Diskuze adventní sbírky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

♥MATÝSMÁNEK♥ (12.11.2014 23:26:49) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli plánujete i na letošní rok sbírku pro nějaký útulek, děkuji Martina Aj Ja sa pridávam už mám body nachystané
Radka (11.12.2014 21:10:04) napsal: Ano, útulek už je vybrán. Sledujte články, brzo se dozvíte všechno potřebné ;-D Už sa teším body sú pripravené aspoň takto chcem pomôcť
Radka (11.12.2014 21:10:04) napsal: Ano, útulek už je vybrán. Sledujte články, brzo se dozvíte všechno potřebné ;-D super, děkujeme :-)
Ano, útulek už je vybrán. Sledujte články, brzo se dozvíte všechno potřebné ;-D
Také by mě to zajímalo, zda už byl vybrán útulek. Po mém choďáčkovi, který mě v listopadu opustil mi zbyla nějaká léčiva, body mám při svém profilu také nějaké, tak bych ráda přispěla...Jen bych potřebovala poradit, jak to funguje s těmi body, jakým způsobem (technicky) je mohu darovat na podporu vybraného útulku? Předem děkuji za info. ♡♡♡ ŽůloMat ♡♡♡ (11.12.2014 13:53:23) napsal: ...chtěla bych se znovu zeptat, jestli jste našli útulek, na který bychom mohli letos přispět. Martina
Kate (14.11.2014 09:58:41) napsal: Nooo, to je dobrý nápad. ;-) Ale toto specifikujeme až potom, co vybereme útulek, podle jejich specifických požadavků. Ale jinak super nápad! ...chtěla bych se znovu zeptat, jestli jste našli útulek, na který bychom mohli letos přispět. Martina
Nooo, to je dobrý nápad. ;-) Ale toto specifikujeme až potom, co vybereme útulek, podle jejich specifických požadavků. Ale jinak super nápad! ♥MATÝSMÁNEK♥ (13.11.2014 22:07:16) napsal: ...super !! tak my už začneme schraňovat, jen se chci zeptat, jestli i -pro lidi prošlé - autolékárničky, předloni po nich byla v jednom útulku sháňka a tak jsme jim jich pár poslali - vybrala jsem i od kolegů v práci, a i staré deky se našly které dost poptávali ?!
♥MATÝSMÁNEK♥ (13.11.2014 22:04:31) napsal: ...super !! tak my už začneme schraňovat, jen se chci zeptat, jestli i -pro lidi prošlé - autolékárničky, předloni po nich byla v jednom útulku sháňka a tak jsme jim jich pár poslali - vybrala jsem i od kolegů v práci, a i staré deky se našly které dost poptávali ?!
Kate (13.11.2014 15:20:40) napsal: Případně, kdybyste se chtěli přímo účastnit, nejen svými bonusovými body, můžete k nám do firmy posílat věci na podporu útulku - pamlsky, piškoty, veterinární léčiva - šampony proti blechám, klíšťatům, hračky, granule (NE misky, dozy apod.). Adresa: Stable.cz,s,r,o. - Hafici.cz, Skelná 2091/29, 466 02 Jablonec nad Nisou. ;-)
Případně, kdybyste se chtěli přímo účastnit, nejen svými bonusovými body, můžete k nám do firmy posílat věci na podporu útulku - pamlsky, piškoty, veterinární léčiva - šampony proti blechám, klíšťatům, hračky, granule (NE misky, dozy apod.). Adresa: Stable.cz,s,r,o. - Hafici.cz, Skelná 2091/29, 466 02 Jablonec nad Nisou. ;-)
Posílejte návrhy na konkrétní útulky (ideálně včetně linku na jejich web). Díky. Kate (13.11.2014 15:19:12) napsal: Omlouvám se, psali jsme jen na Facebook :/ - Tam je text znění: "Začínáme vybírat útulek pro letošní vánoční sbírku. Navrhněte! (prosím pouze útulky z Libereckého nebo Královéhradeckého kraje)"
Omlouvám se, psali jsme jen na Facebook :/ - Tam je text znění: "Začínáme vybírat útulek pro letošní vánoční sbírku. Navrhněte! (prosím pouze útulky z Libereckého nebo Královéhradeckého kraje)" Jarmila (13.11.2014 06:04:59) napsal: Aj Ja sa pridávam už mám body nachystané
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli plánujete i na letošní rok sbírku pro nějaký útulek, děkuji Martina
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?