Diskuze AHOJ VŠICHNI,

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

alibaba47 (20.04.2009 18:10:12) napsal: ASI UŽ TO NĚKDO PSAL, ALE MY BYCHOM UVÍTALI PŘIHLÁŠENÍ SOUČASNĚ NA VŠECH PORTÁLECH /HAFÍCI,MICINY,KO­NÍCI/NAJEDNOU. MÁME TAM KAMARÁDY A JE TO OTRAVNÉ PŘIHLAŠOVAT SE 3X. DÍKY ZA DVOUNOŽCE NIKY,SÁRA A JIMMY:-) :-) :-) Já se přihlásím na hafíky a když kliknu na miciny, nebo koniky, tak jsem tam již přihlášený a nic nemusím znova zadávat, používám obyčejný Explorer a vše je v pohodě. Možná je na vašem prohlížeči nastavena funkce automatického mazání cookies či něčeho podobného a prohlížeč si pak nepamatuje že již přihlašováni bylo uděláno, jinak si to nedovedu vysvětlit, protože to ostatním šlape bez problému.
a ještě udělat rubriku ostatní havěť, je to tu samej papouch, myšové, možná i nějaký ty hadice, králíci. už chybí jen slepice a prasátka, i když podle příspěvků ........;-)
ASI UŽ TO NĚKDO PSAL, ALE MY BYCHOM UVÍTALI PŘIHLÁŠENÍ SOUČASNĚ NA VŠECH PORTÁLECH /HAFÍCI,MICINY,KO­NÍCI/NAJEDNOU. MÁME TAM KAMARÁDY A JE TO OTRAVNÉ PŘIHLAŠOVAT SE 3X. DÍKY ZA DVOUNOŽCE NIKY,SÁRA A JIMMY:-) :-) :-)
Ahojda,taky bych to brala,bylo by to mnohem lepší..Takhle se člověk musí dvacetkrát logovat:-(
alibaba47 (20.04.2009 18:10:12) napsal: ASI UŽ TO NĚKDO PSAL, ALE MY BYCHOM UVÍTALI PŘIHLÁŠENÍ SOUČASNĚ NA VŠECH PORTÁLECH /HAFÍCI,MICINY,KO­NÍCI/NAJEDNOU. MÁME TAM KAMARÁDY A JE TO OTRAVNÉ PŘIHLAŠOVAT SE 3X. DÍKY ZA DVOUNOŽCE NIKY,SÁRA A JIMMY:-) :-) :-) Používáme Firefox,event­.Google Chrome a všechno běží, s IE8 jsme ale měli stejné problémy;-)
pes Michal (20.04.2009 18:39:45) napsal: a ještě udělat rubriku ostatní havěť, je to tu samej papouch, myšové, možná i nějaký ty hadice, králíci. už chybí jen slepice a prasátka, i když podle příspěvků ........;-) Protivný a do všeho šťourající uživateli „pse Michale“, pokud Tě tak strašlivě iritují profily s „havětí“ jak to sám nazýváš, dovoluji si, pro klid Tvé duše a vyrovnanou psychiku jednu radu.Prostě na tyto profilky nechoď a uvidíš jak budeš hned klidnější a vyrovnanější:-D :-D .Kdysi, ještě v pravěku tohoto portálu jsem sám také hlasitě volal po odstranění strašilek, šneků a dalšího nepejskového,ale ne všichni mají tu možnost míti doma pejska,kočičku nebo dokonce koníka a jeví se mi daleko příjemnější tu potkávat uživatele se skutečnými živými tvory než s virtuálními profily,jejichž fotečky jsou stažené z netu.Toliko k Tvému příspěvku do diskuze, za uživatele Sněhurka a Puppi Jindra;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?