostě se jí jen vzdát. Kobylatko (26.03.2014 18:30:14) napsal: Mohu soutěžit i jen tak? :)když nechci vyhrát vstupenky ale jen ukázat jak umí naši psy být špinaví :D a prostě si zasoutěžit jen tak :)
Mohu soutěžit i jen tak? :)když nechci vyhrát vstupenky ale jen ukázat jak umí naši psy být špinaví :D a prostě si zasoutěžit jen tak :)
Majka. (24.03.2014 17:57:36) napsal: DOBRÝ DEN,CHTĚLA BYCH SE PŘIDAT K PŘÍSPĚVKU PANÍ HANKY OD ČIKOUŠKA...I JÁ PROSILA PANÍ NEBO SLEČNU, AŤ ODSTARNÍ Z PSÍHO NEBE DVA PEJSKY, KTEŘÍ MĚLI UMRTÍ V ROCE 2030...JEDEN BYL ODSTRANĚN, ALE DAGÝSEK OD MAJITELKY " KLÁRKA M" TAM ZŮSTAL...NAPSALA JSEM JÍ..TOHLE JE ODPOVĚD: Oni nejsou mrtví ! ;) dobrý den...nemůžete dát dopořádku rok úmrtí vašich pejsků...prosím MYSLÍM, ŽE DÁT PEJSKA DO PSÍHO NEBE JE ROUHÁNÍ...TAKOVÍ LIDÉ BY TU NEMĚLI CO DĚLAT...TAK SE PŘIPOJUJI, ABY JSTE S TÍM NĚCO UDĚLALI...NENÍ PŘECE PROBLÉM, TOHO, KDO TO TADY KAZÍ A CHODÍ SEM JEN ŠKODIT.... VYŠKRTNOUT...JEŠTĚ JE TAM JEDEN A TO JE RYBIČKA...JOHNNY OD MAJITELKY SCARLET....TAKÉ ŠPATNÉ ÚMRTÍ.....TAKŽE OPĚT SI NĚKDO DĚLÁ LEGRÁCKY A MYSLÍM ŽE DO PEJSKŮ NEPATŘÍ.ŠPATNĚ SE NA STRÁNKÁCH ORIENTUJE...MÁLEM JSME PROPÁSLI VELKOU ZTRÁTU A BOLÍSTKU...ODCHODU BARBUŠKY OD ARWENKY...A TO UŽ MYSLÍM JE NA VÁS, ABY K TOMU NEDOCHÁZELO..MOC NÁS TO BOLÍ...DĚKUJI ...LENKA S DANÝSKEM
bertik (25.03.2014 17:39:59) napsal: Nestačím se divit,co se tady změnilo během 14. dnů8-| My, co jsme tady skoro od začátků?? ?? , nechápeme, tady tahle stránka byla na to, aby člověk po večerním shonu, práci a všech nepříjemností si šel tady odpočinout:D ,pokecat s kamarády podělit se o svou bolest,radost a vše ostatní.Chápu, že potřebujete vydělávat reklamou a nic není zadarmo, jen mě to velice mrzí.:-( zpoplatněte stánky a uvidíte kolik falešných profilů a lidí zmizí.Rubrika PSÍ NEBE, taky nemá chybu------pejsek umře až v roce 2030,alespoň mám čas kondolovat.:-~ Přeji vám pohodový den.
Dana (04.04.2014 13:44:49) napsal: Beríku, tohle není jen 14 dní. Byly doby, kdy jsem si sem chodila pdpočinout někdy na pár inut, někdy na pár hodin, našla jsem tady i pár přátel nejen viruálních. Začalo se to tady měnit už cca před necelým rokem. Čím dál víc podvodů, některé opravdu nechutné - žebrat peníze na operaci úplně zdravého pejska, a kdyxž to praskne, tak se jen omluví, a adminny jí dají jen pokutu ve formě stržení imanigárních bodů....Falešné fotky v soutěžích, falešné úprofily... Už dávno to tady není o zábavě a společenství opravidckýh milovníků zvířátek. Už jsem jen občas mrknu, ale tostva to udělám, hned narazím na něco, co je.... Škoda.
