Diskuze ADMINŮM

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Rozhodně to tedy není záměr :-( Hned zítra ráno se na to programátor podívá. ;-) Janinka od broučků (26.03.2014 16:13:59) napsal: Nám se to taky takto zobrzuje,je to fakt připitomělé!! !!
Martina ♥ (26.03.2014 14:08:36) napsal: Dobrý den, nevím čím to je, ale nezobrazují se mi fotky u profilů na úvodní straně uživatele, tak se chci zeptat: to je nějaká novinka nebo se to děje jen u mě na PC ? ...jestli jde o novinku, tak mně se vůbec nelíbí a doufám, že je to jen opravdu krátkodobé... děkuji, Martina Ano, taky se mi to zdá dost divné. Nelíbí se mi to :_/
O problému víme, programátor to řeší. Martina ♥ (26.03.2014 14:08:36) napsal: Dobrý den, nevím čím to je, ale nezobrazují se mi fotky u profilů na úvodní straně uživatele, tak se chci zeptat: to je nějaká novinka nebo se to děje jen u mě na PC ? ...jestli jde o novinku, tak mně se vůbec nelíbí a doufám, že je to jen opravdu krátkodobé... děkuji, Martina
Dobrý den, nevím čím to je, ale nezobrazují se mi fotky u profilů na úvodní straně uživatele, tak se chci zeptat: to je nějaká novinka nebo se to děje jen u mě na PC ? ...jestli jde o novinku, tak mně se vůbec nelíbí a doufám, že je to jen opravdu krátkodobé... děkuji, Martina
Tak je to opraveno, fotky na cizích profilech už jsou zase proklikávací ;-) Uživatel11052Eva (31.03.2014 09:33:07) napsal: V tom nějak nevidím smysl.Posouvat jdou jen ty moje v profilu a ty jsem rozklikávat nepotřebovala.Cizí nejdou přesouvat,což chápu ale ty jsem využívala k otevření profilu pořád.Je to jednodušší.:-)
Radka (04.04.2014 13:44:02) napsal: Tak je to opraveno, fotky na cizích profilech už jsou zase proklikávací ;-) Díky moc.Dva dny jsem se tu nedostala tak jsem na to přišla před chvíli.:-) :-) :-)
Dobrý den. Ta vaše nová reklama obtěžuje při každé změně stránky. Nastavte si session s pamětí, ať se načte jen poprvé. Když člověk přijde na váš web a né pořád dokola při procházení stránkama. To je hrůza. :-(
Díky za info, předám. Merky (13.04.2014 08:02:37) napsal: Dobrý den. Ta vaše nová reklama obtěžuje při každé změně stránky. Nastavte si session s pamětí, ať se načte jen poprvé. Když člověk přijde na váš web a né pořád dokola při procházení stránkama. To je hrůza. :-(
Merky (13.04.2014 08:02:37) napsal: Dobrý den. Ta vaše nová reklama obtěžuje při každé změně stránky. Nastavte si session s pamětí, ať se načte jen poprvé. Když člověk přijde na váš web a né pořád dokola při procházení stránkama. To je hrůza. :-( Adblock8-)
Zadávala jsem inzerát, prodej štěněte a přesto, že zadávám s PP: NE, zobrazuje se stále s PP: ANO.
Radka (02.05.2014 23:10:52) napsal: Už jste je všechny vykoupili. Část máme tedy schovanou do soutěží, ale část určená do bonus programu už je pryč. Aha, tak to se omlouvám. :-D
Už jste je všechny vykoupili. Část máme tedy schovanou do soutěží, ale část určená do bonus programu už je pryč.
Kam zmizely nové dárečky za body z bonus programu 8-| .Klikr,láhem,pamlsky....atd
Dobrý den, chtěla bych vědět proč u profilu mého pejska Dennyho mám uzamčené datum úmrtí. Někdo nám ho otrávil a stále nám moc chybí. Byl to velký kamarád. Děkuji za odpověď
Přeji krásný nový rok 2015. Chtěla bych se zeptat jestli byl zaslán tento dárek na mnou uvedenou adresu.Na 3. místě je BENÍK a získává balíček Doxneo se spoustou dobrot pro psa. Stále nic nedorazilo 8-} Děkuji za odpověď.
Taky se mi ty fotky nezobrazovaly.Dnes ano ale při kliknutí na foto se profil neotevře jako dříve.Taky mi vadí že jsou fotky v jednom sloupci.Není to přehledné jako dvě vedle sebe.
Jarmila (26.03.2014 15:07:17) napsal: Martinka aj mne to robí hádam admini dáte tio do poriadku je to také zvláštne:-) :-) Nám se to taky takto zobrzuje,je to fakt připitomělé!! !!
Martina ♥ (26.03.2014 14:08:36) napsal: Dobrý den, nevím čím to je, ale nezobrazují se mi fotky u profilů na úvodní straně uživatele, tak se chci zeptat: to je nějaká novinka nebo se to děje jen u mě na PC ? ...jestli jde o novinku, tak mně se vůbec nelíbí a doufám, že je to jen opravdu krátkodobé... děkuji, Martina Martinka aj mne to robí hádam admini dáte tio do poriadku je to také zvláštne:-) :-)
Dobrý den, to mě mrzí, že jste o pejska přišli takhle ošklivě. Co se týče data úmrtí na profilu - toto mají administrátorem zpravidla uzamčeni ti, co v minulosti datum podezřele měnili. Napište mi tady nebo do SZ datum úmrtí pejska a já ho změním. Sarik09 (01.06.2014 00:54:25) napsal: Dobrý den, chtěla bych vědět proč u profilu mého pejska Dennyho mám uzamčené datum úmrtí. Někdo nám ho otrávil a stále nám moc chybí. Byl to velký kamarád. Děkuji za odpověď
Kobylatko (02.05.2014 19:42:46) napsal: Kam zmizely nové dárečky za body z bonus programu 8-| .Klikr,láhem,pamlsky....atd Koukám, koukám, ale taky je nikde nevidím 8-| Co se stalo prosím?
