Diskuze anti TOP 100 uživatelů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

z tohodle fakt nemůžu si tady někdo furt dělá p*****!!! https://www.hellosandy.cz/profily-mazlicku/detail-profilu/24336/?selected=500058#post-500058
nějak se rozmohlo rozesílání hrebečků živým pejskům - své by k tomu mohli říct Denny (už. Ela a Motýlek), Bethoveen (už. BOSS), Mia (Tess)... určitě nejsou sami. Bohužel ty uživatele, kteří to posílají se mi už nepodařilo dohledat. Jo a taky doufám, že se třeba nějaká ta potrefená drůbež ozve;-)
my už se snažili na protest mí také virtuální profily, ale žádný úspěch. s uživatelkkou lovely.dog bojujeme pořád a nedá pokoj!!!!!!!!!!!!Jen čekám,kdy mi admini seberou piškoty nebo celý profil jako Sněhurka a puppy a Cherokee. Takže se přidávám!
nemusíš nic dokazovat - máš svoje fotky? uvádíš pravdivé údaje (třeba někteří výtečníci lžou už jen u uvádění rasy, věku a váhy pejska) - už jen tím, jak profil vyplníš se dá poznat jak moc svého pejska máš ráda;-)
ahojky, jak dokážu ostatním uživatelům, že pejsek na profilu je skutečný. A že teda není profill jen smyšlený
Tak to je hustý :-DD nj, zasloužený uživatel anti top 100:-DD
ten je skvělý - Uživatel20283 je zařazen do nominace - zaslouží si to plným právem:-D
Tak nevím jestli to byli admini nebo uživatelka sama ale její falešný Tamíík už je pryč....ale ostatní tam bohužel jerště má.
Tak jo, mimišáku zkus to a přijdeš o profil jako já8-} 8-} k tomu obdrží(pokud tedy máš v rodině ještě jeden účet)další z rodiny email,kde mu Rival napíše,že se má uklidnit a pro sichr mu sbere piškoty(!!),přitom ten je v tom naprosto nevinně no a Tobě krom smazanýho profilu taky ubude pár piškotků.Jinak ANTITOP je super myšlenka a jak já Pitbull,tak Sněhurka a Puppi jenom uvítáme,že nás bude proti tý sebrance bojovat víc.JDEME NA NĚÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!!!!!:-D :-D :-D :-D :-D
no a co ti zrušení koně? Ilčí, Hátatitla, Jurášek.. tak tahle recese mi ani v nejmenším nevadila, někomu jo?
Hafoj, pěkná akcička, pěkná ;) Na novou verzi čekám jak na smilování, nestíhám odpovídat na e-maily. Lovely.dog byla smazaná pro několika varováních. Rozdělení na "virtuální" a "skutečný" profil zůstalo jen na Mici a Konicci. Tady na Hafikách se to nesetkalo s úspěchem... A přeci jen, mít vlastního skutečného koně může, není snadné ;) Mišulka: Piškoty jsem strhával za nadávky, urážky a jiný nevhodný obsah. Profily jen tak ze zábavy nemažu. Mimišák: Když mě kdokoliv poprosí, obrázky u profilů mažu (hlavně hrobečky), ba dokonce i přesouvám a vracím piškoty, když se někdo uklikne. Zelený odkaz "Nahlásit" používejte! Zatím teda nic moc ;) Pitbull: Piškoty jsem ti sebral za nevhodná slova. Pro sichr, to víš...
no připouštím, že je to dvousečná zbraň - když už se admin rozhoupe k akci, tak to látá hlava nehlava, padni kam padni. Já na koníky nechodím, takže to rozdělení na "virtuální" a "reálné" nevnímám. Nevím, jestli jsou virtuálové odlišeni třeba i v možnosti sbírat piškoty za deníčky a vyplněné profily.. je možné, že admimi udělali čistku po dosažení těch slavných kýžených 20000. jaká byla teda reakce admina a proč ti zrušili indiánské koně?