Datum úmrtí do budoucnosti je špatně, počítáme s úpravou. A co se týče reklamy - bez ní to nejde, ale snažíme se, aby uživatele přehnaně neobtěžovala a ideálně se týkala se domácích mazlíčků a byla pro vás tedy i potenciálně přínosná. bertik (25.03.2014 17:39:59) napsal: Nestačím se divit,co se tady změnilo během 14. dnů8-| My, co jsme tady skoro od začátků?? ?? , nechápeme, tady tahle stránka byla na to, aby člověk po večerním shonu, práci a všech nepříjemností si šel tady odpočinout:D ,pokecat s kamarády podělit se o svou bolest,radost a vše ostatní.Chápu, že potřebujete vydělávat reklamou a nic není zadarmo, jen mě to velice mrzí.:-( zpoplatněte stánky a uvidíte kolik falešných profilů a lidí zmizí.Rubrika PSÍ NEBE, taky nemá chybu------pejsek umře až v roce 2030,alespoň mám čas kondolovat.:-~ Přeji vám pohodový den.
Díky za info, uživatelka dostala varování. Lenka (03.04.2014 08:50:34) napsal: DOBRÝ DEN,CHTĚLA BYCH SE PŘIDAT K PŘÍSPĚVKU PANÍ HANKY OD ČIKOUŠKA...I JÁ PROSILA PANÍ NEBO SLEČNU, AŤ ODSTARNÍ Z PSÍHO NEBE DVA PEJSKY, KTEŘÍ MĚLI UMRTÍ V ROCE 2030...JEDEN BYL ODSTRANĚN, ALE DAGÝSEK OD MAJITELKY " KLÁRKA M" TAM ZŮSTAL...NAPSALA JSEM JÍ..TOHLE JE ODPOVĚD: Oni nejsou mrtví ! ;) dobrý den...nemůžete dát dopořádku rok úmrtí vašich pejsků...prosím MYSLÍM, ŽE DÁT PEJSKA DO PSÍHO NEBE JE ROUHÁNÍ...TAKOVÍ LIDÉ BY TU NEMĚLI CO DĚLAT...TAK SE PŘIPOJUJI, ABY JSTE S TÍM NĚCO UDĚLALI...NENÍ PŘECE PROBLÉM, TOHO, KDO TO TADY KAZÍ A CHODÍ SEM JEN ŠKODIT.... VYŠKRTNOUT...JEŠTĚ JE TAM JEDEN A TO JE RYBIČKA...JOHNNY OD MAJITELKY SCARLET....TAKÉ ŠPATNÉ ÚMRTÍ.....TAKŽE OPĚT SI NĚKDO DĚLÁ LEGRÁCKY A MYSLÍM ŽE DO PEJSKŮ NEPATŘÍ.ŠPATNĚ SE NA STRÁNKÁCH ORIENTUJE...MÁLEM JSME PROPÁSLI VELKOU ZTRÁTU A BOLÍSTKU...ODCHODU BARBUŠKY OD ARWENKY...A TO UŽ MYSLÍM JE NA VÁS, ABY K TOMU NEDOCHÁZELO..MOC NÁS TO BOLÍ...DĚKUJI ...LENKA S DANÝSKEM
Takový uživatel nemá šanci vyhrát!! Fotografie ověřujeme. Rovněž strháváme body za podvod a to ve stejné výši, jako je počet bodů za účast v soutěži. ♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ (26.03.2014 14:10:53) napsal: S Martinkou plně souhlasím a ráda bych Vás ještě upozornila ,že v nové soutěži ...uživatel MONIKA.. pod názvem-PRAVÝ PSÍ ŠPINDÍRA-- je falešný -stažený z google... KDO MÁ GOOGLE NENÍ PROBLÉM SI TO ZJISTIT A OVĚŘIT !..STAČÍ PRAVOU MYŠÍ PRAVÝM KLIKNOU A VYHLEDAT TENTO OBRÁZEK POMOCÍ ŠLUŽBY GOOGLE ...TENTO OBRÁZEK JE TAM V NĚKOLIKA JAZYCÍCH.. PROČ SE TENTO PODVOD NETRESTÁ ,JAK K TOMU PŘIJDOU POCTIVÍ UŽIVATELÉ?
