Diskuze "Aktivní a zdravý pes"?!?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

MAJÍ TO TY LIDI ZAPOTŘEBÍ???????NEC­HÁPU TO!
No a co? Opět neni v pravidlech ani čárka o tom, že tam nesmí být!!! I když jsem na to upozorňovala již minule, že jsou v soutěži fotky z netu, tak se nic nezměnilo. Soutěží si již nevšímám a ani se neúčastním a vím proč. Nechápu, že jste pořád tak naivní. Je to už jenom smutné, nic víc. Je škoda, že normální uživatele by takovou fotku ani nenapadlo vložit a ostatním to prochází, protože co je psáno je dáno a co napsáno není je povoleno. Tak asi takhle. Škoda, soutěže jsou vždycky fajn, ale mělo by se soutěžit fair play a to se tady jaksi nenosí. Jak smutné 8-}
Jessica (01.06.2009 21:49:03) napsal: Mně se vyhvězdičkuje slovo b.l.b.ý. a o hodně sprostější slova tady jsou bez problému..to je mooc zajímavé :-| me se dneska vyhvezdickovalo jmeno psa :-D uz nevim jak jsem to psala zdrobnele, ale pejsek se jmenuje A*****, tak jsem trochu nepochopila, co je na om nevhodnýho, ale vzhledem k tomu kde se nacházíme, me uz neprekvapuje nic :-D :-D :-D :-D :-D
Mně se vyhvězdičkuje slovo b.l.b.ý. a o hodně sprostější slova tady jsou bez problému..to je mooc zajímavé :-|
Je dost b**ý, že lidi, co stáhli fotku z netu, dostanou poštou hmotnej dárek… :-~ Kdyby to byly jenom kosti, tak je mi to jedno (teda mně je to jedno i tak :-D :-DD ), ale tohle je už docela dost…admini, měli byste si to lépe kontrolovat, než soutěž ukončíte a pošlete ceny.
Tak to bych teda nečekala,že toho je někdo schopnej,dávat stažený fotky do soutěže.Je prvda, že pro jednu výherní fotku sem taky hlasovala aniž bych si to ověřila8-} ,to by mě nenapadlo,no někteří lidi hold nikdy nezklamou:(
:) proto jsme ji na daném místě nechali :) Dívali jsme se na tvé stránky a fotky máš opravdu pěkné :) tetreva (05.06.2009 09:50:00) napsal: Ste tu všichni stejně hrozný jako na celysvet.cz, kde mě osočila nějaká dáma, že si nechávam profi fotografem fotit psa. Laskavě se koukněte na www.tehoo.cz, zkuste se podívat třeba do kontaktů a najdete tam o mě stejný informace jako mam tady na profilu. Na tom nacpat psa před prostěradlo a nechat ho vyskočit pro pamlsek fakt nejni nic těžkýho. Pokud mi fotky závídíte, můžeme se domluvit na ceně a mužete si toho svýho klidně nechat vyfotit. A jestli si ty fotky posíláte mejlem, tak jste akorát zralý na žalobu za porušení autorského práva.
Stačí základ slova. Nikola (03.06.2009 16:00:40) napsal: Majlísek (01.06.2009 21:56:35) napsal: Majlísek (01.06.2009 21:55:18) napsal: Jessica (01.06.2009 21:49:03) napsal: Mně se vyhvězdičkuje slovo b.l.b.ý. a o hodně sprostější slova tady jsou bez problému..to je mooc zajímavé :-|me se dneska vyhvezdickovalo jmeno psa :-D uz nevim jak jsem to psala zdrobnele, ale pejsek se jmenuje A*****, tak jsem trochu nepochopila, co je na om nevhodnýho, ale vzhledem k tomu kde se nacházíme, me uz neprekvapuje nic :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D tak jeste jednou …pejsek se jmenuje A.s.s.c.o.n :-D :-D :-D to je ale sprostý co ?? :-DAhojky, pokud vím, tak a** je v angličtině neslušně zadek nebo ne? ale co je a.s.s.c.o.n nebo c.o.n to teda nevím.8-}
Anetka & Dieter (05.06.2009 11:37:00) napsal: to říkam pořád. Někdo má úspěch a dost lidí jako správný čech v tom bude hledat podvod, fixlování, levotu a ani bych se nedivil, že třeba podplácení.Ach jo, je to děs. Je mi z toho smutno. No, ale hafíky máte pěkné. vždyť Kačus neříkal všichni uživatelé,jen někteří!;-)
to říkam pořád. Někdo má úspěch a dost lidí jako správný čech v tom bude hledat podvod, fixlování, levotu a ani bych se nedivil, že třeba podplácení. Ach jo, je to děs. Je mi z toho smutno. No, ale hafíky máte pěkné.
kosticky, ale souteze a pouzivani cizich fotek z netu do soutezi.
