Diskuze AHOOOOOJ

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Lady Black (31.05.2009 10:56:29) napsal: víte někdo kolik stojí kastrace kočky?8-} jak u kterého veterináře.ale většinou kolem 500kč.
Já jsem za kastraci platila přes 1000Kč, jelikož moje kočka měla menší komplikace. Byla za dva týdny v pořádku, ale musela chodit na různá vyšetření a injekce, které nebyly zrovna levné.
my naše kočky vykastrovat nenecháme.je to krutý že si nemůžou zažít svůj sex a svý děti>:-(
U nás to zas stojí 800,- a taky určitě necháme naší číču vykastrovat po 1. mrouskání;-)
Lady Black (31.05.2009 10:56:29) napsal: víte někdo kolik stojí kastrace kočky?8-} U nás jsem platila 1200, záleží jak kde, dělají to prý i laparoskopicky, takže kdyby to stálo jednou tolik, tak bych si příště rozhodně připlatila.
Nás to stálo 1100,- Dostali jsme vybrat jestli chceme tuto dražší variantu nebo levnější (asi 700,-). Ta dražší je lepší v tom, že kočičku probudí veterinář injecí a dostanete ji domů už probranou. Když dostane injekci do svalu, dostanete kočičku ještě uspanou.
emowiwi (25.07.2009 17:55:17) napsal: my naše kočky vykastrovat nenecháme.je to krutý že si nemůžou zažítsvůj sex a svý děti>:-( Tak se mi zdá, že naše mládež ve škole o hodinách biologie nejspíš chrápe nebo si hraje s telefonem. Jinak si nedovedu vysvětlit Váš názor. Takže trochu opáčka, ano? Pud rozmnožování řídí hormony, které produkují u koček vaječníky a u kocourů varlata. Pokud se jim tyto orgány vemou (s tím se vemou i tyto hormony), tak kočka je pak zbavena veškerého rozmnožovacího pudu a i kdyby chtěla, tak ztrátou těchto hormonů se ztrácí i libido. Rozumněno? Takže řeči, že kočkám pak chybí sex a takový ty nesmysly jsou scestné a pramení z neznalosti učiva základní školy.
emowiwi (25.07.2009 17:55:17) napsal: my naše kočky vykastrovat nenecháme.je to krutý že si nemůžou zažítsvůj sex a svý děti>:-( Mnohem krutější je utrácet narozená koťata nebo je dokonce nechat vyrůst a potom umírat na ulici.>:-( >:-( Kočka je schopna mít koťata až 4x ročně. Z koťat je cca polovina kočiček a ty už po roce zase rodí. Za pár let tak máte od jedné kočky několik stovek potomků. O všechny se ŘÁDNĚ postaráte??? To těžko>:-( >:-(
Míša a smečka (17.08.2009 15:41:01) napsal: já je nechávám až po několik vrhů koťat.:-D My taky. Vždycky je necháme nějaký koťátka mít.
etka (09.11.2011 23:09:11) napsal: Ahojda,myslím si,že usapanou kočičku by doktor nikdy neměl předávat.Byli jsme na kastraci jak s kočičkou,tak s kocourem i na několika operacích se psy,ale vždycky jsme odjížděli se zvířetem,které bylo probrané asi bych měla i dost strach odjet se zvířetem,které se po narkóze ještě neprobralo,třeba kvůli následným možným komplikacím. nam kocku předali po kastraci uspanou a bylo to otřesny řekli sice že bez komplikací ale kdyby se nám zdálo že sípe kouknout se jestli nemá zapadlý jazyk no ja ji do pusy koukala každou minutu.pak jak se začala probírat strašně křičela že sem myslela že s toho zešílím už to nechci nikdy zažít proto jsme změnili i veterináře
