Diskuze Bandáže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

♫ Adell ♫ (10.08.2012 21:10:14) napsal: Moooc děkuju za názory :))) Nemáš za o, doufám že se nepletu... ;-D
Emush =) (10.08.2012 20:08:32) napsal: Bandáže jsou využívány hlavně v drezuře. Jde o to, nohu zpevnit - šlachy a vazy... Pokud vím... :-~ Jako šlachovky - chrániče - je podle do jisté míry využívat lze... Ale myslím, že by se měly jednotlivé věci využívat k tomu, k čemu jsou určeny ;-) Moooc děkuju za názory :)))
Emush =) (10.08.2012 20:08:32) napsal: Bandáže jsou využívány hlavně v drezuře. Jde o to, nohu zpevnit - šlachy a vazy... Pokud vím... :-~ Jako šlachovky - chrániče - je podle do jisté míry využívat lze... Ale myslím, že by se měly jednotlivé věci využívat k tomu, k čemu jsou určeny ;-) Děkuji za názory
♫ Adell ♫ (10.08.2012 14:03:30) napsal: Ahoj. Víte prosím někdo k čemu přesně jsou bandáže a jestli se tlustými bandážemi dají nahradit chrániče? Původně dotaz mé kamarádky co nemá přístup k internetu, stará o jednoho coba(prý,jezdí na vyjížďky do terénu s hodně kameny, ne moc ostrými):) Do teď mi to vrtá hlavou.:D Děkujuu za odpověď Přeju pěkný dny.:) Bandáže jsou využívány hlavně v drezuře. Jde o to, nohu zpevnit - šlachy a vazy... Pokud vím... :-~ Jako šlachovky - chrániče - je podle do jisté míry využívat lze... Ale myslím, že by se měly jednotlivé věci využívat k tomu, k čemu jsou určeny ;-)
Áňa&Sisi (10.08.2012 18:31:06) napsal: ahoj nevím přesně jaký bandáže máš na mysli jestli jen ty hadrový co se omotávaj nebo šlachovky, strouhavky či zvvony tak napiš a já poradím dál Šlachovy strouhačky ani zvony nejsou bandáže. To jsou chrániče!
♫ Adell ♫ (10.08.2012 14:03:30) napsal: Ahoj. Víte prosím někdo k čemu přesně jsou bandáže a jestli se tlustými bandážemi dají nahradit chrániče? Původně dotaz mé kamarádky co nemá přístup k internetu, stará o jednoho coba(prý,jezdí na vyjížďky do terénu s hodně kameny, ne moc ostrými):) Do teď mi to vrtá hlavou.:D Děkujuu za odpověď Přeju pěkný dny.:) ahoj nevím přesně jaký bandáže máš na mysli jestli jen ty hadrový co se omotávaj nebo šlachovky, strouhavky či zvvony tak napiš a já poradím dál
♫ Adell ♫ (10.08.2012 14:03:30) napsal: Ahoj. Víte prosím někdo k čemu přesně jsou bandáže a jestli se tlustými bandážemi dají nahradit chrániče? Původně dotaz mé kamarádky co nemá přístup k internetu, stará o jednoho coba(prý,jezdí na vyjížďky do terénu s hodně kameny, ne moc ostrými):) Do teď mi to vrtá hlavou.:D Děkujuu za odpověď ahoj nevím přesně jaký bandáže máš na mysli jestli jen ty hadrový co se omotávaj nebo šlachovky, strouhavky či zvvony :D tak napiš a já poradím dál :D Přeju pěkný dny.:)
Ahoj. Víte prosím někdo k čemu přesně jsou bandáže a jestli se tlustými bandážemi dají nahradit chrániče? Původně dotaz mé kamarádky co nemá přístup k internetu, stará o jednoho coba(prý,jezdí na vyjížďky do terénu s hodně kameny, ne moc ostrými):) Do teď mi to vrtá hlavou.:D Děkujuu za odpověď Přeju pěkný dny.:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?