ČS vlčáci a Německý vlčák (05.06.2009 20:13:48) napsal: Anetka & Dieter (05.06.2009 11:37:00) napsal: to říkam pořád. Někdo má úspěch a dost lidí jako správný čech v tom bude hledat podvod, fixlování, levotu a ani bych se nedivil, že třeba podplácení.Ach jo, je to děs. Je mi z toho smutno. No, ale hafíky máte pěkné. vždyť Kačus neříkal všichni uživatelé,jen někteří!;-) Promiňte, jsem asi v těchto věcech analfabet, jak se tady, myslím v kostičkování, dá fixlovat ? Softverový cestičky vedoucí od hlasování k načítání výsledků jsou přece uživatelům nepřístupné..??
Don (05.06.2009 21:07:16) napsal: ČS vlčáci a Německý vlčák (05.06.2009 20:13:48) napsal: Anetka & Dieter (05.06.2009 11:37:00) napsal: to říkam pořád. Někdo má úspěch a dost lidí jako správný čech v tom bude hledat podvod, fixlování, levotu a ani bych se nedivil, že třeba podplácení.Ach jo, je to děs. Je mi z toho smutno. No, ale hafíky máte pěkné. vždyť Kačus neříkal všichni uživatelé,jen někteří!;-)Promiňte, jsem asi v těchto věcech analfabet, jak se tady, myslím v kostičkování, dá fixlovat ? Softverový cestičky vedoucí od hlasování k načítání výsledků jsou přece uživatelům nepřístupné..?? Ježiš promiňte, já se ze samé zvědavosti zapomněl podepsat – Doneček, huňatý retrívr.
Já tohle nechápu – fotky co vyhrály jsou pěkný, tak o co go? Všichni vyhrát nemůžou. Já bych tedy třeba dala jiné pořadí (fotka č. 2 je nádherná, ta se mi líbí asi nejvíc), ale to už je subjektivní názor. V porotě nejsem, tak do toho (s prominutím) nemám co pindat ;-)
Kate (05.06.2009 09:52:14) napsal: :) proto jsme ji na daném místě nechali :) Dívali jsme se na tvé stránky a fotky máš opravdu pěkné :)tetreva (05.06.2009 09:50:00) napsal: Ste tu všichni stejně hrozný jako na celysvet.cz, kde mě osočila nějaká dáma, že si nechávam profi fotografem fotit psa. Laskavě se koukněte na www.tehoo.cz, zkuste se podívat třeba do kontaktů a najdete tam o mě stejný informace jako mam tady na profilu. Na tom nacpat psa před prostěradlo a nechat ho vyskočit pro pamlsek fakt nejni nic těžkýho. Pokud mi fotky závídíte, můžeme se domluvit na ceně a mužete si toho svýho klidně nechat vyfotit. A jestli si ty fotky posíláte mejlem, tak jste akorát zralý na žalobu za porušení autorského práva. No supr :-) Ty lidi mi občas lezou krkem…Nechápu, že každýho s hezkejma fotkama hned považujou za vykradače z internetu…Fakouš bude hrozně uraženej, protože se do ateliéru cpe kdykoliv to jde a hrozně ho to baví :-)
Ste tu všichni stejně hrozný jako na celysvet.cz, kde mě osočila nějaká dáma, že si nechávam profi fotografem fotit psa. Laskavě se koukněte na www.tehoo.cz, zkuste se podívat třeba do kontaktů a najdete tam o mě stejný informace jako mam tady na profilu. Na tom nacpat psa před prostěradlo a nechat ho vyskočit pro pamlsek fakt nejni nic těžkýho. Pokud mi fotky závídíte, můžeme se domluvit na ceně a mužete si toho svýho klidně nechat vyfotit. A jestli si ty fotky posíláte mejlem, tak jste akorát zralý na žalobu za porušení autorského práva.
