Diskuze Agresivita po 9 měsících soužití

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kočičky jsou dost vnímavé, tak jestli u vaší Číči nenastaly nějaké změny??? Nemohla by být březí? Nebo nějak nemocná? Není to samosebou, Mimi muselo něco vyděsit, zkuste zajít na veterinu, jestli se kočička neokotila nebo, jestli jí něco není. Když nebude problém tam, bude v Mimi......nějaká psychická poruch nebo něco.... slyšela jsem, že dokonce i zvířata mohou trpět schizofrenií Uživatel24220 (28.05.2012 13:11:00) napsal: Dobrý den, mám dvě kočiny, britky, Číču - stáří rok a půl, a Mimi - rok. 9 měsíců spolu v pohodě vycházely a od včera nastal obrat o 360 stupňů, nevím, co se stalo, ráno když jsem přišla k nim do pokoje - jsme na chalupě a tady se mají, mají svůj pokoj - spaly spolu v pelíšku, seskočily na zem, když jsem vešla, a hnaly se jako obvykle k miskám s jídlem, co jsem jim přinesla, a najednou, aniž by se dostaly až k nim, ta mladší Mimi se otočila na Číču, celá se naježila a začala na ni syčet a hučet takovým tím výstražným tónem a Číča se otočila a utekla ven a Mimi celá naježená za ní. Číča utekla pod auto a bála se vylézt a Mimi chodila naježená a čekala, kdy vyleze.Nakonec tam vlezla za ní a vyhnala ji tím do louky, běžela tam za ní, ale brzy se sama vrátila. Od té doby se jí Číča bojí, schovává se před ní, pořád je někde zalezlá a vyleze jen, když tam není Mimi, bojí se jít i na jídlo a na záchod. A Mimi, jak ji vidí, naježí se a letí za ní a hučí na ni a syčí, jak kdyby to byla cizí kočka, dnes ráno jí skočila dokonce na záda a vypadalo to, že ji kousne za krk. Už jsem nevydržela a hnala jsem ji, plácala jsem ji novinami, tak se lekla a stáhla se, ale pořád zježená, jak vidí Číču, je prostě jak pominutá, když je jen se mnou, je v klidu a děsný mazel. To tedy byla vždycky, Číča takový mazel zdaleka není. Teď je Číča sama v jejich pokoji schovaná nahoře na skříni a bojí se slézt, Mimi chodí za mnou jak ocásek a já nevím, co si počít a co se to mohlo stát. Nemám s tímhle zkušenosti, víc jak jednu kočku jsem dříve nemívala a takovéhle problémy bych čekala jen při seznamování dvou cizích koček a ne po 9 měsících jejich společného života, vůbec tomu nerozumím a nevím, jak to řešit. Jestli máte nějaký nápad, napište mi, prosím. Jsem z toho docela dost nešťastná, bojím se, abych nakonec nemusela jednu z nich dát pryč, to bych moc nerada. Ještě dodám, že zatím není ani jedna kastrovaná a v současné době nemají ani jedna říji.