Liba (10.11.2011 08:53:15) napsal: Ahoj! My jsme před 14 lety byly na kastraci s kočičkou mojí mamky (tehdy byla i moje a kočička stále žije a těší se dobrému zdraví) a domů jsme si jí braly ještě uspanou. Pamatuji si, že mi to přišlo strašný, protože mi uspaná přišla jako mrtvá. Doktorka jí ještě dala nějakou mast do očí a Barborka se probrala až doma. Nikdo se nás tehdy na nic neptat. Asi to byl standartní postup. :-( Ahojky,nevím já jsem se s tímhle nesetkala,teď naposledy co jsem byla s Matýskem,tak jsem si tam vlastně počkala,protože to celé byla záležitost asi 20 minut se vším všudy a pan doktor mi ještě říkal - je vzhůru vše ok - jasně,že byl jako opilý a ospalý,nechala jsem ho pak ještě doma zavřenýho v přepravce než se víc probral,protože po zkušenostech vím,že pořád chtějí chodit usnou a zase chtějí někam jít a u toho padají,něž se fakt proberou a v tý přepravce se probral zjistil,že není kam a zse usnul a když už pak čubrněl a byl dýl vzhůru tak jsem mu ji otevřela,ale to už nepadal.Ale asi 4 dny se mnou nemluvil,první den dokonce když mě viděl,tak zdrhal,pak už to bylo dobrý,ale uraženej byl,protože si se mnou nechodil lehnout,ale pak už včechno ok.:-D
etka (09.11.2011 23:09:11) napsal: Ahojda,myslím si,že usapanou kočičku by doktor nikdy neměl předávat.Byli jsme na kastraci jak s kočičkou,tak s kocourem i na několika operacích se psy,ale vždycky jsme odjížděli se zvířetem,které bylo probrané asi bych měla i dost strach odjet se zvířetem,které se po narkóze ještě neprobralo,třeba kvůli následným možným komplikacím. Ahoj! My jsme před 14 lety byly na kastraci s kočičkou mojí mamky (tehdy byla i moje a kočička stále žije a těší se dobrému zdraví) a domů jsme si jí braly ještě uspanou. Pamatuji si, že mi to přišlo strašný, protože mi uspaná přišla jako mrtvá. Doktorka jí ještě dala nějakou mast do očí a Barborka se probrala až doma. Nikdo se nás tehdy na nic neptat. Asi to byl standartní postup. :-(
Dasty (13.12.2009 12:10:47) napsal: Nás to stálo 1100,- Dostali jsme vybrat jestli chceme tuto dražší variantu nebo levnější (asi 700,-). Ta dražší je lepší v tom, že kočičku probudí veterinář injecí a dostanete ji domů už probranou. Když dostane injekci do svalu, dostanete kočičku ještě uspanou. Ahojda,myslím si,že usapanou kočičku by doktor nikdy neměl předávat.Byli jsme na kastraci jak s kočičkou,tak s kocourem i na několika operacích se psy,ale vždycky jsme odjížděli se zvířetem,které bylo probrané asi bych měla i dost strach odjet se zvířetem,které se po narkóze ještě neprobralo,třeba kvůli následným možným komplikacím.
Dasty (13.12.2009 12:10:47) napsal: Nás to stálo 1100,- Dostali jsme vybrat jestli chceme tuto dražší variantu nebo levnější (asi 700,-). Ta dražší je lepší v tom, že kočičku probudí veterinář injecí a dostanete ji domů už probranou. Když dostane injekci do svalu, dostanete kočičku ještě uspanou.
Liba (09.11.2011 16:11:41) napsal: Já s kocourkem půjdu na kastraci příští rok. Doufám, že to podchytím včas a nezačně značkovat, ale zase bych nerada šla příliš brzo, aby vyspěl a vyrostl. U nás se cena kastrace kocoura pohybuje od 600 do 1000Kč. Dražší varianta je šetrnější co se uspání týče. Z kastrace mám trochu obavy, protože náš kocourek je kříženec mainské mývalí a perské kočky a ty mají sklon k problémům se srdíčkem. Proto samozřejmě zvolím tu šernější variantu uspání a budu doufat, že to všechno Jinx dobře zvládne. Ahojda,já jsem za kastraci Matýska platila 400,- Kč.U kastrace kocourka je myslím vždycky šetrnější varianta uspání,protože je to velmi rychlý zákrok,nezašívá se,takže se nechodí ani na vyndání stehů,proti kočičce je to veliký rozdíl.Matýsek byl ve 13 měsících,neznačkoval.Předtím měl problém s dásněmi a mastným ocasem,bylo mi řečeno,že kastrace pomůže a byla to pravda.Od té doby problém žádný nebyl a v srtsi se o hodně zlepšil.Nejlepší je to pokud neznačkuje jít na kastraci co nejdýl.Nemělo by se kastrovat dřív než v 10 měsících,protože do té doby se ještě vyvíjí močová trubice,kvůli následným zdravotním problémům.Šašek je pořád,temperamentí zůstal jen se netrápí kvůli kočičkám.
