Diskuze Balněné vodítko 2,5m

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, sháním vodítko - bavlněné a 2,5m dlouhé. Nevíte o nějakém E-shopu? Popřípadě o nějaké provaznictvím (také e-shop)? Všude mají pouze 1,8m max. 2 metrové. Děkuji
ahoj ted jsem ho koupila od firmy EQUILA na závodech,je třímetrové s normální nebo panic karabinou,jen není bavlněné-ale je široké a měkké,takže si o něj nespálíš ruku když ti kůn cukne..už jsem ho měla předtím,ale hned mi ho někdo ukradl...Jsou na závodech anebo nají svůj internetový obchod www.equila.cz...alespon myslím že je to tak.. :)
Konik 09 (10.09.2012 12:35:05) napsal: Mrkni tadyhttp://www.konskyobchod.cz/voditka ahoj,ted jsem kupovala od firmy EQUILA na závodech 3 metrové vodítko,měli ho i s normální i s panic karabinou...jen není bavlněné-ale je široké a neklouže a nespálíš si o něj ruku,když ti kůn cukne,už jsem ho od nich měla i předtím,ale někdo mi ho hned ukradl...Bývají na závodech anebo mají internetový obchod www.equila.cz ...teda myslím :)
Andrejka (30.08.2012 16:19:28) napsal: Ahojky, sháním vodítko - bavlněné a 2,5m dlouhé. Nevíte o nějakém E-shopu? Popřípadě o nějaké provaznictvím (také e-shop)? Všude mají pouze 1,8m max. 2 metrové. Děkuji Mrkni tadyhttp://www.konskyobchod.cz/voditka
Andrejka (30.08.2012 16:19:28) napsal: Ahojky, sháním vodítko - bavlněné a 2,5m dlouhé. Nevíte o nějakém E-shopu? Popřípadě o nějaké provaznictvím (také e-shop)? Všude mají pouze 1,8m max. 2 metrové. Děkuji aiva.cz(nebo aiva-shop.cz, nejsem si jistá...). Nebo na Facebooku Toricon(provazové jezdecké potřeby). Taksnad jsem pomohla;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?