Martina ♥ (25.03.2014 22:12:52) napsal: ...je to až k neuvěření, že se ta paní hned vrátila - tentokrát na miciny - a hned dala do deníčku svou starou písničku, ve které žebrá o hlasy a příspěvky pro Kajlinku a spol., dokonce na Bazos.cz shání, kdo by jí daroval pejska a hned vzápětí ho na tom samém portále nabízí k prodeji - no posuďte sami :http://www.miciny.cz/profily/detail/173140/ ?! ?! ?! !! !! !! ...drzost některých lidí nezná meze >:-( >:-( >:-( S Martinkou plně souhlasím a ráda bych Vás ještě upozornila ,že v nové soutěži ...uživatel MONIKA.. pod názvem-PRAVÝ PSÍ ŠPINDÍRA-- je falešný -stažený z google... KDO MÁ GOOGLE NENÍ PROBLÉM SI TO ZJISTIT A OVĚŘIT !..STAČÍ PRAVOU MYŠÍ PRAVÝM KLIKNOU A VYHLEDAT TENTO OBRÁZEK POMOCÍ ŠLUŽBY GOOGLE ...TENTO OBRÁZEK JE TAM V NĚKOLIKA JAZYCÍCH.. PROČ SE TENTO PODVOD NETRESTÁ ,JAK K TOMU PŘIJDOU POCTIVÍ UŽIVATELÉ?
Martina ♥ (25.03.2014 22:12:52) napsal: ...je to až k neuvěření, že se ta paní hned vrátila - tentokrát na miciny - a hned dala do deníčku svou starou písničku, ve které žebrá o hlasy a příspěvky pro Kajlinku a spol., dokonce na Bazos.cz shání, kdo by jí daroval pejska a hned vzápětí ho na tom samém portále nabízí k prodeji - no posuďte sami :http://www.miciny.cz/profily/detail/173140/ ?! ?! ?! !! !! !! ...drzost některých lidí nezná meze >:-( >:-( >:-(
Ahoj, veterináře vybereš přímo ze seznamu "zvolit" (je to návazné na databázi veterinářů zde na Hafici.cz). Případně dej svého veterináře vyhledat - je možné, že je v databázi pod názvem kliniky. Nebo je možné, že v ní váš veterinář prozatím není. V tom případě stačí hned pod vyhledávacím polem v textu "Nenašli jste svého veterináře? Můžete jej přidat zde a po schválení administrátorem zvolit na svém profilu." kliknout na "zde" a vyplnit i třeba jen naprosto základní informace. Náš administrátor je doplní, schválí a pak už budeš moct svého veterináře přiřadit. Jde nám o to, aby i ostatní uživatelé mohli najít, kdo k jakému veterináři chodí a případně se poptat na zkušenosti. Tedy aby někdo, kdo má nové štěně nešel někam, kde mu ne příliš pomohou ;-) Kobylatko (25.03.2014 20:23:16) napsal: Ahoj můžu mít dotaz?Jak ted zadat v profilu pejska veterináře?Ted sem dělala profil našemu dalšímu hafinovi jenže zadání veterináře je změněné,zkoušela sem to už aspon 4x ale bez ůspěchu tudíž nemůžem dostat ani bodíky za vyplněný profil :-( .
...je to až k neuvěření, že se ta paní hned vrátila - tentokrát na miciny - a hned dala do deníčku svou starou písničku, ve které žebrá o hlasy a příspěvky pro Kajlinku a spol., dokonce na Bazos.cz shání, kdo by jí daroval pejska a hned vzápětí ho na tom samém portále nabízí k prodeji - no posuďte sami :http://www.miciny.cz/profily/detail/173140/ ?! ?! ?! !! !! !! ...drzost některých lidí nezná meze >:-( >:-( >:-(
Ahoj můžu mít dotaz?Jak ted zadat v profilu pejska veterináře?Ted sem dělala profil našemu dalšímu hafinovi jenže zadání veterináře je změněné,zkoušela sem to už aspon 4x ale bez ůspěchu tudíž nemůžem dostat ani bodíky za vyplněný profil :-( .
Nestačím se divit,co se tady změnilo během 14. dnů8-| My, co jsme tady skoro od začátků?? ?? , nechápeme, tady tahle stránka byla na to, aby člověk po večerním shonu, práci a všech nepříjemností si šel tady odpočinout:D ,pokecat s kamarády podělit se o svou bolest,radost a vše ostatní.Chápu, že potřebujete vydělávat reklamou a nic není zadarmo, jen mě to velice mrzí.:-( zpoplatněte stánky a uvidíte kolik falešných profilů a lidí zmizí.Rubrika PSÍ NEBE, taky nemá chybu------pejsek umře až v roce 2030,alespoň mám čas kondolovat.:-~ Přeji vám pohodový den.
