Diskuze antiparazitární prostředky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý večer,používám šampon Orthosan léta a kočičky se neotrávili.Nikdy jsem je neviděla,že by se snažili olizovat po nanesení šamponu.Olizují se většinou až po koupeli,kdy jsou ručníkem pořádně vysušené.Ale pokud se bojíte i přes mou zkušenost,doporučuji antiparazitní obojek.Mamka ho používá na kocourka s velkým úspěchem.Po 3.měsíci užívání ho akorát otře vlhkým hadříkem a obojek funguje směle dál.
Jak je to s antiparazitárními prostředky pro kočku? Je lepší šampón, než "mastička", která se maže za krk? Na šampónu je napsáno, že se musí nechat působit 5-10 min. Nemohla by se kočka olíznout a otrávit?:-~ Děkuji všem za odpovědi, s tšmito výrobky vůbec nemám zkušenosti. ;-)
:-D Aniora (03.02.2013 19:41:31) napsal: Určitě:D
Jasmia:) (03.02.2013 19:20:17) napsal: Aniora-blešky jsem nemyslela. Přesněji jsem myslela vši 8-} Ale tyto prostředky jsou na všechny parazity, že? Určitě:D
Aniora-blešky jsem nemyslela. Přesněji jsem myslela vši 8-} Ale tyto prostředky jsou na všechny parazity, že? Aniora (03.02.2013 05:37:01) napsal: Dobrý den, , které nesnesou vodu, protože nechtěla bych určitě skončit celá poškrábaná:D Ale jestli některé kočky snesou vodu (je jich málo), tak klidně;-D Můžete si vybrat ze spousta SPOT-ONU: Advocate, Frontline, Stronghold atd. Nejlepší zkušenosti mám s Frontline, jelikož osvobodil mé kotě ze zákeřných blech, možná i klíšťat. Stronghold odblešuje a zároveň odčervuje a vyléčuje ušní svrab. Advocate je odblešovací spot-on, který působí i na blechy, stejně jako Frontline. Pak jsou zase obojky antiparaziťáky, které bych použila na venkovní kočky, na domácí je to zcela zbytečné, teda pokud chodí taky ven. Antipar. obojky se cenově pohybují kolem 50 - 100, někdy i více... Máme doma jeden repelentní sprej, který jsme používali na psa, a taky na kocoura, ale na kočku to moc nedoporučuji, protože kocour před tím utíkal a já za ním a vypadalo to, fakt vtipně (z pohledu sousedů:D ) Pokud je Vaše kočka fakt masivně zablešená, konzultovala bych to spíše nejdřív s veterinářem, jen on poradí, který správný přípravek vybrat... Jasmia:) - Pokud spot-on kočce nakapete mezi lopatky (za krk), určitě si to nemůže slíznout, jelikož tam ani tím jazykem nedosáhne:D Problém bude, jak budete mít 2 kočky, to už chce trochu přemýšlet. Určitě bych jednu kočku někde zavřela a druhou kočku taky někde do jiné mistostí, nebude jiná možnost8-}
kočička09 (02.02.2013 21:48:42) napsal: Dobrý večer,používám šampon Orthosan léta a kočičky se neotrávili.Nikdy jsem je neviděla,že by se snažili olizovat po nanesení šamponu.Olizují se většinou až po koupeli,kdy jsou ručníkem pořádně vysušené.Ale pokud se bojíte i přes mou zkušenost,doporučuji antiparazitní obojek.Mamka ho používá na kocourka s velkým úspěchem.Po 3.měsíci užívání ho akorát otře vlhkým hadříkem a obojek funguje směle dál. Dobrý den, Orthosan? Pokud vím, je to šampon pro psy, na kterém je napsáno, že se nesmí používat na kočky. Je i Orthosan pro miciny, jak říkáte? :-)
Dobrý den, Existuje hodně antiparazitních prostředků: Spot-ony, obojky, šampóny, repelentní spreje atd. Šampón bych moc nedoporučovala pro kočky, které nesnesou vodu, protože nechtěla bych určitě skončit celá poškrábaná:D Ale jestli některé kočky snesou vodu (je jich málo), tak klidně;-D Můžete si vybrat ze spousta SPOT-ONU: Advocate, Frontline, Stronghold atd. Nejlepší zkušenosti mám s Frontline, jelikož osvobodil mé kotě ze zákeřných blech, možná i klíšťat. Stronghold odblešuje a zároveň odčervuje a vyléčuje ušní svrab. Advocate je odblešovací spot-on, který působí i na blechy, stejně jako Frontline. Pak jsou zase obojky antiparaziťáky, které bych použila na venkovní kočky, na domácí je to zcela zbytečné, teda pokud chodí taky ven. Antipar. obojky se cenově pohybují kolem 50 - 100, někdy i více... Máme doma jeden repelentní sprej, který jsme používali na psa, a taky na kocoura, ale na kočku to moc nedoporučuji, protože kocour před tím utíkal a já za ním a vypadalo to, fakt vtipně (z pohledu sousedů:D ) Pokud je Vaše kočka fakt masivně zablešená, konzultovala bych to spíše nejdřív s veterinářem, jen on poradí, který správný přípravek vybrat... Jasmia:) - Pokud spot-on kočce nakapete mezi lopatky (za krk), určitě si to nemůže slíznout, jelikož tam ani tím jazykem nedosáhne:D Problém bude, jak budete mít 2 kočky, to už chce trochu přemýšlet. Určitě bych jednu kočku někde zavřela a druhou kočku taky někde do jiné mistostí, nebude jiná možnost8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?