Diskuze Barevně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

je to naprosto nevyhovující, je třeba volit barvy tak, aby bylo jasně vidět, kde jsem již byla a komu přidala kostičky, třeba červená modrá, ale tři odstíny zelené je naprosto nevyhovující. Zrovna tak jsem doufala, že budou propojené miciny s hafíkama, že budu moci dát kostičky odkudkoli a bude to vidět. A zatím je to nepřehledné, nezajímavé věci zvýrazněné, ztratili se komplet velikonoční ikonky dárečků, máme přeházené fotky, kamarády nemůžeme najít. Jdeme spát, snad se z toho vyspíme, je to jako zlý sen.
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
NAŠE ŘEČ,TO JSME ZVĚDAVÍ,CO SE Z TOHO VYVRBÍ,MÁM OBAVY,ŽE NÁS HODNĚ UTEČE! JE TO HOROR.TROŠKU TO USPĚCHALI,POKUD CHTĚLI PŘIJÍT S NĚČÍM NOVÝM,TAK BY TO MĚLO BÝT FUNKČNÍ A NE TO TESTOVAT KDO VÍ JAK DLOUHO!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?