Diskuze Adminum

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A opravdu jsi přihlášená, ve fotogalerii svého mazlíčka a po kliknutí na "Editace galerie"? Co ti to při přetahování píše/dělá? Zobrazí se něco? Např. přeškrtnuté kolečko? Nebo to jde přetáhnout, ale jakoby se neuloží? Claudia (07.11.2014 12:05:55) napsal: Fotky jsou normálně ve formátu JPEG. Nahrávat jdou, mazat taky, ale nejdou přesouvat.
Díky za info, pak to naprosto chápu, že se na odpověď čeká déle...;-) Kate (01.12.2014 20:06:34) napsal: Máme dva externí kynology, kteří dotazy zodpovídají. Bohužel, oba jsou časově značně vytíženi a proto zodpovězení dotazů poslední dobou trvá i déle než týden. Moc nás to mrzí, urgujeme je. Některé dotazy zodpovídá naše redakce.
Mám profil Bessinka už několik let, je pravda že jsem na něm dlouho nebyla ale nejde se na něj přihlásit, potřebuju si změnit E-mail, bohužel, abych si dala dotaz, musela jsem si udělat nový profil. Proč se nejde přihlásit na stávající, přihlašovací údaje mám správný. Děkuji.
Dobrý večer, Kate, nebo kdokoliv z adminů, bohužel, se už několik hodin NEPŘIČÍTAJÍ BODY!! Sice se dá bodovat, a jméno bodujícího se připíše, ovšem počet bodů se nepřipočítá. -Tak to je jeden nový problém, který tu máme. Druhý problém je, že naše profily koček se nezobrazují ani na hafíkách, ani na koníkách, jsou tam pouze prázdné rámečky, nebo vůbec nic! Vidíme se pouze na micinkách. A dále nefunguje vyhledávání lupou. To je ve stručnosti vše, co se po včerejšku vyskytlo. Jinak je asi vše v pořádku. Děkuji. Lenka
Máme dva externí kynology, kteří dotazy zodpovídají. Bohužel, oba jsou časově značně vytíženi a proto zodpovězení dotazů poslední dobou trvá i déle než týden. Moc nás to mrzí, urgujeme je. Některé dotazy zodpovídá naše redakce. Akíčita (01.12.2014 14:28:39) napsal: Zdravím adminy a chci se zeptat, jak přesně funguje místní poradna - konkrétně ta kynologická...Kdo odpovídá na dotazy...externí poradci nebo někdo z Vás, adminů? A jak dlouho to obvykle trvá? V poradně jsem si přečetla, že na odpověď můžeme někdy čekat i několik dní, ale já jsem svůj dotaz psala již 13.11. a odpověď zatím žádná.... To, na co jsem se ptala se mi již mezitím podařilo zjistit jinde, a tak mi teď přijde, že jsem úplně zbytečně "zahodila body"... Nikoho neobviňuju, jen bych ráda věděla, jak ta poradna skutečně funguje....díky za info - Eva.
Zdravím adminy a chci se zeptat, jak přesně funguje místní poradna - konkrétně ta kynologická...Kdo odpovídá na dotazy...externí poradci nebo někdo z Vás, adminů? A jak dlouho to obvykle trvá? V poradně jsem si přečetla, že na odpověď můžeme někdy čekat i několik dní, ale já jsem svůj dotaz psala již 13.11. a odpověď zatím žádná.... To, na co jsem se ptala se mi již mezitím podařilo zjistit jinde, a tak mi teď přijde, že jsem úplně zbytečně "zahodila body"... Nikoho neobviňuju, jen bych ráda věděla, jak ta poradna skutečně funguje....díky za info - Eva.
A opravdu jsi přihlášená, ve fotogalerii svého mazlíčka a po kliknutí na "Editace galerie"? Claudia (07.11.2014 12:05:55) napsal: Fotky jsou normálně ve formátu JPEG. Nahrávat jdou, mazat taky, ale nejdou přesouvat.
