Diskuze Bannery

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, jsi si jistá, že máš loga dobře umístěna? Že opravdu splňuješ na každé stránce 5 zobrazení loga od 5-ti různých lidí? Ivonka (18.04.2009 09:06:23) napsal: Ahojky, ptam se uz po nekolikate, staci jedna odpoved a je jasno. Pricitaji se mi piskotky jen za jedny stranky, na kterych mam reklamni bannery ZOO, proc ne i na druhych, minimalne 5× zobrazeni splnuji, tak nechapu. dekuji adminum za odpoved. Prichazim tak ( nevim, jak ostatni ) denne o nekolik piskotku. dekuji za odpoved. ivca
Poslete na mail redakce (dole na stránkách) o jaké stránky se jedná. Zkontrolujeme to.
ano, jista si jsem. Loga jsou citelna, dobre umistena a navstevnost je take splnena. proto se ptam, co je za problem…
Já mám ten samý problém. Než přišla „nová verze“, tak se mi přičítaly piškoty dvakrát, teď pouze jednou. Nastavení mám stoprocentně správné.
jsem adresu poslala na email ( viz dole ). Navstevnost splnena, bannery aktivni, tak snad se to v pondeli vyjasni. Navic, kdyz ctu, ze to neni ojedinely pripad, vsimala jsem si uz nekolik dni, ozvala se a nic, tak ted uz snad se to pohne .o) Ivca
mám ten samý problém. Nejdřív se mi nepřičítaly vůbec – ale to už sem adminům psala a ti to vyřešili. jenže pořád mi taky choděj jen z jedněch stránek. Teď je možný, že nebyla návštěvnost, ale u některejch dní jsem si taky stopro jistá, že mám vše v pořádku. Navíc když před novou verzí všecko bylo ok a piškoty chodily.
Je několik možností, proč se body za loga na stránkách nepřičtou: logo je umístěné až na konci stránek a když někdo na danou stránku příjde a ihned odejde, stránka se nemusí načíst celá (tedy načte se bez loga) a systém tedy nepovažuje logo za zobrazené nebyl splněn počet zobrazení loga (tedy 5 zobrazení) – ikdyž vám možná váš systém na počet návštěv ukazuje, že někdo váš web navštívil více než 5×, nemusí to ještě být platné číslo. Existuje spousta systému na měření návštěvnosti, které nejsou 100 %!
Je několik možností, proč se body za loga na stránkách nepřičtou: logo je umístěné až na konci stránek a když někdo na danou stránku příjde a ihned odejde, stránka se nemusí načíst celá (tedy načte se bez loga) a systém tedy nepovažuje logo za zobrazené nebyl splněn počet zobrazení loga (tedy 5 zobrazení) – ikdyž vám možná váš systém na počet návštěv ukazuje, že někdo váš web navštívil více než 5×, nemusí to ještě být platné číslo. Existuje spousta systému na měření návštěvnosti, které nejsou 100 %!
Ahojky, ptam se uz po nekolikate, staci jedna odpoved a je jasno. Pricitaji se mi piskotky jen za jedny stranky, na kterych mam reklamni bannery ZOO, proc ne i na druhych, minimalne 5× zobrazeni splnuji, tak nechapu. dekuji adminum za odpoved. Prichazim tak ( nevim, jak ostatni ) denne o nekolik piskotku. dekuji za odpoved. ivca
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?