Diskuze Arabští plnokrevníci-kritika k šlechtění?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

řekla bych, že je to naprostá blbost... Arab jsou šlechtění pečlivě a ne drasticky, navíc tyhle vlastnosti jako pevné nohy a vysoko nasazený klenutý krk (mitbah) mají od pradávna, v té době ještě žádné kyseliny nebyly - je to plemeno staré přez 4tisíce let. Arábci mají o jedno žebro míň, o dva bederní obratle míň a o dva ocasní obratle míň jak ostatní koně a už to o něčem svědčí :)
kobylka_sarinka (20.12.2011 14:58:59) napsal: řekla bych, že je to naprostá blbost... Arab jsou šlechtění pečlivě a ne drasticky, navíc tyhle vlastnosti jako pevné nohy a vysoko nasazený klenutý krk (mitbah) mají od pradávna, v té době ještě žádné kyseliny nebyly - je to plemeno staré přez 4tisíce let. Arábci mají o jedno žebro míň, o dva bederní obratle míň a o dva ocasní obratle míň jak ostatní koně a už to o něčem svědčí :) já nevím, když myslíš, budu se o to ještě zajímat... mimochodem, kyselina nebo pálivá látka tu byla vždy, stačila by chilli nebo sůl s vodou z moře na noze obalené v kusu hadru....
Ahoj všichni, líbí se mi arabi ale slyšela jsem že jejich šlechtění probíhá drastickými způsoby je to možné? Například vkládání kyselin pod bandáže za účelem zvýšení kadence končetin, nebo svazování krku aby ho nesli pěkně zakulacený do oblouku atd.... ví o tom někdo něco? Prosím.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?