Diskuze Balíček pro koťata

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já vím, že jsou levnější, jenžw k tomu máte ještě tu dózu a letáčky taky tam byla nějaká paštička;-)
aniora (26.08.2012 19:48:51) napsal: Já vím, že jsou levnější, jenžw k tomu máte ještě tu dózu a letáčky taky tam byla nějaká paštička;-) Chtěla bych jen podotknout, že Royal Canin je jedno z nejkvalitnějších krmiv nejen pro koťátka, ale i pro dospělé kočky. Rozhodně tím nic nezkazíte. Ale i přesto je naše kočka tak rozmazlená, že Royal Canin nechce a místo toho si občas dá Whiskas Junior nebo (jak jinak) kuřecí maso :-) Pokud to koťátko nebude jako naše rozmazlená princeznička, určitě si ho s chutí dá :-) A až k vám koťátko přijede, určitě ho ode mě pozdravujte!! ;-) :D
Jasmia:) (24.11.2012 20:59:54) napsal: Chtěla bych jen podotknout, že Royal Canin je jedno z nejkvalitnějších krmiv nejen pro koťátka, ale i pro dospělé kočky. Rozhodně tím nic nezkazíte. Ale i přesto je naše kočka tak rozmazlená, že Royal Canin nechce a místo toho si občas dá Whiskas Junior nebo (jak jinak) kuřecí maso :-) Pokud to koťátko nebude jako naše rozmazlená princeznička, určitě si ho s chutí dá :-) A až k vám koťátko přijede, určitě ho ode mě pozdravujte!! ;-) :D Nekupovali jsme to:-( Vždy ,usíte koupit krmení na, které bylo kotátko naučeno už doma, až pak můžete přecházet na krmení, které mu chcete dávat. No, já bych neřekla, že Royal Canin je zrovna SUPER krmivo pro kočky. Ve složení ani není napsáno kolik tam toho masa je? Může tam být klidně jen 18 procent! Royal Canin taky konzervují konzervanty BHT a BHA, které jsou rakovinotvorné. 8-} 8-} 8-}
Tady mají stejně velké balení za 89Kč a poštovné je tady taky mnohem nižší. Není u toho ta dóza a letáčky v němčině. RC pro koťata jsem pro Jinxe nekupovala, takže s ním zkušenosti nemám. Kupovala jsem Brit care kitten a pak jsem přešla na Bri care castrate. http://www.spokojenypes.cz/royal-canin-feline-nutrition/royal-canin-baby-cat-400-g?id=60558 ;-)
Ahoj, trošku jsem hledala na internetu nějakou slevu na kotěcí kvalitní krmení. Našla jsem na e-shopu zoohit nějaký balíček pro koťátka s Royal Canin můžete se podívat (viz.http://www.zoohit.cz/shop/kocky/granule/royal_canin/kotata/146864 #more) píšou cenu 159 nebo 169,-Kč což je dobrá cena, ale nejsem si pořád jistá zda to opravdu tak je8-} 8-} 8-} Poradte prosím;-) Ráda bych první den mého kotátka uvítala kvalitním krmivem:-D :-D :-D Děkuji moc za vaše názory;-) ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?