Teda lidi já už tady snad ničemu nerozumím.Shodou okolností jsem dnes objevil profil údajně NO, kde ale sličná majitelka o kousek dále uvádí, že otec byl teda německý ovčák, ale matka kolie!!Když jsem se dost nasmál, tak jsem si řekl, buďme tolerantní , Hafíci nejsou přece stránky žádného chovatelského klubu.A pořád si myslím, že je jedno, jestli je náš hafík mezinárodní šampion nebo voříšek, hlavně že nás má rád.No ale pak jsem objevil rozhořčený příspěvek oné dámy na podobné diskuzi o falešných profilech (jenom o kousek níž).A marně hledá tlačítno na nahlášení nevhodného obsahu!! Pak nemá začít člověk mluvit sprostě.8-} 8-} 8-}
za vyjádření Rivalovi....také jsem nepochopila proč byli smazaní koníci Jurášek, Ilčí a Hatatila...
že to Rival pěkně probral :-) . Zmizelo dost lidí, o kterých byla pochybnost ;-)
Takže Ferdo, jen ať to vidí všichni... psala jsem ti i na profil takový vzkázek... domnívám se, že tou shodou okolností určitě byla moje Jess! máš s tím problém? proč to nenapíšeš rovnou mě? spíš já nerozumim tobě! Taky ani nechápu, co si to vůbec dovoluješ mluvit takhle o lidech, o kterých víš kulový ... 8-} přídě ti směšný, že sem píšu, že moje Jess má tátu NO a máma kolii? Jo? jen se zasměj zasměj.. mě spíš přídeš celkem vtipnej ty! 8-} ... a ty si prosimtě myslíš, že Jessinka byla falešný profil, to si vážně myslíš: 8-} ... radši nemysli, když o tom nevíš nic... řeknu ti pár důvodů, proč jsem ji smazala tak rychle... víš, mi mezi náma tento týden máme časté problémy... začly jsme s obranou, ale přihodila se předevčírem jedna věc, vrčela na mě, až mě kousla... ano opravdu.. včera jsme výcvik raději vynechaly a dneska jsme trénovaly poslušnost, ale jednou mě bezdůvodně celkem hodně hryzla, až jsem si to musela zalepit... prostě... soboní problémy, ano? Berme to tak! mysli si o nás co chceš... tvůj názor je tvůj a my ti ho brát nebudem .. ale nepiš tu aspoň tyhle nesmysli... a jestli si myslíš, že jsem marně hledala tlačítko "Nevhodného obsahu" tak tedy promiň,... to už se tu nesmějí uživatelé na nic dotázat jo? no tak to už je vážně vrchol ... říkám, jestli máš problém, radši si ho vyřeš se mnou, než tu začneš psát totální blbosti a když víš akorát to, že jess máma je to a táta to... 8-} bože.. tohle už je vážně nad úroveň... dřív ty hafíci byly rozhodně lepší... ale ty lidi co si teďkom dovolujou, už je totální horor! A prosimtě, ještě mi řekni, kde jsi vzal další hloupost a to, že jsem tady mluvila sprostě? To ti řekl pán bůh nahoře, hm? 8-} neřekla jsem tu snad nikdy jediný sprosté slovo ... vážně velký dík, patří ti velký díky!! .... ROZZUŘENÁ JESSINKA 8-}
tak jo - já to na sebe taky prásknu: Pišta je maiňák jen možná - a taky ho mám označeného jako Mainská mývalí. Hele úplně stejně jako questitka - tak co- budem pátrat po rodokmenech? a tohle považuješ za falešný profil? dobrá, sypu si popel na hlavu - kamenujte, berte piškoty. supíku - budem papežštější než papež? a adminovatější než admin? takových prohřešků jsou tu mraky - koukni kolik hrdých pitbulů je pokřížených. dotyčné slouží ke cti, že to aspoň napsala - myslím si já. pokud ti to vadí - dobrá, přepíšu profil a ladyQ určitě taky.;-)
Prohlašuju před svědky, že jsem v žádném případě neměl na mysli, že se jedná o falešný profil a to o sprosté mluvě nebylo myšlené na tvou osobu.Aspoň mně to tak nepřipadá.Bylo by škoda, kdyby Jess měla z Hafíků zmizet.Jediné co mě zarazilo, bylo určené rasy tvého psa.S ostatním přecházím na zprávy, nebudeme přece tady na sebe veřejně štěkat a vrčet;-)
můžu hádat, kdo zmáčkl to tlačítko? že by lovely.dog?:-D
Někdo použil odkaz "Nevhodný obsah" a já jsem se usnesl, že koníky z filmů ne-e... Díky za pochopení.