Ste tu všichni stejně hrozný jako na celysvet.cz, kde mě osočila nějaká dáma, že si nechávam profi fotografem fotit psa. Laskavě se koukněte na www.tehoo.cz, zkuste se podívat třeba do kontaktů a najdete tam o mě stejný informace jako mam tady na profilu. Na tom nacpat psa před prostěradlo a nechat ho vyskočit pro pamlsek fakt nejni nic těžkýho. Pokud mi fotky závídíte, můžeme se domluvit na ceně a mužete si toho svýho klidně nechat vyfotit. A jestli si ty fotky posíláte mejlem, tak jste akorát zralý na žalobu za porušení autorského zákoníka.
Zdravím všechny, fotky psa z 2. místa stoprocentně stažené z netu nejsou, protože ja s manželkou na ně máme autorská práva. Pokud někomu přišli mejlem, nechť se mi ozve, udělám veškeré právní kroky kvůli nelegální distribuci svých děl. Díky Jirka http://www.tehoo.cz
Majlísek (01.06.2009 21:56:35) napsal: Majlísek (01.06.2009 21:55:18) napsal: Jessica (01.06.2009 21:49:03) napsal: Mně se vyhvězdičkuje slovo b.l.b.ý. a o hodně sprostější slova tady jsou bez problému..to je mooc zajímavé :-|me se dneska vyhvezdickovalo jmeno psa :-D uz nevim jak jsem to psala zdrobnele, ale pejsek se jmenuje A*****, tak jsem trochu nepochopila, co je na om nevhodnýho, ale vzhledem k tomu kde se nacházíme, me uz neprekvapuje nic :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D tak jeste jednou …pejsek se jmenuje A.s.s.c.o.n :-D :-D :-D to je ale sprostý co ?? :-D Ahojky, pokud vím, tak a** je v angličtině neslušně zadek nebo ne? ale co je a.s.s.c.o.n nebo c.o.n to teda nevím.8-}
Tak koukam, ze jste opravdu cesky narod se vsim vsudy a TO je smutne. Jedni fixluji kde se da, neni jim to blbe a Ti dalsi zavidi, ze Ti co meli zaludek fixlovat vyhrali. Najdete si kamarady, tem se venujte, jste tady proto abyste meli medaile za TOP nebo hracky pro psy Ja jsem rad, ze jsem tady potkal monoho skvelych lidi, potkali jsme se jiz osobne a nejake kosticky ci neuspech v soutezi nic nemeni na tom, ze hlavni je mit pratele a lidi se kteryma je Vam dobre. Je mi „soufl“ jak se tady, nejenom tomto tematu osocuji lide za neco co je absolutne nepodstatne. Klidne at si vyhraje nekdo kdo da fotku z netu, proc ne Kdyz lidi daji hlasy, je to jejich svobodna vule. PREDPOKLADAM, ZE SOUTEZE NEJSOU FILOVANE. No a na zaver nejdulezitejsi, je tady jeste skupina lidi, kterym jsou kosticky, souteze a to kdo vyhraje uplne jedno. Jde o to aby se sesla parta dobrych lidi se stejnym zajmem o vec. Se stejnym postojem k „neme“ tvari, ti lide jsou ti kteri to tady stmeluji. Me osobne jde o pratele a pohodu mezi lidni. PS: Chtel bych videt vsechny ty remcali jak se vyporadavaji s bandou lidi, kteri akorat poukazuji, stezuji si a zaluji, ze tam nekdo nekde neco. Myslim tim z pozice adminu, ti toho taky maji dost. Delaji praci ktera neni videt. UFUFUF tak ted at se na mou hlavu snese milion vysvetleni jak to delate z dobre vule, ze snahy pozvednout hafiky a zbavit se nepoctivcu. Vezte, ze se na Vas nezlobim, reji Vám pekny vecer a at Vam mazlicci delaji radost.