Uživatel24220 (28.05.2012 13:11:00) napsal: Dobrý den, mám dvě kočiny, britky, Číču - stáří rok a půl, a Mimi - rok. 9 měsíců spolu v pohodě vycházely a od včera nastal obrat o 360 stupňů, nevím, co se stalo, ráno když jsem přišla k nim do pokoje - jsme na chalupě a tady se mají, mají svůj pokoj - spaly spolu v pelíšku, seskočily na zem, když jsem vešla, a hnaly se jako obvykle k miskám s jídlem, co jsem jim přinesla, a najednou, aniž by se dostaly až k nim, ta mladší Mimi se otočila na Číču, celá se naježila a začala na ni syčet a hučet takovým tím výstražným tónem a Číča se otočila a utekla ven a Mimi celá naježená za ní. Číča utekla pod auto a bála se vylézt a Mimi chodila naježená a čekala, kdy vyleze.Nakonec tam vlezla za ní a vyhnala ji tím do louky, běžela tam za ní, ale brzy se sama vrátila. Od té doby se jí Číča bojí, schovává se před ní, pořád je někde zalezlá a vyleze jen, když tam není Mimi, bojí se jít i na jídlo a na záchod. A Mimi, jak ji vidí, naježí se a letí za ní a hučí na ni a syčí, jak kdyby to byla cizí kočka, dnes ráno jí skočila dokonce na záda a vypadalo to, že ji kousne za krk. Už jsem nevydržela a hnala jsem ji, plácala jsem ji novinami, tak se lekla a stáhla se, ale pořád zježená, jak vidí Číču, je prostě jak pominutá, když je jen se mnou, je v klidu a děsný mazel. To tedy byla vždycky, Číča takový mazel zdaleka není. Teď je Číča sama v jejich pokoji schovaná nahoře na skříni a bojí se slézt, Mimi chodí za mnou jak ocásek a já nevím, co si počít a co se to mohlo stát. Nemám s tímhle zkušenosti, víc jak jednu kočku jsem dříve nemívala a takovéhle problémy bych čekala jen při seznamování dvou cizích koček a ne po 9 měsících jejich společného života, vůbec tomu nerozumím a nevím, jak to řešit. Jestli máte nějaký nápad, napište mi, prosím. Jsem z toho docela dost nešťastná, bojím se, abych nakonec nemusela jednu z nich dát pryč, to bych moc nerada. Ještě dodám, že zatím není ani jedna kastrovaná a v současné době nemají ani jedna říji. My máme u domu nastěhovanou venkovní kočička a doma Barču,která taky chodí ven a tyhle prblémy s honěním nebo napadáním nastanou vždy když ta venkovní kočička mrouská,jinak je úplně nekonfliktní a spíš se drží stranou ,ale potom začne vždycky řádit.8-}
Dobrý den, mám dvě kočiny, britky, Číču - stáří rok a půl, a Mimi - rok. 9 měsíců spolu v pohodě vycházely a od včera nastal obrat o 360 stupňů, nevím, co se stalo, ráno když jsem přišla k nim do pokoje - jsme na chalupě a tady se mají, mají svůj pokoj - spaly spolu v pelíšku, seskočily na zem, když jsem vešla, a hnaly se jako obvykle k miskám s jídlem, co jsem jim přinesla, a najednou, aniž by se dostaly až k nim, ta mladší Mimi se otočila na Číču, celá se naježila a začala na ni syčet a hučet takovým tím výstražným tónem a Číča se otočila a utekla ven a Mimi celá naježená za ní. Číča utekla pod auto a bála se vylézt a Mimi chodila naježená a čekala, kdy vyleze.Nakonec tam vlezla za ní a vyhnala ji tím do louky, běžela tam za ní, ale brzy se sama vrátila. Od té doby se jí Číča bojí, schovává se před ní, pořád je někde zalezlá a vyleze jen, když tam není Mimi, bojí se jít i na jídlo a na záchod. A Mimi, jak ji vidí, naježí se a letí za ní a hučí na ni a syčí, jak kdyby to byla cizí kočka, dnes ráno jí skočila dokonce na záda a vypadalo to, že ji kousne za krk. Už jsem nevydržela a hnala jsem ji, plácala jsem ji novinami, tak se lekla a stáhla se, ale pořád zježená, jak vidí Číču, je prostě jak pominutá, když je jen se mnou, je v klidu a děsný mazel. To tedy byla vždycky, Číča takový mazel zdaleka není. Teď je Číča sama v jejich pokoji schovaná nahoře na skříni a bojí se slézt, Mimi chodí za mnou jak ocásek a já nevím, co si počít a co se to mohlo stát. Nemám s tímhle zkušenosti, víc jak jednu kočku jsem dříve nemívala a takovéhle problémy bych čekala jen při seznamování dvou cizích koček a ne po 9 měsících jejich společného života, vůbec tomu nerozumím a nevím, jak to řešit. Jestli máte nějaký nápad, napište mi, prosím. Jsem z toho docela dost nešťastná, bojím se, abych nakonec nemusela jednu z nich dát pryč, to bych moc nerada. Ještě dodám, že zatím není ani jedna kastrovaná a v současné době nemají ani jedna říji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?