Diskuze Až moc zvídavé kotě a Přítel...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Máme doma pár dní jednu novou kočičku a už si za tu dobu osvojila jeden zlozvyk. Pokaždé když se přítel převléká tak po něm skáče a snaží se mu útočit na penis. Popravdě to dělá, i když si jen přítel na chvilku sedne někam ve spodkách. Vždy se snaží dostat dovnitř. Chtěla bych se zeptat co to má znamenat, či co má kočička v úmyslu, protože jsem nikde nic nenašla...
♥Aniora a Jůlinka♥ (09.07.2013 18:33:22) napsal: :-DD :-DD :-DD Tak kotě někde zavřete, když se bude Vás přítel převlékat. Nic jiného mě nenapadá :D Bohužel ikdyž se dopřevlíká tak se to opakuje a snaží se dostat dovnitř. ^^" Ikdyž má kalhoty nebo jen spodky už ^^"
Gaarinka (09.07.2013 02:52:24) napsal: Máme doma pár dní jednu novou kočičku a už si za tu dobu osvojila jeden zlozvyk. Pokaždé když se přítel převléká tak po něm skáče a snaží se mu útočit na penis. Popravdě to dělá, i když si jen přítel na chvilku sedne někam ve spodkách. Vždy se snaží dostat dovnitř. Chtěla bych se zeptat co to má znamenat, či co má kočička v úmyslu, protože jsem nikde nic nenašla... :-DD :-DD :-DD Tak kotě někde zavřete, když se bude Vás přítel převlékat. Nic jiného mě nenapadá :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?