HANI...DRŽÍME PALEČKY I PACINKY....JSME ZE VŠEHO MOC SMUTNÍ A BOLÍ NÁS TO JAKO VÁS...VÍME CO TO JE KDYŽ SE PEJSEK DUSÍ...JAK JE JEMU I TOBĚ A CELÉ RODINĚ...JSOU TO BEZESNÉ NOCI PLNÉ STRACHU A UTRPENÍ...ALE VĚŘÍME, ŽE SE PODAŘÍ NAJÍT PSÍHO DOKTŮRKA,KTERÝ ČIKOUŠKOVI POMŮŽE...MYSLÍME NA VÁS A POSÍLÁME ENERGII A PUSINKY...DRŽTE SE ..MÁME VÁS RÁDI.ČIKOUŠKU TY JSI BOJOVNÍK JAKO DANÝSEK...MY VÁS NEDÁME...BOJUJ...
°ღ Hanka ღ° (07.03.2014 14:01:18) napsal: (◕‿◕) _____ღ♥ღ_____(◕‿◕) ADMINUM!! Ještě než se tu panička na nějaký čas rozloučí pár slov k adminům...za dárečky jsem nestihla poděkovat protože Čikoušek je na tom pořád stejně..není nic horšího,než když se vám pes dusí a vy jste bezradní a bezmocní...denně bojujeme u nej veta..... Ale pro své kamarády... aby se to tu zlepšilo mám výhrady k -PSÍ NEBE...už dlouho je tam od jedné majitelky Klárky M........Bagýsek a Terezka...úmrtí v roce 2030!!! Pak není přehled kdo opravdu odešel..... to se dá napravit a ještě se mi nelíbí Kajušinka..nyní jako Rajčátko...má už všechny zvířátka během února mrtvé ale zpětně v deníčcích stále žebrá o peníze i hlásky v soutěžích i u některých kamarádů....které budou použity údajně pro útulky...už jednou jsem volala jejímu vetovi a slíbila,že se polepší...... žebrá kde se dá.....já po minulosti nepátrám...volala jsem jen jednou vetovi a výsledek tady všichni znají......slibovala a myslím si,že tu mezi nás nepatří..na facebooku ji to prošlo ale tady jsme kamarádi kteří si pomáhají ale nezřizují si účty a pod. Čikoušek i paní Hanka vám všem přeje jen to zdravíčko i pro vaše miláčky a pokud to půjde rádi nakoukneme mezi své oblíbené kamarády...je nám to moc líto,že sem nemůžeme chodit panička to nezvládá. Ať se vám tu daří a vybírejte si opravdové kamarády jako jsme měli my...takových je tu opravdu málo. A když bude líp snad....rádi se k vám vrátíme.....muck Čikoušek a panička.... (◕‿◕) _____ღ♥ღ_____(◕‿◕)
Martina ♥ (08.03.2014 22:25:26) napsal: Pro: tebe Od: Rajčátko :) 5. březen 2014 22:06:36 Ctete Kajlinky denicek muzete rozeslat dal at ctou kajlinky denicek ..............normálně se nekontaktujeme a ani si nejsme nijak blízké - tak co asi bude potřebovat tentokrát ?? !! ?? Martinka Rajčátko si nás asi mýli s Ministerstvom financiimyslí si žew rozdeľujeme štátný rozpočet pýtať môže ale je otázka či dostane
Martina ♥ (08.03.2014 22:25:26) napsal: Pro: tebe Od: Rajčátko :) 5. březen 2014 22:06:36 Ctete Kajlinky denicek muzete rozeslat dal at ctou kajlinky denicek ..............normálně se nekontaktujeme a ani si nejsme nijak blízké - tak co asi bude potřebovat tentokrát ?? !! ?? Martinka asi si nás mýli s Ministerstvom financii my nerozdeľujeme štátný rozpočet môže pýtať ale je otázka či dostane
Pro: tebe Od: Rajčátko :) 5. březen 2014 22:06:36 Ctete Kajlinky denicek muzete rozeslat dal at ctou kajlinky denicek ..............normálně se nekontaktujeme a ani si nejsme nijak blízké - tak co asi bude potřebovat tentokrát ?? !! ??
