Diskuze Bacha tady jde o život!!!!! Komu?? Čtěte!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak kamarádi, dnes jsem si projížděl profily a zarazilo mne, kolika že to profilkům poslala uživatelka „Rexíkova panička“ plný náruče kůstek. Ať jsem si otevřel jakýkoli profil a vězte, že některé byly takové, že bych se na ně jindy nepodíval, tak všude jsem spatřil ji!!!!Vezmu-li to statisticky, tak je tu něco ke 30000 profilů, pokud by u každého z nich strávila tato pesomilka nepatrnou půlminutku, tak tu zabije celkem 15000 minut!!! Den má 24 krát 60 minut, takže ať počítám jak počítám vychází mi to na 1440 minut, tj 2880 profilů!!!! K tomu stíhá psát jednovětné příspěvky do deníčku a odpovídat na vzkazy.Nezávidím jí umístění jejího Rexíka v Top 100, sám vím kolik času zabere vrátit kostičky těm dvěma stům kamarádů a hodnotitelů a navíc si s ní kostičky vyměňujeme také, ale jde mi o princip této sotěže a o zdraví třeba zrovna tohoto uživatele.Ještě k tomu všemu jistě chodí do práce, a tak mi není jasné jak může ohodnotit denně x tisíc pejsků(nekoukal jsem na kočičky a koníky!!),vždyť takovým přístupem se ten člověk zabije!!!Jak může poslat plný počet kostiček profilům kde nic není???Co se jí na tom profilu líbí????Je snad jasnovidka????Pro­miň mi uživatelko „Rexíkovo paničko“, ale Tvá honba za nej umístěním se mi zdá být buď patologickou vášní nebo obrovským PODVODEM. Za Trhače z Krupky Jindřich Uhlíř
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?