Tak koukam, ze jste opravdu cesky narod se vsim vsudy a TO je smutne. Jedni fixluji kde se da, neni jim to blbe a Ti dalsi zavidi, ze Ti co meli zaludek fixlovat vyhrali. Najdete si kamarady, tem se venujte, jste tady proto abyste meli medaile za TOP nebo hracky pro psy?? Ja jsem rad, ze jsem tady potkal monoho skvelych lidi, potkali jsme se jiz osobne a nejake kosticky ci neuspech v soutezi nic nemeni na tom, ze hlavni je mit pratele a lidi se kteryma je Vam dobre. Je „soufl“ jak se tady, nejenom tomto tematu osocuji lide za neco co je absolutne nepodstatne. Klidne at si vyhraje nekdo kdo da fotku z netu, proc ne?? Kdyz lidi daji hlasy, je to jejich svobodna vule. PREDPOKLADAM, ZE SOUTEZE NEJSOU FILOVANE. No a na zaver nejduezitejsi, je tady jeste skupina lidi, kterym jsou kosticky, souteze a to kdy vyhraje uplne jedno. Jde o to aby se sesla parta dobrych lidi se stejnym zajmem o vec. Se stejnym postojem k „neme“ tvari, ti lide jsou ti kteri to tady stmeluji. Me osobne jde o pratele a pohodu mezi lidni. PS: Chtel bych videt vsechny ty remcali jak se vyporadavaji s bandou lidi, kteri akorat poukazuji, stezuji si a zaluji, ze tam nekdo nekde neco. Myslim tim z pozice adminu, ti toho taky maji dost. Delaji praci ktera neni videt. UFUFUF tak ted at se na mou hlavu snese milion vysvetleni jak to delate z dobre vule, ze snahy pozvednout hafiky a zbavit se nepoctivcu. Vezte, ze se na Vas nezlobim, reji Vám pekny vecer a at Vam mazlicci delaji radost.;-) ;-) ;-)
Milá domco, jsem majitelkou psa, který skončil na desátém místě a moc by mě zajímalo, jak jsi došla na to, že jsem i majitelkou psa, který je na místě devátém:-~. Ráda bych věděla, proč píšeš lži. Můj pes je skutečný a fotka je stáhnutá jedině z mého digitálního foťáku!! !! !! domca (01.06.2009 15:51:09) napsal: mám pokračovat? tak 9 a 10 místo jedna a ta samá uživatelka, jen vše pozměnila, navíc 9 místo foto z netu
Majlísek (01.06.2009 21:55:18) napsal: Jessica (01.06.2009 21:49:03) napsal: Mně se vyhvězdičkuje slovo b.l.b.ý. a o hodně sprostější slova tady jsou bez problému..to je mooc zajímavé :-|me se dneska vyhvezdickovalo jmeno psa :-D uz nevim jak jsem to psala zdrobnele, ale pejsek se jmenuje A*****, tak jsem trochu nepochopila, co je na om nevhodnýho, ale vzhledem k tomu kde se nacházíme, me uz neprekvapuje nic :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak jeste jednou …pejsek se jmenuje A.s.s.c.o.n :-D :-D :-D to je ale sprostý co ?? :-D
Vítěz z 1. místa je na 1.místě především kvůli návrhům uživatelů! domca (01.06.2009 15:41:52) napsal: ano souhlasím, vyhráli fotky z netu a navíc pokaždé vyhrávají jedni a ti stejní např. vítěz na 1 místě vyhrál i v minulé soutěži před 14 dny tudíž zřejmě známosti, fotka nebyla až tak zajímavá aby vyhrála spravedlivě:_( druhé místo je z netu, přišlo mi to už několikrát meilem, atd raději nepokračuji
a pak se má člověk snažit, když se podvádí nebo žebrá o hlasy…8-} některé fotky neměly s aktivním psem vůbec co dělat.
mám pokračovat? tak 9 a 10 místo jedna a ta samá uživatelka, jen vše pozměnila, navíc 9 místo foto z netu
ano souhlasím, vyhráli fotky z netu a navíc pokaždé vyhrávají jedni a ti stejní např. vítěz na 1 místě vyhrál i v minulé soutěži před 14 dny tudíž zřejmě známosti, fotka nebyla až tak zajímavá aby vyhrála spravedlivě:_( druhé místo je z netu, přišlo mi to už několikrát meilem, atd raději nepokračuji
Stahnute? Pani !! A odkud? VY uz jste je nekde na netu videli?
Skoro všichni teda ne, „jen“ 2 a 9, ale stejně je to pravda…posílají jim i věcné ceny, nejenom piškoty. Ale to si měli překontrolovat předem :-|
Příjde mi hodně,hodně nespravedlný že skoro všichni co vyhráli tu soutěž „Aktivní a zdravý pes“ měli stáhnuté obrázky a ty psy úbec neměli doma!>:-( !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?