Diskuze Atlas psů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Díky za upozornění. Omyl uvedený v textu jednou v závorce byl tedy odstraněn. Minoritského karpatského ovčáka se pokusíme co nejdříve doplnit. Leňule (04.07.2014 12:37:39) napsal: Dobrý den, chtěla bych upozornit na chybu, kterou máte napsanou u plemene Rumunský karpatská ovčák (minoritský). Minoritský karpatský ovčak je samostatné rumunské plemeno, číslo standartu je 349. Takže u Rumunského karpatského očaka je slovo "minoritský" uvedeno špatně. Jsou to dvě samostatná rumunská plemena. Ještě k rumunským plemenům patří Ciobanesc romanesc corb. tzv. Rumunský "raven" ovčácký pes, neboli Corb, ale ani toto plemeno zatím není uznané FCI.
Dobrý den, chtěla bych upozornit na chybu, kterou máte napsanou u plemene Rumunský karpatská ovčák (minoritský). Minoritský karpatský ovčak je samostatné rumunské plemeno, číslo standartu je 349. Takže u Rumunského karpatského očaka je slovo "minoritský" uvedeno špatně. Jsou to dvě samostatná rumunská plemena. Ještě k rumunským plemenům patří Ciobanesc romanesc corb. tzv. Rumunský "raven" ovčácký pes, neboli Corb, ale ani toto plemeno zatím není uznané FCI.
Kate (06.01.2013 15:47:49) napsal: V databázi plemen máme plemena schválená FCI a ostatní postupně doplňujeme obvykle až podle toho, zda máme fotografie daných jedinců. Omlouvám se ale jtejně tu nemáte všetsky plemena uznané FCI.Chybí vám jich tu celkem dost jak uznanejch tak neuznanejch.Vážně jse vám moc omlouvám že jsem takhle drzá ale je to pravda.
Kate (06.01.2013 15:47:49) napsal: V databázi plemen máme plemena schválená FCI a ostatní postupně doplňujeme obvykle až podle toho, zda máme fotografie daných jedinců. Jen jsem chtěla dát tip na to, že by se mohl udělat seznam méně známých plemen psů. Ve Vaši databázi jsou i neuznaná plemena jako je Moskevák, Pražský krysařík, Chodský pes. Určitě se najde mnoho lidí, kteří by se rádi dozvěděli něco víc o neznámých plemenech. Např. Rumusnký Karpatin, v ČR už jsou 4 imporotvaní psi ze země původů a určitě pro mnoho hafíkovských uživatelů je toto plemeno zcela neznámé ;-)
Kate (06.01.2013 15:47:49) napsal: V databázi plemen máme plemena schválená FCI a ostatní postupně doplňujeme obvykle až podle toho, zda máme fotografie daných jedinců. Ve Vaši databázi nejsou jen plemena schválena v FCI, máte zde i neuznáná plemena, jako. např. Moskevák, Chodský pes, Pražský krysařík. Jen jsem chtěla napsat to,že by se tady mohl udělat seznam méně známých plemen. Určitě se tady najde spousta lidiček, kteří by se rádi. Díky za dozvěděli něco víc o méně známých plemen psů. Např. Rumunský Karpatin, v České republice už jsou 4 psi importovaní ze země původu a určitě spousta hafíkovských uživatelů nemá páru, jak tento pes vypadá;-)
V databázi plemen máme plemena schválená FCI a ostatní postupně doplňujeme obvykle až podle toho, zda máme fotografie daných jedinců. Leňule (06.01.2013 14:45:11) napsal: Ahoj, chtěla jsem se zeptat adminů, proč neaktualizují seznam (atlas psů), jelikož mi chybí v havíkovským atlasu psů některá plemena, např. PODHALAŇSKÝ OVČÁK, RUMUNSKÝ KARPATSKÝ OVČÁK, JIHOVÝCHODOEVROPSKÝ PASTEVECKÝ PES (BUCOVINA), BULLY KUTTA atp.. díky za Vaši odpověď..
Ahoj, chtěla jsem se zeptat adminů, proč neaktualizují seznam (atlas psů), jelikož mi chybí v havíkovským atlasu psů některá plemena, např. PODHALAŇSKÝ OVČÁK, RUMUNSKÝ KARPATSKÝ OVČÁK, JIHOVÝCHODOEVROPSKÝ PASTEVECKÝ PES (BUCOVINA), BULLY KUTTA atp.. díky za Vaši odpověď..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?