mě je tak nějak jedno, jestli si někdo založí tzv. virtuálního pejska...pokud to ovšem na profilu napíše a hlavně tito lidé by neměli mít možnost za piškoty pořídit dárek(tričko atd.), protože toto je podle mě hlavní důvod proč sem chodí.Dále bych ocenila jejich výraznější odlišení...třeba jiná barva profilu, jelikož snažit se všechny vymazat je nereálné...označení virtuální profil by měl nejspíš zůstat, stejně jako na lidech, na chatu a všude jinde je spousta falešných profilů a zabránit se tomu nedá.Rozhodně bych mazala jen ty co sprostě nadávájí a uráží ostatní.Toto bezhlavé mazání všech falešných profilů je dost divné a hlavně je to jako by jste házeli hrách na zeď.Admini by měli zvažovat koho smazat a koho ne
anti TOP 100 byl poněkud přemrštěný projekt: za prvé nominovaných je podstatně míň něž 100, já bych jich teda možná našla třeba 10 - jenže admin mi je likviduje! :_( Takže: první nominovaný se už neprojevuje, lovely.dog byla zrušena a MixmeloneQ má 2 čitelné zápisy v deníčku! Bouchnu asi šampus. Takže zpět k těm 10: to nominuju všechny uživatele, kteří naprosto bezmyšlenkovitě klikají kostičky na všechny profily, na které narazí. Příklad? ten jsem napsala do diskuse: Drzost některých uživatelů
že tam dáš třeba víc fotek toho konrkétního pejska. Hlavně na těch fotkách musí být jeden a ten samý pejsek. A hlavně to nesmíš mít ztažený z netu. Ty lidi tady vědí, co jsou ztažené fotky, ptž už je třeba někdy viděli.
supíku - nikdo přece nechce lustrace a hony na čarodějnice. (navíc koukám, že mi Rival likviduje nominované adepty!) jinak taky čekám jak na smilování na tu novou verzi. možná by stačilo důsledně dodržovat to, co je napsáno v pravidlech pro hafíky - a přidat tam :"nepokradeš fotky jiných uživatelů či z internetu za účelem vytvoření falešného profilu" - to admini dle mého názoru pohnojili tím "virtuálním" a "skutečným" mazlíkem - a nahrává to podvodníkům. Pokud je takový uživatele ještě drzý a sebevědomý - začnou se rojit urážky, následně admini strhávají piškoty; a pak se div, že do diskuse chodí jen pořád stejní lidé, zbytek piškotuje a kostičkuje a bojí se vyjádřit svůj názor. Ale do antiTOP bych chtěla pozvednou vyložené škodiče - kteří záměrně a vědomě hodlají ubližovat ostatním - a ty odměnit odebráním piškotů a výmazem.
Skutečný pejsek!:-DD !! Ano,to je jeden z důvodů,proč jsem přišla i s Toníčkem.Měla jsem dost zvířátek s PP,ale to není důležité.Toník je z útulku,a proto nemůžeme jít na portály,určené rasám ...Je to kříženec,což píšu vždy.Není jistě dobré,když pes nemá PP a píše se čistokrevný.Jedině PP opravnují napsat čistokrevný...;-) I když osobně mám křížence moc ráda,tak proč se stydět,ne?Ale chybí mně,jak píši,v posl. době komunikace.Pro mě to znamená celé 3 hodiny v noci...Sedět,klikat a nečíst...Což mě mrzí.A jak vysvětlím někomu,že je či není něco důležité?8-} Jak už jsme psali,priority mají lidi různě nastaveny.Důležité je,aby portál byl hlavně funkční a dostupný!!!!! Zdraví Aja,Toník a Nussi.