Já s kocourkem půjdu na kastraci příští rok. Doufám, že to podchytím včas a nezačně značkovat, ale zase bych nerada šla příliš brzo, aby vyspěl a vyrostl. U nás se cena kastrace kocoura pohybuje od 600 do 1000Kč. Dražší varianta je šetrnější co se uspání týče. Z kastrace mám trochu obavy, protože náš kocourek je kříženec mainské mývalí a perské kočky a ty mají sklon k problémům se srdíčkem. Proto samozřejmě zvolím tu šernější variantu uspání a budu doufat, že to všechno Jinx dobře zvládne.
Uživatel37254 (12.12.2009 19:01:26) napsal: Ahoj, máme dvě kočky a stojí to u nás na liberecku 1200.,-kč..jen aby jsi věděla...:-) :D
My jsme nechávali Slečinku kastrovat také a ráda bych upozornila na to, že způsob kastrace z boku (prý je to lepší z důvodu rizika otevření rány, při kterém z boku nevypadnou vnitřnosti). Opravdu se to má dělat ze spodu pupíku, aby zvíře netrpělo bolestmi po přerušení svalstva na boku. Jsme bohužel poučení. :-~
(08.01.2011 12:20:16) napsal: Podle příspěvků v diskuzi musím naštěstí konstatovat, že váš zpátečnický názor je ojedinělý. Pokud nechováme kočky vyloženě na chov, kastrace je pro kočku i kocoura, ať už žije v bytě či venku dobrá věc. I když připouštím, že kastrace je zákrok nepřirozený, bohužel je to nutné. Soužití člověka a kočky je v podstatě také proti přírodě. Zajímalo by mne, jestli jste někdy zkoušela někomu darovat kotě z vlastního chovu. Kdo to již zažil, ví jak je to obtížné. Nezodpovědné je také jednání majitelů kocourů, kteří se nezabývají tím, že jejich miláček způsobí problémy někomu jinému. Vždyť přeci to není jejich věc, oni s koťaty problémy mít nebudou... Vzhledem k tomu, že útulky jsou koček plné (to je ještě ten lepší případ), myslím si, že každý rozumný chovatel by měl nechat svou kočku nechat kastrovat. Čím je zvíře mladší, tím je pro něj kastrace méně riziková. My si vždycky říkáme, že někomu koťátka dáme, ale nakonec si je stejně necháme.
<blockquote>Andulka (10.01.2011 13:36:58) napsal: Naši kočinku jsme nechávali kastrovat až v 1 roce (jeli jsme s ní na chatu,tak aby se někde nezapomněla:)) a nikdy jsme ji mrouskat neviděli.U každé kočky je to asi indivuduální.Mrouskání se projevuje tak,že kočka hlasitě mňouká (volá tak kocoury a dává jim na vědomí,že tady je).Často to doplňuje ještě dalšími projevy,ale to by vám lépe popsali chovatelé,co to zažili:-) Myslím,že pokud jí nehrozí,že by vám donesla koťátka,není třeba ji ještě dávat kastrovat. Ahoj co si myslíte mám dát vykastrovat kocoura nebo kočku?
