Diskuze ahoj!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jojo já bych chtěla Denyho taky na první místo,tak doufám,že nám někdo poradí
jo,jo taky by mně zajímalo jestli by to šlo. Protože Nera mám úplně dole a ráda bych jestli by nešel šoupnot nahoru jako první..;-)
A můžu se zeptat jde nějak posunout profil aby byl jako první ?? jako já má třeba první Sáru a Rikkinku a můžu tam přesunout Bonnýska ??
Hafoj, tak jak teď? Zkoušeli jsme zjistit čím to je, v IE 6 se to zobrazuje špatně a je to kvůli tomu, že neděláš mezi čárkou a dalším slovem mezeru, takže je to jednolitý text, který "rozhodí" grafiku. Opravila jsem ti to. Dej vědět, jestli to teď vidíš v pořádku, abychom věděli, jestli to bylo tím. Díky moc za spolupráci. Kate ღStefinquaღ (20.10.2009 09:53:04) napsal: ¨Chtela sem se zeptat jestli by nebylo mozne spravit si profil mam tam pejska a jeho profil se cely posunul nevim cim to je ale chtela bych to spravit proste cela prava strana jako fotka hodnoceni darecky atd se posunuly dolu pood tu levou stranu...prosim poradte jak to mam spravit dekuju moc!stefinqua:(
¨Chtela sem se zeptat jestli by nebylo mozne spravit si profil mam tam pejska a jeho profil se cely posunul nevim cim to je ale chtela bych to spravit proste cela prava strana jako fotka hodnoceni darecky atd se posunuly dolu pood tu levou stranu...prosim poradte jak to mam spravit dekuju moc!stefinqua:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?