I když většinou souhlasím s Mimišákem,teď bych se přece jenom v něčem zastal administrátorů.Vytvořit něco, co by vyhovovalo všem 20 000 uživetelů by nedokázal ani pánbůh, který je jak známo všemohoucí.Ty falešné fotky a profily na Hafíkách jsou jenom přímým odrazem naší společnosti, ve které je jakýkoliv podraz možný, jenom když z toho budu něco mít.Přece byste nechtěli vytvořit nějakou ,,lustrační" komisi, která by zkoumala pravost každé fotky a příspěvku.Nová verze Hafíků by měla být výzvou jak pro administrátory, aby se přestali honit za co největším počtem profilů a nejlepším umístěním v hitparádě internetových stránek, ale zaměřili se více na fungování stránek.Zároveň ale je to výzva pro každého uživatele, aby svým chováním a přístupem přispěl k vytvoření přátelského ovzduší,kde bysme si mohli bez vzájemného napadání a vulgarismů popovídat o své velké zálibě a kam se budeme rádi vracet.;-D
Tak dík za odpověď.Já jsem tomu našemu zlatíčku tu udělala profil jen, tak pro zábavu. Jenom abych třeba pokecala s ostatním lidma co mají rádi hafíny i ostatní zvířata. Moc času ale na to nemám.Ale teď když tu pročítám příspěvky, tak jsem docela rozladěná. Nechápu o co jim jde. Takhle blbnout pro kostičky, to snad ani není pravda.A s kradením fotek to není nic nového. Mýmu synovi, se to stalo i na Lidech.cz, že svoje fotky našel zkopírovaný a cizím profilu. A ten dotyčnej byl k vrcholu všeho ještě přihlášenej. Takže je možný úpně všechno.
Do této hry jsme se ,,zapojili" s úmyslem zjistit podstatu všeho...:-( Je tomu tak,jak jsem si myslela.Mnoho profilů,kde nelze určit komu,patří,ale to hlavní.Nahlédněte do GALERIE Hafíků!!!!! DNES nejen mně,ale i jiným zmizala fota!!!Byla jsem upozorněna přesto,že už 2 dny sem nechodím,nemůžu už několik dní,t.j. 10 dní přes den,ani napsat zprávu,deníček,jen v noci...!! Koncert,jak jsem slíbila,byl...O Velikonocích uděláme v Praze.Ale tohle bdění už není hobby.Leden jsem zkusila.Ano,O.K.Toník asi 110.Nussi 56.(TOP-kočky),ale dál mě to nebaví...Deníčky vašich pesjků se mně neotevřou,nemůžu napsat NIC.Taky jsem už dávno žádala,aby hroby BYLY staženy!!!..Mrzí mě to,portál je nefunkční...Aja a Toník+Nussi.
úplně dole na každém profilu je malé zelené "bonzovací" tlačítko. Pokud se někomu nelíbí profil, tohle na něj upozorní adminy. Doporučuju použít - a jdu to vyzkoušet.
ahojky naše réébelko:-DD konečně zas bude nějaký rozruch?no já už sem chodím jen tak nakouknout vždycky...přijde mi, že tomuhle portálu teď vládnou malí s m r a d i, kteří nevědí co roupama, takže bych jim doporučila ať si jdou radši hrát ven, třeba je chladné ovzduší probere.Jinak čím více uživatelů, tím jsou hafíci horší..kde jsou ty začátky když jsem sem přišla, bylo to tu tak prima:_(
mišulko, z toho si nic nedělej...když někdo má tak p i t o m ý smysl pro humor..no nevím, toto komentovat prostě nejde8-}
taky se přidávám, bylo by dobrý, ukázat si na ty, kteří tady kradou fotky apod. Aspoň by se o nich vědělo..
nevím z jakého důvodu mi to sežralo přihlášení - chybí tu teda podpis - takže tady: mimišák
Profily hafíků zakládají uživatelé a prostě někteří tady jsou z jiných důvodů, než jen z lásky ke svým mazlíčkům. Jestli oskar má malinu, pokud český lev má svého plyšového lva - tak jsem pro, aby TOP 100 mazlíčků mělo i anti TOP 100 uživatelů. Admini nemají čas (a obávám se ani snahu) řešit různé nepravosti a křivdy, které se tu vyskytují. Tak si to pojďme vyříkat mezi sebou. Moje nominace: už. 13056 - založil profil Caesar, postupně urážel různé hafíky (např. Akki; už. Baslerinda, Jessie; už. Inuška), u diskusi napadá způsob komunikace hafíkářů. Až vyvolá reakci - většinou rozhořčenou, profil svého hafíka smaže a začne znova. už. lovely.dog - kradené fotky na profilu Tamík, po upozornění na tuhle skutečnost se "rýpalům" dostalo téměř výsmešné odpovědi; za zmínku stojí i deníček už. MixMeloneQ - (můj favorit) - účelově založené profily za účelem sběru piškotků, proslulý deníček "sdf" a pod. Přidá se někdo?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?