Naši kočinku jsme nechávali kastrovat až v 1 roce (jeli jsme s ní na chatu,tak aby se někde nezapomněla:)) a nikdy jsme ji mrouskat neviděli.U každé kočky je to asi indivuduální.Mrouskání se projevuje tak,že kočka hlasitě mňouká (volá tak kocoury a dává jim na vědomí,že tady je).Často to doplňuje ještě dalšími projevy,ale to by vám lépe popsali chovatelé,co to zažili:-) Myslím,že pokud jí nehrozí,že by vám donesla koťátka,není třeba ji ještě dávat kastrovat. Anina (10.01.2011 09:18:03) napsal: Mám 9 měsíční kočičku a zatím nic u ní nepozoruji. Jak se to pozná, že se mrouská?( možná špatný dotaz), ale chci být na to připravená..., protože ji chci nechat samozřejmě vykastrovat. Také teď nějak málo papá, ale jinak se moc neprojevuje...:-) ;-) :-(
Mám 9 měsíční kočičku a zatím nic u ní nepozoruji. Jak se to pozná, že se mrouská?( možná špatný dotaz), ale chci být na to připravená..., protože ji chci nechat samozřejmě vykastrovat. Také teď nějak málo papá, ale jinak se moc neprojevuje...:-) ;-) :-(
emowiwi (25.07.2009 17:55:17) napsal: my naše kočky vykastrovat nenecháme.je to krutý že si nemůžou zažítsvůj sex a svý děti>:-( Podle příspěvků v diskuzi musím naštěstí konstatovat, že váš zpátečnický názor je ojedinělý. Pokud nechováme kočky vyloženě na chov, kastrace je pro kočku i kocoura, ať už žije v bytě či venku dobrá věc. I když připouštím, že kastrace je zákrok nepřirozený, bohužel je to nutné. Soužití člověka a kočky je v podstatě také proti přírodě. Zajímalo by mne, jestli jste někdy zkoušela někomu darovat kotě z vlastního chovu. Kdo to již zažil, ví jak je to obtížné. Nezodpovědné je také jednání majitelů kocourů, kteří se nezabývají tím, že jejich miláček způsobí problémy někomu jinému. Vždyť přeci to není jejich věc, oni s koťaty problémy mít nebudou... Vzhledem k tomu, že útulky jsou koček plné (to je ještě ten lepší případ), myslím si, že každý rozumný chovatel by měl nechat svou kočku nechat kastrovat. Čím je zvíře mladší, tím je pro něj kastrace méně riziková.
emowiwi (25.07.2009 17:55:17) napsal: my naše kočky vykastrovat nenecháme.je to krutý že si nemůžou zažítsvůj sex a svý děti>:-( Podle příspěvků v diskuzi musím naštěstí konstatovat, že váš zpátečnický názor je ojedinělý. Pokud nechováme kočky vyloženě na chov, kastrace je pro kočku i kocoura, ať už žije v bytě či venku dobrá věc. I když připouštím, že kastrace je zákrok nepřirozený, bohužel je to nutné. Soužití člověka a kočky je v podstatě také proti přírodě. Zajímalo by mne, jestli jste někdy zkoušela někomu darovat kotě z vlastního chovu. Kdo to již zažil, ví jak je to obtížné. Nezodpovědné je také jednání majitelů kocourů, kteří se nezabývají tím, že jejich miláček způsobí problémy někomu jinému. Vždyť přeci to není jejich věc, oni s koťaty problémy mít nebudou... Vzhledem k tomu, že útulky jsou koček plné (to je jetě ten lepší případ), myslím si, že každý rozumný chovatel by měl nechat svou kočku nechat kastrovat. Čím je zvíře mladší, tím je pro něj kastrace méně riziková. Odpovědět
emowiwi (25.07.2009 17:55:17) napsal: my naše kočky vykastrovat nenecháme.je to krutý že si nemůžou zažítsvůj sex a svý děti>:-( Podle příspěvků v diskuzi musím naštěstí konstatovat, že váš zpátečnický názor je ojedinělý. Pokud nechováme kočky vyloženě na chov, kastrace je pro kočku i kocoura, ať už žije v bytě či venku dobrá věc. I když připouštím, že kastrace je zákrok nepřirozený, bohužel je to nutné. Soužití člověka a kočky je v podstatě také proti přírodě. Zajímalo by mne, jestli jste někdy zkoušela někomu darovat kotě z vlastního chovu. Kdo to již zažil, ví jak je to obtížné. Nezodpovědné je také jednání majitelů kocourů, kteří se nezabývají tím, že jejich miláček způsobí problémy někomu jinému. Vždyť přeci to není jejich věc, oni s koťaty problémy mít nebudou... Vzhledem k tomu, že útulky jsou koček plné (to je jetě ten lepší případ), myslím si, že každý rozumný chovatel by měl nechat svou kočku nechat kastrovat. Čím je zvíře mladší, tím je pro něj kastrace méně riziková.
emowiwi (25.07.2009 17:55:17) napsal: my naše kočky vykastrovat nenecháme.je to krutý že si nemůžou zažítsvůj sex a svý děti>:-( To je názor8-} Nemám slov.Ubohé kočky..
