Diskuze Barva

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj myslím si že jakákolliv sytá barva zřeba i zelená, modrá žlutá apood..:D
já bych volila sice sytou ale světlejší barvičku.. ať už tu modrou zeledou atd.. žlutou bych dala normalní.. fialová by taky nebyla špatná.. ale ani sladit do hnědé není ošklivé.. když tak pošli fotoa můžu radit víc ;-)♫ Adell ♫ (26.05.2012 23:28:49) napsal: Ahoj. Nejspíš budu mít valáška asi 140 KVH a černobíle strakatého? Poradíte do jaké barvy by bylo nejlepší pak sladit výstroj. Mě by se líbila fialová co vy?? ??
Fialová je dobrý nápad,taky bych zvolila světle modrou nebo je taky hezká zelená kterýkoli odstín.:D :D :D
chápu.. já bych taky nemohla kdybych měla koně černo bílího.. já sem totiž vždycky chtěla černý věci s bílejma lemama atd... de prostě o to kterou máš ráda.. a pak si ji jen představ na koni.. je to jen a jen tvoje věc.. a nenech se obrat o různé barva které se ti líbí.. jen někomu jinému ne!!;-) ♫ Adell ♫ (29.05.2012 14:40:53) napsal: Děkuju, :D je to jenom taková prkotina, ale nemůžu se rozhodnout :)
Áňa&Sisi (28.05.2012 19:48:42) napsal: já bych volila sice sytou ale světlejší barvičku.. ať už tu modrou zeledou atd.. žlutou bych dala normalní.. fialová by taky nebyla špatná.. ale ani sladit do hnědé není ošklivé.. když tak pošli fotoa můžu radit víc ;-) Děkuju, :D je to jenom taková prkotina, ale nemůžu se rozhodnout :)
makule (27.05.2012 09:06:52) napsal: Ahoj myslím si že jakákolliv sytá barva zřeba i zelená, modrá žlutá apood..:D díky :D
Ahoj. Nejspíš budu mít valáška asi 140 KVH a černobíle strakatého? Poradíte do jaké barvy by bylo nejlepší pak sladit výstroj. Mě by se líbila fialová co vy?? ??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?