Diskuze Anketa!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

většinou oplácím jen těm , kteří napíší i komentář k profilům, protože jinak to fakt nestíhám :D;-)
tak já si všímám kdo mi kostičky dává, ale neoplácim. Spíš občas pošlu dáreček. Dřív sem kostičkovala všechny, kdo mi kostičky dali + ještě někoho navíc :-DD Ale na to už fakt nemám náladu ani nervy :-DD takže už nekostičkuju až na malinké výjimky vůbec..
no ... tak jen by mě zajmalo jestli si vůbec těch kostiček všímáte a jestli se je treba pokoušíte vracet.... :o)
jejej - ten návod je v tématu Medajle a poháry a admini ho nesmazali! Tímto se omlouvám adminům!;-)
no já sama osobně kostičky vracím!!!!protože tech lidi co mi je dává není moc...práve naopak...tak to pak ma clovek prehled!!dyz je to tak do 1O lidi ...sou ale i dny kdy jich je i vic ...
ach jo nechceš si ho tam vlepit už dnes:-DD :-DD :-DD
KRITIKA SE TADY NETOLERUJE 8-| UŽ SE TĚŠÍME NA ČLÁNEK V DENÍČKU. A VŮBEC BYCH HO NEUPRAVOVALA.
admin smazal i téma, kde jsem to provedla! takže super - ten článek jemně poupravím, aby ironie nebylo potřeba a zítra si ho vlepím do deníku na všechny svoje profily. kdo souhlasí s tím, že kostičkování je blbost, která jen zabírá čas - stáhněte si to ode mne a šoupněte do svých deníků. za1. získáte bezpracně 5 minimálně piškotů a za2. spoustě úživatelů se otevřou oči. tak a teď jdu rozdat zbytek piškotů, aby mi admin neměl co sebrat.
tak včera jsem se pokusila zveřejnit praktiky lovců kostiček - pod názvem Návod na kostičkování - a výsledek? za 1. drtivá většina uživatelů nepochopila ironii a za 2. jsem dostala tytyty od admina a přišla o 80 piškotů.:-D
Já jsem oplácela asi dva měsíce. Pak jsem jela na tábor a pak už jsem nezačla. Prostě jsem to vyhodnotila jako ztrátu času a energie. Taky radši občas pošlu dárek:-)
já oplácím snažím se všem,co kostičky pošlou ale také jsou dny kdy nestíhám vůbec. Je fakt, že to zabírá hrozně moc času8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?