Fotky jsou normálně ve formátu JPEG. Nahrávat jdou, mazat taky, ale nejdou přesouvat. Kate (07.11.2014 10:09:52) napsal: Jakého formátu jsou fotografie, jakého názvu. Je to opravdu zvláštní. Jste prozatím jediná, kdo si na nefunkčnost galerie stěžuje :/
Jakého formátu jsou fotografie, jakého názvu. Je to opravdu zvláštní. Jste prozatím jediná, kdo si na nefunkčnost galerie stěžuje :/ Claudia (06.11.2014 23:33:31) napsal: Aktuálně používám IE, kvůli jiným, důležitým aplikacím které nutně potřebuji a které s jinými prohlížeči nekomunikují. Ale zkoušela jsem to i z Mozily a z Googlu, i z jiného úplně nového počítače a mě to prostě nejde odnikud. Nejde to asi +- 14 dní, předtím to šlo. Chci nafotit nové zimní fotky a použít je jako profilové, ale asi to neklapne.:-~
Aktuálně používám IE, kvůli jiným, důležitým aplikacím které nutně potřebuji a které s jinými prohlížeči nekomunikují. Ale zkoušela jsem to i z Mozily a z Googlu, i z jiného úplně nového počítače a mě to prostě nejde odnikud. Nejde to asi +- 14 dní, předtím to šlo. Chci nafotit nové zimní fotky a použít je jako profilové, ale asi to neklapne.:-~ Kate (06.11.2014 22:40:51) napsal: Zkusila jsem Kevikovi dát na první pozici jiné foto (omlouvám se, jestli jsem vybrala špatné :-| ) a fungovalo to. Jaký prohlížeč máte? Od kdy vám to nefunguje?
Zkusila jsem Kevikovi dát na první pozici jiné foto (omlouvám se, jestli jsem vybrala špatné :-| ) a fungovalo to. Jaký prohlížeč máte? Od kdy vám to nefunguje? Claudia (06.11.2014 22:14:19) napsal: Samozřejmě. Ještě nedavno to fungovalo, poslední fotka, kterou se mi podařilo přesunout je ta Kevika s dýněmi. Pak se to seklo a od té doby to nejde.
Samozřejmě. Ještě nedavno to fungovalo, poslední fotka, kterou se mi podařilo přesunout je ta Kevika s dýněmi. Pak se to seklo a od té doby to nejde. Kate (06.11.2014 16:41:29) napsal: Claudio - a zkoušíš přesouvat fotky v modu "Editace fotogalerie"? Přesouvání nelze mimo editaci.
Claudio - a zkoušíš přesouvat fotky v modu "Editace fotogalerie"? Přesouvání nelze mimo editaci. Claudia (06.11.2014 12:08:25) napsal: Také se připojím. Tenhle problém jsem řešila taky, mě se zase profily "otevřely", ale byla tam jen bílá prázdná stránka. Nakonec to najednou nějak šlo, ale zase bylo všechno přeházené, nadpis dole, fotky se překrývaly a byly zakryté textem, celá stránka nedávala smysl. Teď stále občas nejdou psát komentáře, nebo se neuloží deníčky atd. Dříve šlo všechno, ale od té úpravy nejde každou chvíli něco. Stále mi nejdou přesouvat fotky ve fotogaleriích profilů. Zkoušela jsem to v Googlu, Mozile, IE, přihlásila jsem se z jiného počítače (úplně nového) a odnikud to prostě nefunguje. Mám v profilech sezónní fotky a zdá se, že Kevik bude objímat dýně ještě na Velikonoce...:-~ Přihlašuji se klasicky, pomocí emailu.
Také se připojím. Tenhle problém jsem řešila taky, mě se zase profily "otevřely", ale byla tam jen bílá prázdná stránka. Nakonec to najednou nějak šlo, ale zase bylo všechno přeházené, nadpis dole, fotky se překrývaly a byly zakryté textem, celá stránka nedávala smysl. Teď stále občas nejdou psát komentáře, nebo se neuloží deníčky atd. Dříve šlo všechno, ale od té úpravy nejde každou chvíli něco. Stále mi nejdou přesouvat fotky ve fotogaleriích profilů. Zkoušela jsem to v Googlu, Mozile, IE, přihlásila jsem se z jiného počítače (úplně nového) a odnikud to prostě nefunguje. Mám v profilech sezónní fotky a zdá se, že Kevik bude objímat dýně ještě na Velikonoce...:-~ Přihlašuji se klasicky, pomocí emailu.
Kate (06.11.2014 10:29:11) napsal: Dostanete se do nastavení svého uživatelského účtu? Na které profily se nedostanete? Jak se přihlašujete - přes facebook nebo klasicky? Přihlašuji se klasicky a neotevřu žádný profil hafíků,ani žádný na TOP 100. Pouze micinky a koníčci fungují normálně.
Dostanete se do nastavení svého uživatelského účtu? Na které profily se nedostanete? Jak se přihlašujete - přes facebook nebo klasicky? Beník a Bessynka (06.11.2014 01:08:40) napsal: Chtěl bych požádat o radu proč se nemůžu přihlásit na profily hafíků ?Dostamu se na uživatele a profily se neotevřou. Děkuji.
Chtěl bych požádat o radu proč se nemůžu přihlásit na profily hafíků ?Dostamu se na uživatele a profily se neotevřou. Děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?