Diskuze archiv TOP 100 ??!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nehledej ho, ten už tady dávno není. Pokud se pamatuji dobře, tak zmizel s novou verzí. Taky mi chybí, ale nemá cenu si stěžovat, stejně si admini dělají nebo spíš nedšlají co chtějí a na připomínky uživatelů kašlou.
..Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde najdu archiv TOP 100,už ho hledám delší dobu,ale bezvýznamně.Deuska;-) ;-)
Rexíkova panička (01.11.2009 15:54:48) napsal: Nehledej ho, ten už tady dávno není. Pokud se pamatuji dobře, tak zmizel s novou verzí. Taky mi chybí, ale nemá cenu si stěžovat, stejně si admini dělají nebo spíš nedšlají co chtějí a na připomínky uživatelů kašlou. hmmm.....pravda...!! Víš jak je to na www.hafici.net,tak s tebou spolupracujou,dokonce i ty jsi správce a všichni vyhchytávají mušky a plně dbají na připomínky uživatelů.....ale tady.......:-| 8-}
Rexíkova panička (01.11.2009 15:54:48) napsal: Nehledej ho, ten už tady dávno není. Pokud se pamatuji dobře, tak zmizel s novou verzí. Taky mi chybí, ale nemá cenu si stěžovat, stejně si admini dělají nebo spíš nedšlají co chtějí a na připomínky uživatelů kašlou. hmmm.....pravda...víš jak je to na www.hafici.net,tak s tebou polupracujou,dokonce i ty jsi správce a všichni vyhcytávají mušky a plně dbají na připomínky uživatelů.....ale tady.......:-| 8-}
Pravda, programátor o tom ví, zaurguju ho a doplníme historii TOP 100 i zpětně. Rexíkova panička (01.11.2009 15:54:48) napsal: Nehledej ho, ten už tady dávno není. Pokud se pamatuji dobře, tak zmizel s novou verzí. Taky mi chybí, ale nemá cenu si stěžovat, stejně si admini dělají nebo spíš nedšlají co chtějí a na připomínky uživatelů kašlou.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?