...vám oběma bych chtěla vyjádřit svojí opravdu velikánskou podporu, vy oba si jí zasloužíte a né jen ode mně, jste zlatíčka a miláčkové, chápu důvody pro které zde nebudete a nejednala bych jinak - ale už teď mi tu moc chybíte oba dva - mám vás moc ráda a posílám vám milión pusinek a držím palce i nohy od stolu, abyste byli oba v pořádku a mohli jste se k nám zase brzy připojit ?! Haničko a Čikoušku, buďte na sebe opatrní a šetřete se a hezky se brzy uzdravte :_/ ...vaše Martina s Matýskem a Žůlánkem
můj názor je, že pokud bude chtít někdo něčím přispět, může si vybrat kterýkoli útulek ze svého okolí nebo na internetu, kde má spousta útulků svoje stránky a nenalítávat na kecy nějaké psychovydřidušky i v soutěžích se snad každý řídí svým vlastním úsudkem a podporuje favorita svého a né vnuceného, ale máte holky zase - jako vždy - pravdu, tahle uživatelka si na tomto zřejmě založila svojí "živnost" o hlasy v soutěžích i o příspěvky na operace svých mazlíků loudila už loni - jenom co já vím - letos "vybírá" příspěvky na jejich památku a slibuje příspěvky útulkům - jako kdyby si každý, kdo chce skutečně dobrovolně přispět, nemohl určit komu a kdy sám :-~ jsme lidé svéprávní a snad i soudní a ke svému životu užíváme prostředků vlastních, tak snad si umíme i sami a bez nátlaku určit, jak s nimi naložíme ?! za sebe musím dodat, že mi není cizí a ani proti mysli jakákoli pomoc těm opravdu potřebným, ale odmítám jakkoli "podporovat" takovou aktivitu, jakou předvádí "Rajčátko" a jí zde podobní a že jich tu, bohužel, není málo ?! !! 8-)
Čikoušku náš zlatej moc Ti přejem ze srdíčka ať Ti je opět dobře!A paní Hanička má pravdu Kdysi tato paní nyní Rajčátko už tady na Hafíkách podváděla pak všem zase omlouvala!!Takovým lidem se nedá věřit a nemají mezi námi co dělat.Děkuji
(◕‿◕) _____ღ♥ღ_____(◕‿◕) ADMINUM!! Ještě než se tu panička na nějaký čas rozloučí pár slov k adminům...za dárečky jsem nestihla poděkovat protože Čikoušek je na tom pořád stejně..není nic horšího,než když se vám pes dusí a vy jste bezradní a bezmocní...denně bojujeme u nej veta..... Ale pro své kamarády... aby se to tu zlepšilo mám výhrady k -PSÍ NEBE...už dlouho je tam od jedné majitelky Klárky M........Bagýsek a Terezka...úmrtí v roce 2030!!! Pak není přehled kdo opravdu odešel..... to se dá napravit a ještě se mi nelíbí Kajušinka..nyní jako Rajčátko...má už všechny zvířátka během února mrtvé ale zpětně v deníčcích stále žebrá o peníze i hlásky v soutěžích i u některých kamarádů....které budou použity údajně pro útulky...už jednou jsem volala jejímu vetovi a slíbila,že se polepší...... žebrá kde se dá.....já po minulosti nepátrám...volala jsem jen jednou vetovi a výsledek tady všichni znají......slibovala a myslím si,že tu mezi nás nepatří..na facebooku ji to prošlo ale tady jsme kamarádi kteří si pomáhají ale nezřizují si účty a pod. Čikoušek i paní Hanka vám všem přeje jen to zdravíčko i pro vaše miláčky a pokud to půjde rádi nakoukneme mezi své oblíbené kamarády...je nám to moc líto,že sem nemůžeme chodit panička to nezvládá. Ať se vám tu daří a vybírejte si opravdové kamarády jako jsme měli my...takových je tu opravdu málo. A když bude líp snad....rádi se k vám vrátíme.....muck Čikoušek a panička.... (◕‿◕) _____ღ♥ღ_____(◕‿◕)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?