Uživatel37254 (12.12.2009 19:01:26) napsal: Ahoj, my jsme byli dnes kastrovat kočičku a platili jsme 1 300,- :-) Ale pan doktor je skvělý, takže nám na penězích nezáleží, radši půjdeme tam, kde víme že mají ty zvířata opravdu rádi a neberou to jen jako kšeft :-)
Mischuge+PuJu (04.10.2009 10:49:39) napsal: my za kastraci dávali necelých 700.....kastrace neni krutá-pro některé kočičky je opravdu nezbytná-třeba naše puffynka MUSELA JÍT NA KASTRACI,protože chudinka tak 3x do měsíce mrouskala-byla už úplně vyhublá,neměla sílu-protože furt mrouskala-paní veterinářka nám řekla že je nynfomanka-a musí jít na kastraci....taky mi jí bylo moc líto-když jsem jí viděla jak jí to bolí-slzičky jsem neudržela-ale po kastraci krásně nabrala-a je to zpokojená kočička a i se z ní stal mazlík rodiny-což puffy byla vždy ero rodiny ale opravdu jí kastrace pomohla-stejně by si sex nikdy neužila.... je to smutné ale ne.......a teď naší druhé kočičce bude rok-a až poprve bude mrouskat-taky jí necháme hned vykastrovat-sice u ní už to není tak potřebné jako u puffy-ale abych pravdu řekla-kočička se po kastraci úplně změní-a musím říct k lepšímu,a i potřebujeme aby se Juddy trochu zakulatila a začala normálně papat-ano naše kočičky jsou obě modelky-teda Puffy-ta kastrovaná pěkně přibrala-a za to sem mooooc ráda ;-) Ahoj, koukám že máme stejný problém, my jsme si pořídili koťátko pinďilku a vůbec jsme nevěděli jak na tom je, nakonec byla březí, porodila 5 koťátek a bez problémů, jelikož jsme si ji vzali z venku tak byla celá podvyživená.. papala jako o život a co přibrala to také ihned zhubla, mrouská nám 3-4 do měsíce :-( to mrouskání nám nevadí, ale je to hrozný koukat na to jak je potom osláblá, už máme domluvenou kastraci a snad se to vše srovná :_/
Nás to stálo 950,- s tím, že následná kontrola už byla v ceně( vyndání stehů a celková kontrola) a vykastrované mám e všechny tři kočandy.
Čauky! u každého veterináře je jiná cena.Ale myslím si ,(že by to mohlo nejvíce stát do té 1000kč.)Ale jinak taky kastraci doporučuji.I já jsem si nechala vykastrovat kcoura!:-)
Lady Black (31.05.2009 10:56:29) napsal: víte někdo kolik stojí kastrace kočky?8-}
my za kastraci dávali necelých 700.....kastrace neni krutá-pro některé kočičky je opravdu nezbytná-třeba naše puffynka MUSELA JÍT NA KASTRACI,protože chudinka tak 3x do měsíce mrouskala-byla už úplně vyhublá,neměla sílu-protože furt mrouskala-paní veterinářka nám řekla že je nynfomanka-a musí jít na kastraci....taky mi jí bylo moc líto-když jsem jí viděla jak jí to bolí-slzičky jsem neudržela-ale po kastraci krásně nabrala-a je to zpokojená kočička a i se z ní stal mazlík rodiny-což puffy byla vždy ero rodiny ale opravdu jí kastrace pomohla-stejně by si sex nikdy neužila.... je to smutné ale ne.......a teď naší druhé kočičce bude rok-a až poprve bude mrouskat-taky jí necháme hned vykastrovat-sice u ní už to není tak potřebné jako u puffy-ale abych pravdu řekla-kočička se po kastraci úplně změní-a musím říct k lepšímu,a i potřebujeme aby se Juddy trochu zakulatila a začala normálně papat-ano naše kočičky jsou obě modelky-teda Puffy-ta kastrovaná pěkně přibrala-a za to sem mooooc ráda ;-)
ahoj u každého veterináře je to uplně jiná cena takže těžko ríct.ale kastrace je vyborny nápad naše 2 kočičky jsme nechali si zažít po prvé svoje kotata a pak jsme je nechali vykastrovat
emowiwi (25.07.2009 17:55:17) napsal: my naše kočky vykastrovat nenecháme.je to krutý že si nemůžou zažítsvůj sex a svý děti>:-( já je nechávám až po několik vrhů koťat.:-D
My platili 960,–Kč nepřipadá mi to hodně, záleží na druhu anestezii a vybavenosti ordinace :-)
já za kastraci platila 1200,– je to sice dost, ale náš veterinář je opravdu dobrý…
To přijde na to, jak u kterého veterináře. Já jsem platila 450 Kč
víte někdo kolik stojí kastrace kočky?8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?