Teď jsem to zkoušela a funguje mi to bez probémů.. momentálně máte u inzerátu v kolonce PP - nezadáno. Vlasta (16.04.2014 10:36:18) napsal: Zadávala jsem inzerát, prodej štěněte a přesto, že zadávám s PP: NE, zobrazuje se stále s PP: ANO.
Kate (02.04.2014 14:19:41) napsal: Dobrý den, také jsem to zkoušela a vše funguje. Ani jsme na stránkách nic neupravovali a tedy to, že Vám to 2 dny šlo a teď zase nejde, nebude ve stránkách. Možná ve Vašem prohlížeči nebo v připojení. Zkuste jiný prohlížeč (Google Chrome nebo IE), zkontrolujte připojení. Takhle "na dálku" těžko říct.... :-| Děkuji!! !! Vyzkouším jiný prohlížeč, protože mi to i nadále nejde 8-} >:-( Janabufik
Kate (02.04.2014 14:19:41) napsal: Dobrý den, také jsem to zkoušela a vše funguje. Ani jsme na stránkách nic neupravovali a tedy to, že Vám to 2 dny šlo a teď zase nejde, nebude ve stránkách. Možná ve Vašem prohlížeči nebo v připojení. Zkuste jiný prohlížeč (Google Chrome nebo IE), zkontrolujte připojení. Takhle "na dálku" těžko říct.... :-| Děkuji !! Vyzkouším to, protože mi to i nadále nejde 8-} >:)
Dobrý den, také jsem to zkoušela a vše funguje. Ani jsme na stránkách nic neupravovali a tedy to, že Vám to 2 dny šlo a teď zase nejde, nebude ve stránkách. Možná ve Vašem prohlížeči nebo v připojení. Zkuste jiný prohlížeč (Google Chrome nebo IE), zkontrolujte připojení. Takhle "na dálku" těžko říct.... :-| janabufik (01.04.2014 23:43:47) napsal: Dobrý den. Už zase mi dárečky nejdou odesílat. Šlo to dva dny a už zase nic. I stránky se mi zase špatně načítají. Používám Mozila Firefox. Nevím, možná je chyba někde tady v připojení internetu, ale tohle se mi ještě nikdy nestalo. Díky. Janabufik
Radka (29.03.2014 23:23:19) napsal: Teď jsem to zkoušela a jde to bez problémů, ani nám nikdo jiný nehlásil, že by nešlo posílat dárečky. Zkuste to ještě jednou a případně napište co používáte za prohlížeč. Dobrý den. Už zase mi dárečky nejdou odesílat. Šlo to dva dny a už zase nic. I stránky se mi zase špatně načítají. Používám Mozila Firefox. Nevím, možná je chyba někde tady v připojení internetu, ale tohle se mi ještě nikdy nestalo. Díky. Janabufik
Áha, předám, uvidíme, jestli s tím půjde něco dělat ;-) Uživatel11052Eva (31.03.2014 09:33:07) napsal: V tom nějak nevidím smysl.Posouvat jdou jen ty moje v profilu a ty jsem rozklikávat nepotřebovala.Cizí nejdou přesouvat,což chápu ale ty jsem využívala k otevření profilu pořád.Je to jednodušší.:-)
Radka (28.03.2014 13:29:46) napsal: Opraveno, fotky už se zobrazují. Fotky už nejsou proklikávací, protože se tahem za fotku řadí profily ;-) V tom nějak nevidím smysl.Posouvat jdou jen ty moje v profilu a ty jsem rozklikávat nepotřebovala.Cizí nejdou přesouvat,což chápu ale ty jsem využívala k otevření profilu pořád.Je to jednodušší.:-)
Radka (29.03.2014 23:23:19) napsal: Teď jsem to zkoušela a jde to bez problémů, ani nám nikdo jiný nehlásil, že by nešlo posílat dárečky. Zkuste to ještě jednou a případně napište co používáte za prohlížeč. Děkuji. Už to dneska zase jde. Nevím, co se stalo, i stránky mi šly trhaně. Dneska zatím jdou lépe. Janabufik
Teď jsem to zkoušela a jde to bez problémů, ani nám nikdo jiný nehlásil, že by nešlo posílat dárečky. Zkuste to ještě jednou a případně napište co používáte za prohlížeč. janabufik (28.03.2014 22:41:57) napsal: Dobrý den. Nevím, proč nejdou posílat dárečky ?? ?? ?? Již včera jsme chtěli poslat kamarádům, co měli narozeniny, ale dárečky se neodeslaly. :-( 8-} A dnes to také nejde 8-| 8-| Děkuji Janabufik
Dobrý den. Nevím, proč nejdou posílat dárečky ?? ?? ?? Již včera jsme chtěli poslat kamarádům, co měli narozeniny, ale dárečky se neodeslaly. :-( 8-} A dnes to také nejde 8-| 8-| Děkuji Janabufik
Opraveno, fotky už se zobrazují. Fotky už nejsou proklikávací, protože se tahem za fotku řadí profily ;-)
Opraveno, fotky už se zobrazují ;-D Se zbytkem uvidíme, co se dá dělat ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?