Diskuze Alergie na rostliny?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

blato06 (12.06.2014 10:06:55) napsal: Zdravím, mám doma shetlanda u kterého se před rokem projevilo kulhání a neochota chození. Po konzultaci se třemi veterináři jsme dospěli k tomu, že jde o schvácení z trávy a to hlavně z té nejšťavnatější a že by měl poník nějaké to kilo shodit. Vytvořila jsem ponclovi paddock paradise, pracovala s ním, dávala mu bylinky pro lepší trávení. Poník asi po 4 měsících doopravdy něco shodil a po zimě i dost viditelně. Přesto se nám schvácení stále vrací při jakémkoli povolení, či pozměnění ohrady. S prvním schvácením (před rokem) se objevilo i zduření v oblasti mandlí, které je dost hmatatelné. To přes zimu zmizelo a na jaře se opět objevilo. Napadlo mě, zda to nemůže být alergie na nějakou konkrétní rostlinu či hmyz. Když mi veterinář pověděl, kolik takové vyšetření stojí, rozhodla jsem se napsat jako první sem. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Nebo alergického koníka na nějakou rostlinu? Byla bych na tvém místě tak bych zjistila pokud koník na rostlinu či hmyz je opravdu alergický popř. na jakou :)pokud má schvácenáí tak je dobré aby jedl jen seno a nic jiného
Zdravím, mám doma shetlanda u kterého se před rokem projevilo kulhání a neochota chození. Po konzultaci se třemi veterináři jsme dospěli k tomu, že jde o schvácení z trávy a to hlavně z té nejšťavnatější a že by měl poník nějaké to kilo shodit. Vytvořila jsem ponclovi paddock paradise, pracovala s ním, dávala mu bylinky pro lepší trávení. Poník asi po 4 měsících doopravdy něco shodil a po zimě i dost viditelně. Přesto se nám schvácení stále vrací při jakémkoli povolení, či pozměnění ohrady. S prvním schvácením (před rokem) se objevilo i zduření v oblasti mandlí, které je dost hmatatelné. To přes zimu zmizelo a na jaře se opět objevilo. Napadlo mě, zda to nemůže být alergie na nějakou konkrétní rostlinu či hmyz. Když mi veterinář pověděl, kolik takové vyšetření stojí, rozhodla jsem se napsat jako první sem. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Nebo alergického koníka na nějakou rostlinu?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?