Diskuze agresivní kobylka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Prcek (18.11.2011 16:15:24) napsal: ahoj .. mam doma kobylu která vždycky byla hrozně hodná ale poslední dobou je to s ní horší.. po všech kope , kouše ale na mě nikdy nic takovýho nedělala .. co mam dělat aby byla hodná i na ostatní ? děkuji za jakoukoli radu ;) Ahojky,zkus si někdy vzít kobylku ven mezi lidi,musíš si ale dávat bacha...když začne kopat tak s ní začni dělat něcoco je jí nepříjemné(u našich koní je to točení malých koleček) nebo si můžeš sama zvolit výši trestu...kdyby to nešlo jinak nebála bych se použít i proutek )ale opravdu jenom v případě nouze) Když kobylku postupně s lidmi seznamovat a přesvědčovat ji že jí nic neudělají..tak by se měla sklidnit ;)
Promiň, ale za tohle chování koně trestat je nesmysl. Vypěstuje si akorát návyk a kontaktu s cizími se bude vyhýbat daleko víc a může svou "agresi" otočit i na majitele. Chce to větší kontakt s člověkem. Cizí lidé, by ji měli nosit pamlsky, aby si spojila: cizí člověk = dobrota. Když se nechá pohladit od cizích, odměň ji. Musí si dát dohromady že cizí lidi znamenají pamlsky a příjemné věci. Sabina (04.12.2012 18:12:11) napsal: Ahojky,zkus si někdy vzít kobylku ven mezi lidi,musíš si ale dávat bacha...když začne kopat tak s ní začni dělat něcoco je jí nepříjemné(u našich koní je to točení malých koleček) nebo si můžeš sama zvolit výši trestu...kdyby to nešlo jinak nebála bych se použít i proutek )ale opravdu jenom v případě nouze) Když kobylku postupně s lidmi seznamovat a přesvědčovat ji že jí nic neudělají..tak by se měla sklidnit ;)
ahoj.. měla jsem v péči s kámoškou klisnu shetlanda. byla zvyklá jenom na kámošku ale jinak předtím byla uplně zlatá. kámoška odešla a začala dělat ještě větší bordel. jak přšla nová holka tak se oni se mnou chtěla starat ale měla jsem jinou kobylku majitel mi řekla at jí sní pomužu.tak jsemm jí začali spolu čistit trénovat a chodit na procházky a od té doby je hodná ;)
ahoj .. mam doma kobylu která vždycky byla hrozně hodná ale poslední dobou je to s ní horší.. po všech kope , kouše ale na mě nikdy nic takovýho nedělala .. co mam dělat aby byla hodná i na ostatní ? děkuji za jakoukoli radu ;)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?